Об утверждении перечня объектов районной коммунальной собственности по Амангельдинскому району, подлежащих приватизации
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 21 ноября 2011 года № 219. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 9 декабря 2011 года № 9-6-137. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12 июня 2012 года № 154
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12.06.2012 № 154.
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинского района акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов районной коммунальной собственности Амангельдинского района, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таукенова Ж. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Амангельдинского района"
________________________ Ж. Сеилова
Утвержден постановлением акимата
от 21 ноября 2011 года
№ 219
Перечень объектов районной коммунальной собственности
по Амангельдинскому району, подлежащих приватизации
п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
Автомашина
"ВАЗ-2107"
государственный
номер Р 139 СD,
год выпуска -
1996
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Майлина, 14,
государственное
учреждение "Отдел
строительства,
архитектуры и
градостроитель-
ства
Амангельдинского
района"
Письмо
начальника
государственного
учреждения
"Отдел
строительства,
архитектуры и
градостроитель-
ства
Амангельдинского
района" от 3
октября 2011
года № 215
Технически
неисправна
2
Автомашина
"ГАЗ-3110"
государственный
номер
Р 452 СЕ, год
выпуска - 1999
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Майлина, 14,
государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Амангельдинского
района"
Письмо
начальника
государственного
учреждения
"Отдел экономики
и бюджетного
планирования
Амангельдинского
района" от 5
октября 2011
года № 80
Технически
неисправна
3
Автомашина
"ВАЗ-2121"
государственный
номер
Р 335 ВС, год
выпуска - 2003
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Майлина, 14,
государственное
учреждение "Отдел
финансов
Амангельдинского
района"
Письмо
начальника
государственного
учреждения
"Отдел финансов
Амангельдинского
района" от 7
октября 2011
года № 186
Технически
неисправна
4
Автомашина
"ВАЗ-21213"
государственный
номер Р 492 СН,
год выпуска -
2004
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Байтурсынова, 48,
государственное
коммунальное
предприятие
"Медет"
Амангельдинского
района
Письмо директора
государственного
коммунального
предприятия
"Медет" от 4
октября 2011
года № 14
Технически
неисправна
5
Автомашина
"ГАЗ-53"
государственный
номер Р 196 СК,
год выпуска -1991
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Байтурсынова, 48,
государственное
коммунальное
предприятие
"Медет"
Амангельдинского
района
Письмо директора
государственного
коммунального
предприятия
"Медет" от 4
октября 2011
года № 14
Технически
неисправна
6
Автомашина
"ВАЗ-21213"
государственный
номер W 754 AF,
год выпуска -2001
Амангельдинский
район, село
Урпек,
государственное
учреждение
"Аппарат Акима
Урпекского
аульного округа
Амангельдинского
района"
Письмо Акима
Урпекского
аульного округа
Амангельдинского
района от
4 октября 2011
года № 201
Технически
неисправна

Аманкелді ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 219 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 9-6-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012.06.12 № 154 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аманкелді ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің қоса ұсынылған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ж. Қ. Таукеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Ж. Сеилова
Әкімдіктің
2011 жылғы 21 қарашадағы
№ 219 қаулысымен бекітілген
Аманкелді ауданы бойынша жекешелендіруге жататын
аудандық коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Рет-
тік
Объектінің
атауы
Объектінің
мекен-жайы және
баланс ұстаушысы
Негізі
Объекті-
нің
жағдайы
1
"ВАЗ-2107"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 139 CD,
1996 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының
кұрылыс, сәулет және
қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
"Аманкелді
ауданының кұрылыс,
сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 3 қазандағы
№ 215 хаты
Техни-
калық
бұзылған
2
"ГАЗ-3110"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 452 CЕ,
1999 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
"Аманкелді
ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 5 қазандағы
№ 80 хаты
Техни-
калық
бұзылған
3
"ВАЗ-2121"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 335 ВC,
2003 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
"Аманкелді
ауданының қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 7 қазандағы
№ 186 хаты
Техни-
калық
бұзылған
4
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 492 CН,
2004 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Байтұрсынов көшесі,
48, Аманкелді
ауданының "Медет"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Медет"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
директорының 2011
жылғы 4 қазандағы
№ 14 хаты
Техни-
калық
бұзылған
5
"ГАЗ-53"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 196 CК,
1991 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Байтұрсынов көшесі,
48, Аманкелді
ауданының "Медет"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Медет"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
директорының 2011
жылғы 4 қазандағы
№ 14 хаты
Техни-
калық
бұзылған
6
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі
W 754 AF,
2001 жылы шығарылған
Аманкелді ауданы,
Үрпек селосы,
"Аманкелді ауданы
Үрпек ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Аманкелді
ауданының Үрпек
ауылдық округі
әкімінің 2011
жылғы 4 қазандағы
№ 201 хаты
Техни-
калық
бұзылған