Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 28 декабря 2011 года N 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года N 10-8-164. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 07 мая 2012 года N 188
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 07.05.2012 N 188.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Контитуционного Закона Республики Казахстан "О выбырах в Республики Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Контроля за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Е. Ажикенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого офицального опубликования.
Акима района                                С. Тауипбаев
Приложение к постановлению
районного акимата от 25 декабря
2011 года N 546
Места для размещения агитационного печатных материалов
N По избирательным участкам Места для размещения агитационных печатных материалов
1
N 136 А. Токмаганбетов избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа А. Токмаганбетов
2
N 137 Теренозек избирательный участок
N 138 Майжарма избирательный участок
N 153 Муратбаев избирательный участок
Доска возле дома культуры района и  центральная площадь, улица Алиакбарова;
Доска возле школы-лицея N 35 им. И. Токтыбаева и Аманкелды;
Доска возле профессионального лицея N 10 и улица Муратбаева
3
N 139 Кундызды избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Кундызды
4
N 140 С.Сейфуллин избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа С.Сейфуллин
5
N 141 Калжан ахун избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Калжан ахун
6
N 142 Инкардария избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Инкардария
7
N 143 Акжарма избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Акжарма
8
N 144 Чаган избирательный участок
N 152 Жадигер избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Чаган
Доска возле аульного дома культуры Жадигер
9
N 145 Н. Илиясов избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Н. Илиясов
10
N 146 Ширкейли избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Ширкейли
11
N 147 Когалыколь избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Когалыколь
12
N 148 Бесарык избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Бесарык
13
N 149 Аманкелді избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Аманкелды
14
N 150 Жетиколь избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Жетиколь
15
N 151 Айдарлы избирательный участок
Доска возле аппарата акима аульного округа Айдарлы

Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 546 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсандағы N 10-8-164 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 мамырдағы N 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012.05.07 N 188 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                            С. Тауипбаев
2011 жылға 28 желтоқсандағы
N 546 аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындар
N Сайлау учаскелері бойынша Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындар
1
N 136 А.Тоқмағанбетов сайлау учаскесі
А.Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
2
N 137 Тереңөзек сайлау учаскесі
N 138 Майжарма сайлау учаскесі
N 153 Мұратбаев сайлау учаскесі
Аудандық мәдениет үйі жанындағы тақта және орталық алаң, Әлиакбаров көшесі;
И. Тоқтыбаев атындағы N 35 мектеп лицейдің жанындағы тақта және Аманкелді көшесі;
N 10 кәсіптік лицей жанындағы тақта және Мұратбаев көшесі
3
N 139 Құндызды сайлау учаскесі
Құндызды ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
4
N 140 С.Сейфуллин сайлау учаскесі
С.Сейфуллин ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта N 137 орта мектебінің жанындағы тақта
5
N 141 Қалжан ахун сайлау учаскесі
Қалжан ахун ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
6
N 142 Іңкәрдәрия сайлау учаскесі
Іңкәрдәрия ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
7
N 143 Ақжарма сайлау учаскесі
Ақжарма ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
8
N 144 Шаған сайлау учаскесі
N 152 Жәдігер сайлау учаскесі
Шаған ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
Ауылдық мәдениет үйі жанындағы тақта
9
N 145 Н. Илиясов сайлау учаскесі
Н. Илиясов ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
10
N 146 Шіркейлі сайлау учаскесі
Шіркейлі ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
11
N 147 Қоғалыкөл сайлау учаскесі
Қоғалыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
12
N 148 Бесарық сайлау учаскесі
Бесарық ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
13
N 149 Аманкелді сайлау учаскесі
Аманкелді ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
14
N 150 Жетікөл сайлау учаскесі
Жетікөл ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта
15
N 151 Айдарлы сайлау учаскесі
Айдарлы ауылдық округі әкімі аппаратының жанындағы тақта