Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой в сельской зоне города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 04 августа 2011 года N 527/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2011 года N 12-2-179. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23 апреля 2012 года N 278/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23.04.2012 N 278/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", стандартом государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой", утвержденным постановлением  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой в сельской зоне города Аксу".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу от 4 августа
2011 года N 527/4
Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой в сельской
зоне города Аксу"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой в сельской зоне города Аксу" оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой", утвержденным постановлением  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336.
2. Государственная услуга "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой" оказывается местным исполнительным органом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - акимат).

"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және кері үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 04 тамыздағы N 527/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 12-2-179 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 278/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.04.23 N 278/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" N 336 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 4 тамыздағы
N 527/4 қаулысымен
бекітілді
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің жалпы
білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін
тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысымен  бекітілген "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес көрсетіледі.
2. "Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округінің жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі - әкімдік) көрсетіледі.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой в сельской зоне города Аксу с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
1. Государственная услуга оказывается в зданиях аппаратов акимов сельских округов (указанных в приложении 1 к данному регламенту), где предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков. Информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе аппаратов акимов сельских округов города Аксу, а также на интернет-ресурсах городского, областного акиматов, управления образования и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан: www.edu.gov.kz.
2. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
4. Государственная услуга предоставляется физическим лицам (далее – потребитель). Сроки получения государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5-ти дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
5. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) заявление от родителя или законного представителя обучающегося (воспитанника) на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
2) оригинал и копия свидетельства о рождении ребенка (удостоверения личности);
3) справка с места учебы согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверение личности предоставляется для сверки с копией и возвращается потребителю.

3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нәтижесі білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдау туралы анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тартудың уәжді жауабын бере отырып, оқушылар мен тәрбиеленушілерді білім беру ұйымдарына және кері үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылған талап
1. Мемлекеттік қызмет көрсету (осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес) селолық округтер әкімдері аппараттарының ғимараттарында көрсетіледі, онда тұтынушыларға, соның ішінде мүмкіндіктері шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдайлар қарастырылған. Күту залдары ақпараттық стендтермен, толтырылған бланк үлгілерімен жабдықталған.
Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Ақсу қаласының селолық округтер әкімдер аппараттарының фойесінде орналасқан стендтерде, сонымен қатар облыстық әкімдіктердің, білім беру басқармасының интернет-ресурстарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің: www.edu.gov.kz. сайтында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет оқу жылы ішінде көрсетіледі:
1) қабылдау кезек тәртібінде алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз белгілген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі асқа үзіліспен, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – тұтынушы). Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі мына сәттен басталады:
1) мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтініш (өтініш түскен сәттен бастап 5 күн ішінде) 5 жұмыс күнді құрайды;
2) өтініш берушімен өтініш жасау күні қызмет көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетуді алғанға дейін барынша жіберілетін уақыт (тіркеу кезінде) – 30 минуттан көп емес;
3) өтініш берушімен өтініш жасау күні мемлекеттік қызмет көрсетуді алушыға қызмет көрсетуге барынша жіберілетін уақыт – 30 минуттан көп емес.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін тұтынушы мына құжаттарды ұсынуы қажет:
1) оқушының (тәрбиеленушінің) ата-анасынан немесе заңды өкілден осы регламентке қоса берілген 2-қосымшаға сәйкес баласын жалпы білім беру ұйымына дейін тегін тасымалдауды қамтамасыз етуге өтініш;
2) баланың туу туралы куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі (жеке  куәлік);
3) осы регламентке берілген 3-қосымшаға сәйкес оқу орнынан анықтама.
Туу туралы және жеке куәліктің тұпнұсқасы көшірмемен салыстыру үшін ұсынылады және кері қайтарылады.

6. Образец заявления для получения государственной услуги размещается в фойе аппаратов акимов сельских округов, а также можно получить у специалистов аппаратов акимов сельского округа.
7. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 5 настоящего регламента с письменным обоснованием причин отказа.
8. Заявление, копия свидетельства о рождении ребенка или (удостоверения личности) и справка с места учебы сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги специалиста аппарата акима, в должностные обязанности которого входит исполнение.
9. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 4 к настоящему регламенту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста аппарата акимов сельских округов, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. После приема документов и выдачи расписки о получении документов, сведения об обучающемся заносятся в список детей, обеспеченных бесплатным подвозом к общеобразовательным организациям образования и обратно домой в сельской зоне города Аксу, согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
11. Способ доставки результата государственной услуги потребителю осуществляется специалистом аппарата акима сельского округа в соответствии с установленным графиком работы на основании принятой справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 6 к настоящему регламенту (с указанием организации образования), заверенной подписью и печатью акима. Справка выдается специалистом аппарата акима сельского округа при личном обращении потребителя по истечении 5 дней с момента поступления заявления.
12. Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок согласно приложению 7 к настоящему регламенту.
13. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) специалист аппарата акима сельского округа:
осуществляет прием и проверку пакета документов;
вносит в список, обеспеченных бесплатным подвозом и выдает расписку потребителю в получении документов;
передает список на утверждение акиму сельского округа;
выдает справку об обеспечении бесплатным подвозом и регистрирует в книге учета справок об обеспечении бесплатным подвозом;
направляет список детей, обеспеченных подвозом в городской отдел образования;

6. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтініштің үлгісі селолық округтер әкімдері аппараттарының фойесінде орналасқан, сондай-ақ селолық округтер әкімдері аппараттарының мамандарынан алуға болады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз жазбаша түрде бас тарту себебін көрсете отырып, осы регламенттің 5-тармағында  көрсетілген тұтынушымен құжаттарды толық ұсынбауы болады.
8. Өтініш, баланың туу туралы куәлігінің және /немесе жеке куәліктің көшірмесі мен оқу орнынан анықтама, осы қызметті көрсетуге селолық округтер әкімдері аппараттарының жауапты маманының кабинетіне тапсырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде тұтынушыға осы регламентке қоса беріліп отырған 4-қосымшаға сәйкес өтінішті қабылдаған күні мен нөмірін, қолхат берген селолық округі әкімдерінің аппараты маманының тегі, аты, әкесінің аты және мемлекеттік қызмет көрсетуді алатын күнін көрсете отырып, қолхат беріледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
іс әрекет (өз-ара әрекет) тәртібін сипаттау
10. Құжаттарды қабылдап алғанынан және құжаттарды қабылдау туралы қолхатты бергеннен кейін, оқушылар туралы мәліметтер осы регламенттің 5-қосымшаға сәйкес Ақсу қаласы ауыл аймағының жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалардың тізіміне енгізіледі.
11. Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі осы регламентке қоса беріліп отырған 6-қосымшаға сәйкес (білім беру ұйымын көрсете отырып) жалпы білім беру ұйымына дейін тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы, қабылданған анықтама негізінде әкімнің қолымен және мөрмен расталған селолық округ әкімі аппаратының маманымен жүзеге асырылады. Тұтынушының жеке өтініш жасау кезінде өтініш түскен сәттен бастап 5 күн өткеннен кейін селолық округі әкімінің аппараты маманымен беріледі.
12. Анықтаманы беру туралы мәліметтер осы регламентке қоса берілген 7-қосымшаға сәйкес анықтамаларды есепке алатын кітабында тіркеледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мына құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) селолық округ әкімі аппаратының маманы:
құжаттарды тексеру және қабылдауды жүзеге асырады;
тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілгендердің тізіміне енгізеді және тұтынушыға құжаттарды алу туралы қолхат береді;
тізімді селолық округтің әкіміне бекітуге береді;
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама береді және тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтамаларды есепке алу кітабында тіркейді;
тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалардың тізімін қалалық білім бөліміне жібереді;

2) аким сельского округа рассматривает и утверждает список учащихся, подлежащих подвозу.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. Аппараты акимов сельских округов, указанные в приложении 1, разъясняют порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывают содействие в подготовке жалобы.
15. В случае не согласия с результатами оказываемой государственной услуги потребитель имеет право на обжалование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
В перечень необходимых документов при подаче жалобы входят заявление произвольной формы и копии документов, предоставленных потребителем для оказания услуги.
График работы и приема акима сельского округа определяются в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
16. Принятая жалоба регистрируется в журнале входящей корреспонденций аппаратов акимов сельских округов  и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Потребителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде по почте.
17. Дополнительную информацию о порядке предоставления государственной услуги потребитель может получить в отделе образования города Аксу по адресу: 140100, г.Аксу, ул. Пушкина 42, кабинет N 4, а также на сайте: http://goroo-aksu. ucoz.ru.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Перечень аппаратов акимов сельских округов города Аксу
N п/п Полное наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1 2 3 4 5 6
1
ГУ "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
с. Суатколь, с. Жанашаруа
(87183) 770707
140114 с. Сарышыганак, ул. Молодежная, 10
нет
2
ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа города Аксу"
с. Акжол,
с. Юбилейное
(87183)
778382
140111 с. Акжол, ул. Школьная
нет
3
ГУ "Аппарат акима Айнакольского сельского округа г. Аксу"
с. Сынтас,
с. Коктас,
с. Карабай
(87183)
770244

2) селолық округтің әкімі тасымалдауға жататын оқушылардың тізімін қарайды және бекітеді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымдық
тұлғалардың жауапкершілігі
14. 1-қосымшада көрсетілген селолық округ әкімдерінің аппараттары уәкілетті лауазымы тұлғалардың іс-әрекетіне (әрекетсіздігін) шағымдану тәртібін түсіндіреді және шағым дайындауға жәрдемдеседі.
15. Көрсетілген мемлекеттік қызметтердің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңына сәйкес шағымдануға құқығы бар.
Шағымды беру кезінде қажетті құжаттардың тізбесіне еркін үлгідегі өтініш және тұтынушымен қызмет көрсету үшін ұсынылған құжаттардың көшірмелері кіреді.
Селолық округ әкімінің қабылдау және жұмыс кестесі демалыс және мейрам күндерін қоспағанда түскі асқа үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес белгіленеді.
16. Қабылданған өтініш селолық округ әкімі аппаратының кіріс хат-хабарлар журналында тіркеледі және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңымен белгіленген мерзімде қаралады. Тұтынушыға өтініш қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты, күні мен уақыты көрсетіле отырып, талон беріледі.
Өтінішті қарау нәтижелері туралы тұтынушыға жазбаша түрде пошта арқылы хабарланады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы қосымша ақпаратты тұтынушы білім бөлімінің мына мекенжай бойынша: 140100, Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 42, N 4 - кабинетінде, сонымен қатар http: //goroo-aksu.ucoz.ru сайтынан ала алады.
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Ақсу қаласы селолық округтері
әкімдер аппараттарының тізімі
Р/с № Селолық округ әкімі аппараттарыныңтолық атауы Елді мекен атауы Байла ныс телеф оны Заңды мекенжайы Сайттың мекенжайы
1
2
3
4
5
6
1
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Суаткөл ауылы,
Жаңашаруа ауылы
8(718)37
70707
140114
Сарышығанақ  ауылы, Молодежная көшесі, 10
жоқ
2
Ақсу қаласы Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақжол ауылы, Юбилейный ауылы
8(718)37
78382
140111
Ақжол ауылы, Школьная көшесі
жоқ
3
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Сынтас ауылы,
Көктас ауылы,
Қарабай ауылы
8(718)37
70244

140103
с. Достык,
ул. Первая линия
нет
8
ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
с. Ребровка
отд. Ж. Майдан
(87183)
779576
140108
с. Жолкудук,
ул. Школьная
нет
9
ГУ "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
с. Сольветка,
с. Евгеньевка
(87183)
774410
140107
с. Евгеньевка,
ул. Гагарина
нет
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Образец заявления
Акиму сельского округа города Аксу
от (Ф.И.О. заявителя)_____________
адрес проживания, телефон:________
__________________________________
Заявление
Прошу Вас обеспечить подвоз моего несовершеннолетнего ребенка (Ф.И.О., дата рождения), проживающего в (указать наименование населенного пункта) и обучающегося в (указать N класса, полное наименование организации образования) к общеобразовательной организации образования и обратно домой на 20__ - 20__ учебный год (указать учебный год).
Дата "_____"______________год
Подпись заявителя ___________
Приложение 3
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Образец справки с места учебы СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он действительно обучается в _______________________
(указать наименование школы)
в _____ классе ______ смены (период обучения с ___ до _________
часов) и нуждается в подвозе.
Справка дана для предъявления по месту требования.
Директор школы N______               Ф.И.О.____________________
(указать наименование школы)              (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 4
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Образец расписки о получении документов у потребителя
Аппарат акима сельского округа города Аксу
_______________________________________________________________
(наименование населенного города)
Расписка в приеме документов N ________________________________
Получены от ____________________________________ следующие документы:
1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от __________ за N ________ кем выдано_________________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист аппарата акима
сельского округа ________ (подпись)                                             "__" _____________ 20__ г.
Приложение 5
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
"УТВЕРЖДАЮ"
Аким сельского округа города Аксу
Ф.И.О.__________ подпись ________
"_____"  _______________20___года
С П И С О К
детей, обеспеченных бесплатным подвозом к
общеобразовательным организациям образования и обратно
домой в сельской зоне города Аксу
на _______________ учебный год
(указать учебный год)
п/п Ф.И.О. обучающегося (воспитанника) N свидетельства о рождении (удостоверения личности) наименование населенного пункта, где проживает обучающийся (воспитанник) наименование школы, в которую будет подвозиться обучающийся (воспитанник) класс
1
2
3
4
5
6
Приложение 6
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Образец справки об обеспечении бесплатным подвозом
к общеобразовательной организации образования
и обратно домой в сельской зоне города Аксу СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он (она) действительно будет обеспечен (-а) бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования N_________________________ и обратно домой.
(наименование школы)
Справка действительна на период учебного года.
Аким сельского округа                 Ф.И.О____________________
города Аксу                               (инициалы и подпись)
______________________________
(наименование населенного пункта)
М.П.
Приложение 7
к регламенту оказания государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой
в сельской зоне города Аксу"
Образец книги учета справок об обеспечении
бесплатным подвозом к общеобразовательной
организации образования и обратно
Аким сельского округа города Аксу
_______________________________________________________________
(наименование населенного пункта города)
Книга учета справок
Книга начата в________________году
Книга окончена в______________году
N п/п Дата выдачи Ф.И.О. потребителя, кому выдана справка Ф.И.О. и подпись должностного лица, выдавшего справку Ф.И.О. и подпись потребителя получившего справку
1
2
3
4
5
Примечание: Книга учета справок пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется подписью и печатью акима.

140103
Достық ауылы, Первая линия көшесі
жоқ
8
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Ребровка ауылы,
Ж. Майдан бөлімшесі
8(718)37
79576
140108
Жолқұдық ауылы,
Школьная көшесі
жоқ
9
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Сольветка ауылы, Евгеньевка ауылы
8(718)37
74410
140107
Евгеньев ауылы,
Гагарин көшесі
жоқ
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Өтініштің үлгісі
Ақсу қаласы селолық округінің әкіміне
(өтініш иесінің Т.А.Ә.)______________
мекенжайы, телефон: _________________
_____________________________________
Өтініш
Сізден, мына мекенжайда тұратын (елді мекеннің атауын көрсету қажет) және сыныпта оқитын (сынып N, білім беру ұйымның толық атауын көрсету) кәмелетке толмаған баламды (Т.А.Ә., туған жылы), 20__ - 20__ оқу жылы (оқу жылын көрсету) жалпы білім беру ұйымына дейін және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз етуіңізді сұраймын.
Күні "___"_______________жылы
Өтініш иесінің қолы _________
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Оқу орнынан берілген анықтаманың үлгісі
АНЫҚТАМА
Осы анықтама__________________________________________________,
(оқушының, тәрбиеленушінің Т.А.Ә.)
ол расында да _________________________________________________
(мектептің атауы)
_____ сыныпта ______ ауысымда (оқу кезеңі сағат___ ден _____ ге дейін) оқитыны және тасымалдауға мұқтаж екендігі туралы берілді.
Анықтама талап етілген жерге берілді.
N________  мектеп директоры                Т.А.Ә.______________
(мектептің атауы)                                     (қолы)
М.О.
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4-қосымша
Тұтынушыдан алынған құжаттар туралы қолхаттың үлгісі
Ақсу қаласы селолық округі әкімі аппаратының
_______________________________________________________________
(елді мекеннің, қаланың атауы)
N _________________құжаттарды қабылдау қолхаты
_________________________________ мына құжаттар кімнен алынды:
1. Өтініш
2. Туу туралы куәліктің (жеке куәліктің) көшірмесі
қашан ________________  N _________ кіммен берілген____________
3. Оқу орнынан анықтама.
Қабылдаған селолық округ әкімі
аппаратының маманы _____________
(қолы)
20______ ж. "______" ______________
___________________________________
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
5-қосымша
"БЕКІТЕМІН"
Ақсу қаласы селолық округінің әкімі
Т.А.Ә._______________ қолы ________
20_____жылғы "____"________________
20 _______________________ оқу жылына арналған
(оқу жылын көрсету) Ақсу қаласы ауыл аймағының білім беру ұйымдарына
және үйлеріне тегін тасымалдаумен қамтамасыз
етілген балалардың ТІЗІМІ
р/N Оқушының (тәрбиеленушінің) Т.А.Ә. Туу туралы куәліктің және (жеке куәліктің) N Оқушы (тәрбиеленуші) тұратын елді мекеменнің атауы Оқушы (тәрбиеленуші) жеткізілетін мектептің атауы сынып
1
2
3
4
5
6
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
6-қосымша
АНЫҚТАМА
Осы анықтама _________________________________________________,
(оқушының және тәрбиеленушінің Т.А.Ә)
ол расында да N______________________(мектеп атауы) жалпы білім беру ұйымын және үйлеріне тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілетіндігі туралы берілді.
Анықтама оқу жылы кезеңіңде жарамды болады.
Ақсу қаласы селолық
округінің әкімі                        Т.А.Ә___________________
_______________________                          (қолы)
(елді мекеннің атауы)
М.О.
"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді
Ақсу қаласы ауыл аймағының білімнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
тегін тасымалдауды қамтамасыз ету   "
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
7-қосымша
Жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін
тасымалдаумен қамтамасыз ету туралы анықтамаларды
есепке алу кітабының үлгісі
Ақсу қаласы селолық округінің әкімі
_______________________________________________________________
(елді мекеннің, қаланың атауы)
Анықтамаларды есепке алу кітабы
Кітап басталды_______________жылы
Кітап аяқталды_______________жылы
р/сN Берілген күні Анықтама берілген тұтынушының Т.А.Ә. Анықтаманы берген лауазымдық тұлғаның Т.А.Ә. және қолы Анықтаманы алған тұтынушыныңқолы Т.А.Ә. және қолы
1
2
3
4
5
Ескерту: Анықтамаларды есепке алу кітабы нөмірленеді, тігіледі және әкімінің қолымен және мөрмен бекітіледі.