Об определении помещений для встреч с избирателями в городе Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 2 марта 2011 года N 1/122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 2 марта 2011 года за N 883. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 12 декабря 2011 года N 4/1023
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 12.12.2011 N 4/1023 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень помещений для предоставления на договорной основе кандидатам в депутаты Мажилиса и Сената Парламента Республики Казахстан, маслихата города Алматы для встреч с избирателями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений для предоставления на договорной основе кандидатам в Президенты Республики Казахстан для встреч с избирателями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Управлению внутренней политики города Алматы составить совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) график встреч кандидатов с избирателями и опубликовать его в средствах массовой информации.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С.Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пунктов 2, 3, которые вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы                      А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 2 марта 2011 года № 1/122
Перечень помещений
для предоставления на договорной основе кандидатам
в депутаты Мажилиса и Сената Парламента Республики
Казахстан, маслихата города Алматы для
встреч с избирателями
Место проведения
Наименование организации
Адрес
1.
Школа № 149, актовый зал
мкр.Айгерим, ул.Ленина, 63
2.
Гимназия № 167, актовый зал
ул.Туркебаева, 4
3.
Лицей № 39, актовый зал
ул.Толе би, 76
4.
Алматинский государственный колледж транспорта и коммуникаций, актовый зал
ул.Джамбула, 102
5.
Городская клиническая больница № 1, актовый зал
мкр.Калкаман-2, ул.Ауэзова,2
6.
Школа-гимназия № 176, актовый зал
мкр. Калкаман-3, ул.Макатаева, 47
7.
Алматинский колледж новых технологий, актовый зал
ул.Толе би, 287А
8.
Гимназия № 21, актовый зал
ул.Пирогова, 28
9.
Школа-гимназия № 51, актовый зал
ул.Мусрепова, 23
10.
Гимназия № 60, актовый зал
ул.Сатпаева, 101
11.
Общеобразовательная школа № 70, актовый зал
мкр.Казахфильм, 16А
12.
Профессиональный лицей № 6, актовый зал
ул.Казыбаева, 270
13.
Поликлиника № 21, актовый зал
мкр.Кокжиек, 66
14.
Поликлиника № 11, актовый зал
мкр.Айнабулак-3, ул.Жумабаева,87
15.
ТОО «Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт», актовый зал
пр.Райымбека, 223
16.
Государственная филармония им. Жамбыла, концертные залы
ул.Калдаякова, 35
17.
Алматинский дворец школьников, актовые зал
пр.Достык, 124
18.
Казахский национальный Педагогический университет им. Абая, актовый зал
пр.Достык, 13
19.
Школа-гимназия № 159, актовый зал, актовый зал
ул.Кабанбай батыра, 86
20.
Общеобразовательная школа № 49, актовый зал
ул.Кассина,
21.
Школа-гимназия № 44, актовый зал
ул.Огарева, 6
22.
Общеобразовательная школа № 142, актовый зал
мкр.Жулдыз-1
23.
Общеобразовательная школа № 84, актовый зал
ул.Тельмана, 56
24.
Дом школьников № 6, актовый зал
пр.Сейфуллина, 13
25.
АО «Казахконцерт»
пр.Абылай хана, 83
26.
Дом Союза писателей РК, актовый зал
пр.Абылай хана, 105
27.
Центральная городская клиническая больница № 12, актовый зал
ул.Жандосова, 6
28.
Фонд развития предпринимательства «Даму», конференц-зал
ул.Гоголя, 111
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 2 марта 2011 года № 1/122
Перечень помещений
для предоставления на договорной основе
кандидатам в Президенты Республики
Казахстан для встреч с избирателями
Место проведения
Наименование организации
Адрес
1.
Школа № 149, актовый зал
мкр.Айгерим, ул.Ленина, 63
2.
Гимназия № 167, актовый зал
ул.Туркебаева, 4
3.
Лицей № 39, актовый зал
ул.Толе би, 76
4.
Алматинский государственный колледж транспорта и коммуникаций, актовый зал
ул.Джамбула, 102
5.
Городская клиническая больница № 1, актовый зал
мкр.Калкаман-2, ул. Ауэзова,2
6.
Школа-гимназия № 176, актовый зал
мкр.Калкаман-3, ул. Макатаева, 47
7.
Алматинский колледж новых технологий, актовый зал
ул.Толе би, 287А
8.
Гимназия № 21, актовый зал
ул.Пирогова, 28
9.
Школа-гимназия № 51, актовый зал
ул.Мусрепова, 23
10.
Гимназия № 60, актовый зал
ул.Сатпаева, 101
11.
Общеобразовательная школа № 70, актовый зал
мкр.Казахфильм, 16А
12.
Профессиональный лицей № 6, актовый зал
ул.Казыбаева, 270
13.
Поликлиника № 21, актовый зал
мкр.Кокжиек, 66
14.
Поликлиника № 11, актовый зал
мкр.Айнабулак-3, ул.Жумабаева,87
15.
ТОО «Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт», актовый зал
пр.Райымбека, 223
16.
Государственная филармония им. Жамбыла, концертные залы
ул.Калдаякова, 35
17.
Алматинский дворец школьников, актовые зал
пр.Достык, 124
18.
Казахский национальный Педагогический университет им. Абая, актовый зал
пр.Достык, 13
19.
Школа-гимназия № 159, актовый зал, актовый зал
ул.Кабанбай батыра, 86
20.
Общеобразовательная школа № 49, актовый зал
ул.Кассина,
21.
Школа-гимназия № 44, актовый зал
ул.Огарева, 6
22.
Общеобразовательная школа № 142, актовый зал
мкр.Жулдыз-1
23.
Общеобразовательная школа № 84, актовый зал
ул.Тельмана, 56
24.
Дом школьников № 6, актовый зал
пр.Сейфуллина, 13
25.
АО «Казахконцерт»
пр.Абылай хана, 83
26.
Дом Союза писателей РК, актовый зал
пр.Абылай хана, 105
27.
Центральная городская клиническая больница № 12, актовый зал
ул.Жандосова, 6
28.
Фонд развития предпринимательства «Даму», конференц-зал
ул.Гоголя, 111

Алматы қаласында сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайларды белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 02 наурыздағы N 1/122 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда N 883 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 4/1023 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011.12.12 N 4/1023 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Сенатының, Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына үміткерлерге сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде берілетін үй-жайлардың тізбесі осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлерге сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде берілетін үй-жайлардың тізбесі осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы Аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып, үміткерлердің сайлаушылармен кездесуінің кестесін әзірлесін және оны бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы, алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілетін 2, 3 тармақтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                  А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 02 наурыздағы № 1/122
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
және Сенатының, Алматы қаласы мәслихатының
депутаттығына үміткерлерге сайлаушылармен
кездесу үшін шарт негізінде берілетін
үй-жайлардың тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы
Мекен жайы
1.
№ 149 мектеп, акт залы
Әйгерім шағынауданы, Ленин көшесі, 63
2.
№ 167 гимназия, акт залы
Түркебаев көшесі, 4
3.
№ 39 лицей, акт залы
Төле би көшесі, 76
4.
Алматы мемлекеттік көлік және коммуникация колледжі, акт залы
Жамбыл көшесі, 102
5.
№ 1 қалалық клиникалық аурухана, акт залы
Қалқаман-2, Әуезов көшесі, 2
6.
№ 176 мектеп-гимназия, акт залы
Қалқаман-3 шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47
7.
Алматы жаңа технологиялар колледжі,  акт залы
Төле би көшесі, 287А
8.
№ 21 гимназия, акт залы
Пирогов көшесі, 28
9.
№ 51 мектеп-гимназия, акт залы
Мүсірепов көшесі, 23
10.
№ 60 гимназия, акт залы
Сәтбаев көшесі, 101
11.
№ 70 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Казақфильм шағынауданы, 16А
12.
№ 6 кәсіптік лицей, акт залы
Қазыбаев көшесі, 270
13.
№ 21 емхана, акт залы
Көкжиек шағынауданы, 66
14.
№ 11 емхана, акт залы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, Жұмабаев көшесі,87
15.
«Казақ ғылыми-зерттеу  ветеринария институты» ЖШС, акт залы
Райымбек даңғылы, 223
16.
Жамбыл атындағы мемлекеттік  филармония, концерт залы
Қалдаяқов көшесі, 35
17.
Алматы Оқушылар сарайы, акт залы
Достық даңғылы, 124
18.
Абай атындағы Казақ ұлттық педагогикалық университеті, акт залы
Достық даңғылы, 13
19.
№ 159 мектеп-гимназия, акт залы
Қабанбай батыр көшесі, 86
20.
№ 49 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Кассин  көшесі,
21.
№ 44 мектеп-гимназия, акт залы
Огарев көшесі, 6
22.
№ 142 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Жұлдыз-1 шағынауданы
23.
№ 84 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Тельман көшесі, 56
24.
№ 6 оқушылар үйі, акт залы
Сейфуллин даңғылы, 13
25.
«Казақконцерт» АҚ
Абылай хан даңғылы, 83
26.
ҚР Жазушылар одағыының Үйі, акт залы
Абылай хан даңғылы, 105
27.
№ 12 орталық қалалық клиникалық аурухана, акт залы
Жандосов көшесі, 6
28.
«Даму» кәсіпкерлікті даму қоры, конференц зал
Гоголь көшесі, 111
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 02 наурыздағы № 1/122
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлерге
сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде берілетін
үй-жайлардың тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы
Мекен жайы
1.
№ 149 мектеп, акт залы
Әйгерім шағынауданы, Ленин көшесі, 63
2.
№ 167 гимназия, акт залы
Түркебаев көшесі, 4
3.
№ 39 лицей, акт залы
Төле би көшесі, 76
4.
Алматы мемлекеттік көлік және коммуникация колледжі, акт залы
Жамбыл көшесі, 102
5.
№ 1 қалалық клиникалық аурухана, акт залы
Қалқаман-2, Әуезов көшесі, 2
6.
№ 176 мектеп-гимназия, акт залы
Қалқаман-3 шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47
7.
Алматы жаңа технологиялар колледжі,  акт залы
Төле би көшесі, 287А
8.
№ 21 гимназия, акт залы
Пирогов көшесі, 28
9.
№ 51 мектеп-гимназия, акт залы
Мүсірепов көшесі, 23
10.
№ 60 гимназия, акт залы
Сәтбаев көшесі, 101
11.
№ 70 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Казақфильм шағынауданы, 16А
12.
№ 6 кәсіптік лицей, акт залы
Қазыбаев көшесі, 270
13.
№ 21 емхана, акт залы
Көкжиек шағынауданы, 66
14.
№ 11 емхана, акт залы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, Жұмабаев көшесі, 87
15.
«Казақ ғылыми-зерттеу  ветеринария институты» ЖШС, акт залы
Райымбек даңғылы, 223
16.
Жамбыл атындағы мемлекеттік филармония, концерт залы
Қалдаяқов көшесі, 35
17.
Алматы Оқушылар сарайы, акт залы
Достық даңғылы, 124
18.
Абай атындағы Казақ ұлттық педагогикалық университеті, акт залы
Достық даңғылы, 13
19.
№ 159 мектеп-гимназия, акт залы
Қабанбай батыр көшесі, 86
20.
№ 49 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Кассин көшесі,
21.
№ 44 мектеп-гимназия, акт залы
Огарев көшесі, 6
22.
№ 142 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Жұлдыз-1 шағынауданы
23.
№ 84 жалпы білім беретін мектеп, акт залы
Тельман көшесі, 56
24.
№ 6 оқушылар үйі, акт залы
Сейфуллин даңғылы, 13
25.
«Казақконцерт» АҚ
Абылай хан даңғылы, 83
26.
ҚР Жазушылар одағыының Үйі, акт залы
Абылай хан даңғылы, 105
27.
№ 12 орталық қалалық клиникалық аурухана, акт залы
Жандосов көшесі, 6
28.
«Даму» кәсіпкерлікті даму қоры, конференц зал
Гоголь көшесі, 111