О наименований улиц населенных пунктов Косшынырауского аульного округа
Решение акимата аульного округа Косшынырау города Кызылорда от 25 августа 2011 года N 95. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 06 октября 2011 года за N 10-1-189
В соответствии подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальных единицах Республики Казахстан", статьи 37 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, согласно определении N 2/3 ономастической комиссии при акиме города Кызылорда от 24 июня 2011 года и протокола от 18 мая 2011 года общего собрания граждан Косшынырауского аульного округа аким ауылного округа Косшынырау РЕШИЛ:
1. Согласно схематической карте присвоить улицам села Абай Косшынырауского аульного округа следующие найменования:
улица Абая Кунанбаева, улица Бейбитшилик, улица Жамбыл Жабаева, улица Юрий Гагарина, улица Сиыр фермасы, улица Амангелди Иманова, улица Жакыпбека Маханбетова.
2. Согласно схематической карте присвоить улицам села Досан Косшынырауского аульного округа следующие найменования:
улица Досана Елеусинова, улица N 21.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аульного округа Косшынырау Кушенбаевой Улдаш.
4. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ                               С. ДҮЙСЕНБАЕВ

Қосшыңырау ауылдық округіне қарасты елді мекендердегі көшелерге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 95 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2011 жылы 06 қазанда N 10-1-189 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы мен Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармақшасы басшылыққа алып, Қосшыңырау ауылдық округі тұрғындарының жалпы жиналысының 2011 жыл 18 мамырдағы N 3 хаттамасы мен 2011 жылғы 24 мамырдағы Қызылорда қаласының әкімі жанындағы ономастикалық комиссиясының 2/3 ұйғарымы негізінде ШЕШЕМІН:
1. Сызбалық картаға байланысты Қосшыңырау ауылдық округі, Абай ауылында орналасқан көшелерге:
Абай Құнанбаев көшесі, Бейбітшілік көшесі, Жамбыл Жабаев көшесі, Юрий Гагарин көшесі, Сиыр фермасы көшесі, Амангелді Иманов көшесі, Жақыпбек Маханбетов көшесі атаулары берілсін.
2. Сызбалық картаға байланысты Қосшыңырау ауылдық округі, Досан ауылында орналасқан көшелерге:
Досан Елеусінов көшесі, N 21 көшесі атаулары берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Қосшыңырау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Кушенбаева Ұлдашқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және оның ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                С. ДҮЙСЕНБАЕВ