О внесении изменений в решение 33 сессии Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2010 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 октября 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2011 года N 13-1-203
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-188 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 7, «Проспект СК» № 7), следующие изменения:
В пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 11096067 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5978848 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 42039 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 296250 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4778930 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 11717512 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20103 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 20103 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;»;
в пункте 10:
подпункте 10) цифры «30989» заменить цифрами «29724»;
подпункт 12) исключить;
подпункте 13) цифры «149800» заменить цифрами «60000»;
подпункте 15) цифры «55385» заменить цифрами «28400»;
подпункте 18) цифры «9200» заменить цифрами «8017»;
в пункте 12:
цифры «140129,4» заменить цифрами «137619,9»;
приложение 1, 4, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
С. Ахметбеков                              Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 42 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 10 октября 2011 года
Приложение 1
к решению 33 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Бюджет города Петропавловска на 2011 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 қарашада N 13-1-203 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-1-188 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 7 «Қызылжар-Нұры», № 7 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 11096067 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5978848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42039 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 296250 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 4778930 мың теңге;»;
2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 11717512 мың теңге;»;
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20103 мың теңге:
қаржылық активтердi сатып алу – 20103 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;»;
10-тармақта:
10) тармақшасында «30989» цифрлары «29724» цифрларымен ауыстырылсын;
12) тармақшасы алып тасталды;
13) тармақшасында «149800» цифрлары «60000» цифрларымен ауыстырылсын;
15) тармақшасында «55385» цифрлары «28400» цифрларымен ауыстырылсын;
18) тармақшасында «9200» цифрлары «8017» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
«140129,4» цифрлары «137619,9» цифрларымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 4, 7, 8, 9-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының               Қалалық мәслихат
төрағасы                                   хатшысы
С. Ахметбеков                              Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV  шақырылған 42 сессиясының
2011 жылғы 10 қазандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV  шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

15 234,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 234,6
37
Строительство и реконструкция объектов образования
15 234,6
в том числе:
привязка рабочего проекта по строительству Интеллектуальной школы к новому участку
15 234,6
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 164 118,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 375 313,6
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
626 571,2
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
410 945
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная
13 138
строительство арендно-
коммунального жилья
156 486
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
11 434,9
софинансирование строительства 90 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
2 303,7
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
28 945,6
изготовление технических паспортов на два 126 квартирных и один 90 квартирный арендно-коммунальные жилые дома
3 318
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
985 492,4
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
58 166
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 831,5
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
20 115
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
180 000
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
481 569
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 000
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
25 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15 000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный". (2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка ПСД)
8017
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры
8000
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная

15 234,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
15 234,6
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 234,6
оның ішінде:
Интеллектуалдық мектепті салу бойынша жұмыс жобасын жаңа учаскіге байланыстыру
15 234,6
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 164 118,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 375 313,6
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
626 571,2
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
410 945
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй салу
156 486
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
11 434,9
Юбилейная көшесі бойынша 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
2 303,7
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
28 945,6
екі 126 пәтерлі және бір 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге техникалық паспорттар әзірлеу
3 318
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
985 492,4
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
58 166
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 831,5
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
20 115
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
180 000
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
481 569
«Солнечный» кентіндегі жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 000
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
25 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
" Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
8 017
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу
8 000
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру

10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная
275,9
на разработку проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Кирпичный» (электроснабжение)
4 851,3
разработка землеустроительных проектов и изготовление государственных актов на земельные участки
2 651
экспертное обследование технического состояния трансформаторной подстанции 10/0,4 кВ
57,6
проведение профессиональных испытаний и измерений в электроустановках напряжением 10 кВ и 0,4 кВ
120
техническое обследование инженерно-коммуникационной инфрастуктуры
371,8
технические условия по инженерно-коммуникационным сетям
125,6
6
Развитие системы водоснабжения
33 108
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км.(2 очередь)
29 928
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
3 180
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
192 334,1
в том числе:
изготовление проектно-сметной документации на благоустройство территории озера Пестрое
6 213,1
строительство набережной озера Пестрое
152 000
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
15000
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
15000
реконструкция Парка культуры и отдыха
1761
работы по переносу проекта в натуру (разбивка кварталов и автомобильных дорог) микрорайона "Береке"
1160
19
Строительство жилья
499 175,9
в том числе:
кредитование на строительство жилья
461 368
из них:
строительство 126 квартирного жилого дома по ул. Юбилейная-Семашко
352 671
строительство многоквартирного жилого дома
108 697
строительство ипотечного жилья
17 807,9
разработка проектно-сметной документации на строительство жилых домов через систему жилстройсбережений
20 000
20
Приобретение жилья
38 632
в том числе:
кредитование на приобретение жилья
38 632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
788 805
28
Развитие коммунального хозяйства
375 314
в том числе:
реконструкция канализационно-
очистных сооружений (2-3 очередь)
339 614
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
изготовление технической документации по теплосетям линий электропередач, теплотрассы для постановки на учет

10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу
275,9
"Кирпичный" шағын ауданың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу (электржабдықтау)
4 851,3
жерге орналастыру жобаларын әзірлеу және жер телімдеріне мемлекеттік актілерді жасау
2 651
10/04 кВ трансформаторлық қосалқы бекеттің техникалық жағдайына сараптамалық тексеріс
57,6
10 кВ және 0,4 кВ қуаттылығымен электр қондырғыларына кәсіби сынақ және өзгерістер жүргізу
120
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды техникалық тексеру
371,8
инженерлік-коммуникациялық желілер бойынша техникалық жағдайлар
125,6
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
33 108
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
29 928
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры желілерін салуға сметалық жобалау қужаттамасын әзірлеу
3 180
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
192 334,1
оның ішінде:
Пестрый көлі аумағын абаттандыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
6 213,1
Пестрый көлі жағалауын салу
152 000
Вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стела салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мәдениет және демалыс паркін қайта жаңарту
1 761
«Береке» шағын ауданында затқа (орамдарды және автомобиль жолдарын бөлу) жобаны ауыстыру бойынша жұмыстар
1 160
19
Тұрғын үй салу
499 175,9
оның ішінде:
тұрғын үй салуға кредит беру
461 368
оның ішінде:
Юбилейная-Семашко к. бойынша 126 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
352 671
көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы
108 697
ипотекалық тұрғын үй құрылысы
17 807,9
тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 000
20
Тұрғын үй сатып алу
38 632
оның ішінде:
тұрғын үй сатып алуға кредит беру
38 632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
788 805
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
375 314
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
339 614
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауын салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
есепке қою үшін элетр беру желілерінің жылу жүйелері бойынша, жылу трассасының техникалық құжаттамасын әзірлеу

76 759
в том числе:
на капитальный ремонт ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 1 им. М.А. Айтхожина"
13 539
на заработную плату с отчислениями
58 903
на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования
4 051
приобретение угля организациям образования
266
6
Дополнительное образование для детей
171
в том числе:
приобретение угля организациям образования
171
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
65 565
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 565
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65 565
в том числе:
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
65 565
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
728 355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
513 767
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
229 624
в том числе:
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по ул. Юбилейная
13 138
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
60 000
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
55 943
в том числе:
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
28 400
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка проектно-сметной документации)
8 017
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15 000
6
Развитие системы водоснабжения
25 000
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км (2 очередь)
25 000
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
183 200
в том числе:
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
15 000
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
15 000
строительство набережной озера Пестрое
152 000
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
19
Строительство жилья
20 000
в том числе:
разработка проектно-сметной документации на строительсво жилых домов через систему жилстройсбережений
20 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

76 759
оның ішінде:
«М.А. Айтқожин атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектеп» ММ күрделі жөндеуге
13 539
аударымдармен еңбекақыға
58 903
білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алуға
4 051
білім ұйымдарына көмір сатып алу
266
6
Балаларға қосымша білім беру
171
оның ішінде:
білім ұйымдарына көмір сатып алу
171
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
65 565
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
65 565
7
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
65 565
оның ішінде:
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеуге
65 565
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
728 355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
513 767
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
229 624
оның ішінде:
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
60 000
жалгерлік-коммуналдық үй салу
156 486
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
55 943
оның ішінде:
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
28 400
"Солнычный" к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салу (оның ішінде сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу)
8 017
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
25 000
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
25 000
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
183 200
оның ішінде:
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Пестрый көлі жағалауын салу
152 000
вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
19
Тұрғын үй салу
20 000
оның ішінде:
тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi

214 588
16
Обеспечение санитарии населенных пунктов
50 000
в том числе:
уборка и вывоз снега
50 000
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
74 114
в том числе:
благоустройство дворовых территорий
50 000
капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
24 114
28
Развитие коммунального хозяйства
49 124
в том числе:
реконструкция канализационно-очистных сооружений (2-3 очереди)
29 724
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
29
Развитие системы водоснабжения
41 350
в том числе:
реконструкция сетей водоснабжения по ул.Крепостной
17 097
реконструкция разводящих сетей водоснабжения
24 253
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
25 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 000
9
Развитие теплоэнергетической системы
25 000
в том числе:
Строительство теплоснабжения к жилым домам по ул. 1-я Заречная в поселке Заречный
25 000
12
Транспорт и коммуникации
180 985
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
180 985
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
180 985
в том числе:
средний ремонт ул. Чайковского от ул. Токсан би до ул. Астана
27 600
средний ремонт ул. Пушкина от ул. Партизанской до ул. Пржевальского
22 500
средний ремонт ул. Жумабаева от ул. Конституции Казахстана до ул. Пионерской
29 000
средний ремонт ул. Потанина от ул. Киевской до разворотной площадки
24 986
средний ремонт ул. Астана от ул. Абаяи до ул. Конституции Казахстана
29 999
капитальный ремонт дороги по ул.Горького от ул.Абая до Прихода всех святых
23 500
средний ремонт ул. Шухова от ул. Набережной до ул. Ш. Уалиханова
23 400
Приложение 5
к решению 42 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 10 октября 2011 года
Приложение 9
к решению 33 сессии городского
маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/
п
Наименование
сумма (тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
940
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
4 470
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии

214 588
16
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
50 000
оның ішінде:
қарды жинау және шығару
50 000
18
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
74 114
оның ішінде:
аула аумақтарын абаттандыру
50 000
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеуге
24 114
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
49 124
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
29 724
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
29
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
41 350
оның ішінде:
сумен жабдықтау желілерін реконструкцтялау Крепостная к-сі бойынша
17 097
сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
24 253
9
Жылу-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану
25 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 000
9
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
25 000
оның ішінде:
Заречный кентінде 1-ші Заречный көшесі бойынша тұрғын үйлерге жылумен жабдықтауды салу
25 000
12
Көлiк және коммуникация
180 985
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
180 985
12
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
180 985
оның ішінде:
Чайковский көшесін Тоқсан би көшесінен Астана көшесіне дейін орташа жөндеу
27 600
Пушкин көшесін Партизан көшесінен Пржевальский көшесіне дейін орташа жөндеу
22 500
Жұмабаев көшесін Қазақстан Конституциясы көшесінен Пионер көшесіне дейін орташа жөндеу
29 000
Потанин көшесін Киев көшесінен айналма алаңына дейін орташа жөндеу
24 986
Астана көшесін Абай көшесінен Қазақстан Конституция көшесіне дейін орташа жөндеу
29 999
Абай көшесінен Горький көшесі бойынша барлық Әулиелер шіркеуіне дейін жолды күрделі жөндеу
23 500
Шухов көшесін Набережная көшесінен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін орташа жөндеу
23 400
Қалалық мәслихаттың IV  шақырылған 42 сессиясының
2011 жылғы 10 қазандағы № 1 шешіміне
5-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV  шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/
р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек
940
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
4 470
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек

13 000
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1 920
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 101
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
196,7
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4 000
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1 779
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
24 308,7
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
10 000
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
65 565
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
4 339,5
Итого
137 619,9

13 000
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1 920
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1 101
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
196,7
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4 000
8
Қазақстан Республикасы алдында Ерен еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1 779
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
24 308,7
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
10 000
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
65 565
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
4 339,5
Жиыны
137 619,9