Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 01 марта 2011 года N 64. Зарегистрировано Управлением юстиции Жалагашского района Кызылординской области 17 марта 2011 года N 10-6-182. Утратило силу постановлением Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 17 января 2012 года N 18
Сноска. Утратило силу постановлением Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 17.01.2012 N 18.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам аульных округов и поселка Жалагаш оснастить указанные места стендами, щитами и тумбами.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района                     К.Бекенов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от "01" марта 2011 года N 64
Места для размещения агитационных печатных материалов
N Избирательный участок Наименование населенного пункта Места для размещения агитационных печатных материалов

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 64 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 17 наурызда N 10-6-182 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы N 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.01.17 N 18 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ету мақсатында Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Жалағаш кенті және ауылдық округі әкімдері белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі                    Қ. Бекенов
2011 жылғы "01" наурыздағы
N 64 Жалағаш ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
N Сайлау учаскесі Елді мекендер атауы Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

1 2 3 4
1.
Избирательный участок N 117
поселок Жалагаш
Территория расположенная перед базаром "Әділет"
2.
Избирательный участок N 118
поселок Жалагаш
Территория расположенная перед центральным стадионом
3.
Избирательный участок N 119
поселок Жалагаш
Территория расположенная возле здания коммунальное государственное казенное предприятие "Жалагашская районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области
4.
Избирательный участок N 120
поселок Жалагаш
Территория расположенная возле здания государственного учреждения "Средняя школа N 202"
5.
Избирательный участок N 310
поселок Жалагаш
Территория расположенная возле здания государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны Жалагашского района Кызылординской области"
6.
Избирательный участок N 121
аульный округ Аксу
Территория расположенная перед зданием аульного клуба
7.
Избирательный участок N 122
аульный округ Шаменов
Территория расположенная перед зданием аульного Дома культуры
8.
Избирательный участок N 123
аульный округ Каракеткен
Территория расположенная возле здания аульного клуба
9.
Избирательный участок N 124
аул Далдабай
Территория расположенная возле здания аульного клуба
10.
Избирательный участок N 125
аульный округ Бухарбай батыр
Территория расположенная на пересечении улиц Бухарбай батыр и Абая
11.
Избирательный участок N 319
аульный округ Бухарбай батыр
Территория сквера расположенная по улице Бухарбай батыр
12.
Избирательный участок N 126
аульный округ Тан
Территория расположенная возле здания ТОО "Таң"
13.
Избирательный участок N 127
аульный округ Макпалколь
Территория расположенная перед зданием аульного Дома культуры
14.
Избирательный участок N 320
аульный округ Макпалколь
Территория расположенная возле здания аульной врачебной амбулатории
15.
Избирательный участок N 128
аульный округ Жанаталап
Территория расположенная перед зданием аульного клуба
16.
Избирательный участок N 129
аульный округ Мадениет
Территория расположенная на пересечении улиц Мектеп и Кабылова
17.
Избирательный участок N 321
аульный округ Мадениет
Территория расположенная перед зданием аульного клуба
18.
Избирательный участок N 311
аул Акколка
Территория расположенная перед зданием аульного медицинского пункта
19.
Избирательный участок N 130
аульный округ Мырзабай ахун
Территория расположенная перед зданием аульной врачебной амбулатории
20.
Избирательный участок N 131
аульный округ Аккыр
Территория расположенная перед зданием аульного клуба
21.
Избирательный участок N 132
аульный округ Аккум
Территория расположенная перед зданием отделения связи
22.
Избирательный участок N 322
аульный округ Аккум
Территория расположенная возле здания аульного клуба
23.
Избирательный участок N 133
аульный округ Енбек
Территория расположенная возле здания аульного Дома культуры
24.
Избирательный участок N 134
аульный округ Аламесек
Территория расположенная на пересечении улиц Бостандык и Аламесек
25
Избирательный участок N 323
аульный округ Аламесек
Территория расположенная возле здания аульного отделения связи
26.
Избирательный участок N 135
аульный округ Жанадария
Территория расположенная возле здания аульного клуба
Пояснительная записка к проекту постановления акимат Жалагашского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"

1 2 3 4
1.
N 117 сайлау учаскесі
Жалағаш кенті
"Әділет" базарының алдында орналасқан аумақ
2.
N 118 сайлау учаскесі
Жалағаш кенті
Орталық стадион алдында орналасқан аумақ
3.
N 119 сайлау учаскесі
Жалағаш кенті
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жалағаш аудандық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында орналасқан аумақ
4.
N 120 сайлау учаскесі
Жалағаш кенті
"N 202 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан аумақ
5.
N 310 сайлау учаскесі
Жалағаш кенті
"Қызылорда облысы Жалағаш ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан аумақ
6.
N 121 сайлау учаскесі
Ақсу ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының алдында орналасқан аумақ
7.
N 122 сайлау учаскесі
Шаменов ауылдық округі
Ауылдық Мәдениет үйі алдында орналасқан аумақ
8.
N 123 сайлау учаскесі
Қаракеткен ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанында орналасқан аумақ
9.
N 124 сайлау учаскесі
Далдабай ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының жанында орналасқан аумақ
10.
N 125 сайлау учаскесі
Бұқарбай батыр ауылдық округі
Бұқарбай батыр және Абай көшелерінің қиылысында орналасқан аумақ
11.
N 319 сайлау учаскесі
Бұқарбай батыр ауылдық округі
Бұқарбай батыр көшесінің бойында орналасқан сквер алаңы
12.
N 126 сайлау учаскесі
Таң ауылдық округі
"Таң" ЖШС-і ғимаратының жанында орналасқан аумақ
13.
N 127 сайлау учаскесі
Мақпалкөл ауылдық округі
Ауылдық Мәдениет үйі жанында орналасқан аумақ
14.
N 320 сайлау учаскесі
Мақпалкөл ауылдық округі
Ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанында орналасқан аумақ
15.
N 128 сайлау учаскесі
Жаңаталап ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының алдында орналасқан аумақ
16.
N 129 сайлау учаскесі
Мәдениет ауылдық округі
Мектеп және Қабылов көшелерінің қиылысында орналасқан аумақ
17.
N 321 сайлау учаскесі
Мәдениет ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының алдында орналасқан аумақ
18.
N 311 сайлау учаскесі
Аққолқа ауылы
Ауылдық медициналық пункт ғимаратының алдында орналасқан аумақ
19.
N 130 сайлау учаскесі
Мырзабай ахун ауылдық округі
Ауылдық амбулаториялық пункт ғимаратының жанында орналасқан аумақ
20.
N 131 сайлау учаскесі
Аққыр ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының алдында орналасқан аумақ
21.
N 132 сайлау учаскесі
Аққұм ауылдық округі
Ауылдық байланыс бөлімшесі ғимаратының алдында орналасқан аумақ
22.
N 322 сайлау учаскесі
Аққұм ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанында орналасқан аумақ
23.
N 133 сайлау учаскесі
Еңбек ауылдық округі
Ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында орналасқан аумақ
24.
N 134 сайлау учаскесі
Аламесек ауылдық округі
Бостандық және Аламесек көшелерінің қиылысында орналасқан аумақ
25.
N 323 сайлау учаскесі
Аламесек ауылдық округі
Ауылдық байланыс бөлімшесі ғимаратының жанында орналасқан аумақ
26.
N 135 сайлау учаскесі
Жаңадария ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанында орналасқан аумақ
"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" Жалағаш ауданының әкімдігі қаулысының жобасына түсіндірме жазба

В пункте 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" предусмотрено, что местные исполнительные органы совместно с соответствующими избирательными комиссиями определяют места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащают их стандами, щитами и тумбами. Агитационные печатные материалы размещаются на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
В связи с этим, в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов в выборах Президента Республики Казахстан назначенное на 3 апреля 2011 года возникла необходимость в определении мест для размещения агитационных печатных материалов. Наряду с этим эти места будут использоваться и в других выборах.

"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағында жергілікті атқарушы органдар тиісті сайлау комиссияларымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілейді және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырады. Үгіттік баспа материалдары барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастырады делінген.
Осыған орай, 2011 жылғы 3 сәуір күні өткізілетін Қазақстан Республикасы Президенттігіне сайлау барысында барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ету мақсатында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу қажеттілігі туындап отыр. Сонымен қатар, осы белгіленген үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары басқа да өткізілетін сайлау барысында қолданылады.