О внесеннии изменений и дополнений в решение 33 сессии Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2010 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2011 года N 13-1-193
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-188 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 7, «Проспект СК» № 7), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «9162108 » заменить цифрами «10371061»;
цифры «149318» заменить цифрами «270439»;
цифры «3597310 » заменить цифрами «4685142»;
в подпункте 2)
цифры «9373108» заменить цифрами «11012609»;
в подпункте 5)
цифры «-211000» заменить цифрами «-641548»;
в подпункте 6)
цифры «211000» заменить цифрами «641548»;
цифру «0» заменить цифрами «430548»
пункт 1 дополнить пунктом 1-1. следующего содержания:
«1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2011 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 10».
в пункте 2:
абзацы второй и третий дополнить словами «в размере 100 процентов»;
слова «фиксированного налога» заменить словами «налога на игорный бизнес».
пункт 4 дополнить пунктом 4-1. следующего содержания:
«4-1. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1258433 тысяч тенге».
в пункте 5:
цифры «62172» заменить цифрами «107172»;
цифры «30000» заменить цифрами «65000»;
цифры «32172» заменить цифрами «42172».
в пункте 8:
подпункте 1) цифры «257101» заменить цифрами «251283»;
подпункте 6) цифры «395» заменить цифрами «409»;
подпункте 7) цифры «573267» заменить цифрами «350945»;
подпункте 8) цифры «543208» заменить цифрами «881338»;

"2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде N 13-1-193 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 106, 109-баптарына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабы 3-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-1-188 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 7 «Қызылжар-Нұры», № 7 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«9162108» цифрлары «10371061» цифрларымен ауыстырылсын;
«149318» цифрлары «270439» цифрларымен ауыстырылсын;
«3597310» цифрлары «4685142» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«9373108» цифрлары «11012609» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
«-211000» цифрлары «-641548» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
«211000» цифрлары «641548» цифрларымен ауыстырылсын;
«0» цифры «430548» цифрларымен ауыстырылсын.
1-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1. тармақпен толықтырылсын:
«1-1. 2011 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 10 қосымшаға сәйкес жіберілсін».
2-тармақта:
екінші және үшінші абзацтар «100 пайыз мөлшерінде» сөздерімен толықтырылсын;
«тіркелген салық» сөздері «ойын бизнесіне салынатын салық» сөздеріне ауыстырылсын.
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1. тармақпен толықтырылсын:
«4-1. Қалалық бюджеттің кірістері 1258433 мың теңге сомада облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция есебінен қалыптастырылады деп белгіленсін».
5-тармақта: «62172» цифрлары «107172» цифрларымен ауыстырылсын;
«30000» цифрлары «65000» цифрларымен ауыстырылсын;
«32172» цифрлары «42172» цифрларымен ауыстырылсын.
8- тармақта:
1) тармақшасында «257101» цифрлары «251283» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында «395» цифрлары «409» цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында «573267» цифрлары «350945» цифрларымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында «543208» цифрлары «881338» цифрларымен ауыстырылсын;

дополнить подпунктами 10),11),12),13), следующего содержания:
«10) 21450 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
11) 12846 тысяч тенге – на создание центров занятости;
12) 41317 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
13) 372141 тысяч тенге – на реконструкцию сетей водоснабжения».
в пункте 10:
подпункте 4) цифры «40642» заменить цифрами «51775»;
подпункты 5), 6), 7), 8) исключить;
дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26) следующего содержания:
«12) 15957 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации четырех блок-секционных 95-ти квартирных пятиэтажных жилых домов в микрорайоне «Береке»;
13) 149800 тысяч тенге – на строительство четырех жилых домов в микрорайоне «Береке»;
14) 13138 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная;
15) 55385 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Жас Өркен»;
16) 4526 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по проекту «Разводящие сети теплоснабжения поселка «Солнечный» (2 очередь);
17) 156486 тысяч тенге – на строительство арендно-коммунального жилья;
18) 9200 тысяч тенге – на строительство электроснабжения микрорайона "Орман";
19) 25000 тысяч тенге – на строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 километр (2 очередь);
20) 15000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце;
21) 15000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце;
22) 152000 тысяч тенге – на строительство набережной озера Пестрое;
23) 25000 тысяч тенге – на строительство теплоснабжения к жилым домам в поселке «Заречный»;
24) 15000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе;
25) 437 тысяч тенге – на приобретение угля организациям образования;
26) 100000 тысяч тенге – на благоустройство города».
в пункте 13:
цифры «97561» заменить цифрами «119339,4».
приложение 1, 4, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
Ю. Белоног                                 Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 35 сессии городского маслихата

мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:
«10) 21450 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялауға;
11) 12846 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
12) 41317 мың теңге – мектептер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мұғалімдер мен тәрбиешілердің біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыруға;
13) 372141 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға».
10-тармақта:
4) тармақшасында «40642» цифрлары «51775» цифрларымен ауыстырылсын;
5), 6), 7), 8) тармақшалары алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26) тармақшаларымен толықтырылсын:
«12) 15957 мың теңге – «Береке» шағын ауданында төрт блок-секциялық 95 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйдің сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
13) 149800 мың теңге – «Береке» шағын ауданында төрт тұрғын үй салуға;
14) 13138 мың теңге – Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
15) 55385 мың теңге – «Жас Өркен» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына;
16) 4526 мың теңге – «Солнечный» кентінің жылумен жабдықтаудың тарату желілері» жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге (2 кезек);
17) 156486 мың теңге – жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысына;
18) 9200 мың теңге – «Орман» шағын ауданында электрмен жабдықтау құрылысына;
19) 25000 мың теңге – орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 километр разъезіне су құбыры желілерін салуға (2 кезек);
20) 15000 мың теңге – Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
21) 15000 мың теңге – Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
22) 152000 мың теңге – Пестрый көлі жағалауын салуға;
23) 25000 мың теңге – Заречный кентіндегі тұрғын үйлерге жылумен жабдықтауды салуға;
24) 15000 мың теңге – Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
25) 437 мың теңге – білім ұйымдарына көмір сатып алуға;
26) 100000 мың теңге – қаланы абаттандыруға».
12-тармақта:
«97561» цифрлары «119339,4» цифрларымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 6, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының               Қалалық мәслихат
төрағасы                                   хатшысы
Ю. Белоног                                 Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 35 сессиясының

3 208 380,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 469 960,3
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
732 328,2
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
500 745
разработка проектно-сметной документации на строительство 4 -х блок-секционных, 95-ти квартирных пятиэтажных жилых домов в микрорайоне "Береке"
15 957
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная
13 138
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
11 434,9
софинансирование строительства 90 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
2 303,7
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
28 945,6
изготовление технических паспортов на два 126 квартирных и один 90 квартирный арендно-коммунальные жилые дома
3 318,0
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 000 483,1
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
58 166
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 831,5
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
20 115
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
180 000
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
508 554
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 000
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
25 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка ПСД)
9200
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры
3000
строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная
10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная

3 208 380,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 469 960,3
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
732 328,2
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
500 745
"Береке" шағын ауданында 4 блок-секциялық 95 пәтерлі бес қабатты тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 957
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй салу
156 486
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
11 434,9
Юбилейная көшесі бойынша 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
2 303,7
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
28 945,6
екі 126 пәтерлі және бір 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге техникалық паспорттар әзірлеу
3 318
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 000 483,1
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
58 166
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 831,5
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
20 115
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
180 000
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
508 554
«Солнечный» кентіндегі жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 000
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
25 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
" Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
9 200
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу
3 000
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу

2 494 923
4
Образование
515 218
464
Отдел образования района (города областного значения)
515 218
3
Общеобразовательное обучение
191 345
в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
44 328
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
81 940
на реализацию государственного образовательного заказа
65 077
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
186 206
в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
186 206
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
74 844
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
21 506
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
41 317
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 902
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 902
2
Программа занятости
21 450
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 606
23
Обеспечение деятельности центров занятости
12 846
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 914 314
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 232 283
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
350 945
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
350 945
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
881 338
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
49 646
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 519
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
20 115
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке
180 000
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
453 169
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 000
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
25 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 494 923
4
Бiлiм беру
515 218
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
515 218
3
Жалпы бiлiм беру
191 345
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
44 328
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға
81 940
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 077
9
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
186 206
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
186 206
15
Ата-аналардың қамқорысыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды), және баланы (балаларды) асырауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеу
74 844
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
21 506
21
Мектептер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мұғалімдер мен тәрбиешілердің біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыру
41 317
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
36 902
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
36 902
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 450
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 606
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 846
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 914 314
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 232 283
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
350 945
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
350 945
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
881 338
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
49 646
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 519
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
20 115
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
180 000
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
453 169
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 000
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
25 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

15 957
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по ул. Юбилейная
13 138
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
149 800
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84 111
в том числе:
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
55 385
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка проектно-сметной документации)
9200
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15000
6
Развитие системы водоснабжения
25000
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км (2 очередь)
25000
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
183200
в том числе:
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
15000
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
15000
строительство набережной озера Пестрое
152000
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 389
16
Обеспечение санитарии населенных пунктов
50 000
в том числе:
уборка и вывоз снега
50 000
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
50 000
в том числе:
благоустройство дворовых территорий
50 000
28
Развитие коммунального хозяйства
50 389
в том числе:
реконструкция канализационно-очистных сооружений (2-3 очереди)
30 989
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
25 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 000
9
Развитие теплоэнергетической системы
25 000
в том числе:
Строительство теплоснабжения к жилым домам по ул. 1-я Заречная в поселке Заречный
25 000
Приложение 5
к решению 35 сессии городского маслихата
IV созыва № 1 от 29 марта 2011 года
Приложение 9
к решению 33 сессии городского маслихата
IV созыва № 1 от 27 декабря 2010 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

15 957
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
149 800
жалгерлік-коммуналдық үй салу
156 486
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84 111
оның ішінде:
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
55 385
"Солнечный" к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салу (оның ішінде сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу)
9 200
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
25 000
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
25 000
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
183 200
оның ішінде:
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Пестрый көлі жағалауын салу
152 000
вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
150 389
16
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
50 000
оның ішінде:
қарды жинау және шығару
50 000
18
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
50 000
оның ішінде:
аула аумақтарын абаттандыру
50 000
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
50 389
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
30 989
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
9
Жылу-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану
25 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 000
9
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
25 000
оның ішінде:
Заречный кентінде 1-ші Заречный көшесі бойынша тұрғын үйлерге жылумен жабдықтауды салу
25 000
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 35 сессиясының
2011 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешіміне
5-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/
р
Атауы
сома (мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек

925
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
2470
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
8000
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1920
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1101
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
210,4
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4000
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1800
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
24538
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
6000
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
51 775
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
10 600
Итого
119339,4
Приложение 10
к решению 35 сессии городского маслихата
IV созыва № 1 от 29 марта 2011 года
Направление свободных остатков городского бюджета, сложившихся на 1 января 2011 года
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
112
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
50
1

925
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
2470
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
8000
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1920
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1101
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
210,4
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4000
8
Қазақстан Республикасы алдында ерен еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1800
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
24538
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
6000
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
51 775
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
10 600
Жиыны
119339,4
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 35 сессиясының
2011 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешіміне
10-қосымша
2011 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтарын жіберу
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
112
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
50
1