Об образовании избирательных участков города Павлодара
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 09 февраля 2011 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 09 февраля 2011 года N 12-1-166. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима города Павлодара Павлодарской области от 10 ноября 2011 года N 20
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима города Павлодара Павлодарской области от 10.11.2011 N 20.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
Образовать избирательные участки города Павлодара согласно приложению.
Аким города Павлодара                      Б. Жуламанов
Согласовано:
Председатель Павлодарской
городской территориальной
избирательной комиссии                     С. Юрьев
09 февраля 2011 года
Приложение
к решению акима города Павлодара
от 09 февраля 2011 года N 3
Список избирательных участков города Павлодара
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением и.о. акима города Павлодара Павлодарской области от 02.08.2011 N 13 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок N 1 поселок Жанааул,
здание товарищества с ограниченной ответственностью
(далее – ТОО) "Торговая база"
Улица (далее - ул.) 1 Жанаульская: 1б, 1/1, 1; ул. 3 Жанаульская: 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1/1, 1/3, 1/4, 2а, 2б, 2/4, 2, 3а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1; ул. 4 Жанаульская, 1, 4а, 6, 6/1, 8, 8/1, 10а, 10б, 12а, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20а, 20б, 20, 21, 22а, 22, 23а, 23, 25а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 33, 34, 35а, 35, 36, 37, 38а, 38, 39, 43, 45; ул. 5 Жанаульская: 1, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10а, 10, 12, 14а, 14б, 14/1, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26а, 27; ул. 6 Жанаульская: 1а, 1б, 1в, 1/1, 1, 2, 3а, 3, 3/1, 4а, 4, 5а, 5, 6а, 6б, 6в, 6, 7а, 7, 8, 8/1, 9а, 9, 10а, 11а, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16а, 16, 17, 18а, 18/1, 19, 20б, 20/1, 20, 21а, 21, 23, 23а, 24а, 24б, 24в, 24, 25, 26а, 26, 27, 29, 30, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 38, 40, 40а, 40б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46а, 48, 48/2, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2; ул. 7 Жанаульская: 1, 1б, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6а, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 33/1, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; ул. 8 Жанаульская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33б; ул. 9 Жанаульская: 1, 1/1, 1г, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 7/2; ул. 10 Жанаульская: 2а, 4, 6; включая жилые дома у речного порта.
Избирательный участок N 2 Хромзавод,
проезд 1 - Плавательный бассейн "Толкын"
Ул. Аргынбаева: 2, 2а, 4, 4а, 6, 14, 14/2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 29, 32, 34, 36; ул. Ледовского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 41; ул. Майская: 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 68; ул. Пожарная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Лесозавод, Проезд 1: 3, 5, 15, 21, 23, 35, 41; Лесозавод, Проезд 1А: 7; Лесозавод, Проезд 2: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38; Радиозавод, Проезд 2А: 1, 2, 3, 7, 9/1, 9; Лесозавод, Проезд 3: 2, 2б, 4, 5, 6, 7а, 8, 10а, 12, 14, 18; Лесозавод, Проезд 4: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесозавод, Проезд 5: 5, 6, 8, 11, 12, 16, 22/1, 26/1, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52А, 54, 56, 64, 70, 72; Лесозавод, Проезд 6: 3, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 40а, 41, 43; Радиозавод, Проезд 8Д: 1; Лесозавод, Проезд  3: 1, 1а, 2, 3, 4, 4и, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Радиозавод, Проезд 1А: 6; Радиозавод, Проезд А: 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Радиозавод, Проезд 3А: 1, 2, 5, 10; Радиозавод, Проезд Б: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 15/1, 33/2, 34, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 50/1, 56, 58, 60; Радиозавод, Проезд В: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 58, 59; Радиозавод, Проезд Г: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1; Радиозавод, Проезд Д: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Радиозавод, Проезд Е: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Радиозавод, Проезд Ж: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Радиозавод, Проезд И: 1; Радиозавод, Проезд К: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Радиозавод, Проезд Л: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Радиозавод, Проезд М: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Радиозавод, Проезд Н: 1; Радиозавод, Проезд О: 1; Радиозавод, Проезд П: 1; Радиозавод, Проезд Р: 1, 7; Радиозавод, Проезд С: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Лесозавод, ул. Путинцева: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20; Лесозавод, ул. Рабочая: 1, 1б, 2а; ул. Рябиновая, сад "Иртыш": 9, 12, 25, 34; Лесозавод, ул. Салматова: 1, 3; ул. Смородиновая, сад "Реченька": 13; Лесозавод, ул. Солнечная: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; ул. Степная, сад "Иртыш": 13; Лесозавод, ул. Строительная: 1, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24; Лесозавод, ул. Химиков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; ул. Хромзавод: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Хромзавод, Проезд 1: 1, 1б, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11а, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100; Хромзавод, Проезд 2: 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 38; Хромзавод, Проезд 3: 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18; Хромзавод, Проезд 4: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24; Хромзавод, Проезд 5: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 28, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52а, 54, 56, 58, 62а, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Хромзавод, Проезд 6: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18а, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38а, 38б, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 47, 50; Хромзавод, Проезд 7: 15; Хромзавод, Проезд Б: 5, 15, 34; Хромзавод, Проезд В: 43/1; Хромзавод, Центральный проезд: 10, 12а; ул. Хромзаводская: 6; Центральный проезд: 4, 6, 8, 10, 12б.

Павлодар қаласының сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 ақпандағы N 3 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 ақпанда N 12-1-166 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкім міндет атқарушысының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкім міндет атқарушысының 2011.11.10 N 20 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
Қосымшаға сәйкес Павлодар қаласының сайлау учаскелері құрылсын.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Жоламанов
Келісілді:
Павлодар қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     С. Юрьев
2011 жылғы 09 ақпан
Павлодар қаласы әкімінің 2011 жылғы
09 ақпандағы N 3 шешіміне
қосымша
Павлодар қаласы сайлау учаскелерінің тізімі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкім міндет атқарушының 2011.08.02 N 13 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
N 1 сайлау учаскесі Жаңаауыл кенті,
"Торговая база" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің (бұдан әрі – ЖШС) ғимараты
Жаңаауыл көшесі 1: 1б, 1/1, 1; Жаңаауыл көшесі 3: 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1/1, 1/3, 1/4, 2а, 2б, 2/4, 2, 3а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1; Жаңаауыл көшесі 4: 1, 4а, 6, 6/1, 8, 8/1, 10а, 10б, 12а, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20а, 20б, 20, 21, 22а, 22, 23а, 23, 25а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 33, 34, 35а, 35, 36, 37, 38а, 38, 39, 43, 45; Жаңаауыл көшесі 5: 1, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10а, 10, 12, 14а, 14б, 14/1, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26а, 27; Жаңаауыл көшесі 6: 1а, 1б, 1в, 1/1, 1, 2, 3а, 3, 3/1, 4а, 4, 5а, 5, 6а, 6б, 6в, 6, 7а, 7, 8, 8/1, 9а, 9, 10а, 11а, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16а, 16, 17, 18а, 18/1, 19, 20б, 20/1, 20, 21а, 21, 23, 23а, 24а, 24б, 24в, 24, 25, 26а, 26, 27, 29, 30, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 38, 40, 40а, 40б, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 46а, 48, 48/2, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2; Жаңаауыл көшесі 7: 1, 1б, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6а, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 33/1, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Жаңаауыл көшесі 8: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33б; Жаңаауыл көшесі 9: 1, 1/1, 1г, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 7/2; Жаңаауыл көшесі 10: 2а, 4, 6; өзен порты жанындағы тұрғын үйлерді қосқанда.
N 2 сайлау учаскесі Хромзавод,
1 - өткел, "Толқын" жүзу бассейні
Арғынбаев көшесі: 2, 2а, 4, 4а, 6, 14, 14/2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 29, 32, 34, 36; Ледовский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 41; Майский көшесі: 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 68; Пожарный көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Лесозавод, 1 - өткел: 3, 5, 15, 21, 23, 35, 41; Лесозавод, 1А - өткелі: 7; Лесозавод, 2 - өткел: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38; Радиозавод, 2А - өткелі: 1, 2, 3, 7, 9/1, 9; Лесозавод, 3 - өткел: 2, 2б, 4, 5, 6, 7а, 8, 10а, 12, 14, 18; Лесозавод, 4 - өткел: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесозавод, 5 - өткел: 5, 6, 8, 11, 12, 16, 22/1, 26/1, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52А, 54, 56, 64, 70, 72; Лесозавод, 6 - өткел: 3, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 40а, 41, 43; Радиозавод, 8Д - өткелі: 1; Лесозавод, 3 - өткел 3: 1, 1а, 2, 3, 4, 4и, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Радиозавод, 1А - өткелі: 6; Радиозавод, А - өткелі: 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Радиозавод, 3А - өткелі: 1, 2, 5, 10; Радиозавод, Б - өткелі: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 15/1, 33/2, 34, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 50/1, 56, 58, 60; Радиозавод, В - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 58, 59; Радиозавод, Г - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1; Радиозавод, Д - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Радиозавод, Е - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Радиозавод, Ж - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Радиозавод, И - өткелі: 1; Радиозавод, К - өткелі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Радиозавод, Л - өткелі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Радиозавод, М - өткелі: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Радиозавод, Н - өткелі: 1; Радиозавод, О - өткелі: 1; Радиозавод, П - өткелі: 1; Радиозавод, Р - өткелі: 1, 7; Радиозавод, С - өткелі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Лесозавод, Путинцев көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20; Лесозавод, Рабочая көшесі: 1, 1б, 2а; Рябиновая көшесі, "Ертіс" бау – бақшасы: 9, 12, 25, 34; Лесозавод, Салматов көшесі: 1, 3; Смородиновая көшесі, "Реченька" бау – бақшасы": 13; Лесозавод, Солнечная көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Степная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы": 13; Лесозавод, Строительная көшесі: 1, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24; Лесозавод, Химиков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Хромзавод көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Хромзавод, 1 - өткел: 1, 1б, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 11, 11а, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 100; Хромзавод, 2 - өткел: 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 38; Хромзавод, 3 - өткел: 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18; Хромзавод, 4 - өткел: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 24; Хромзавод, 5 - өткел: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 28, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52а, 54, 56, 58, 62а, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Хромзавод, 6 - өткел: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18а, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38а, 38б, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 47, 50; Хромзавод, 7 - өткел: 15; Хромзавод, Б - өткелі: 5, 15, 34; Хромзавод, В - өткелі: 43/1; Хромзавод, орталық өткелі: 10, 12а; Хромзаводская көшесі Орталық өткел, 12б.

Избирательный участок N 3 село Мойылды, ул. Абая, 1,
основная школа N 38
Ул. Абая: 1, 2, 6, 8; ул. Бейбитшилик: 4, 6; ул. Курортная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; ул. Парковая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; ул. Подхозная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 20, 22; ул. Степная: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 24; ул. Центральная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; ул. ЧерҰмуховая: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок N 4 улица Мира, 43, ККГП
"Павлодарский машиностроительный колледж"
Переулок (далее – пер.) 1-Зеленый: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; пер. 2-Зеленый, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 121; пер. Спортивный: 8, 9; ул. Мира: 30, 32, 34, 40, 44, 46, 48, 54, 54/1, 54/2, 56; ул. Путейская: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; ул. Сормова: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8.
Избирательный участок N 5 улица Айманова, 35, Павлодарская
областная казахская гимназия-интернат имени
Ы.Алтынсарина
Ул. Айманова: 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 34, 35/1, 37/1, 37/2.
Избирательный участок N 6 улица Айманова, 37,
средняя общеобразовательная школа N 35
Ул. Айманова: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 47/1.
Избирательный участок N 7 улица Айманова, 43,
помещение сектора по работе с населением микрорайона N 1
Ул. Айманова: 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49.
Избирательный участок N 8 улица Айманова, 37, средняя
общеобразовательная школа N 35
Ул. Торайгырова: 6; ул. Айманова: 4, 5, 45, 50, 52, 53.
Избирательный участок N 9 улица Мира, 9/1,
профессиональный лицей N 15
Ул. академика Бектурова: 1, 2, 2/1, 5; ул. Мира: 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21; ул. Торайгырова: 8, 10.
Избирательный участок N 10 улица Торайгырова, 24,
средняя общеобразовательная школа N 28
Ул. Торайгырова: 14, 18, 18/1, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44.
Избирательный участок N 11 Площадь Конституции, 1
Дворец культуры имени Естая
Ул. Торайгырова: 1/2, 1/3, 49, 53; ул. Набережная: 1, 3, 5; ул. Ленина: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1; ул. Прибрежная: 16, 20.
Избирательный участок N 12 улица Ленина, 12,
школа-лицей N 8
Ул. академика Сатпаева: 34, 36, 38; ул. Ленина: 7/1, 7/2, 53; ул. Лермонтова: 4; ул. Луговая: 1, 1а, 2, 2а, 4, 6, 6а, 7, 8, 10, 10б, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14б, 18, 20; ул. Набережная: 7, 9.

N 3 сайлау учаскесі Мойылды ауылы, Абай көшесі, 1,
N 38 негізгі мектебі
Абай көшесі: 1, 2, 6, 8; Бейбітшілік көшесі: 4, 6; Курортная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Парковая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Подхозная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 20, 22; Степная көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 24; Центральная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Черемуховая көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14.
N 4 сайлау учаскесі Мир көшесі, 43, "Павлодар
машина жасау колледжі" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі – МКҚК)
1-Зеленый тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; 2-Зеленый тұйығы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 121; Спортивный тұйығы: 8, 9; Мир көшесі: 30, 32, 34, 40, 44, 46, 48, 54, 54/1, 54/2, 56; Путейская көшесі: 2, 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Сормов көшесі: 4/1, 5, 5/1, 5/2, 8.
N 5 сайлау учаскесі Айманов көшесі, 35,
Ы. Алтынсарин атындағы Павлодар облыстық
қазақ гимназия - интернаты
Айманов көшесі: 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 34, 35/1, 37/1, 37/2.
N 6 сайлау учаскесі Айманов көшесі, 37,
N 35 жалпы орта білім беру мектебі
Айманов көшесі: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 47/1.
N 7 сайлау учаскесі Айманов көшесі, 43,
N 1 шағынаудандағы тұрғындармен жұмыс
жасау жөніндегі секторының үй - жайы
Айманов көшесі: 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49.
N 8 сайлау учаскесі Айманов көшесі, 37,
N 35 жалпы орта білім беру мектебі
Торайғыров көшесі: 6; Айманов көшесі: 4, 5, 45, 50, 52, 53.
N 9 сайлау учаскесі Мир көшесі, 9/1, N 15 кәсіби лицейі
Академик Бектұров көшесі: 1, 2, 2/1, 5; Мир көшесі: 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Торайғыров көшесі: 8, 10.
N 10 сайлау учаскесі Торайғыров көшесі, 24,
N 28 жалпы орта білім беру мектебі
Торайғыров көшесі: 14, 18, 18/1, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44.
N 11 сайлау учаскесі Конституция алаңы, 1,
Естай атындағы Мәдениет сарайы
Торайғыров көшесі: 1/2, 1/3, 49, 53; Набережная көшесі: 1, 3, 5; Ленин көшесі: 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/1; Прибрежная көшесі: 16, 20.
N 12 сайлау учаскесі Ленин көшесі, 12,
N 8 лицей - мектебі
Академик Сәтбаев көшесі: 34, 36, 38; Ленин көшесі: 7/1, 7/2, 53; Лермонтов көшесі: 4; Луговая көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 4, 6, 6а, 7, 8, 10, 10б, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14б, 18, 20; Набережная көшесі: 7, 9.

Избирательный участок N 13 улица академика Бектурова, 14,
ГУ "Спецшкола-интернат для одаренных в спорте детей"
Ул. 1 Мая: 2; ул. Торайгырова: 44/1, 52, 54, 59, 61, 63, 65; ул. Генерала Дюсенова: 1, 6, 8, 10, 12; ул. академика Сатпаева: 11, 15, 30, 32; ул. Мира: 37, 43; ул. академика Бектурова: 7, 9, 11, 15.
Избирательный участок N 14 улица генерала Дюсенова, 22/1,
административное здание института повышения квалификации
педагогических кадров
Ул. академика Сатпаева: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29; ул. генерала Дюсенова: 14, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22, 22/1; ул. Лермонтова: 46, 48; ул. академика Бектурова: 16, 18, 24, 27, 27/1.
Избирательный участок N 15 ул. академика Сатпаева, 104,
областная универсальная научная библиотека имени
С. Торайгырова
Ул. академика Сатпаева: 33, 35, 37, 40, 43, 47; ул. Лермонтова: 44, 45, 45/1, 47, 49, 49/а, 49/1, 49/2, 53; ул. академика Бектурова: 50, 50/1, 52, 52/1, 56, 56/1, 58, 58/1; ул. Каирбаева: 36; включая гостиницу "Иртыш"; ул. Набережная: 11.
Избирательный участок N 16 улица Торайгырова, 67,
государственное учреждение (далее - ГУ) Комплекс
"Музыкальный колледж - музыкальная школа-интернат для
одаренных детей"
Ул. Лермонтова: 60, 62; ул. Володарского: 1; ул. Торайгырова: 73, 75/1, 77; ул. 1 Мая: 1, 4, 5, 8, 9, 11, 13; ул. Крупской: 61, 63, 76, 78; ул. академика Бектурова: 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 41; ул. Урицкого: 74.
Избирательный участок N 17 площадь Победы, 3/1,
общеобразовательная профильная школа модульного типа N 11
Ул. Володарского: 5, 7; ул. 1 Мая: 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26;  ул. академика Бектурова: 71, 75, 77; ул. Каирбаева: 72, 74; ул. Лермонтова: 55, 59.
Избирательный участок N 18 улица Мира, 60, Павлодарский
государственный педагогический институт
Ул. Торайгырова: 56, 79, 81, 83, 85, 87; ул. Крупской: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84; ул. Короленко: 1, 3, 3/1; ул. Мира: 60/1, 60/2.
Избирательный участок N 19 улица Урицкого, 78, средняя
общеобразовательная школа N 6
Ул. Короленко: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 15/1; ул. 1 Мая: 6, 10, 14, 16, 17, 18, 21, 21/1; ул. Лермонтова: 82, 84, 84/1, 86, 88.
Избирательный участок N 20 улица Лермонтова, 93/1, средняя
общеобразовательная школа N 34
Ул. 1 Мая: 23, 25, 29; ул. Каирбаева: 76, 80; ул. Короленко: 23, 25; ул. Лермонтова: 83, 85, 87, 89, 90, 91, 96/1.
Избирательный участок N 21 улица Короленко, 9/1, средняя
общеобразовательная школа N 2
Ул. Торайгырова: 66, 72, 72/1, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 93/1, 95, 97, 97/1, 99, 101, 103/1; ул. Короленко: 5, 7, 9, 17; ул. Кутузова: 2, 2/1, 6, 6/2, 6/1.

N 13 сайлау учаскесі академик Бектұров, 14,
"Спортта дарынды балаларға арналған мамандандырылған
мектеп – интернаты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – ММ)
1 Май көшесі: 2; Торайғыров көшесі: 44/1, 52, 54, 59, 61, 63, 65; Генерал Дүйсенов көшесі: 1, 6, 8, 10, 12; академик Сәтбаев көшесі: 11, 15, 30, 32; Мир көшесі: 37, 43; академик Бектұров көшесі: 7, 9, 11, 15.
N 14 сайлау учаскесі генерал Дүйсенов, 22/1, педагог
кадрларының біліктілігін арттыру институтының
әкімшілік ғимараты
Академик Сәтбаев көшесі: 17, 19, 21, 21/1, 25, 27, 29; генерал Дүйсенов көшесі: 14, 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22, 22/1; Лермонтов көшесі: 46, 48; академик Бектұров көшесі: 16, 18, 24, 27, 27/1.
N 15 сайлау учаскесі Академик Сәтбаев көшесі, 104,
С. Торайғыров атындағы облыстық әмбебап ғылыми
кітапханасы
Академик Сәтбаев көшесі: 33, 35, 37, 40, 43, 47; Лермонтов көшесі: 44, 45, 45/1, 47, 49, 49/а, 49/1, 49/2, 53; академик Бектұров көшесі: 50, 50/1, 52, 52/1, 56, 56/1, 58, 58/1; Қайырбаев көшесі: 36; "Ертіс" қонақ үйін қосқанда; Набережная көшесі: 11.
N 16 сайлау учаскесі Торайғыров көшесі, 67,
"Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған
музыкалық мектеп – интернат кешені" ММ
Лермонтов көшесі: 60, 62; Володарский көшесі: 1; Торайғыров көшесі: 73, 75/1, 77; 1 Май көшесі: 1, 4, 5, 8, 9, 11, 13; Крупская көшесі: 61, 63, 76, 78; академик Бектұров көшесі: 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 41; Урицкий көшесі: 74.
N 17 сайлау учаскесі Жеңіс алаңы, 3/1, N 11
модульдік үлгідегі жалпы орта білім беру
бейіндік мектебі
Володарский көшесі: 5, 7; 1 Май көшесі: 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26; академик Бектұров көшесі: 71, 75, 77; Қайырбаев көшесі: 72, 74; Лермонтов көшесі: 55, 59.
N 18 сайлау учаскесі Мир көшесі, 60, Павлодар
мемлекеттік педагогикалық институты
Торайғыров көшесі: 56, 79, 81, 83, 85, 87; Крупская көшесі: 67, 69, 80, 80/1, 82, 82/1, 84; Короленко көшесі: 1, 3, 3/1; Мир көшесі: 60/1, 60/2.
N 19 сайлау учаскесі Урицкий көшесі, 78,
N 6 жалпы орта білім беру мектебі
Короленко көшесі: 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 15/1; 1 Май көшесі: 6, 10, 14, 16, 17, 18, 21, 21/1; Лермонтов көшесі: 82, 84, 84/1, 86, 88.
N 20 сайлау учаскесі Лермонтов көшесі, 93/1,
N 34 жалпы орта білім беру мектебі
1 Май көшесі: 23, 25, 29; Қайырбаев көшесі: 76, 80; Короленко көшесі: 23, 25; Лермонтов көшесі: 83, 85, 87, 89, 90, 91, 96/1.
N 21 сайлау учаскесі Короленко көшесі, 9/1,
N 2 жалпы орта білім беру мектебі
Торайғыров көшесі: 66, 72, 72/1, 89, 89/1, 89/2, 91, 93, 93/1, 95, 97, 97/1, 99, 101, 103/1; Короленко көшесі: 5, 7, 9, 17; Кутузов көшесі: 2, 2/1, 6, 6/2, 6/1.

Избирательный участок N 22 улица Короленко, 9/2,
Специализированная детско-юношеская школа олимпийского
резерва N 2 ГУ "Отдел физической культуры и спорта города
Павлодара"
Ул. Короленко: 21, 21/1; ул. Лермонтова: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110; ул. Кутузова: 6/3, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18, 18/1.
Избирательный участок N 23 улица Лермонтова, 93,
государственное коммунальное казенное предприятие
(далее – ГККП) "Павлодарский бизнес - колледж"
Ул. Лермонтова: 87/1, 93, 93/2, 96, 98, 100/1, 100; ул. Каирбаева: 82, 86, 88, 90, 96, 98, 104.
Избирательный участок N 24 улица Лермонтова, 95,
средняя общеобразовательная школа N 43
Ул. Лермонтова: 107, 107/1, 109, 111, 113; ул. Кутузова: 20, 20/1, 22, 24, 28, ул. Каирбаева: 106.
Избирательный участок N 25 улица Бакинская, 4, средняя
общеобразовательная школа N 23
Ул. Бакинская: 2, 2/1, 6/2, 6, 6/1, 8; ул. Дерибаса: 1, 2, 2/2, 2/1, 4/2, 4/1, 5, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/3, 12/2, 12/1, 12, 13, 14/2, 15, 16/1, 16, 18, 18/1; ул. Железнодорожная: 2/1, 2, 4, 6, 8; ул. Павлова: 12, 14, 16, 18, 20, 22; ул. Чкалова: 10; ул. Я. Геринга: 1, 2, 3, 7.
Избирательный участок N 26 улица Кутузова, 1, Павлодарский
областной центр народного творчества и
культурно-досуговой деятельности "Шанырак"
Ул. Дерибаса: 20/2; ул. Кутузова: 3/1, 3/2, 4/1, 4, 5, 7, 7/2, 9; ул. Торайгырова: 103, 105, 107, 109, 111, 111/1, 111/2, 113, 115, 117; Фильтровальная станция: 1.
Избирательный участок N 27 улица Дерибаса, 19,
административное здание товарищества с ограниченной
ответственностью "Павлодарстройпуть"
Ул. Бакинская: 5; ул. Дерибаса: 20/1, 20, 22; ул. Кутузова: 3, 11, 13, 15; ул. Лермонтова: 112, 114, 116, 118, 120; ул. Павлова: 24/2 ,24, 24/1.
Избирательный участок N 28 улица Лермонтова, 129, средняя
общеобразовательная школа N 5
Ул. Кутузова: 17, 19, 21, 23; ул. Лермонтова: 117, 119, 121, 123, 125; ул. Павлова: 11, 28, 30, 34.
Избирательный участок N 29 улица Суворова, 2,
библиотека национальной книги
Ул. Кутузова: 25, 27, 29, 31, 33, 35; ул. Суворова: 6; ул. Павлова: 44.
Избирательный участок N 30 улица Димитрова, 2,
Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций
Ул. Чкалова: 5, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20; ул. Павлова: 1, 2, 6, 8; ул. Железнодорожная: 3, 3/1, 5, 7; ул. Я. Геринга: 4, 6, 8, 9, 10, 13; ул. Камзина: 4, 4/1.
Избирательный участок N 31 улица Димитрова, 2,
Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций
Ул. Барнаульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Гурьевская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Димитрова: 2; ул. Елгина: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Камзина: 6, 8; ул. Кисловодская: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; ул. Комсомольская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Красноярская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50; ул. Ленинградская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Московская: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57; ул. Омская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58; ул. Павлова: 5, 7, 9, 11/1, 13, 15; ул. Ростовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.

N 22 сайлау учаскесі Короленко көшесі, 9/2,
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің N 2 Олимпиядалық – резервтік
мамандандырылған балалар – жасөспірімдер мектебі
Короленко көшесі: 21, 21/1; Лермонтов көшесі: 92, 94, 102, 104, 106, 108, 110; Кутузов көшесі: 6/3, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10/1, 12, 16, 18, 18/1.
N 23 сайлау учаскесі Лермонтов көшесі, 93,
"Павлодар бизнес - колледжі" МКҚК
Лермонтов көшесі: 87/1, 93, 93/2, 96, 98, 100/1, 100; Қайырбаев көшесі: 82, 86, 88, 90, 96, 98, 104.
N 24 сайлау учаскесі Лермонтов көшесі, 95,
N 43 жалпы орта білім беру мектебі
Лермонтов көшесі: 107, 107/1, 109, 111, 113; Кутузов көшесі: 20, 20/1, 22, 24, 28, Қайырбаев көшесі: 106.
N 25 сайлау учаскесі Бакинская көшесі, 4,
N 23 жалпы орта білім беру мектебі
Бакинская көшесі 2, 2/1, 6/2, 6, 6/1, 8; Дерибас көшесі: 1, 2, 2/2, 2/1, 4/2, 4/1, 5, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/3, 12/2, 12/1, 12, 13, 14/2, 15, 16/1, 16, 18, 18/1; Железнодорожная көшесі: 2/1, 2, 4, 6, 8; Павлов көшесі: 12, 14, 16, 18, 20, 22; Чкалов көшесі: 10; Я. Геринг көшесі: 1, 2, 3, 7.
N 26 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 1,
Павлодар облысы "Шанырақ" мәдени – демалыс қызметі
және халық шығармашылығының орталығы
Дерибас көшесі: 20/2; Кутузов көшесі: 3/1, 3/2, 4/1, 4, 5, 7, 7/2, 9; Торайғыров көшесі: 103, 105, 107, 109, 111, 111/1, 111/2, 113, 115, 117; Фильтровальная станциясы: 1.
N 27 сайлау учаскесі Дерибас көшесі, 19,
"Павлодарстройпуть" ЖШС әкімшілік ғимараты
Бакинская көшесі: 5; Дерибас көшесі: 20/1, 20, 22; Кутузов көшесі: 3, 11, 13, 15; Лермонтов көшесі: 112, 114, 116, 118, 120; Павлов көшесі: 24/2 ,24, 24/1.
N 28 сайлау учаскесі Лермонтов көшесі, 129,
N 5 жалпы орта білім беру мектебі
Кутузов көшесі: 17, 19, 21, 23; Лермонтов көшесі: 117, 119, 121, 123, 125; Павлов көшесі: 11, 28, 30, 34.
N 29 сайлау учаскесі Суворов көшесі, 2,
Ұлттық кітап кітапханасы
Кутузов көшесі: 25, 27, 29, 31, 33, 35; Суворов көшесі: 6; Павлов көшесі: 44.
N 30 сайлау учаскесі Димитров көшесі, 2,
Павлодар көлік және коммуникация колледжі
Чкалов көшесі: 5, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20; Павлов көшесі: 1, 2, 6, 8; Железнодорожная көшесі: 3, 3/1, 5, 7; Я. Геринг көшесі: 4, 6, 8, 9, 10, 13; Қамзин көшесі: 4, 4/1.
N 31 сайлау учаскесі Димитров көшесі, 2,
Павлодар көлік және коммуникация колледжі
Барнаульская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Гурьевская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,  48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Димитров көшесі: 2; Елгин көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Қамзин көшесі: 6, 8; Кисловодская көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Комсомольская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Красноярская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50; Ленинградская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Московская көшесі: 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57; Омбы көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58; Павлов көшесі: 5, 7, 9, 11/1, 13, 15; Ростовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.

Избирательный участок N 32 улица Камзина, 16/1,
ГККП "Ясли – сад N 72"
Ул. Павлова: 21, 27, 29, 31, 32, 34/1, 36, 38, 40, 42, 46; ул. Суворова: 8.
Избирательный участок N 33 улица Павлова, 17,
средняя общеобразовательная школа N 27
Ул. Павлова: 11/2, 11/3, 23, 25; ул. Камзина: 10, 12, 14, 18, 20/1; ул. Суворова: 10, 12.
Избирательный участок N 34 улица Чкалова, 128/1,
здание ГУ "Адаптационный центр-приют для лиц БОМЖ"
Ул. Барнаульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; ул. Гурьевская:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Елгина:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Заслонова: 3, 3/1, 7а, 7, 9, 11, 13, 15/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; ул. Камзина: 1/2, 1/1, 3; ул. Комсомольская: 1, 1/2, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Красноярская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Ленинградская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Московская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; ул. Омская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Ростовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Чкалова:  22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112, 114/1, 114, 116, 116/1, 118/1, 118, 122, 126, 128, 128/1, 130а.
Избирательный участок N 35 улица Московская, 82,
административное здание Павлодарского филиала
Республиканского Государственного Казенного Предприятия
"Военно-техническая школа Министерства обороны
Республики Казахстан"
Ул. Барнаульская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ,90, 91 ,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; ул. Вс. Иванова: 62/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 73/1, 73/2, 73, 74, 75/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 84, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/2, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; ул. Гурьевская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; ул. Елгина: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; ул. Иссык-кульская: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; ул. Камзина: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; ул. Карагандинская: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/4, 97, 98, 99/1, 99, 100, 102, 104, 106; ул. Кисловодская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104/2, 104, 105, 106; ул. Комсомольская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106,107; ул. Красноярская: 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; ул. Ленинградская: 59, 60, 60/2, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113; ул. Московская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91а, 91, 93, 95, 120; ул. Муткенова: 56,  94, 96; ул. Омская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114; ул. Рижская: 83, 85, 93, 94, 95, 96; ул. Ростовская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; ул. Щедрина: 30/1.

N 32 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 16/1,
"N 72 сәбилер бақшасы" МКҚК
Павлов көшесі: 21, 27, 29, 31, 32, 34/1, 36, 38, 40, 42, 46; Суворов көшесі: 8.
N 33 сайлау учаскесі Павлов көшесі, 17,
N 27 жалпы орта білім беру мектебі
Павлов көшесі: 11/2, 11/3, 23, 25; Қамзин көшесі: 10, 12, 14, 18, 20/1; Суворов көшесі: 10, 12.
N 34 сайлау учаскесі Чкалов көшесі, 128/1, "Павлодар
қалалық бейімдеу орталығы – нақты мекенжайы жоқтардың
баспанасы" ММ ғимараты
Барнаульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Гурьевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Елгин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Заслонов көшесі: 3, 3/1, 7а, 7, 9, 11, 13, 15/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Қамзин көшесі: 1/2, 1/1, 3; Комсомольская көшесі: 1, 1/2, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Красноярская көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ленинградская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Московская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Омбы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ростовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Чкалов көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78/1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112, 114/1, 114, 116, 116/1, 118/1, 118, 122, 126, 128, 128/1, 130а.
N 35 сайлау учаскесі Московская көшесі, 82,
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінің
Әскери – техникалық мектебі" Республикалық Мемлекеттік
Қазыналық Кәсіпорнының Павлодардағы филиалы
әкімшілік ғимараты
Барнаульская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ,90, 91 ,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Вс. Иванов көшесі: 62/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 73/1, 73/2, 73, 74, 75/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 84, 86, 86/1, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/2, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Гурьевская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Елгин көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Ыстық – Көл көшесі: 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Қамзин көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Қарағанды: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/4, 97, 98, 99/1, 99, 100, 102, 104, 106; Кисловодская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104/2, 104, 105, 106; Комсомольская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106,107; Красноярская көшесі: 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Ленинградская көшесі: 59, 60, 60/2, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 100/1, 101, 101/2, 102, 102/2, 103, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106, 106/5, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113; Московская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91а, 91, 93, 95, 120; Мүткенов көшесі: 56, 94, 96; Омбы көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114; Рижская көшесі: 83, 85, 93, 94, 95, 96; Ростовская көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Щедрин көшесі: 30/1.

Избирательный участок N 36 улица Чкалова, 136,
здание профессиональной школы N 6
Ул. Алмаатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Вс. Иванова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Ермака: 2, 4, 6, 8, 10, 11/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; ул. Заслонова: 59/2, 59/1, 65, 67, 69, 69/1; ул. Иссык – кульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Карагандинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Кисловодская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Львовская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Муткенова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Рижская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Российская: 2, 4, 6; ул. Смоленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Чкалова: 118/2, 120, 120/1, 120/2, 130/1, 130, 132, 136/2.
Избирательный участок N 37 улица Щедрина, 60,
средняя общеобразовательная школа N 12
Ул. Алмаатинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76, 76/1, 76/2, 78, 80; ул. Вс. Иванова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61; ул. Ермака: 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; ул. Иссык-кульская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; ул. Карагандинская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; ул. Кисловодская: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; ул. Львовская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75/1, 75/4, 75/2, 75, 75/3, 76, 77, 79; ул. Муткенова: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54; ул. Рижская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76, 76 а, 78, 81; ул. Российская: 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 70, 73, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; ул. Смоленская: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 60; ул. Суворова: 56, 58, 60, 62, 64; ул. Щедрина: 58.

N 36 сайлау учаскесі Чкалов көшесі, 136,
N 6 кәсіби мектептің ғимараты
Алматы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Вс. Иванов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ермак көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11/1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Заслонов көшесі: 59/2, 59/1, 65, 67, 69, 69/1; Ыстық – көл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Қарағанды көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Кисловодская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Львовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Мүткенов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Рижская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Российская көшесі: 2, 4, 6; Смоленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Чкалов көшесі: 118/2, 120, 120/1, 120/2, 130/1, 130, 132, 136/2.
N 37 сайлау учаскесі Щедрин көшесі, 60,
N 12 жалпы орта білім беру мектебі
Алматы көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 76, 76/1, 76/2, 78, 80; Вс. Иванов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61; Ермак көшесі: 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Ыстық – көл көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Қарағанды көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Кисловодская көшесі: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Львовская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75/1, 75/4, 75/2, 75, 75/3, 76, 77, 79; Мүткенов көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54; Рижская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 68, 70, 74, 76, 76 а, 78, 81; Российская көшесі: 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 70, 73, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Смоленская көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 60; Суворов көшесі: 56, 58, 60, 62, 64; Щедрин көшесі: 58.

Избирательный участок N 38 улица Якова Геринга, 79,
средняя общеобразовательная школа N 18
Ул. Алтайская: 58/1, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; ул. Димитрова: 80, 80/1, 82, 84, 86; ул. Заслонова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 61, 61а , 63; ул. Минина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; ул. Одесская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; ул. Пензенская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 101, 102; ул. Сибирская: 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; ул. Украинская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 60, 74, 76/1, 92, 97, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135; ул. Хабаровская: 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69/3, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75; ул. Чкалова: 73, 75/1, 75, 77/1, 77, 79, 134, 134/1, 136/1; ул. Щедрина: 30/2, 30; ул. Я. Геринга: 76, 76/1, 81, 83, 85, 87.
Избирательный участок N 39улица Минина, 31,
ГККП "Детский сад N 7"
Ул. Алтайская: 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; ул. Архангельская: 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9а, 1а, 3, 3/2, 3б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 58; ул. Дальневосточная: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/8, 42/9, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58; ул. Дерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35,  37, 39, 40, 41; ул. Дистанция пути: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56; ул. Днепропетровская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; ул. Железнодорожников: 1, 3, 5, 7; ул. Запорожская: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; ул. Крайняя: 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26; ул. Крайняя-1: 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 31, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; ул. Минина: 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; ул. Муялдинская: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58; ул. Сахалинская: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1; ул. Сибирская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; ул. Сулейменова: 1, 1/2, 2, 2/2, 2/3, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; ул. Таллинская: 9/1, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/7, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; ул. Хабаровская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 69/4; ул. Целинная: 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; ул. Якутская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 60.

N 38 сайлау учаскесі Яков Геринг көшесі, 79,
N 18 жалпы орта білім беру мектебі
Алтайская көшесі: 58/1, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Димитров көшесі: 80, 80/1, 82, 84, 86; Заслонов көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 61, 61а , 63; Минин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; Одесская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Пензенская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 101, 102; Сибирская көшесі: 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Украинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 60, 74, 76/1, 92, 97, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135; Хабаровская көшесі: 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69/3, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Чкалов көшесі: 73, 75/1, 75, 77/1, 77, 79, 134, 134/1, 136/1; Щедрин көшесі: 30/2, 30; Я. Геринг көшесі: 76, 76/1, 81, 83, 85, 87.
N 39 сайлау учаскесі Минин көшесі, 31,
"N 7 бала бақшасы" МКҚК
Алтайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; Архангельская көшесі: 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9а, 1а, 3, 3/2, 3б, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 58; Дальневосточная көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/8, 42/9, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 58; Деров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41; Дистанция пути көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56; Днепропетровская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Железнодорожников көшесі: 1, 3, 5, 7; Запорожская көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Крайняя көшесі: 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26; 1 - Крайняя көшесі: 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 31, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Минин көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Муялдинская көшесі: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/2, 50, 50/2, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58; Сахалинская көшесі: 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1; Сибирская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Сүлейменов көшесі: 1, 1/2, 2, 2/2, 2/3, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; Таллиннская көшесі: 9/1, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/7, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Хабаровская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 69/4; Целинная көшесі: 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,  34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Якутская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 60.

Избирательный участок N 40 улица Якова Геринга, 78,
ГККП "Павлодарский технологический колледж"
Ул. Алтайская: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; ул. Архангельская: 45/2, 45, 45/1, 47, 47/2, 47/1, 49/1, 49, 57, 59, 60а, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64/1, 64, 65, 66/1, 66, 67, 68/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96; ул. Дальневосточная: 59, 60, 61/1, 61, 62, 63/1, 63, 64, 65, 66, 67/1, 67, 68, 69/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 156; ул. Дерова: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; ул. Днепропетровская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; ул. Запорожская: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; ул. Заслонова: 126; ул. Минина: 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59; ул. Муялдинская: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109; ул. Сахалинская: 59, 61, 63, 65, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; ул. Сибирская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59; ул. Сулейменова: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; ул. Таллинская: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123; ул. Хабаровская: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59; ул. Целинная: 46/1, 46, 50, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110; ул. Я. Геринга: 78, 93, 95, 97. Ул. Якутская. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59.
Избирательный участок N 41 поселок Ленинский, улица
Макаренко, 14, средняя общеобразовательная школа N 33

N 40 сайлау учаскесі Яков Геринг көшесі, 78,
"Павлодар технологиялық колледжі" МКҚК
Алтайская көшесі: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Архангельская көшесі: 45/2, 45, 45/1, 47, 47/2, 47/1, 49/1, 49, 57, 59, 60а, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64/1, 64, 65, 66/1, 66, 67, 68/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88,  90, 92, 94, 96; Дальневосточная көшесі: 59, 60, 61/1, 61, 62, 63/1, 63, 64, 65, 66, 67/1, 67, 68, 69/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 104/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 156; Деров көшесі: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Днепропетровская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; Запорожская көшесі: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; Заслонов көшесі: 126; Минин көшесі: 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59; Мойылды көшесі: 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109; Сахалинская көшесі: 59, 61, 63, 65, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Сибирская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59; Сүлейменов көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Таллинская көшесі: 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123; Хабаровская көшесі: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59; Целинная көшесі: 46/1, 46, 50, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Я. Геринг көшесі: 78, 93, 95, 97; Якутская көшесі. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59.
N 41 сайлау учаскесі Ленин кенті, Макаренко көшесі, 14,
N 33 жалпы орта білім беру мектебі

Ул. Алтынсарина: 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1; ул. Байсеитовой: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; ул. Бокина: 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20; ул. Ворошилова: 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11; ул. Г. Надирова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13,14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а,20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 53, 55; ул. Джамбула: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12 а, 13, 13/1, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24; ул. Добролюбова: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6а, 7, 7б, 8, 8а, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46; ул. Западная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; ул. К. Макажанова: 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 28/2, 29, 30, 30а, 30/1, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; ул. Комарова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; ул. Курмангазы: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20а, 21а, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66; ул. Линейная: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; ул. Макаренко: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19а, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а; ул. Маметовой: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 16, 18; ул. Маслозаводская: 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 11а, 11б, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60; ул. Молдагуловой: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60; ул. Новоселовка: 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32; ул. Павлодарская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52; ул. Парковая: 1, 2, 4, 6, 8; ул. Подстанция: 2/1, 2/2, 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3; ул. Шолохова: 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 8, 12, 13; ул. Шоссейная: 1, 3, 5, 7, 9,13.
Избирательный участок N 42 поселок Ленинский, улица
Лихачева, 1, административное здание ТОО "Промышленное
и жилищное строительство"

Алтынсарин көшесі: 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57/1; Байсейітов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Бокин көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Ворошилов көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11; Г. Надиров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13,14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а,20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 53, 55; Жамбыл көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12 а, 13, 13/1, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24; Добролюбов көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6а, 7, 7б, 8, 8а, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46; Западная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Қ. Мақажанов көшесі: 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 28/2, 29, 30, 30а, 30/1, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Комаров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Құрманғазы көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20а, 21а, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66; Линейная көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Макаренко көшесі: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19а, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а; Мәметова көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 16, 18; Маслозаводская көшесі: 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 11а, 11б, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60; Молдағұлова көшесі: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60; Новоселовка көшесі: 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32; Павлодар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Парковая көшесі: 1, 2, 4, 6, 8; Подстанция көшесі: 2/1, 2/2, 3, 110, 110/1, 110/2, 110/3; Шолохов көшесі: 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 8, 12, 13; Шоссейная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9,13.
N 42 сайлау учаскесі Ленин кенті, Лихачев көшесі, 1,
"Промышленное и жилищное строительство"
ЖШС әкімшілік ғимараты

Ул. Автомобилистов: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12,13, 14; ул. Алтынсарина: 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; ул. Водителей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Ворошилова: 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61; ул. Г. Надирова: 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120; ул. Ермаковская: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; ул. Жангельдина: 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26; ул. Жолкудукская: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а; ул. К. Макажанова: 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107а, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 124, 126, 126а, 128, 130, 130а, 132; ул. Калкаманская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; ул. Космонавтов: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22; ул. Линейная: 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98; ул. Лихачева: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Макаренко: 56, 57, 58, 58а, 58б, 58/3, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 95, 97, 99, 99а, 101, 101а, 103, 103а, 105, 107, 107а, 109; ул. Маметовой: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76; ул. Новая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 13, 14; ул. Павлодарская: 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99; ул. Станционная: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Шевченко: 15, 16.
Избирательный участок N 43 поселок Ленинский,
улица Целинная, 1а, административное здание ТОО
предприятия "Жолкудукский элеватор"

Автомобилисттер көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12,13, 14; Алтынсарин көшесі: 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Водительдер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ворошилов көшесі: 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61; Г. Надиров көшесі: 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120; Ермаковская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Жангелдин көшесі: 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26; Жолқұдық көшесі: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а; Қ. Мақажанов көшесі: 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107а, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 124, 126, 126а, 128, 130, 130а, 132; Қалқаман көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Космонавттар көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22; Линейная көшесі: 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98; Лихачев көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Макаренко көшесі: 56, 57, 58, 58а, 58б, 58/3, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 95, 97, 99, 99а, 101, 101а, 103, 103а, 105, 107, 107а, 109; Мәметова көшесі: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76; Новая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 13, 14; Павлодар көшесі: 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99; Станционная көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шевченко көшесі: 15, 16.
N 43 сайлау учаскесі Ленин кенті, Целинная көшесі,
1а, "Жолкудукский элеватор" кәсіпорны ЖШС
әкімшілік ғимараты

Ул. Клубная: 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17а, 17, 18, 19, 20, 21, 23; ул. Лазарева: 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19/2, 20, 21, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72; ул. Пионерская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; ул. Солнечная: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21; ул. Степная: 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Терешковой: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; ул. Титова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 31/1, 45, 47, 49; ул. Тохтарова: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21; ул. Урожайная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32; ул. Целинная: 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16; ул. Элеваторная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; ул. Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
Избирательный участок N 44 поселок Ленинский,
улица Панфилова, 69, средняя общеобразовательная
школа N 32
Ул. Айдагольская: 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Карьерная: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 108; ул. Крылова: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14; ул. Панфилова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116; ул. Пахотова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; ул. Пролетарская: 12, 14, 15, 16, 17, 18; ул. Сейсенбаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; ул. Тухачевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; ул. Шаталова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а; ул. Энбекшинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 25, 27, 29.

Клубная көшесі: 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17а, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Лазарев көшесі: 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19/2, 20, 21, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72; Пионерская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; Солнечная көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21; Степная көшесі: 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Терешкова көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Титов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 31/1, 45, 47, 49; Тоқтаров көшесі: 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19, 21; Урожайная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32; Целинная көшесі: 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16; Элеваторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;  Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
N 44 сайлау учаскесі Ленин кенті, Панфилов көшесі, 69,
N 32 жалпы орта білім беру мектебі
Айдакөл көшесі: 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Карьерная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 108; Крылов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14; Панфилов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116; Пахомов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Пролетарская көшесі: 12, 14, 15, 16, 17, 18; Сейсенбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144а, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Тухачевский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Шаталов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а; Еңбекші көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 25, 27, 29.

Избирательный участок N 45 улица Мира, 41,
Павлодарский областной онкологический диспансер
стационарные отделения онкологического диспансера.
Избирательный участок N 46 улица Щедрина, 63,
Павлодарская областная клиническая больница
имени Г. Султанова
стационарные отделения клинической больницы имени Г. Султанова.
Избирательный участок N 47 Хромзавод, проезд 7,
строение 4, больница скорой медицинской помощи
стационарные отделения больницы скорой медицинской помощи.
Избирательный участок N 48 село Павлодарское, улица
Береговая, 60/1, средняя общеобразовательная школа N 40
2 Линия (Спутник 2): 9, 25, 35, 42; ул. Абая: 2, 4, 22; ул. Вологодская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; пер. Восточный: 1, 2, 2а, 3, 3в, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29а, 29г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39с, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; ул. Заводская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10,11,12,13; ул. Камзина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; ул. Мира: 1, 3, 4, 4д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; ул. Молодежная,: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36; ул. Октябрьская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; ул. Отандастар: 2, 6а, 24а; пер. Восточный: 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; пер. Дружбы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; пер. Комсомольский: 1, 3, 7, 9, 11, 13; пер. Космонавтов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; пер. Лесхозный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17к, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; пер. Молодежный: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27; пер. Северный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; пер. Солнечный: 1а, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 96; пер. Цветочный: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13; пер. Школьный: 1, 3, 5, 7, 9, 11; ул. Пионерская: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11; Проезд 3: 6; Проезд 4: 1; ул. Пушкина: 1, 2, 3, 4, 6, 8; ул. Сатпаева: 3, 5, 8, 9, 10; ул. Советская: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70; ул. Строительная: 1, 1а, 1/1,  2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30; ул. Тепличная: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65.
Избирательный участок N 49 село Павлодарское, улица

N 45 сайлау учаскесі Мир көшесі, 41,
Павлодар облыстық онкологиялық диспансері
Онкологиялық диспансердің стационарлық бөлімшелері.
N 46 сайлау учаскесі Щедрин көшесі, 63,
Г. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық клиника ауруханасы
Г. Сұлтанов атындағы клиникалық аурухананың стационарлық бөлімшелері.
N 47 сайлау учаскесі Хромзавод, 7 - өткелі,
4 – құрылыс, жедел медициналық көмек ауруханасы
Жедел медициналық көмек ауруханасының стационарлық бөлімшелері.
N 48 сайлау учаскесі Павлодар ауылы, Береговая
көшесі, 60/1, N 40 жалпы орта білім беру мектебі
2 Жол (Спутник 2): 9, 25, 35, 42; Абай көшесі: 2, 4, 22; Вологодская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; Восточный тұйығы: 1, 2, 2а, 3, 3в, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29а, 29г, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39с, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Заводская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13; Қамзин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мир көшесі: 1, 3, 4, 4д, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36; Октябрьская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Отандастар көшесі: 2, 6а, 24а; Восточный тұйығы: 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Дружба тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Комсомольский тұйығы: 1, 3, 7, 9, 11, 13; Космонавтов тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Лесхозный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17к, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Молодежный тұйығы: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 23, 27; Северный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Солнечный тұйығы: 1а, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 96; Цветочный тұйығы: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Школьный тұйығы: 1, 3, 5, 7, 9, 11; Пионерская көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 9/2, 11; Проезд 3: 6; Проезд 4: 1; Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8; академик Сәтбаев көшесі: 3, 5, 8, 9, 10; Советская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 70; Строительная көшесі: 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30; Тепличная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65.
N 49 сайлау учаскесі Павлодар ауылы, Береговая

Береговая, 60/1, средняя общеобразовательная школа N 40
5 линия (Спутник 2): 1; ул. 50 лет Каз.ССР: 1, 2, 2а, 2в, 2/2, 3, 4а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; ул. Атажурт (Спутник 2): 2, 19, 21, 25, 34, 56; ул. Береговая: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46д, 46к, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88/1, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140/2, 141, 143, 145, 149, 151, 153; ул. Дорожная: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24; ул. Железнодорожная: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22; ул. Клубная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 29к, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; ул. Огородная, 1, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 69к, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81к, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; ул. Озерная: 1, 2, 3, 4; пер. Новый: 1, 2, 3; ул. Новоселов: 1, 3, 4, 13, 22; ул. Лесная: 3, 13, 23; ул. Песчаная: 1, 4, 22; ул. Садовая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; ул. Сарыарка (Спутник 2): 4, 7, 14, 19, 20, 27, 31, 33; ул. Степная: 1, 1/1, 2а, 2, 2б, 2г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29; Спутник-2: 1, 9; ул. Торговая: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 20а, 21, 23, 31, 32, 32г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 51, 53; ул. Целинная: 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49; ул. Шаукень: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26б, 42, 44; ул. Школьная: 1, 2 б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; ул. Центральная (Шаукень): 3; ул. Юбилейная: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 51; ул. Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок N 50 село Кенжеколь, площадь
Конституции, 1, средняя общеобразовательная школа

көшесі, 60/1, N 40 жалпы орта білім беру мектебі
5 жол (Спутник 2): 1; 50 лет Каз.ССР көшесі: 1, 2, 2а, 2в, 2/2, 3, 4а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Атажұрт көшесі (Спутник 2): 2, 19, 21, 25, 34, 56; Береговая көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46д, 46к, 47, 48, 49,  50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88а,  89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126,  127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140/2, 141, 143, 145, 149, 151, 153; Дорожная көшесі: 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24; Железнодорожный көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22; Клубная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 29к, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Огородная көшесі, 1, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53д, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 69к, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81к, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; Озерная көшесі: 1, 2, 3, 4; Новый тұйығы: 1, 2, 3; Новоселов көшесі: 1, 3, 4, 13, 22; Лесная көшесі: 3, 13, 23; Песчаная көшесі: 1, 4, 22; Садовая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; Сарыарқа көшесі (Спутник 2): 4, 7, 14, 19, 20, 27, 31, 33; Степная көшесі: 1, 1/1, 2а, 2, 2б, 2г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29; Спутник-2: 1, 9; Торговая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 20а, 21, 23, 31, 32, 32г, 33, 33/1, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 51, 53; Целинная көшесі: 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49; Шәукен: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25,  26б, 42, 44; Школьная көшесі: 1, 2 б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; Центральная көшесі (Шәукен): 3; Юбилейная көшесі: 1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 51; Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
N 50 сайлау учаскесі Кенжекөл ауылы, Конституция
алаңы, 1, жалпы орта білім беру мектебі

улица (далее – ул.) Абдикова: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
ул. Ашимбетова: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 66, 68;
ул. Дружбы: 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81г, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
ул. Дорожная: 2, 6, 23;
ул. Жанаульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 33а, 33б, 39, 41, 45, 46, 50, 67, 81;
ул. Мизама: 1/1;
ул. Октябрьская: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70в, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92, 95;
ул. Парковая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 25, 39, 43, 62;
ул. Площадь Конституции: 1, 5, 6;
ул. Пригородная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 36, 50, 68, 71, 90;
ул. Рамазанова: 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11б, 13, 13/3, 14, 15;
ул. Северная: 2, 4, 7, 10, 13;
ул. Семипалатинская: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15б, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 49, 56, 62;
ул.Токина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 50, 56;
ул. Шоктальская: 1, 1г, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12г, 13, 14;
переулок Школьный: 1, 7.
Избирательный участок N 51 улица Рылеева, 13,
здание клуба учебно-производственного
предприятия общества слепых
Ул. 1 Мая: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 333, 334, 335, 337,  338, 339,  340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 382, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465; ул. 2 Советов: 9, 14, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49,  51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 63а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; ул. Абая: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427,428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 448а, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462; ул. Амангельды: 1, 5, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 22б, 24, 26, 28. ул. Валиханова: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; ул. Гагарина: 5, 7, 11, 13б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/3, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Затон: 61, 61б, 63, 65, 66, 70, 72; ул. Кирпичная: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; ул. Комиссарская: 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 27, 28, 29, 30, 31а, 31, 32а, 32, 33, 34, 34а, 35а, 35б, 35, 36, 37, 37б, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; ул. Кошевого: 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62; ул. Орджоникидзе: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 71, 73; пер. Матросова: 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70, 72; ул. Потанина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 18, 18а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; ул. Рылеева: 13, 14, 15, 19, 20, 22; ул. Теплова: 2а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 9, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 13/1, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31; ул. Чапаева: 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59/2, 59/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79.

Әбдіков көшесі: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
Әшімбетов көшесі: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 66, 68;
Дружба көшесі: 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81г, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Дорожная көшесі: 2, 6, 23;
Жаңаауыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 33а, 33б, 39, 41, 45, 46, 50, 67, 81;
Мизам көшесі: 1/1;
Октябрьская көшесі: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 70в, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 92, 95;
Парковая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 25, 39, 43, 62;
Конституция алаңы: 1, 5, 6;
Пригородная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 36, 50, 68, 71, 90;
Рамазанов көшесі: 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11б, 13, 13/3, 14, 15;
Северная көшесі: 2, 4, 7, 10, 13;
Семей көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15б, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 49, 56, 62;
Токин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 50, 56;
Шоқтал көшесі: 1, 1г, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12г, 13, 14;
Школьный тұйығы: 1, 7.
N 51 сайлау учаскесі Рылеев көшесі, 13,
зағиптар қоғамының оқу - өндірістік
кәсіпорны клубының ғимараты
1 Май көшесі: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 333, 334, 335, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 382, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465; 2 - я Советов көшесі: 9, 14, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 63а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; Абай көшесі: 377, 379, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 408, 409, 410, 411, 412, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 422, 423, 424, 425, 426, 427,428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 448а, 449, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462; Амангелді көшесі: 1, 5, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 22б, 24, 26, 28; Уәлиханов көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Гагарин көшесі: 5, 7, 11, 13б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/3, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Затон: 61, 61б, 63, 65, 66, 70, 72; Кирпичная көшесі: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Комиссарская көшесі: 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 27, 28, 29, 30, 31а, 31, 32а, 32, 33, 34, 34а, 35а, 35б, 35, 36, 37, 37б, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; Кошевой көшесі: 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62; Орджоникидзе көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 71, 73; Матросов тұйығы: 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70, 72; Потанин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 18, 18а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; Рылеев көшесі: 13, 14, 15, 19, 20, 22; Теплов көшесі: 2а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 9, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 13/1, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31; Чапаев көшесі: 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59/2, 59/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79.

Избирательный участок N 52 улица Кутузова, 190,
средняя общеобразовательная школа N 24
(вход с улицы Кутузова)
Ул. Амангельды: 17, 19, 19/1; ул. Бестужева: 6, 8, 10, 12, 14; ул. Кубанская: 61; ул. Рылеева: 21, 23.
Избирательный участок N 53 улица Камзина, 346,
средняя общеобразовательная школа N 21 (пристройка)
Ул. Ворушина: 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202; ул. Камзина: 352, 353, 354, 355, 357, 358, 359, 361, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379; ул. Новосибирская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98. 99, 100, 101, 102, 103, 104; ул. Томская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; ул. Тульская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104; ул. Читинская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
Избирательный участок N 54 улица академика Сатпаева, 156,
административное здание ТОО предприятия "Водоканал и К"
Ул. академика Маргулана: 99, 102, 104; ул. академика Сатпаева: 55, 57, 59; ул. Генерала Дюсенова: 56; ул. Естая: 32, 36, 38, 40, 44/1, 54, 56, 56/1, 58; ул. К. Маркса: 125, 125а, 127, 131, 133, 135, 137; ул. Кирова: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39; ул. Ленина: 126, 128, 130, 134.
Избирательный участок N 55 площадь Победы, 13,
общеобразовательная специализированная
школа профильной адаптации N 7
Ул. 1 Мая: 30, 32, 38, 40, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92; ул. академика Бектурова: 62, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115; ул. Володарского: 18/1, 18/2, 24/1, 60, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85; ул. Каирбаева: 59, 61, 69; ул. Кривенко: 18, 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49; пер. Пионеров: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79г, 80, 81, 82, 83, 84, 86; ул. Площадь Победы: 19, 21, 23.
Избирательный участок N 56 улица 1 Мая, 27,
Дворец школьников имени Катаева
Ул. Естая: 136, 138, 140, 142; ул. Исы Байзакова: 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58; ул. Каирбаева: 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1,103/2, 105, 105/1,105а; ул. Короленко: 91, 93, 95, 99, 99а, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109; ул. Кривенко: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 83, 85, 87; ул. Пахомова: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; пер. Фурманова: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.

N 52 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 190,
N 24 жалпы орта білім беру мектебі
(кіреберіс Кутузов көшесінен)
Амангелді көшесі: 17, 19, 19/1; Бестужев көшесі: 6, 8, 10, 12, 14; Кубанская көшесі: 61; Рылеев көшесі: 21, 23.
N 53 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 346,
N 21 жалпы орта білім беру мектебі (жапсаржай)
Ворушин көшесі: 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202; Қамзин көшесі: 352, 353, 354, 355, 357, 358, 359, 361, 363, 364, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379; Новосибирская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98. 99, 100, 101, 102, 103, 104; Томская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Тульская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104; Читинская көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
N 54 сайлау учаскесі Академик Сәтбаев көшесі, 156,
"Водоканал и К" ЖШС әкімшілік ғимараты
Академик Марғұлан көшесі: 99, 102, 104; академик Сәтбаев көшесі: 55, 57, 59; Г. Дүйсенов көшесі: 56; Естай көшесі: 32, 36, 38, 40, 44/1, 54, 56, 56/1, 58; К. Маркс көшесі: 125, 125а, 127, 131, 133, 135, 137; Киров көшесі: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39; Ленин көшесі: 126, 128, 130, 134.
N 55 сайлау учаскесі Жеңіс алаңы, 15,
N 7 жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге
мамандандырылған мектебі
1 Май көшесі: 30, 32, 38, 40, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92; академик Бектұров көшесі: 62, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 115; Володарский көшесі: 18/1, 18/2, 24/1, 60, 64, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 79/1, 81, 82, 83, 85; Қайырбаев көшесі: 59, 61, 69; Кривенко көшесі: 18, 18/1, 18/2, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 47, 49; Пионерлер тұйығы: 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79г, 80, 81, 82, 83, 84, 86; Жеңіс алаңы: 19, 21, 23.
N 56 сайлау учаскесі 1 Май көшесі, 27,
Катаев атындағы Оқушылар сарайы
Естай көшесі: 136, 138, 140, 142; Иса Байзақов көшесі: 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58; Қайырбаев көшесі: 91, 93, 101, 101/1, 101/2, 103, 103/1,103/2, 105, 105/1, 105а; Короленко көшесі: 91, 93, 95, 99, 99а, 101, 101/1, 103, 105, 107, 109; Кривенко көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 83, 85, 87; Пахомов көшесі: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Фурманов тұйығы: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.

Избирательный участок N 57 улица 1 Мая, 33,
детская музыкальная школа N 1 имени Курмангазы
Ул. 1 Мая: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139; ул. Абая: 75, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110/1, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; ул. Естая: 66, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 106а, 108, 132, 134, 134/1, 134/2; ул. Исы Байзакова: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 82, 83, 83а, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 112, 114, 115а, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128; ул. Кирова: 88, 90, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108; ул. Короленко: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 144а, 144/2, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 175; ул. Кривенко: 69, 71,73, 75, 79, 81; пер. Больничный: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125; пер. Гоголя: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133.
Избирательный участок N 58 улица Суворова, 3,
средняя общеобразовательная школа N 1
Ул. Естая: 91, 95, 141, 144, 146, 148, 150, 150/1; ул. Катаева: 9; ул. Суворова: 2, 4, 7.
Избирательный участок N 59 улица Суворова, 41,
средняя общеобразовательная школа N 41
Ул. Алтайская: 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146; ул. Днепропетровская: 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; ул. Запорожская: 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; ул. Одесская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; ул. Пензенская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138; ул. Сибирская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146; ул. Суворова: 35, 37, 37а, 39, 43, 45, 45/1; ул. Транспортная: 16, 18, 22; ул. Хабаровская: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; станция Южная: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77; ул. Якутская: 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.

N 57 сайлау учаскесі1 Май көшесі, 33, Құрманғазы
атындағы N 1 музыкалық балалар мектебі
1 Май көшесі: 119, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139; Абай көшесі: 75, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 110/1, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Естай көшесі: 66, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 106а, 108, 132, 134, 134/1, 134/2; Иса Байзақов көшесі: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 82, 83, 83а, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 112, 114, 115а, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 128; Киров көшесі: 88, 90, 92/2, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108; Короленко көшесі: 94, 98, 100, 104, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,134/1, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 144а, 144/2, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 175; Кривенко көшесі: 69, 71,73, 75, 79, 81; Больничный тұйығы: 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 121, 122, 123, 125; Гоголь тұйығы: 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133.
N 58 сайлау учаскесі Суворов көшесі, 3,
N 1 жалпы орта білім беру мектебі
Естай көшесі: 91, 95, 141, 144, 146, 148, 150, 150/1; Катаев көшесі: 9; Суворов көшесі: 2, 4, 7.
N 59 сайлау учаскесі Суворов көшесі, 41,
N 41 жалпы орта білім беру мектебі
Алтайская көшесі: 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146; Днепропетровская көшесі: 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; Запорожская көшесі: 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; Одесская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Пензенская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138; Сибирская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146; Суворов көшесі: 35, 37, 37а, 39, 43, 45, 45/1; Транспортная көшесі: 16, 18, 22; Хабаровская көшесі: 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; Южная станциясы: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77; Якутская көшесі: 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145.

Избирательный участок N 60 улица Камзина, 62/1,
средняя общеобразовательная школа N 19
Ул. Естая: 99, 101; ул. Камзина: 20, 24; ул. Кирова: 150, 152, 154, 154/1; ул. Павлова: 45, 49, 51, 55; ул. Суворова: 7/1.
Избирательный участок N 61 улица М. Исиналиева, 6,
здание Павлодарского педагогического колледжа
имени Б. Ахметова
Ул. 29 Ноября: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 83, 87, 89, 93; ул. академика Маргулана: 118, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 174, 176, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212; ул. академика Сатпаева: 73, 75, 77, 79, 85, 99, 109, 111,  113, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,  160, 164, 166, 172, 180, 186, 192,194, 196, 198, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216а, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284, 292, 294, 296, 298, 300, 302; ул. Академика Чокина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; ул. Герцена: 2, 87, 89, 90, 90а, 90б, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 99; ул. Достоевского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; ул. Естая: 25, 31, 34, 39; ул. К. Маркса: 143, 159, 165, 167, 169, 169в, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ,231, 232, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 257а, 258, 258/1, 259, 260, 260г, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 287, 288, 290, 296, 300, 308, 310, 314, 316, 318, 324/1; ул. Ленина: 139, 140, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211,  213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 274, 278, 280, 282, 283, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304; ул. Луначарского: 2, 15; ул. М. Горького: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 34, 36; ул. М. Исиналиева: 1, 3, 12, 14, 15, 16; ул. Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26; пер. Заводской: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143; пер. Муравьева: 1, 2,  3, 4, 5, 6, 9; пер. Октябрят: 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; ул. Розы Люксембург: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35; ул. Толстого: 2, 7, 8 11, 11/1, 12, 13, 15, 17; ул. Чернышевского: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 113г, 114, 115, 116, 117, 118, 118г, 119, 120, 122, 122а, 123, 123а, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143.

N 60 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 62/1,
N 19 жалпы орта білім беру мектебі
Естай көшесі: 99, 101; Қамзин көшесі: 20, 24; Киров көшесі: 150, 152, 154, 154/1; Павлов көшесі: 45, 49, 51, 55; Суворов көшесі: 7/1.
N 61 сайлау учаскесі М. Исиналиев көшесі, 6,
Б. Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі
29 Ноября көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 61, 67, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 83, 87, 89, 93; академик Марғұлан көшесі: 118, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 164/1, 164/2, 168, 170, 172, 174, 176, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212; академик Сәтбаев көшесі: 73, 75, 77, 79, 85, 99, 109, 111,  113, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,  160, 164, 166, 172, 180, 186, 192,194, 196, 198, 204, 206, 210, 210/1, 212, 214, 216, 216а, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 282, 284, 292, 294, 296, 298, 300, 302; Академик Шөкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Герцен көшесі: 2, 87, 89, 90, 90а, 90б, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 99; Достоевский көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Естай көшесі: 25, 31, 34, 39; К. Маркс көшесі: 143, 159, 165, 167, 169, 169в, 171, 177, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193/3, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ,231, 232, 233, 234, 235, 236/1, 236/2, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 257а, 258, 258/1, 259, 260, 260г, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 287, 288, 290, 296, 300, 308, 310, 314, 316, 318, 324/1; Ленин көшесі: 139, 140, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 268, 270, 274, 278,  280, 282, 283, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304; Луначарский көшесі: 2, 15; М. Горький көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 34, 36; М. Исиналиев көшесі: 1, 3, 12, 14, 15, 16; Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 26; Заводской тұйығы: 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143; Муравьев тұйығы: 1, 2,  3, 4, 5, 6, 9; Октябряттар тұйығы: 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; Р. Люксембург көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 25, 26, 27, 31, 35; Толстой көшесі: 2, 7, 8 11, 11/1, 12, 13, 15, 17; Чернышевский көшесі: 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 113г, 114, 115, 116, 117, 118, 118г, 119, 120, 122, 122а, 123, 123а, 124, 125, 127, 128, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143.

Избирательный участок N 62 улица М. Исиналиева, 24,
административное здание республиканского
государственного предприятия "Центр по недвижимости
по Павлодарской области"
ул. 1 Мая: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149/1, 149, 150, 151, 152, 153, 153а, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177; ул. Абая: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 175, 176, 177, 178, 178а, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189а, 189, 193, 197, 201, 203, 207а, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 219; ул. академика Маргулана: 111/1, 114, 115, 117, 117/2, 117а, 119, 119а, 133, 153, 153а, 155, 157, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 161, 161а, 163а, 163, 165, 167, 169, 171; ул. Володарского: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141,141/5, 141/6, 143; ул. генерала Дюсенова: 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88/1, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143; ул. Естая: 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; ул. Исы Байзакова: 121, 125, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; ул. Короленко: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231,231а, 233, 235, 237, 239; ул. Луначарского: 14, 17, 18, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 45, 47, 51, 53; ул. М. Исиналиева: 18, 20, 21, 22, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; ул. Пахомова: 61, 62, 64, 66; пер. Пионеров: 93, 95, 114, 116; пер. Сенной: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 169; ул. Толстого: 14, 16, 18 , 18а, 20, 34, 36, 38, 42, 44, 48, 50.
Избирательный участок N 63 улица Естая, 83,
детская юношеская спортивная школа N 2
"Дом шахмат" департамента туризма и спорта
Павлодарской области
Ул. Кутузова: 32, 34; ул. Естая: 83, 83/1.
Избирательный участок N 64 улица Толстого, 95,
школа-лицей N 10 имени Абая

N 62 сайлау учаскесі М. Исиналиев көшесі, 24,
"Павлодар облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының әкімшілік ғимараты
1 Май көшесі: 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149/1, 149, 150, 151, 152, 153, 153а, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177; Абай көшесі: 117, 117/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 175, 176, 177, 178, 178а, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189а, 189, 193, 197, 201, 203, 207а, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 219; академик Марғұлан көшесі: 111/1, 114, 115, 117, 117/2, 117а, 119, 119а, 133, 153, 153а, 155, 157, 159, 159/1, 159/2, 159/3, 161, 161а, 163а, 163, 165, 167, 169, 171; Володарский көшесі: 131, 133, 133/1, 135, 137, 139, 141,141/5, 141/6, 143; Г. Дүйсенов көшесі: 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88/1, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 123, 123а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143; Естай көшесі: 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Иса Байзақов көшесі: 121, 125, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; Короленко көшесі: 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231,231а, 233, 235, 237, 239; Луначарский көшесі: 14, 17, 18, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 45, 47, 51, 53; М. Исиналиев көшесі: 18, 20, 21, 22, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48; Пахомов көшесі: 61, 62, 64, 66; Пионерлер тұйығы: 93, 95, 114, 116; Сенной тұйығы: 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 158/1, 158/2, 159, 161, 163, 165, 167, 167/1, 169; Толстой көшесі: 14, 16, 18, 18а, 20, 34, 36, 38, 42, 44, 48, 50.
N 63 сайлау учаскесі Естай көшесі, 83, Павлодар
облысы туризм және спорт департаментінің
балалар – 2 жасөспірімдер спорт мектебі (Шахмат үйі)
Кутузов көшесі: 32, 34; Естай көшесі: 83, 83/1.
N 64 сайлау учаскесі Толстой көшесі, 85,
Абай атындағы N 10 лицей - мектебі

Ул. Кутузова: 38, 40, 42, 75; ул. Толстого: 68, 82.
Избирательный участок N 65 улица Кирова, 115,
учреждение образования "Павлодарский экономический
колледж "Казпотребсоюза"
Ул. Катаева: 14, 20; ул. Кутузова: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; ул. Кирова: 115.
Избирательный участок N 66 улица Шевченко, 1,
средняя общеобразовательная школа N 36
Ул. Естая: 89; ул. Камзина: 56, 60, 62, 68, 74; ул. Катаева: 6, 11, 11/1, 11/2, 12.
Избирательный участок N 67 улица Камзина, 62/1,
средняя общеобразовательная школа N 19
Ул. Камзина: 58, 58/1, 58/2, 64, 66, 70, 72, 72/1.
Избирательный участок N 68 улица Катаева, 22,
средняя общеобразовательная школа N 29
Ул. Катаева: 24, 28, 30, 32, 34, 36/1; ул. Кутузова: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 87; ул. Толстого: 84, 86, 88.
Избирательный участок N 69 улица Камзина, 90,
Павлодарский филиал Алматинского института
экономики и статистики
Ул. Камзина: 78, 80, 82, 82/1; ул. Катаева: 29, 31, 31/1, 33, 35; ул. Толстого: 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок N 70 улица Камзина, 69,
казахско-турецкий лицей для одаренных девочек
Ул. Камзина: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114а, 126, 128, 130; ул. Катаева: 55, 57, 59, 61; ул. Осипенко: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 14, 18; ул. Павлова: 67, 67/1, 69, 71, 73, 75; ул. Расковой: 1, 2, 3, 4, 6/1, 6/2, 9а, 17; ул. Циолковского: 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 20; ул. Чайковского: 7, 10, 12, 16, 21; включая Павлодарский областной Дом милосердия.
Избирательный участок N 71 улица Усолка, 42,
Павлодарский областной психоневрологический диспансер
Стационарные отделения психоневрологического диспансера.
Избирательный участок N 72 улица Толстого, 22,
детская юношеская спортивная школа N 1
олимпийского резерва
Ул. 1 Мая: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233а, 235а, 235, 237, 239а, 239, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265; ул. Абая: 206, 208, 210, 212, 214, 216а, 216, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228а, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243а, 243, 244, 245, 246, 247а, 247, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291; ул. академика Бектурова: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165в, 165а, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1; ул. академика Маргулана: 173, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217; ул. Володарского: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128а, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201; ул. генерала Дюсенова: 140, 142, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225; ул. Достоевского: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 46, 48а, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89а, 89б, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107; ул. Исы Байзакова: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; ул. Короленко: 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 236, 236/1, 238, 240, 241, 242, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305; ул. М. Горького: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; пер. Боткина: 180, 181, 181а, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194; пер. Водников: 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178; пер. Гоголя: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229; пер. Пионеров: 203а, 203, 203/1, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216; пер. Садовый: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150/1, 150, 152, 153, 155; ул. Толстого: 17а, 19, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.

Кутузов көшесі: 38, 40, 42, 75; Толстой көшесі: 68, 82.
N 65 сайлау учаскесі Киров көшесі, 115,
"Казтұтынуодағы" Павлодар экономикалық колледжі"
білім беру мекемесі
Катаев көшесі: 14, 20; Кутузов көшесі: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Киров көшесі: 115.
N 66 сайлау учаскесі Шевченко көшесі, 1,
N 36 жалпы орта білім беру мектебі
Естай көшесі: 89; Қамзин көшесі: 56, 60, 62, 68, 74; Катаев көшесі: 6, 11, 11/1, 11/2, 12.
N 67 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 62/1,
N 19 жалпы орта білім беру мектебі
Қамзин көшесі: 58, 58/1, 58/2, 64, 66, 70, 72, 72/1.
N 68 сайлау учаскесі Қатаев көшесі, 62/1,
N 29 жалпы орта білім беру мектебі
Катаев көшесі: 24, 28, 30, 32, 34, 36/1; Кутузов көшесі: 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 87; Толстой көшесі: 84, 86, 88.
N 69 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 90, Алматы
экономика және статистика институтының Павлодар филиалы
Қамзин көшесі: 78, 80, 82, 82/1; Катаев көшесі: 29, 31, 31/1, 33, 35; Толстой көшесі: 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
N 70 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 69,
дарынды қыз балаларға арналған қазақ – түрік лицейі
Қамзин көшесі: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 114а, 126, 128, 130; Катаев көшесі: 55, 57, 59, 61; Осипенко көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 14, 18; Павлов көшесі: 67, 67/1, 69, 71, 73, 75; Расков көшесі: 1, 2, 3, 4, 6/1, 6/2, 9а, 17; Циолковский көшесі: 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 20; Чайковский көшесі: 7, 10, 12, 16, 21; Павлодар облыстық  Қайырымдылық Үйін қосқанда.
N 71 сайлау учаскесі Усолка көшесі, 42, Павлодар
облыстық психоневрологиялық диспансері
Психоневрологиялық диспансерінің стационарлық бөлімшелері.
N 72 сайлау учаскесі Толстой көшесі, 22,
Олимпиядалық – резервтік мамандандырылған
балалар – жасөспірімдер мектебі
1 Май көшесі: 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215/1, 216, 217, 217/2, 218, 219, 220, 221, 223, 225, 233, 233а, 235а, 235, 237, 239а, 239, 241, 243, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265; Абай көшесі: 206, 208, 210, 212, 214, 216а, 216, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228/1, 228а, 229, 229/2, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243а, 243, 244, 245, 246, 247а, 247, 248, 249, 250, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291; академик Бектұров көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 165в, 165а, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 187/1; академик Марғұлан көшесі: 173, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217; Володарский көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128а, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201; Г. Дүйсенов көшесі: 140, 142, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225; ул. Достоевский көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 46, 48а, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89а, 89б, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107; Иса Байзақов көшесі: 143, 145, 147, 149, 151, 159/1, 186, 188, 188а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 246, 250, 252, 254, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296; Короленко көшесі: 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 236, 236/1, 238, 240, 241, 242, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305; М. Горький көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Боткин тұйығы: 180, 181, 181а, 182, 183, 183/1, 183/2, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194; Водниктар тұйығы: 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178; Гоголь тұйығы: 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229; Пионерлер тұйығы: 203а, 203, 203/1, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 216; Садовый тұйығы: 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150/1, 150, 152, 153, 155; Толстой көшесі: 17а, 19, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1.

Избирательный участок N 73 улица М. Горького, 102/4,
Павлодарский Инновационный Евразийский университет
Ул. Кутузова: 44, 46, 46/1, 48; ул. М. Горького: 93, 95, 97, 99, 101, 102/3, 102, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164; ул. Толстого: 93, 97, 101/1, 101, 103, 105, 105/1, 107, 109.
Избирательный участок N 74 улица Катаева, 36,
средняя общеобразовательная школа N 14
Ул. Катаева: 36/2, 40; ул. Кутузова: 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 93, 93/1, 95.
Избирательный участок N 75 улица Катаева, 63,
школа-интернат N 2 для детей сирот
Ул. Катаева: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 63, 65, 67, 69, 71; ул. Павлова: 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78; пер. Пионеров: 203/2; ул. Толстого, 90; ул. Циолковского: 4; ул. Чайковского: 2/1, 4, 4/1;
Избирательный участок N 76 улица М. Горького, 33,
средняя общеобразовательная школа N 39
Ул. академика Сатпаева: 243, 245, 247; ул. М. Горького: 27, 29, 31; ул. Академика Чокина: 24.
Избирательный участок N 77 улица М. Горького, 33,
средняя общеобразовательная школа N 39
Ул. 1 Мая: 270, 272; ул. академика Бектурова: 240, 242, 244, 246, 248 , 248а, 248в, 250; ул. Академика  Чокина: 34, 36, 38, 38/1; ул. Володарского: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245. ул. М. Горького: 35, 37, 41 41/1.
Избирательный участок N 78 улица Академика Чокина, 90,
средняя общеобразовательная школа N 9
Ул. 1 Мая: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 280, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309; ул. Абая: 274, 290, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337; ул. Академика Чокина: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 80, 82, 94, 96, 98, 100; ул. Исы Байзакова: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332; ул. Короленко: 264, 264а, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; ул. Кутузова: 50, 52; ул. М. Горького: 71, 73, 75, 77, 79, 81; пер. Боткина: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208в, 208а, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228; пер. Гоголя: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255; ул. Р. Люксембург: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132.

N 73 сайлау учаскесі М. Горький көшесі, 102/4,
Павлодар Инновациялық Еуразиялық университеті
Кутузов көшесі: 44, 46, 46/1, 48; М. Горький көшесі: 93, 95, 97, 99, 101, 102/3, 102, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 154, 156, 158, 160, 162, 164; Толстой көшесі: 93, 97, 101/1, 101, 103, 105, 105/1, 107, 109.
N 74 сайлау учаскесі Катаев көшесі, 36,
N 14 жалпы орта білім беру мектебі
Катаев көшесі: 36/2, 40; Кутузов көшесі: 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 93, 93/1, 95.
N 75 сайлау учаскесі Катаев көшесі, 63,
N 2 жетім арналған мектеп - интернаты
Катаев көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 63, 65, 67, 69, 71; Павлов көшесі: 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78; Пионерлер тұйығы: 203/2; Толстой көшесі, 90; Циолковский көшесі: 4; Чайковский көшесі: 2/1, 4, 4/1.
N 76 сайлау учаскесі М. Горький көшесі, 33,
N 39 жалпы орта білім беру мектебі
Академик Сәтбаев көшесі: 243, 245, 247; М. Горький көшесі: 27, 29, 31; Академик Шөкин көшесі: 24.
N 77 сайлау учаскесі М. Горький көшесі, 33,
N 39 жалпы орта білім беру мектебі
1 Май көшесі: 270, 272; академик Бектұров көшесі: 240, 242, 244, 246, 248 , 248а, 248в, 250; Академик Шөкин көшесі: 34, 36, 38, 38/1; Володарский көшесі: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 237, 241, 243, 245. М. Горький көшесі: 35, 37, 41, 41/1.
N 78 сайлау учаскесі Академик Шөкин көшесі, 90,
N 9 жалпы орта білім беру мектебі
1 Май көшесі: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 280, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 305, 307, 309; Абай көшесі: 274, 290, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 323/1, 325, 327, 329, 330, 331, 333, 335, 337; Академик Шөкин көшесі: 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 80, 82, 94, 96, 98, 100; Иса Байзақов көшесі: 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332; Короленко көшесі: 264, 264а, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; Кутузов көшесі: 50, 52; М. Горький көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81; Боткин тұйығы: 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 208, 208в, 208а, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228; Гоголь тұйығы: 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255; Р. Люксембург көшесі: 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 108/1, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132.

Избирательный участок N 79 улица Катаева, 44,
городской дом молодежи "Космос"
Ул. Академика Чокина: 148, 150, 152, 152/1, 152/2, 154, 154/1, 156, 156/1, 158, 158/1, 160, 160/1, 160/2, 162, 162/2, 164, 164/1, 166, 166/1, 168, 168/1, 170; ул. Камзина: 134, 136, 138; ул. Кутузова: 97,99; ул. Катаева: 44/1, 44/2, 46, 46/1, 48, 73, 75, 77, 79, 81, включая городской дом молодежи "Космос" ул.Катаева: 44; ул. Павлова, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90; ул. Циолковского: 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 13, 17, 19/1.
Избирательный участок N 80 улица П. Васильева, 17,
школа-интернат N 4
Ул. 1 Мая: 286, 288, 313, 317, 319, 321, 323; ул. Академика Чокина: 42, 71, 73; ул. Ломова: 36; пер. Гоголя: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 267.
Избирательный участок N 81 улица Академика Чокина, 27,
средняя общеобразовательная школа N 22
Ул. 1 Мая: 284, 284/1; ул. Академика Чокина: 25, 29/1, 31; ул. Ломова: 32, 34.
Избирательный участок N 82 улица Академика Чокина, 32,
средняя общеобразовательная школа N 15
Ул. академика Маргулана: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336а, 336б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 346, 347, 348, 349, 350; ул. академика Сатпаева: 253, 255, 257, 259, 263, 265, 267, 269, 271, 316, 318, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336; ул. Академика Чокина: 23/1; ул. Гагарина: 1, 1/1,  2, 2/3, 2/5, 3, 4; ул. Ленина: 279, 281, 285а, 285; ул. Ломова, 1, 5, 7, 30; ул. П. Васильева: 4, 6; пер. Заводской: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182а, 182.
Избирательный участок N 83 улица Ломова, 45/1,
средняя общеобразовательная школа N 13
ул. 1 Мая: 312, 341/1, 341а, 369/1, 373, 381, 383/1, 383, 385/1, 385; ул. 2 Советов: 83а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90а, 90, 91, 92а, 92, 93, 94а, 94, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 99, 100; ул. Абая: 342, 344, 346а, 346, 348, 350, 351/1, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 381, 383; ул. академика Бектурова: 81, 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 352, 354, 356, 358; ул. Володарского: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; ул. Гагарина: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 23/3, 24; ул. генерала Дюсенова: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383; ул. Ломова: 9а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 40, 42, 44а, 44/1, 44/2; ул. Маяковского: 51, 53, 55, 57; ул. П. Васильева: 2/1, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1; пер. Водников: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 236; пер. Гоголя: 266, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291; пер. Депутатский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 17; пер. Пионеров: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269; пер. Садовый: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302; ул. Теплова:10.

N 79 сайлау учаскесі Катаев көшесі, 44,
"Космос" қалалық жастар үйі
Академик Шөкин көшесі: 148, 150, 152, 152/1, 152/2, 154, 154/1, 156, 156/1, 158, 158/1, 160, 160/1, 160/2, 162, 162/2, 164, 164/1, 166, 166/1, 168, 168/1, 170; Қамзин көшесі: 134, 136, 138; Кутузов көшесі: 97,99; Катаев көшесі: 44/1, 44/2, 46, 46/1, 48, 73, 75, 77, 79, 81, "Космос" қалалық жастар үйін қосқанда Павлов көшесі, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90; Циолковский көшесі: 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 13, 17, 19/1.
N 80 сайлау учаскесі П. Васильев көшесі, 17,
N 4 мектеп - интернаты
1 Май көшесі: 286, 288, 313, 317, 319, 321, 323; Академик Шөкин көшесі: 42, 71, 73, Ломов көшесі: 36; Гоголь тұйығы: 256, 257, 258, 259, 260, 260/1, 261, 263, 265, 267.
N 81 сайлау учаскесі Академик Шөкин көшесі, 27,
N 22 жалпы орта білім беру мектебі
1 Май көшесі: 284, 284/1; Академик Шөкин көшесі: 25, 29/1, 31; Ломов көшесі: 32, 34.
N 82 сайлау учаскесі Академик Шөкин көшесі, 32,
N 15 жалпы орта білім беру мемктебі
Академик Марғұлан көшесі: 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336а, 336б, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 343/1, 344, 345, 345/1, 346, 347, 348, 349, 350; академик Сәтбаев көшесі: 253, 255, 257, 259, 263, 265, 267, 269, 271, 316, 318, 320, 322, 328, 330, 330/1, 332, 334, 336; Академик Шөкин көшесі: 23/1; Гагарин көшесі: 1, 1/1, 2, 2/3, 2/5, 3, 4; Ленин көшесі: 279, 281, 285а, 285; Ломов көшесі, 1, 5, 7, 30; П. Васильев көшесі: 4, 6; Заводской тұйығы: 174, 176, 177, 179, 180, 181, 182а, 182.
N 83 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 45/1,
N 13 жалпы орта білім беру мектебі
1 Май көшесі: 312, 341/1, 341а, 369/1, 373, 381, 383/1, 383, 385/1, 385; 2 Советов көшесі: 83а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90а, 90, 91, 92а, 92, 93, 94а, 94, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 99, 100; Абай көшесі: 342, 344, 346а, 346, 348, 350, 351/1, 352, 354, 358, 358/1, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 381, 383; академик Бектұров көшесі: 81, 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 352, 354, 356, 358; Володарский көшесі: 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 315, 317, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335; Гагарин көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 23/3, 24; Г. Дүйсенов көшесі: 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 381, 383; Ломов көшесі: 9а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 40, 42, 44а, 44/1, 44/2; Маяковский көшесі: 51, 53, 55, 57; П. Васильев көшесі: 2/1, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1; Водниктер тұйығы: 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 236; Гоголь тұйығы: 266, 268, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 291; Депутатский тұйығы: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 17; Пионерлер тұйығы: 252, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 269; Садовый тұйығы: 286, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, Теплов көшесі:10.

Избирательный участок N 84 улица Ломова, 45/1,
средняя общеобразовательная школа N 13
Ул. Академика Чокина: 87, 87/1, 87/2, 89, 91; ул. Короленко: 335/1, 347, 349, 353, 355; ул. Ломова: 39, 44, 46, 48, 50, 50/1, 52, 54, 58, 58/1.
Избирательный участок N 85 улица Гагарина, 30,
детский подростковый клуб "Бірлік"
Ул. Абая: 373; ул. Гагарина: 26, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/2, 38/1, 38, 40/1, 40, 42/1, 42, 44/1, 44.
Избирательный участок N 86 улица Ломова, 64,
главный корпус Павлодарского государственного
университета имени С. Торайгырова
Ул. Академика Чокина: 93, 95, 97/1, 97/2, 97, 99, 103, 103/1, 107; ул. Короленко: 351; ул. Кутузова: 166, 168; ул. Ломова: 41, 43, 45, 45/1, 47, 60, 62; ул. Пахомова: 68, 70, 70/1, 72.
Избирательный участок N 87 улица Ломова, 140,
Павлодарский областной казахский музыкально-драматический       театр имени Ж. Аймаутова
Ул. Академика Чокина: 141, 143, 145, 147, 151, 151/2, 153, 155, 155/1, 155/2, 155/3; ул. Катаева: 50, 54; ул. Кутузова: 157, 170; ул. Ломова: 135, 137, 139, 141, 142; ул. Павлова: 96/1, 96/2, 98/1, 102/1, 102/2.
Избирательный участок N 88 улица Камзина, 149,
производственный комплекс "Тепловые сети" открытого
акционерного общества "Павлодарэнерго"
Ул. Катаева: 60, 85, 87, 89, 91, 93, 95; ул. Ломова: 145, 147, 149, 150, 150/1, 150/2, 150/3,  152/1, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 155, 156, 157, 163; ул. Павлова: 104/1, 108, 110.
Избирательный участок N 89 улица Ломова, 162,
учебный корпус "А" профессионального лицея N 7
ул. Академика Чокина: 157, 159/2, 159/1, 159, 161/1, 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 169; ул. Камзина: 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 163, 164, 165; ул. Ломова: 156/1, 158, 158/1, 160, 164/1, 164, 164/2, 167, 171; ул. Павлова: 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 98, 99, 101, 102, 103/2, 103/1, 103, 104, 105, 109, 111, 113, 115.
Избирательный участок N 90 улица Лесная, 5,
административное здание товарищества с ограниченной
ответственностью "Автотранспортное предприятие N 1"
Зеленстрой, ул. 11 линия: 44, 50; Зеленстрой, 12 проезд: 1; Зеленстрой, ул. 4 линия: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Зеленстрой, ул. Алсеитова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; Зеленстрой, ул. Бабина: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72; Зеленстрой, ул. Будчанова: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 77, 80; ул. Ворушина: 2а, 2б, 2/3, 4, 12, 14, 16, 22, 84, 86, 88, 90; Зеленстрой, ул. Донентаева: 1, 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,  44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 71; Зеленстрой, ул. Достык: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52; Зеленстрой, ул. Жигарева: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 35, 37; ул. Каз. Правды: 3, 3а, 3/1, 3/2, 7, 26; Зеленстрой, ул. Нуржанова: 1, 2, 2а, 3,  4, 5, 6/1, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 38, 41, 44, 48, 49, 52, 54, 58; Зеленстрой, ул. Султанова: 1, 2, 3, 7, 10, 14, 14/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 38, 38/1, 39, 40, 41, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Зеленстрой, ул. Усова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 88, 90, 92; Зеленстрой, ул. Хайдарова: 1; Зеленстрой, ул. Цефта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Зеленстрой, ул. Шашкина: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

N 84 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 45/1,
N 13 жалпы орта білім беру мектебі
Академик Шөкин көшесі: 87, 87/1, 87/2, 89, 91; Короленко көшесі: 335/1, 347, 349, 353, 355; Ломов көшесі: 39, 44, 46, 48, 50, 50/1, 52, 54, 58, 58/1.
N 85 сайлау учаскесі Гагарин көшесі, 30,
"Бірлік" балалар – жасөспірімдер клубы
Абай көшесі: 373, Гагарин көшесі: 26, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/2, 38/1, 38, 40/1, 40, 42/1, 42, 44/1, 44.
N 86 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 64,
С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік
университетінің бас корпусы
Академик Шөкин көшесі: 93, 95, 97/1, 97/2, 97, 99, 103, 103/1, 107; Короленко көшесі: 351; Кутузов көшесі: 166, 168; Ломов көшесі: 41, 43, 45, 45/1, 47, 60, 62; Пахомов көшесі: 68, 70, 70/1, 72.
N 87 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 140,
Ж. Аймауытов атындағы Павлодар облыстық
Қазақ музыкалық драм театры
Академик Шөкин көшесі: 141, 143, 145, 147, 151, 151/2, 153, 155, 155/1, 155/2, 155/3; Катаев көшесі: 50, 54; Кутузов көшесі: 157, 170; Ломов көшесі: 135, 137, 139, 141, 142; Павлов көшесі: 96/1, 96/2, 98/1, 102/1, 102/2.
N 88 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 149,
"Павлодарэнерго" ашық акционерлік қоғамының
"Тепловые сети" өндірістік кешені
Катаев көшесі: 60, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Ломов көшесі: 145, 147, 149, 150, 150/1, 150/2, 150/3, 152/1, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 155, 156, 157, 163; Павлов көшесі: 104/1, 108, 110.
N 89 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 162,
N 7 кәсіби лицейдің "А" оқу корпусы
Академик Шөкин көшесі: 157, 159/2, 159/1, 159, 161/1, 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 169; Қамзин көшесі: 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 163, 164, 165; Ломов көшесі: 156/1, 158, 158/1, 160, 164/1, 164, 164/2, 167, 171; Павлов көшесі: 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 98, 99, 101, 102, 103/2, 103/1, 103, 104, 105, 109, 111, 113, 115.
N 90 сайлау учаскесі Лесная көшесі, 5,
"Автотранспортное предприятие N 1"
ЖШС әкімшілік ғимараты
Зеленстрой, ул. 11 жол: 44, 50; Зеленстрой, 12 жол: 1; Зеленстрой, 4 жол көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Зеленстрой, Әлсейітов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; Зеленстрой, Бабин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72; Зеленстрой, Будчанов көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 77, 80; Ворушин көшесі: 2а, 2б, 2/3, 4, 12, 14, 16, 22, 84, 86, 88, 90; Зеленстрой, Дөнентаев көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 62, 63, 67, 68, 71; Зеленстрой, Достық көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52; Зеленстрой, Жигарев көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 35, 37; Каз. Правды көшесі: 3, 3а, 3/1, 3/2, 7, 26; Зеленстрой, Нұржанов көшесі: 1, 2, 2а, 3,  4, 5, 6/1, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 38, 41, 44, 48, 49, 52, 54, 58; Зеленстрой, Сұлтанов көшесі: 1, 2, 3, 7, 10, 14, 14/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 38, 38/1, 39, 40, 41, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Зеленстрой, Усов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 88, 90, 92; Зеленстрой, Хайдаров көшесі: 1; Зеленстрой, Цефт көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Зеленстрой, Шашкин көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Избирательный участок N 91 улица Гагарина, 58,
средняя общеобразовательная школа N 4
Ул. Гагарина: 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64; ул. Катаева: 60/1, 62, 64, 97; ул. Кутузова: 161.
Избирательный участок N 92 улица Гагарина, 58,
средняя общеобразовательная школа N 4 (малый корпус)
Ул. Гагарина: 66; ул. Камзина: 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 178; ул. Ломова: 159, 161, 165, 169, 177/1, 177.
Избирательный участок N 93 улица Катаева, 68,
средняя общеобразовательная школа N 17
Ул. Гагарина: 75, 81, 83, 85; ул. Катаева: 99, 101, 103, 103/1, 103/2, 105, 117; ул. Кокчетавская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; ул. Семенченко: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1 ,22; ул. Теплова: 40, 42, 44, 46/1; ул. Уральская: 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36; ул. Чимкентская: 7, 27.
Избирательный участок N 94 улица Ломова, 162,
учебный корпус "Б" профессионального лицея N 7
Ул. Бескарагайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; ул. Ворушина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; ул. Гагарина, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89; ул. Зыряновская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; ул. Иртышская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; ул. Камзина: 176, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; ул. Кустанайская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; ул. Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; ул. Семипалатинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; ул. Славгородская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок N 95 улица Кутузова, 190,
средняя общеобразовательная школа N 24
(пристройка, вход с улицы Амангельды)
Ул. 1 Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; ул. 2 Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 36д, 37, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52; ул. Амангельды: 19а, 23, 23а, 25, 27, 34, 36, 37; ул. Баратбаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; ул. Гагарина: 44/2, 44/3, 55, 57, 57/1, 59/1, 61/1, 63/1, 65/1, 67, 69; ул. Джамбульская: 1, 3, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18; ул. Исы Байзакова: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388; ул. Кубанская: 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 66, 68, 69, 70 ,71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, ул. Кунавина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; ул. Кутузова: 172, 200/1; ул. Пахомова: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; ул. Рылеева: 24, 26, 26/1, 28, 30; ул. Теплова: 30, 30/1, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 36, 36/1, 38, 38/1, 38/2; ул. Чехова: 68, 69, 71, 71а, 72, 72в, 72г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.

N 91 сайлау учаскесі Гагарин көшесі, 58,
N 4 жалпы орта білім беру мектебі
Гагарин көшесі: 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64; Катаев көшесі: 60/1, 62, 64, 97; Кутузов көшесі: 161.
N 92 сайлау учаскесі Гагарин көшесі, 58,
N 4 жалпы орта білім беру мектебі (кіші корпус)
Гагарин көшесі: 66; Қамзин көшесі: 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 178; Ломов көшесі: 159, 161, 165, 169, 177/1, 177.
N 93 сайлау учаскесі Катаев көшесі, 68,
N 17 жалпы орта білім беру мектебі
Гагарин көшесі: 75, 81, 83, 85; Катаев көшесі: 99, 101, 103, 103/1, 103/2, 105, 117; Көкшетау көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Семенченко көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1 ,22; Теплов көшесі: 40, 42, 44, 46/1; Орал көшесі: 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36; Шымкент көшесі: 7, 27.
N 94 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 162,
N 7 кәсіби лицейдің "Б" оқу корпусы
Бесқарағай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Ворушин көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Гагарин көшесі, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89; Зыряновская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Ертіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Қамзин көшесі: 176, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218; Қостанай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Семей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Славгородская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
N 95 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 190,
N 24 жалпы орта білім беру мектебі
(жапсаржай, Амангелді көшесінен кіреберіс)
1 Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; 2 Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 36д, 37, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52; Амангелді көшесі: 19а, 23, 23а, 25, 27, 34, 36, 37; Баратбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Гагарин көшесі: 44/2, 44/3, 55, 57, 57/1, 59/1, 61/1, 63/1, 65/1, 67, 69; Жамбыл көшесі: 1, 3, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Иса Байзақов көшесі: 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388; Кубанская көшесі: 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 66, 68, 69, 70 ,71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Кунавин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Кутузов көшесі: 172, 200/1; Пахомов көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Рылеев көшесі: 24, 26, 26/1, 28, 30; Теплов көшесі: 30, 30/1, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 36, 36/1, 38, 38/1, 38/2; Чехов көшесі: 68, 69, 71, 71а, 72, 72в, 72г, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.

Избирательный участок N 96 улица Ткачева, 15,
средняя общеобразовательная школа N 42
Ул. Бекхожина: 7, 9, 11/2, 11/1, 11, 13, 15, 17, 19, 23; ул. Ткачева: 17, 17/1.
Избирательный участок N 97 улица Пахомова, 102,
здание ТОО "Группа ИНТЕР"
Ул. Алданская: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31,32, 35, 36; ул. Бестужева: 1; ул. Бийская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; ул. Вилюйская: 4, 5, 7; ул. Камская: 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 8, 9/1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; ул. Качирская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 23, 27, 27/1, 35, 37; ул. Кутузова: 174, 204; ул. Ленская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; ул. Обская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; ул. Парковая: 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31; ул. Пахомова: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124; ул. Усолка: 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок N 98 улица Кутузова, 204,
помещение сектора по работе с населением микрорайона N 8
Ул. 14 Годовщина: 2, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82; ул. Байкальская: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 79; ул. Баймульдина: 5, 9, 15, 19; ул. Жаяу-Мусы: 1, 4; ул. Кутузова: 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 282/3; ул. Молодогвардейцев: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; ул. Парковая: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; ул. Репина: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50; ул. Совхозная: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 79; ул. Таганрогская: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; ул. Усолка: 53, 55, 57, 57а, 59, 61,  63,  63б, 63г, 64, 65, 65а, 67, 67б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 95, 97, 97а,  99, 101; ул. Юбилейная: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 17, 20, 23.
Избирательный участок N 99 улица Семенченко, 70,
средняя общеобразовательная школа N 26

N 96 сайлау учаскесі Ткачев көшесі, 15,
N 42 жалпы орта білім беру мектебі
Бекхожин көшесі: 7, 9, 11/2, 11/1, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Ткачев көшесі: 17, 17/1.
N 97 сайлау учаскесі Пахомов көшесі, 102,
"Группа ИНТЕР" ЖШС ғимараты
Алданская көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31,32, 35, 36; Бестужев көшесі: 1; Бийская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Вилюйская көшесі: 4, 5, 7; Камская көшесі: 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 8, 9/1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Качирская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 23, 27, 27/1, 35, 37; Кутузов көшесі: 174, 204; Ленская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Обская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Парковая көшесі: 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31; Пахомов көшесі: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124; Усолка көшесі: 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
N 98 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 204,
N 8 шағынаудандағы тұрғындармен жұмыс жасау
жөніндегі секторының үй - жайы
14 Годовщина көшесі: 2, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 66, 67, 82; Байкальская көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 79; Баймолдин көшесі: 5, 9, 15, 19; Жаяу-Мұса көшесі: 1, 4; Кутузов көшесі: 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 282/3; Молодогвардейцев көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50; Парковая көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Репин көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50; Совхоз көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 79; Таганрогская көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Усолка көшесі: 53, 55, 57, 57а, 59, 61,  63,  63б, 63г, 64, 65, 65а, 67, 67б, 68, 69, 69/1, 70, 72, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 95, 97, 97а, 99, 101; Юбилейная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 17, 20, 23.
N 99 сайлау учаскесі Семенченко көшесі, 70,
N 26 жалпы орта білім беру мектебі

Ул. Байкальская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; ул. Баянаульская: 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 , 111, 112; ул. Бескарагайская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ,87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; ул. Ворушина: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; ул. Донецкая: 4, 6, 8; ул. Дорожная: 98, 98г, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; ул. Зыряновская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; ул. Иртышская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; ул. Камзина: 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 276, 280, 282, 284, 288, 290, 292, 294; ул. Катаева: 110, 135а, 135, 137, 139, 141, 145, 147; ул. Кокчетавская: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; ул. Кулундинская: 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101; ул. Кустанайская, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118; ул.Кутузова: 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230; ул. Лебяжинская: 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; ул. Молодогвардейцев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; ул. Репина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; ул. Сейфуллина: 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108; ул. Семенченко: 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ,104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111; ул. Семипалатинская: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53г, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; ул. Славгородская: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118; ул. Совхозная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; ул. Таганрогская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; ул. Чимкентская: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; ул. Экибастузская: 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.

Байкальская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Баянауыл көшесі: 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Бесқарағай көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ,87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Ворушин көшесі: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; Донецкая көшесі: 4, 6, 8; Дорожная көшесі: 98, 98г, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Зыряновская көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Ертіс көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Қамзин көшесі: 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 276, 280, 282, 284, 288, 290, 292, 294; Катаев көшесі: 110, 135а, 135, 137, 139, 141, 145, 147; Көкшетау көшесі: 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Құлынды көшесі: 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101; Қостанай көшесі, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Кутузов көшесі: 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230; Лебяжі көшесі: 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Молодогвардейцев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Репин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Сейфуллин көшесі: 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108; Семенченко көшесі: 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ,104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111; Семей көшесі: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53г, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Славгородская көшесі: 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118; Совхоз көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Таганрогская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Шымкент көшесі: 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; Екібастұз көшесі: 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.

Избирательный участок N 100 улица Камзина, 346,
средняя общеобразовательная школа N 21
Ул. Ангарская: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; ул. Байкальская: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; ул. Ворушина: 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170; ул. Декабристов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 70; ул. Донецкая, 8; ул. Жасминная, сад "Энтузиаст": 58; ул. Камзина: 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351; ул. Курская: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; ул. Кутузова: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 274, 276, 278, 280, 282, 282/4; ул. Молодежная:1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; ул. Молодогвардейцев: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;ул. Малиновая, сад "Энтузиаст": 44а; ул. Новосибирская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; ул. Орловская: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; ул. Репина: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; ул. Сиреневая, сад "Энтузиаст": 259; ул. Совхозная: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78; ул. Сосновая, сад "Энтузиаст": 41; ул. Таганрогская: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; ул. Томская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; ул. Тульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; ул. Цветочная, сад "Энтузиаст": 18, 29, 36, 43, 57; ул. Челябинская: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55а, 55в, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; ул. Читинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; ул. Юннатов: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 50.

N 100 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 346,
N 21 жалпы орта білім беру мектебі
Ангарская көшесі: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Байкальская көшесі: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Ворушин көшесі: 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170; Декабристтер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 70; Жасминная көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 58; Қамзин көшесі: 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 347, 349, 351; Курская көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 3 9, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Кутузов көшесі: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 274, 276, 278, 280, 282, 282/4; Молодежная көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Молодогвардейцев көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Малиновая көшесі, Энтузиаст бау - бақшасы: 44а; Новосибирская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Орловская көшесі: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Репин көшесі: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Сиреневая көшесі Энтузиаст бау - бақшасы: 259; Совхоз көшесі: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78; Сосновая көшесі, Энтузиаст бау - бақшасы: 41; Таганрогская көшесі: 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Томская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Тульская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Цветочная көшесі, Энтузиаст бау - бақшасы: 18, 29, 36, 43, 57; Челябинская көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55а, 55в, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Читинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Юннатов көшесі: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 50.

Избирательный участок N 101 улица Камзина, 356,
ГККП "Ясли - сад N 16"
Ул. Декабристов: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69; ул. Камзина: 350;  ул. Курская: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; ул. Кутузова: 265, 266, 267, 268, 270, 271, 272, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289; ул. Молодежная: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; ул. Орловская: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; ул. Челябинская: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; ул. Юннатов: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Избирательный участок N 102 улица Камзина, 360/1,
ГККП "Ясли – сад N 2"
ул. Абрикосовая, сад "Энтузиаст": 201; ул. Береговая, сад "Строитель": 3, 9, 19а, 27, 42, 43, 46, 47; ул. Васильковая, сад "Энтузиаст": 155; ул. Вишневая, сад "Энтузиаст": 170; ДЭУ 563: 3, 4; ДЭУ 62: 4; ДЭУ-67: 1, 2, 4; ул. Жасминная, сад "Строитель": 7; ул. Калиновая, сад "Строитель": 53; ул. Калиновая, сад "Энтузиаст": 188; ул. Камзина: 362; ул. Кутузова: 291, 293, 295, 297, 299, 301; ул. Лимонная, сад "Строитель": 2, 5, 12, 13, 16, 18, 20, 23, 27, 29, 32; ул. Луговая-1: 57, 83; ул. Пчелиная, сад "Строитель": 26, 65, 76; ул. Сливовая, сад "Энтузиаст": 142, 143, 153; ул. Северная, сад "Энтузиаст": 5, 10а; ул. Цветочная, сад "Энтузиас": 129; ул. Центральная, сад "Энтузиаст": 136; ул. Черемуховая, сад "Энтузиаст": 254; ул. Южная, сад "Энтузиаст": 53.
Избирательный участок N 103 Аэровокзал открытого
акционерного общества "Аэропорт-Павлодар"
Авиагородок: 1, 7, 9, 16, 22; Аэропорт: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27; включая войсковую часть: 65501; ул. Кунакова "А" (Авиагородок): 3.
Избирательный участок N 104 улица Кутузова, 284,
Павлодарский областной дом-интернат для
престарелых и инвалидов
Избирательный участок N 105 улица Камзина, 275,
Павлодарский областной противотуберкулезный диспансер
Стационарные отделения противотуберкулезного диспансера.
Избирательный участок N 106 улица Кутузова, 200,
Павлодарский областной кожно-венерологический диспансер
Стационарное отделение кожно-венерологического диспансера.

N 101 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 356,
"N 16 сәбилер -бақшасы" МКҚК
Декабристтер көшесі: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,  51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69; Қамзин көшесі: 350; Курская көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Кутузов көшесі: 265, 266, 267, 268, 270, 271, 272, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289; Молодежная көшесі: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Орловская көшесі: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; Челябинская көшесі: 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; Юннатов көшесі: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
N 102 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 360/1,
"N 2 сәбилер - бақшасы" МКҚК
Абрикосовая көшесі  "Энтузиаст" бау -бақшасы: 201; Береговая көшесі, "Строитель" бау - бақшасы: 3, 9, 19а, 27, 42, 43, 46, 47; Васильковая көшесі,  "Энтузиаст" бау - бақшасы: 155; Вишневая көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 170; ДЭУ 563: 3, 4; ДЭУ 62: 4; ДЭУ-67: 1, 2, 4; Жасминная көшесі, "Строитель" бау - бақшасы: 7; Калиновая көшесі, "Строитель" бау - бақшасы: 53; Калиновая көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 188; Қамзин көшесі: 362; Кутузов көшесі: 291, 293, 295, 297, 299, 301; Лимонная көшесі, "Строитель" бау - бақшасы: 2, 5, 12, 13, 16, 18, 20, 23, 27, 29, 32; 1 - Луговая көшесі: 57, 83; Пчелиная көшесі, "Строитель" бау - бақшасы: 26, 65, 76; Сливовая көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 142, 143, 153; Северная көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 5, 10а; Цветочная көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 129; Центральная көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 136; Черемуховая көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 254; Южная көшесі, "Энтузиаст" бау - бақшасы: 53.
N 103 сайлау учаскесі "Аэропорт - Павлодар"
ашық акционерлік қоғамының аэровокзалы
Авиақалашық: 1, 7, 9, 16, 22; Әуежай: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27; 65501 әскери бөлімшесін қосқанда Кунакова "А" көшесі (Авиақалашық): 3.
N 104 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 284,
Қарттар мен мүгедектерге арналған
Павлодар облыстық интернат - үйі
N 105 сайлау учаскесі Қамзин көшесі, 275,
Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері
Туберкулезге қарсы диспансердің стационарлық бөлімшесі.
N 106 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 200,
Павлодар облыстық тері – венерологиялық диспансері
Тері – венерологиялық диспансерінің стационарлық бөлімшесі.

Избирательный участок N 107 улица Ломова, 69,
Павлодарская городская больница N 1
Больничный комплекс городской больницы N 1; областной родильный дом; частный родильный дом "Данель".
Избирательный участок N 108 село Байдала,
улица Куанова, 21, начальная школа
Ул. Азербаева: 4, 8, 9, 11; ул. Байдала: 0; ул. Батджанова: 4, 5; ул. Дюженко: 1, 5, 7, 12, 13; ул. Куанова: 1, 3, 4а, 6, 11, 12, 15, 18а, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 35, 37, 38; пер. Нурпеисова: 6; ул. Узденова: 5.
Избирательный участок N 109 село Долгое,
улица Баспакова, 12, начальная школа
3 отделение: 2; ул. Абая (с. Долгое): 4, 6/2, 10, 15; ул. Баспакова: 1, 5, 6, 8, 15; с. Долгое: 0; ул. Лунева: 1, 2, 3; ул. Центральная (с. Долгое): 1, 2, 3, 12.
Избирательный участок N 110 улица Ткачева, 15,
средняя общеобразовательная школа N 42
Ул. Майры: 1, 3; ул. Ткачева: 3, 5, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Избирательный участок N 543 улица Зеленая Роща, 4,
Павлодарский областной санаторий - профилакторий
"Ардагерлер-уйі"
Избирательный участок N 544 поселок Железнодорожников, улица Центральная, 91, филиал средней школы N 43; Ул. Алмалы: 1/1, 2/1, 12, 48, 64, 90; ул. Кленовая: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 68, 78, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 145, 149, 153, 161, 163; ул. Ландышевая, сад "Южный": 151; пер. Аккайнар: 7; пер. Детский: 1, 3; пер. Жангак: 8, 9, 10, 11; пер. Спортивный: 8; пер. Танкурай: 7, 9, 10; ул. Степная: 1, 9, 19, 74, 91; ул. Центральная: 1, 6, 7, 10, 18, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80.
Избирательный участок N 545 улица Ленина, 55,
изолятор временного содержания отдела внутренних
дел города Павлодара
Избирательный участок N 546 улица Павлова, 1,
Павлодарский филиал акционерного общества
"Медицинская служба транспорта" - железнодорожная
больница станции Павлодар
Стационарное отделение железнодорожной больницы станции Павлодар.
Избирательный участок N 547 улица Ростовская, 50,
ГККП "Павлодарский областной центр по профилактике
и лечению зависимых заболеваний"
Стационарное отделение областного центра по профилактике и лечению зависимых заболеваний.
Избирательный участок N 548 Северная промышленная
зона, войсковая часть N 6679
Избирательный участок N 549 Административный городок,
8, войсковая часть N 5512
Избирательный участок N 550 улица Луначарского, 1,
коммунальное государственное предприятие
"Павлодарская городская больница N 2"
Стационарное отделение  городской больницы N 2.
Избирательный участок N 551 улица Академика Маргулана,
151, здание медицинской службы департамента внутренних
дел Павлодарской области
Стационарное отделение медицинской службы департамента внутренних дел Павлодарской области.
Избирательный участок N 552 улица Циолковского,

N 107 сайлау учаскесі Ломов көшесі, 69,
N 1 Павлодар қалалық ауруханасы
N 1 қалалық ауруханасының ауруханалық кешені; облыстық перзентхана үйі, "Данель" жеке меншік перзентхана үйі.
N 108 сайлау учаскесі Байдала ауылы,
Қуанов көшесі, 21, бастауыш мектеп
Азербаев көшесі: 4, 8, 9, 11; Байдала көшесі: 0; Батджанов көшесі: 4, 5; Дюженко көшесі: 1, 5, 7, 12, 13; Куанов көшесі: 1, 3, 4а, 6, 11, 12, 15, 18а, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 35, 37, 38; Нұрпейісов тұйығы: 6; Узденов көшесі: 5.
N 109 сайлау учаскесі Долгое ауылы,
Баспаков көшесі, 12, бастауыш мектеп
3 бөлімше: 2; Абай көшесі (Долгое ауылы): 4, 6/2, 10, 15; Баспаков көшесі: 1, 5, 6, 8, 15; Долгое көшесі: 0; Лунев көшесі: 1, 2, 3; Центральная көшесі (Долгое ауылы): 1, 2, 3, 12.
N 110 сайлау учаскесі Ткачев көшесі, 18,
N 42 жалпы орта білім беру мектебі
Майра көшесі: 1, 3; Ткачев көшесі: 3, 5, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
N 543 сайлау учаскесі Зеленая Роща көшесі, 4,
"Ардагерлер - үйі" Павлодар облыстық
санаторий - профилакторийі
N 544 сайлау учаскесі Теміржолшылар кенті,
Центральная көшесі, 91, N 43 орта мектептің филиалы
Алмалы көшесі: 1/1, 2/1, 12, 48, 64, 90; Кленовая көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 68, 78, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 145, 149, 153, 161, 163; Ландышевая көшесі, "Южный" бау - бақшасы: 151; Аққайнар тұйығы: 7; Детский тұйығы: 1, 3; Жанғак тұйығы: 8, 9, 10, 11; Спортивный тұйығы: 8; Таңқурай тұйығы: 7, 9, 10; Степная көшесі: 1, 9, 19, 74, 91; Центральная көшесі: 1, 6, 7, 10, 18, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80.
N 545 сайлау учаскесі Ленин көшесі, 55,
Павлодар қаласы ішкі істер бөлімінің уақытша
ұстау изоляторы
N 546 сайлау учаскесі Павлов көшесі, 1,
"Көліктің медицина қызметі" акционерлік қоғамының
Павлодар филиалы – Павлодар станциясының
теміржол ауруханасы
Павлодар станциясының теміржол ауруханасы стационарлық бөлімшесі.
N 547 сайлау учаскесі Ростовская көшесі, 50,
"Тәуелді аурулардың алдын алу және емдеу жөніндегі
Павлодар облыстық орталығы" МКҚК
Тәуелді аурулардың алдын алу және емдеу жөніндегі Павлодар облыстық орталығының стационарлық бөлімшесі.
N 548 сайлау учаскесі Солтүстік өнеркәсіптік аймағы,
N 6679 әскери бөлімшесі
N 549 сайлау учаскесі Солтүстік өнеркәсіптік аймағы,
5512 әскери бөлімшесі
N 550 сайлау учаскесі Луначарский көшесі, 1,
"N 2 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
N 2 қалалық аурухананың стационарлық бөлімшесі.
N 551 сайлау учаскесі Академик Марғұлан көшесі, 151,
Павлодар облысы ішкі істер департаментінің медициналық
қызметінің ғимараты
Павлодар облысы ішкі істер департаментінің медициналық қызметінің стационарлық бөлімшесі.
N 552 сайлау учаскесі Циолковский көшесі,

Малая объездная дорога, учреждение АП 162/1
Избирательный участок N 553 улица Кутузова, 200,
республиканское государственное казенное предприятие
"Республиканский научно-практический центр
медико-социальных проблем наркомании"
Стационарное отделение Республиканского научно-практического центра медико-социальных проблем наркомании.
Избирательный участок N 554 улица Пахомова, 75,
Павлодарская областная инфекционная больница
Стационарное отделение областной инфекционной больницы.
Избирательный участок N 586 улица академика Маргулана, 120, Павлодарский областной диагностический центр
Стационарное отделение Павлодарского областного диагностического центра.
Избирательный участок N 587 улица генерала Дюсенова, 4,
Павлодарский областной перинатальный центр
Стационарное отделение Павлодарского областного перинатального центра.
Избирательный участок N 588 улица Майры, 49/1,
средняя общеобразовательная школа N 25
Ул. Майры: 15, 19, 21, 23, 25, 29, 37, 39, 41, 47/1.
Избирательный участок N 589 улица Семенченко, 70,
средняя общеобразовательная школа N 26
Ул. Актюбинская: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ,69, 70, 71, 72, 73, 74 , 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112; ул. Баянаульская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95; ул. Дорожная: 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; ул. Катаева: 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 133; ул. Кокчетавская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; ул. Кулундинская: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 80а, 81, 81а, 103, 104, 105, 107, 109, 111; ул. Кустанайская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; ул. Кутузова: 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217; ул. Лебяжинская: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; ул. Сейфуллина: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; ул. Семенченко: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68; ул. Славгородская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; ул. Уральская: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; ул. Чимкентская: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; ул. Экибастузская: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а ,68б, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92.
Избирательный участок N 593 город Павлодар, улица
Ворушина, 92, Павлодарская территориальная инспекция
охотничъего и лесного хозяйства

Кіші айналып өту жолы, АП 162/1 мекемесі
N 553 сайлау учаскесі Кутузов көшесі, 200,
"Нашақорлықтың медициналық - әлеуметтік
проблемаларының республикалық ғылыми – практикалық
орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Нашақорлықтың медициналық - әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми – практикалық орталығының республикалық стационарлық бөлімшесі.
N 554 сайлау учаскесі Пахомов көшесі, 75,
Павлодар облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы
Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасының стационарлық бөлімшесі.
N 586 сайлау учаскесі Академик Марғұлан көшесі, 120,
Павлодар облыстық диагностикалық орталығы
Павлодар облыстық диагностика орталығының стационарлық бөлімшесі.
N 587 сайлау учаскесі Генерал Дүйсенов көшесі, 4,
Павлодар облыстық перинаталдық орталығы
Павлодар облыстық перинаталдық орталығының стационарлық бөлімшесі.
N 588 сайлау учаскесі Майра көшесі, 49/1,
N 25 жалпы орта білім беру мектебі
Майра көшесі: 15, 19, 21, 23, 25, 29, 37, 39, 41, 47/1.
N 589 сайлау учаскесі Семенченко көшесі, 70,
N 26 жалпы орта білім беру мектебі
Ақтөбе көшесі: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ,69, 70, 71, 72, 73, 74 , 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112; Баянауыл көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95; Дорожная көшесі: 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Катаев көшесі: 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 133; Көкшетау көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Құлынды көшесі: 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 80а, 81, 81а, 103, 104, 105, 107, 109, 111; Қостанай көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; Кутузов көшесі: 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217; Лебяжі көшесі: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Сейфуллин көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Семенченко көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68; Славгородская көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Орал көшесі: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Шымкент көшесі: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112; Екібастұз көшесі: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92.
N 593 сайлау учаскесі Павлодар қаласы,
Ворушин көшесі, 92, Орман және аңшылық шаруашылығы
Павлодар аумақтық инспекциясы

Зеленстрой, ул. 12 проезд: 1/1, 2; ул. Амангельды: 50, 50/1; ул. Ворушина: 6, 6/1, 8/1, 10, 12/1, 26а, 26б; ул. Лесная: 10, 13; ул. Ломова: 183/1; ул. Металлургов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22; Зеленстрой, ул. Рубаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18а; Зеленстрой, ул. Сталеваров: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24; Зеленстрой, ул. Хайдарова: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17а, 18, 18а, 20; Зеленстрой, ул. Энтузиастов: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15а, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19.
Избирательный участок N 594 город Павлодар,
улица Ледовского, Средняя общеобразовательная школа N 30
ул. Аймаутова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Лесозавод, ул. Актогайская: 11, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36, 46; Лесозавод, ул. Актогайская -1: 2, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 43; Лесозавод, ул. Алмазная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Алмы: 5, 8; ул. Аргынбаева: 1, 1а, 1б, 1г, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 17а, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27/1; ул. Ауэзова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Ахметова: 1, 1а, 1в, 1г, 3, 5, 24; ул. Байжанова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; ул. Баймуратова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; ул. Батурина: 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13; ул. Береговая, сад "Иртыш": 4, 34; ул. Березовая, сад "Иртыш": 1, 22, 34; ул. Ваккера: 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Виноградная, сад "Иртыш": 1, 10, 14, 21, 26, 28; ул. Вишневая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а; ул. Вишневая, сад "Иртыш": 32; ул. Гайдара: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; ул. Грушевая, сад "Иртыш": 19, 22, 40; ул. Еловая, сад "Иртыш": 5, 13, 23, 33, 38; ул. Ермакова: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 6, 8, 12, 14/1, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 36, 43; ул. Жасыбая: 1, 2а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 14, 14а, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34; ул. Жылкыбаева: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 6/1, 8, 8а, 8б, 8/1, 10, 10а, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/1, 14а, 14б, 14в, 15, 15а, 16, 31а, 36; ул. Зеленая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; ул. Земляничная, сад "Иртыш": 8, 29, 35; ул. Казыбека: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15; ул. Каштановая, сад "Иртыш": 23, 26, 28, 29а; ул. Кедровая, сад "Иртыш": 1, 6, 11, 15, 18; ул. Кленовая, сад "Иртыш": 2, 6, 8, 20; ул. Клубничная, сад "Иртыш": 5, 20, 38; ул. Копеева: 1, 1а, 2, 3, 3/1а, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Костылецкого; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; ул. Лесопосадочная: 1, 3, 5, 7; ул. Лимонная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18; ул. Лимонная, сад "Иртыш": 1, 2а, 3, 14, 23; ул. Лунная: 1, 1а, 2/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Малахова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22 ,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; ул. Малиновая, сад "Иртыш": 2, 10, 12, 34; ул. Мичурина, сад "Иртыш": 27, 117; ул. Новоселов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Облепиховая, сад "Иртыш": 12, 13, 18, 35, 42; ул. Облепиховая, сад "Реченька": 42; пер. Линейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; пер. Литейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; пер. Моторный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; пер. Советский: 5, 6, 7, 8; пер. Строительный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15; пер. Тупиковый: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Перевалочная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7а, 7/2, 9; ул. Потапова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60; ул. Пчелиная, сад "Реченька": 19; ул. Ракетная: 5, 6, 7, 11, 13, 42; ул. Рыбная: 14; ул. Саматова: 3, 5, 13; ул. Северная, сад "Весна", 60; ул. Северная, сад "Иртыш": 1, 11, 15, 17, 24, 44, 48; ул. Сливовая, сад "Иртыш", 34; ул. Сорокина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Сосновая, сад "Иртыш": 2, 6, 15, 40, 42, 43, 44; ул. Спутник-1: 1; ул. Степная: 1, 1/1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 31; ул. Сурова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ул. Тупиковая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Хвойная, сад "Сосновый бо": 341, 526, 528; ул. Хрустальная: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; ул. Хрустальная, сад "Иртыш": 10, 14; Лесозавод, ул. Царева: 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Лесозавод, ул. Цветочная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Лесозавод, ул. Цветочная-1: 6 Лесозавод, ул. Центральная: 2, 4, 6, 8, 10; ул. Черемуховая, сад "Иртыш": 10, 18, 35; ул. Шанина: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Шарипова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; ул. Ширяева: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Южная, сад "Иртыш": 5, 14; ул. Яблоневая, сад "Иртыш": 34.
Избирательный участок N 595 город Павлодар, улица
Салтыкова Щедрина, 60, средняя общеобразовательная
школа N 12

Зеленстрой, 12 өткел: 1/1, 2; Амангелді көшесі: 50, 50/1; Ворушин көшесі: 6, 6/1, 8/1, 10, 12/1, 26а, 26б; Лесная көшесі: 10, 13; Ломов көшесі: 183/1; Металлургтер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22; Рубаев көшесі (Зеленстрой): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 18а; Сталеваров көшесі (Зеленстрой): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24; Хайдаров көшесі (Зеленстрой): 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17а, 18, 18а, 20; Энтузиастов көшесі (Зеленстрой,): 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 15а, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19.
N 594 сайлау учаскесі Павлодар қаласы,
Ледовский көшесі, N 30 жалпы орта білім беру мектебі
Аймауытов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ақтоғай көшесі: 11, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36, 46; Ақтоғай – 1 көшесі: 2, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 43; Алмазная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Алмалы көшесі: 5, 8; Арғынбаев көшесі: 1, 1а, 1б, 1г, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 17а, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27/1; Әуезов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Ахметов көшесі: 1, 1а, 1в, 1г, 3, 5, 24; Байжанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Баймұратов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Батурин көшесі: 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Береговая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 4, 34; Березовая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 1, 22, 34; Ваккер көшесі: 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Виноградная көшесі, "Етіс" бау - бақшасы: 1, 10, 14, 21, 26, 28; Вишневая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а; Вишневая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 32; Гайдар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Грушевая көшесі, "Ертіс" бау – бақшасы: 19, 22, 40; Еловая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 5, 13, 23, 33, 38; Ермаков көшесі: 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 6, 8, 12, 14/1, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 36, 43; Жасыбай көшесі: 1, 2а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 14, 14а, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34; Жылқыбаев көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 6/1, 8, 8а, 8б, 8/1, 10, 10а, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/1, 14а, 14б, 14в, 15, 15а, 16, 31а, 36; Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Земляничная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 8, 29, 35; Қазбек көшесі: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 15; Каштановая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 23, 26, 28, 29а; Кедровая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 1, 6, 11, 15, 18; Кленовая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 2, 6, 8, 20; Клубничная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 5, 20, 38; Көпеев көшесі: 1, 1а, 2, 3, 3/1а, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Костылецкий көшесі; 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 20/2, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Лесопосадочная көшесі: 1, 3, 5, 7; Лимонная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18; Лимонная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 1, 2а, 3, 14, 23; Лунная көшесі: 1, 1а, 2/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Малахов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22 ,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Малиновая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 2, 10, 12, 34; Мичурин көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 27, 117; Новоселов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Облепиховая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 12, 13, 18, 35, 42; Облепиховая көшесі, "Реченька" бау - бақшасы: 42; Линейный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Литейный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Моторный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Советский тұйығы: 5, 6, 7, 8; Строительный тұйығы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15; Тупиковый тұйығы: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Перевалочная тұйығы: 1, 1/1, 2, 3, 4, 7а, 7/2, 9; Потапов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Пчелиная көшесі, "Реченька" бау - бақшасы: 19; Ракетная көшесі: 5, 6, 7, 11, 13, 42; Рыбная көшесі: 14; Саматов көшесі: 3, 5, 13; Северная көшесі, "Весна" бау - бақшасы, 60; Северная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 1, 11, 15, 17, 24, 44, 48; Сливовая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы, 34; Сорокин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Сосновая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 2, 6, 15, 40, 42, 43, 44; Спутник-1: 1; Степная көшесі: 1, 1/1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 31; Суров көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Тупиковая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Хвойная көшесі, "Сосновый бор" бау - бақшасы: 341, 526, 528; Хрустальная көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Хрустальная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы; 10, 14; Царев көшесі: 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Цветочная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Цветочная-1 көшесі: 6 Центральная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10; Черемуховая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 10, 18, 35; Шанин көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шәріпов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Ширяев көшесі: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Южная көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы: 5, 14; Яблоневая көшесі, "Ертіс" бау - бақшасы, 34.
N 595 сайлау учаскесі Павлодар қаласы,
Салтыков Щедрин көшесі, 60, N 12 жалпы
орта білім беру мектебі

Ул. Алтайская: 109, 111; ул. Алматинская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; ул. Ермака: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107; ул. Запорожская: 109; ул. Львовская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; ул. Муткенова: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; ул. Пятигорская: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108; ул. Сибирская: 87, 89; ул. Смоленская: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; ул. Целинная: 91, 93, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; ул. Якутская: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103.
Избирательный участок N 596 город Павлодар, улица
Суворова, 41, средняя общеобразовательная школа N 41
Ул. Вс. Иванова: 81/2, 83, 85; ул. Минина: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145; ул. Муткенова: 58/1, 58, 84, 86, 88; ул. Суворова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Избирательный участок N 597 город Павлодар, улица
Ломова, 164, учебный корпус политехнического колледжа
Ул. Ломова: 179, 179А, 179/4, 179/2, 179/1, 181/7, 181/5, 181/6, 181/4, 181/3, 181/2, 181/1, 181, 183, 185, 185/1, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199.
Избирательный участок N 598 город Павлодар, улица
Майры, 49/1, средняя общеобразовательная школа N 25
Ул. Бекхожина: 1, 3, 5, 5/1; ул. Майры: 31, 33, 35, 43, 47, 49.
Избирательный участок N 603
Центр - государственное казенное коммунальное
предприятие "Детская музыкальная школа села Кенжеколь"
отдела образования города Павлодара, акимата города
Павлодара, село Кенжеколь, улица Кенжекольская,
дом 5, телефон 352317
В границах: от улицы (далее – ул.) Шоктальская на запад по нечетной стороне ул. Токина (дома с N 1 по N 63) до ул. Абдикова, по ул. Абдикова (обе стороны, дома с N 1 по N 30) на юг до ул. Кенжекольская, по ул. Кенжекольская (обе стороны, дома с N 1 по N 62) на восток до ул. Луговая, по ул. Луговая (дома с N 7/1 по N 53) на юг до ул. Южная, по ул. Южная (обе стороны, дома с N 1 по N 40) на юго-восток до ул. Шоктальская (включая микрорайон индивидуального жилищного строительства в районе аэропорта, в том числе жилые дома, расположенные на улицах: Солодовникова, Шермухамедова, Таукова, Казакова, Гуляйкина), по ул. Шоктальская (обе стороны, дома с N 15 по  N54А) на север до ул. Токина.

Алтай көшесі: 109, 111; Алматы көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; Ермак көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Запорожская көшесі: 109; Львовская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Мүткенов көшесі: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; Пятигорская көшесі: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108; Сибирская көшесі: 87, 89; Смоленская көшесі: 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Целинная көшесі: 91,93, 112,114,116,118,120,122,124,126,128,130,132,134,136,138; Якутская көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103.
N 596 сайлау учаскесі Павлодар қаласы, Суворов
көшесі, 41, N 41 жалпы орта білім беру мектебі
Вс. Иванов көшесі: 81/2, 83, 85; Минин көшесі: 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145; Мүткенов көшесі: 58/1, 58, 84, 86, 88; Суворов көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
N 597 сайлау учаскесі Павлодар қаласы, Ломов көшесі,
164, политехникалық колледж оқу корпусы
Ломов көшесі: 179, 179А, 179/4, 179/2, 179/1, 181/7, 181/5, 181/6, 181/4, 181/3, 181/2, 181/1, 181, 183, 185, 185/1, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199.
N 598 сайлау учаскесі Майра көшесі, 49/1,
N 25 жалпы орта білім беру мектебі
Бекхожин көшесі: 1, 3, 5, 5/1; Майра көшесі; 31, 33, 35, 43, 47, 49.
N 603 сайлау учаскесі
Орталығы – Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім       беру бөлімінің "Кенжекөл с. балалар музыка мектебі"
мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Кенжекөл ауылы, Кенжекөл көшесі, 5 үй,тел. 352317
Шекаралары: Шоқтал көшесінен батысқа Токин (N 1- N 63 екі жағы) көшесінің тақ жағымен Әбдіков көшесіне дейін, Әбдіков (N 1- N 30 екі жағы) көшесімен оңтүстікке Кенжекөл көшесіне дейін, Кенжекөл (N 1- N 62 екі жағы) көшесімен шығысқа Луговая көшесіне дейін, Луговой (N 7/1 - N 53 екі жағы) көшесімен оңтүстікке Южный көшесіне дейін, Южный (N 1 - N 40 екі жағы) көшесімен оңтүстік – шығысқа Шоқтал көшесіне дейін (сонымен қатар әуежай ауданындағы жеке меншік тұрғын үй құрылысы кешенімен, Солодовников, Шермұхамедов, Тауков, Казаков, Гуляйкин көшелерінде орналасқан бүкіл тұрғын үйлерді қосқанда), Шоқтал (N 15 -  N54А екі жағы) көшесімен солтүстікке Токин көшесіне дейін.

ул. Абдикова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30;
ул. Алиясова: 1/2, 1/3, 1/6, 2, 4, 5, 5/1, 5/3, 6, 7/7, 8/2, 8/3, 11к, 21, 21в, 31;
ул. Ашимбетова: 1, 1/3, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30:
ул. Дружбы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6г, 7, 8, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16г, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27:
ул. Кенжекольская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 13,13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35б, 35в, 35г, 36, 37, 60, 62;
ул. Кирпичная: 4, 5;
ул. Луговая: 7/1, 8, 9в, 12, 13а, 27, 30, 53;
ул. Октябрьская: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 , 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
ул. Рамазанова: 16, 17, 17а, 18, 19, 19б, 19/3, 20, 21, 21/2, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 31, 34а, 34;
ул. Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 47, 50, 99;
ул. Солодовникова: 2, 5, 8;
ул. Токина: 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 63;
ул. Таукова: 22;
ул. Шермухамедова; 1, 6,10;
ул. Шоктальская: 15, 16, 16д, 17, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 29, 30а, 31, 40б, 41, 54а;
ул. Южная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1,8, 9, 10, 10а, 10б, 10г, 12, 13, 14, 15б, 32, 40.

Әбдіков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30;
Алиясов көшесі: 1/2, 1/3, 1/6, 2, 4, 5, 5/1, 5/3, 6, 7/7, 8/2, 8/3, 11к, 21, 21в, 31;
Әшімбетов көшесі: 1, 1/3, 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Дружба көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6г, 7, 8, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16г, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Кенжекөл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 13,13а, 14, 15, 16, 16а,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35б, 35в, 35г, 36, 37, 60, 62;
Кирпичная көшесі: 4,5;
Луговая көшесі: 7/1, 8, 9в, 12, 13а, 27, 30, 53;
Октябрьская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 , 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Рамазанов көшесі: 16, 17, 17а, 18, 19, 19б, 19/3, 20, 21, 21/2, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 31, 34а, 34;
академик Сәтбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23,  25, 27, 47, 50, 99;
Солодовников көшесі: 2, 5, 8;
Токин көшесі: 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 63;
Тауков көшесі: 22;
Шермұхамедов көшесі; 1, 6,10;
Шоқтал көшесі: 15, 16, 16д, 17, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 29, 30а, 31, 40б, 41, 54а;
Южная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1,8, 9, 10, 10а, 10б, 10г, 12, 13, 14, 15б, 32, 40.