Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2012 год
Решение XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года N 493. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 декабря 2011 года за N 913. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 мая 2013 года N 118
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.05.2013 N 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2012 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 381 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2011 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 872 и опубликовано в газете от 18 января 2011 года № 5 «Алматы ақшамы» и от 18 января 2011 года № 6 «Вечерний Алматы»).
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативно-правового акта в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы А.Шелипанова и заместителя акима города Алматы Е.Шорманова.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
XXXXX-й сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва                   Д. Петрухин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                   Т. Мукашев
Приложение
Решение XXХXХ-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 7 декабря 2011 года N 493
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2012 год
Вид специального водопользования
Бас-
сейны
рек,
озер,
морей
Жилищно-
эксплуа-
тацион-
ные и
комму-
нальные
услуги
(тиын/1
м3)
Промыш-
ленность
включая
теплоэ-
нергети-
ку
тиын/1
м3)
Сель-
ское
хозя-
йство
(тиын
/1
м3)
Прудо-
вые
хозяйс-
тва
осу-
щест-
вляющие
забор
из
водных
источ-
ников
(тиын/1
м3)
Рыбное
хозяйст-
во, потре-
бители,
произво-
дящие
отлов
рыбы на
водных
источни-
ках
(тиын/
ки-
лограмм)
Гид-
ро-
энер-
гети-
ка
(тиын
/1
кВт.
час)
Вод-
ный
тран-
спорт
(тиын
/1т.
км)
Бас-
сейн
рек и
озер
Бал-
хаш и
Ала-
коль
8,1

2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 493 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 913 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 мамырдағы № 118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 22.05.2013 № 118 шешімімен (ресми жарияланғаннан кейiн 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабына және Қазақстан Республикасы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексінің 487 бабының 1 тармағына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 381 «2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 872 болып тіркелген, «Алматы Ақшамы» газетінің 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 5 және «Вечерний Алматы» газетінің 2011 жылдың 18 қаңтардағы № 6 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік-құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы А. Шелипановқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХХХХ сессиясының төрағасы                   Д. Петрухин
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                      Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXXX сессиясының
2011 жылғы «07» желтоқсандағы
№ 493 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған
Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің
су ресурстарын пайдалану үшін
төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрі
Өзен
дер, көлдер, теңіздердің
Бассейн
дері
Тұрғын үй пайдалану және коммуналдық қызметтер,
(тиын/1 текше м.)
Өнер
кәсіп,
жылу энерге
тикасын қосқан
да,
(тиын/ 1 текше м.)
Ауыл шаруашы
лығы
(тиын/1 текше м.)
Су көздері
нен су алуды жүзеге асыратын тоған  шаруашылық-тары,
(тиын/1 текше м.)
Балық шаруа
шылығы, су көзде
рінен
балық аулайтын тұтыну
шылар,(тиын/кил
лограмм)
Гидро-
энерге
тика, (тиын/1кВт. сағат)
Су транс
порты,
(тиын/ т. шақы
рым)
Балқаш және Алакөл көлдері
нің және өзендер
дің алабтары
8,1