О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2010 года № 321 "О районном бюджете Наурзумского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 25 июля 2011 года № 390. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 10 августа 2011 года № 9-16-122
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2011-2013 годы" от 20 декабря 2010 года № 321 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-16-112, опубликовано от 11 января 2011 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1064294 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135744 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2549 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4842 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 921159 тысяч тенге;
2) затраты – 1069940,9 тысяч тенге;";
пункт 3-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6417 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 715 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-10 следующего содержания:
"3-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 925 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  А. Султанов
Председатель
внеочередной сессии                        К. Зейнелов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Наурзумского района"
________________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 321 "Науырзым ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 шілдедегі № 390 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 тамызда № 9-16-122 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 321 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-16-112 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1064294 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135744 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4842 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 921159 мың теңге;
2) шығындар – 1069940,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6417 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 715 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-10 тармағымен толықтырылсын:
"3-10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің 925 мың теңге сомасыңда қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   А. Сұлтанов
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   К. Зейнелов
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың