О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2010 года № 207 "О бюджете Аулиекольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 261. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 28 октября 2011 года № 9-7-143
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2011-2013 годы" от 14 декабря 2010 года № 207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-126, опубликовано 23 декабря 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2594940,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669298,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5465,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1576,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1918601,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2566183,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35789,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36560, 6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 771,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44565,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -51597,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 51597,1 тысяч тенге.";
пункт 5-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2010 году целевых текущих трансфертов в сумме 6 914,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 5-115-12 следующего содержания:
"5-11. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов из областного бюджета на капитальный ремонт здания мини-центра государственного учреждения "Кушмурунская средняя школа № 28 отдела образования Аулиекольского района" в сумме 12000,0 тысяч тенге;
5-12. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 654,5 тысяч тенге и обслуживание долга по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета 1,3 тысячи тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
____________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсндағы № 207 "Әулиекөл аауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 261 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда № 9-7-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 207 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-126 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 23 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2594940,02мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 669298,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5465,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1576,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1918601,0 мың теңге;
2) шығындар – 2566183,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 35789,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36560,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 771,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44565,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -51597,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 51597,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2010 жылы пайдаланылмаған 6914,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-115-12 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Әулиекөл ауданының білім бөлімінің № 28 Құсмұрын орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шағын орталығының ғимаратын түбегейлі жөндеуге 12000,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
5-12. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілген 654,5 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы және республикалық бюджеттен 1,3 мың теңге сомасындағы қарыздар бойынша сыйақыны төлеу жөніндегі борышты және өзге төлемдерді өтеуге қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және  2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Л. Войлошникова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________ Т.И. Печнимкова
Мәслихаттың