Об образовании сельского округа Батыр Мунайлинского района
Постановление акимата Мангистауской области от 26 июля 2011 года № 218 и решение Мангистауской области от 26 июля 2011 года № 35/404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 августа 2011 года № 2104
Рассмотрев предложения Мунайлинского районного маслихата и акимата Мунайлинского района об образовании сельского округа Батыр Мунайлинского района, и в соответствии с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести жилой массив Батыр к категории «село».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Мангистауской области от 30.05.2014 № 127 и решением Мангистауской области от 27.05.2014 № 17/265.
2. Образовать сельский округ Батыр Мунайлинского района в границах села Батыр с центром в селе Батыр, выделив его из состава Кызылтобинского сельского округа.
3. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
Председатель сессии                     М. Дюсенбаев
Секретарь
областного маслихата                    Б. Чельпеков

Мұнайлы ауданының Батыр ауылдық округын құру туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/404 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің № 218 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 тамызда № 2104 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.05.2014 № 127 қаулысымен және Маңғыстау облысы мәслихатының 27.05.2014 № 17/265 шешімімен.
Мұнайлы аудандық мәслихаты мен Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы ауданының Батыр ауылдық округін құру туралы ұсынысын қарай келіп, «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылыcы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 - бабының 3 - тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыр тұрғын үй массиві «ауыл» санатына жатқызылсын.
Ескерту. 1 -тармаққа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.05.2014 № 127 қаулысымен және Маңғыстау облысы мәслихатының 27.05.2014 № 17/265 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қызылтөбе ауылдық округі құрамынан бөліп, шекарасы Батыр ауылы аумағындағы, орталығы осы ауыл болатын, Мұнайлы ауданының Батыр ауылдық округі құрылсын.
Ескерту. 2 -тармаққа өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.05.2014 № 127 қаулысымен және Маңғыстау облысы мәслихатының 27.05.2014 № 17/265 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Қ. Көшербаев
Сессия төрағасы                         М. Дүйсенбаев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков