Об утверждении названий улиц села Бескарагай Кызылагашского сельского округа Лебяжинского района
Решение акима Кызылагашского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 22 августа N 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 06 сентября 2011 года N 12-9-135
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протоколом схода жителей села Бескарагай ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:

Лебяжі ауданы Қызылағаш ауылдық округіне қарасты Бесқарағай ауылының көше атауларын бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызылағаш ауылдық округ әкімінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 03 шешімі. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 қыркүйекте N 12- 9-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан  Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Бесқарағай ауылы тұрғындарының көпшілік жиынының хаттамасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН: