Об образовании избирательных участков на территориии Есильского района
Решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года N 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 ноября 2011 года N 13-6-177. Утратило силу решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2014 года N 05
Сноска. Утратило силу решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.02.2014 N 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 20 февраля 2014 года)
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Есильского района 48 избирательных участков в следующих границах:
1. Избирательный участок № 229.
Центр с.Орнек, в помещении школы. В границах с.Орнек.
2. Избирательный участок № 230.
Центр с.Мектеп, в помещении школы. В границах с.Мектеп
3. Избирательный участок № 231.
Центр с.Амангельдинское, в помещении школы. В границах с.Амангельдинское.
4. Избирательный участок № 232.
Центр с.Поляковка, в помещении фельшерского пункта. В границах с.Поляковка, с.Калиновка.
5. Избирательный участок № 233.
Центр с.Талапкер, в помещении школы. В границах с.Талапкер.
6. Избирательный участок № 234.
Центр с.Бескудук, в помещении школы. В границах с.Бескудук.
7. Избирательный участок № 235.
Центр с.Алабие, в помещении школы. В границах с.Алабие.
8. Избирательный участок № 236.
Центр с.Черуновка, в помещении школы. В границах с.Черуновка.
9. Избирательный участок № 237.
Центр с.Булак, в помещении школы. В границах с.Булак.
10. Избирательный участок № 238.
Центр с.Актас, в помещении школы. В границах с.Актас.
11. Избирательный участок № 239.
Центр с.Карагай, в помещении школы. В границах с.Карагай.
12. Избирательный участок № 240.
Центр с.Волошинка, в помещении Дома культуры ТОО «Пушкинское» (по согласованию). В границах с. Волошинка.
13. Избирательный участок № 241.
Центр с. Ивано-Петровка, в помещении школы. В границах с. Ивано-Петровка.
14. Избирательный участок № 242.
Центр с. Лузинка, в помещении школы. В границах с.Лузинка.
15. Избирательный участок № 243.
Центр с. Чириковка, в помещении школы. В границах с.Чириковка, с. Луговое, с.Гурьяновка.

Есіл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы N 24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қарашада N 13-6-177 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы N 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімінің 20.02.2014 N 05 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 20 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Есіл ауданының аумағында келесі шекараларда 48 сайлау учаскелері құрылсын:
1. № 229 сайлау учаскесі.
Орталығы Өрнек а., мектеп ғимаратында. Өрнек а. шекарасында.
2. № 230 сайлау учаскесі.
Орталығы Мектеп а., мектеп ғимаратында. Мектеп а. шекарасында.
3. № 231 сайлау учаскесі.
Орталығы Амангельдинское с., мектеп ғимаратында. Амангельдинское с. шекарасында.
4. № 232 сайлау учаскесі.
Орталығы Поляковка с., фельшерлік пункттің ғимаратында. Поляковка с., Калиновка с. шекарасында.
5. № 233 сайлау учаскесі.
Орталығы Талапкер а., мектеп ғимаратында. Талапкер а. шекарасында.
6. № 234 сайлау учаскесі.
Орталығы Бесқұдық с., мектеп ғимаратында. Бесқұдық с. шекарасында.
7. № 235 сайлау учаскесі.
Орталығы Алабие с., мектеп ғимаратында. Алабие с. шекарасында.
8. № 236 сайлау учаскесі.
Орталығы Черуновка с., мектеп ғимаратында. Черуновка с. шекарасында.
9. № 237 сайлау учаскесі.
Орталығы Бұлақ а., мектеп ғимаратында. Бұлақ а. шекарасында.
10. № 238 сайлау учаскесі.
Орталығы Ақтас а., мектеп ғимаратында. Ақтас а. шекарасында.
11. № 239 сайлау учаскесі.
Орталығы Қарағай а., мектеп ғимаратында. Қарағай а. шекарасында.
12. № 240 сайлау учаскесі.
Орталығы Волошинка с., «Пушкинское» ЖШС Мәдениет үйі ғимаратында (келісім бойынша). Волошинка с. шекарасында.
13. № 241 сайлау учаскесі.
Орталығы Ивано-Петровка с., мектеп ғимаратында. Ивано-Петровка с. шекарасында.
14. № 242 сайлау учаскесі.
Орталығы Лузинка с., мектеп ғимаратында. Лузинка с. шекарасында.
15. № 243 сайлау учаскесі.
Орталығы Чириковка с., мектеп ғимаратында. Чириковка с., Луговое с., Гурьяновка с. шекарасында.

16. Избирательный участок № 245.
Центр с. Карагаш, в помещении школы. В границах с.Карагаш, с.Алка
17. Избирательный участок № 247.
Центр с. Заградовка, в помещении школы. В границах с.Заградовка.
18. Избирательный участок № 248.
Центр с. Горное, в помещении школы. В границах с.Горное, с.Жамбыл.
19. Избирательный участок № 249.
Центр с. Славянка в помещении школы. В границах с.Славянка.
20. Избирательный участок № 250.
Центр с. Тонкошуровка, в помещении школы. В границах с. Тонкошуровка.
21. Избирательный участок № 251.
Центр с. Ильинка, в помещении школы. В границах с.Ильинка, с.Амангельды.
22. Избирательный участок № 252.
Центр с. Александровка, в помещении школы. В границах с. Александровка.
23. Избирательный участок № 253.
Центр с.Корнеевка, в помещении Дома культуры. В границах с.Корнеевка.
24. Избирательный участок № 254.
Центр с. Новоузенка, в помещении школы. В границах с. Новоузенка.
25. Избирательный участок № 255.
Центр с. Советское, в помещении школы. В границах с. Советское.
26. Избирательный участок № 256.
Центр с. Николаевка, в помещении ИП «Спицина ГЧ» (по согласованию). В границах с. Николаевка, с. Каратал.
27. Избирательный участок № 257.
Центр с. Спасовка, в помещении школы. В границах с. Спасовка.
28. Избирательный участок № 258.
Центр с. Сарман, в помещении школы. В границах с. Сарман.
29. Избирательный участок № 259.
Центр с. Тауагаш, в помещении школы. В границах с. Тауагаш.
30. Избирательный участок № 260.
Центр с. Петровка, в помещении конторы ТОО «Столыпинское» (по согласованию). В границах с. Петровка, с. Маданият.
31. Избирательный участок № 261.
Центр с. Бирлик, в помещении школы. В границах с. Бирлик.
32. Избирательный участок № 262.
Центр с. Жекеколь, в помещении школы. В границах с. Жекеколь.
33. Избирательный участок № 263.
Центр с. ОсҰдлое, в помещении школы. В границах с. ОсҰдлое.
34. Избирательный участок № 264.
Центр с.Покровка, в помещении школы. В границах с. Покровка.
35. Избирательный участок № 265.
Центр с. Есильское, в помещении конторы РГП «Есиль СУ» (по согласованию). В границах с.Есильское.
36. Избирательный участок № 266
Центр с. Мальцево, в помещении конторы ГУ «Государственное лесное учреждения». В границах с. Мальцево.
37. Избирательный участок № 267.
Центр с. Енбек, в помещении школы. В границах с. Енбек.
38. Избирательный участок № 268.
Центр с. Тарангул, в помещении Дома культуры. В границах с.Тарангул, с. Иверск, с. Сарыколь.
39. Избирательный участок № 269.
Центр с. Двинск, в помещении школы. В границах с. Двинск.
40. Избирательный участок № 271.
Центр с. Ясновка в помещении школы. В границах с. Ясновка.

16. № 245 сайлау учаскесі.
Орталығы Қарағаш а., мектеп ғимаратында. Қарағаш а., Алқа а. шекарасында.
17. № 247 сайлау учаскесі.
Орталығы Заградовка с., мектеп ғимаратында. Заградовка с. шекарасында.
18. № 248 сайлау учаскесі.
Орталығы Горное с., мектеп ғимаратында. Горное с., Жамбыл с. шекарасында.
19. № 249 сайлау учаскесі.
Орталығы Славянка с., мектеп ғимаратында. Славянка с. шекарасында.
20. № 250 сайлау учаскесі.
Орталығы Тонкошуровка с., мектеп ғимаратында. Тонкошуровка с. шекарасында.
21. № 251 сайлау учаскесі.
Орталығы Ильинка с., мектеп ғимаратында. Ильинка с. шекарасында.
22. № 252 сайлау учаскесі.
Орталығы Александровка с., мектеп ғимаратында. Александровка с. шекарасында.
23. № 253 сайлау учаскесі.
Орталығы Корнеевка с., Мәдениет үйі ғимаратында. Корнеевка с. шекарасында.
24. № 254 сайлау учаскесі.
Орталығы Новоузенка с., мектеп ғимаратында. Новоузенка с. шекарасында.
25. № 255 сайлау учаскесі.
Орталығы Советское с., мектеп ғимаратында. Советское с. шекарасында.
26. № 256 сайлау учаскесі.
Орталығы Николаевка с., «Спицина ГЧ» ЖК ғимаратында (келісім бойынша). Николаевка с., Қаратал а. шекарасында.
27. № 257 сайлау учаскесі.
Орталығы Спасовка с., мектеп ғимаратында. Спасовка с. шекарасында.
28. № 258 сайлау учаскесі.
Орталығы Сарман а., мектеп ғимаратында. Сарман а. шекарасында.
29. № 259 сайлау учаскесі.
Орталығы Тауағаш а., мектеп ғимаратында. Тауағаш а. шекарасында.
30. № 260 сайлау учаскесі.
Орталығы Петровка с., «Столыпинская» ЖШС кеңсесінің ғимаратында (келісім бойынша). Петровка с., Мәдениет а. шекарасында.
31. № 261 сайлау учаскесі.
Орталығы Бірлік а., мектеп ғимаратында. Бірлік а. шекарасында.
32. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы Жекекөл а. мектеп ғимаратында. Жекекөл а. шекарасында.
33. № 263 сайлау учаскесі.
Орталығы Оседлое с., мектеп ғимаратында. Оседлое с. шекарасында.
34. № 264 сайлау учаскесі.
Орталығы Покровка с. мектеп ғимаратында. Покровка с. шекарасында.
35. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы Есильское с., «Есіл су» РМК ғимаратында (келісім бойынша). Есильское с. шекарасында.
36. № 266 сайлау учаскесі.
Орталығы Мальцево с. «Мемлекеттік орман мекемесі» ММ кеңсесінің ғимаратында. Мальцево с. шекарасында.
37. № 267 сайлау учаскесі.
Орталығы Еңбек а., мектеп ғимаратында. Еңбек а. шекарасында.
38. № 268 сайлау учаскесі.
Орталығы Торанғұл с., Мәдениет үйінің ғимаратында. Торанғұл с., Иверск с., Сарыкөл с. шекарасында.
39. № 269 сайлау учаскесі.
Орталығы Двинск с., мектеп ғимаратында. Двинск с. шекарасында.
40. № 271 сайлау учаскесі
Орталығы Ясновка с. мектеп ғимаратында. Ясновка с. шекарасында.

41. Избирательный участок № 273.
Центр с. Явленка, в помещении конторы АО «Явленское Норд ХПП» (по согласованию). В границах с. Явленка, ул. Береговая: с № 1 по № 43, с № 2 по № 4; ул. Кизатова: с № 1 по № 67, с № 2 по № 62; ул. Комарова: с № 5 по № 65, с № 4 по № 68; ул. А.Иманова: с № 7 по № 69, с № 4 по № 74; ул. Пушкина: с № 1 по № 67, с № 4 по № 68; ул. Ершова: с № 1 по № 65, с № 2 по № 68; ул. Г.Мусрепова: с № 1 по № 67, с № 2 по № 74; ул. С.Муканова:с № 1 по № 57, с № 2 по № 68; ул.Малышева: с № 1 по № 37, с № 2 по № 48; ул.А.Тимофеева: с № 1 по № 15, с № 10 по № 32; ул.Ф.Токарева: с № 3 по № 15, с № 4 по № 22; Проезд Степной: с № 1 по № 17, с № 2 по № 18; ул. Северная: с № 2 по № 6; ул. Горького: с № 1 по № 9, с № 2 по № 12; ул. Химиков: с № 1 по № 3, с № 2 по № 10; переулок Трудовой: с № 1 по № 37; ул. Жукова: с № 1 по № 37, с № 4 по № 44; ул. Орджоникидзе: с № 5 по № 49, с № 4 по № 38; ул. Щорса: с № 11 по № 39, с № 8 по № 46; ул. Закирова: с № 7 по № 55, с № 16 по № 54; ул. Чапаева: с № 1 по № 53, с № 16 по № 54; ул. Урицкого: с № 11 по № 47, с № 24 по № 54; ул. Лермонтова: с № 27 по № 51, с № 8 по № 48;
ул. К.Маркса: с № 5 по № 32;ул. Ч. Валиханова: с № 1 по № 55, с № 22
по № 48; ул. Толстого: с № 28 по № 32.
42. Избирательный участок № 274.
Центр с.Явленка, в помещении районного Дома культуры. В границах с. Явленка, ул. Береговая: с № 45 по № 97, с № 10 по № 30; ул. Кизатова:
с № 69 по № 125, с № 64 по № 124; ул. Ленина: с № 11 по № 43, с № 2 по № 60; ул. Ибраева: с № 17 по № 57, с № 12 по № 48; ул. Коваленко: с № 1 по № 61, с № 4 по № 60; ул. Шокаева: с № 3 по № 51, с № 2 по № 62;
ул. Джамбула: с № 1 по № 47, с № 2 по № 52; ул. Позолотина: с № 1 по № 81, с № 2 по № 88; ул. Восточная: с № 1 по № 9, с № 2 по № 8; ул. Абая: с № 1 по № 13, с № 2 по № 14; ул. Сыздыкова: с № 1 по № 31, с № 4 по № 34;
ул. Байтокина: с № 1 по № 41, с № 2 по № 34; ул. Мира: с № 1 по № 41, с № 4 по № 14; ул. Водников: с № 2 по № 25; ул. 40 лет Победы: с № 3 по № 20;
ул. Шалабаева: с № 3 по № 55, с № 2 по № 46; ул. Фурманова: с № 7 по № 47, с № 4 по № 54; ул. Кирова: с № 13 по № 31, с № 6 по № 38; ул. Чкалова с № 2 по № 16 ул. Роща: с № 3 по № 17, с № 4 по № 18; проспект Гагарина: с № 7 по № 15, с № 2 по № 18; ул. Советская: с № 4 по № 28; ул. Королева: с № 3 по № 19, с № 4 по № 22; ул. Лазо: с № 3 по № 37; ул. Фрунзе: с № 1 по № 33, с № 2 по № 32.

41. № 273 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка с., «Явленское Норд ХПП» АҚ кеңсесінің ғимаратында (келісім бойынша). Явленка с. шекарасында Береговая көш.: № 1 бастап № 43 дейін, № 2 бастап № 4 дейін; Қизатов көш.: № 1 бастап № 67 дейін, № 2 бастап № 62 дейін; Комаров көш.: № 5 бастап № 65, № 4 бастап № 68 дейін; А.Иманов көш.: № 7 бастап № 69 дейін, № 4 бастап № 74 дейін; Пушкин көш.: № 1 бастап № 67 дейін, № 4 бастап № 68 дейін; Ершов көш.: № 1 бастап № 65 дейін, № 2 бастап № 68 дейін; Ғ.Мүсірепов: № 1 бастап № 67 дейін, № 2 бастап № 74 дейін; С.Мұқанов көш.: № 1 бастап № 57, № 2 бастап № 68 дейін; Малышев көш.: № 1 бастап № 37, № 2 бастап № 48 дейін; А.Тимофеев көш.: № 1 бастап № 15, № 10 бастап № 32 дейін; Ф.Токарев көш.: № 3 бастап № 15 дейін, № 4 бастап № 22 дейін; Степной бұрылысы: № 1 бастап № 17 дейін, № 2 бастап № 18 дейін; Северная көш.: № 2 бастап № 6 дейін; Горький көш.: № 1 бастап № 9 дейін, № 2 бастап № 12 дейін; Химиктер көш.: № 1 бастап № 3 дейін, № 2 бастап № 10 дейін; Трудовой бұрылысы: № 1 бастап № 37 дейін; Жуков көш.: № 1 бастап № 37 дейін, № 4 бастап № 44 дейін; Орджоникидзе көш.: № 5 бастап № 49 дейін, № 4 бастап № 38 дейін; Щорс көш.: № 11 бастап № 39, № 8 бастап № 46 дейін; Закиров көш.: № 7 бастап № 55 дейін, № 16 бастап № 54 дейін; Чапаев көш.: № 1 бастап № 53 дейін, № 16 бастап № 54 дейін; Урицкий көш.: № 11 бастап № 47 дейін, № 24 бастап № 54 дейін; Лермонтов көш.: № 27 бастап № 51 дейін, № 8 бастап № 48 дейін; К.Маркс көш.: № 5 бастап № 32 дейін; Ш.Уәлиханова: № 1 бастап № 55 дейін, № 22 бастап № 48 дейін; Толстой көш.: № 28 бастап № 32 дейін.
42. № 274 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка с., аудандық Мәдениет үйі ғимаратында. Явленка с. шекарасында Береговая көш.: № 45 бастап № 97 дейін, № 10 бастап № 30 дейін; Қизатов көш.: № 69 бастап № 125 дейін, № 64 бастап № 124 дейін; Ленин көш.: № 11 бастап № 43, № 2 бастап № 60 дейін; Ыбыраев көш.: № 17 бастап № 57 дейін, № 12 бастап № 48 дейін; Коваленко көш.: № 1 бастап № 61 дейін, № 4 бастап № 60 дейін; Шоқаев көш.: № 3 бастап № 51 дейін, № 2 бастап № 62 дейін; Жамбыл көш.: № 1 бастап № 47 дейін, № 2 бастап № 52 дейін; Позолотин көш.: № 1 бастап № 81, № 2 бастап № 88 дейін; Восточная көш.: № 1 бастап № 9, № 2 бастап № 8 дейін; Абай көш.: № 1 бастап № 13, № 2 бастап № 14 дейін; Сыздықов көш.: № 1 бастап № 31 дейін, № 4 бастап № 34 дейін; Байтоқин көш.: № 1 бастап № 41 дейін, № 2 бастап № 34 дейін; Мир көш.: № 1 бастап № 41 дейін; № 4 бастап № 14 дейін; Водников көш.: № 2 бастап № 25 дейін; Жеңіске 40 жыл көш.: № 3 бастап № 20 дейін; Шалабаев көш.: № 3 бастап № 55 дейін; № 2 бастап № 46 дейін; Фурманов көш.: № 7 бастап № 47 дейін, № 4 бастап № 54 дейін; Киров көш.: № 13 бастап № 31 дейін, № 6 бастап № 38 дейін; Чкалова көш.: № 2 бастап № 16 дейін; Роща көш.: № 3 бастап № 17 дейін, № 4 бастап № 18 дейін; Гагарин даңғылы: № 7 бастап № 15 дейін, № 2 бастап № 18 дейін; Советская көш.: № 4 бастап № 28 дейін; Королев көш.: № 3 бастап № 19 дейін, № 4 бастап № 22 дейін; Лазо көш.: № 3 бастап № 37 дейін; Фрунзе көш.: № 1 бастап № 33 дейін, № 2 бастап № 32 дейін.

43. Избирательный участок № 275.
Центр с.Стрельниковка, в помещении школы. В границах с.Стрельниковка.
44. Избирательный участок № 276.
Центр с.Жаналык, в помещении школы. В границах с.Жаналык, с.Орталык.
45. Избирательный участок № 277.
Центр с.Горное, в помещении Воинской части 6637. В границах воинской части.
46. Избирательный участок № 797.
Центр с.Леонидовка, в помещении школы. В границах с.Леонидовка.
47. Избирательный участок № 805.
Центр с.Жаргаин, в помещении школы. В границах с.Жаргаин.
48. Избирательный участок № 813.
Центр село Явленка, Коваленко, 71, здание Явленской школы № 3 имени А.Шажимбаева. В границах: село Явленка, ул. Береговая: с № 99 по № 159, с № 32 по № 118; ул. Кизатова: с № 127 по № 179, с № 126 по № 184;
ул. Ленина: с № 45 по № 93, с № 62 по № 144; ул. Ибраева: с № 59 по № 103, с № 50 по № 92; ул. Коваленко: с № 63 по № 99, с № 62 по № 104;
ул. Шокаева: с № 53 по № 89, с № 64 по № 90; ул. Джамбула: с № 49 по № 83, с № 54 по № 90; ул. Позолотина: с № 83 по № 87, с № 90 по № 120;
ул. Ауэзова: с № 2 по № 3; ул. Некрасова: № 19; ул. Пархоменко: № 20; ул. К.Сутюшева: № 11; ул. Целинная: № 11; ул. Лазо: с № 8 по № 32; ул.Буденного: с № 11 по № 19, с № 12 по № 24; ул. Пролетарская: с № 3 по № 23; ул. Первомайская: с № 13 по № 17, с № 14 по № 26; ул. Воровского: с № 7 по № 13.
2. Отменить:
решение акима Есильского района от 22 августа 2011 года № 15 «Об образовании избирательных участков»;
решение акима Есильского района от 7 ноября 2011 года № 23 «Об образовании избирательного участка № 813 и внесении изменений и дополнений в решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2011 года № 15 «Об образовании избирательных участков».
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 16 ноября 2011 года.
Аким Есильского района                     А. Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Есильской
районной территориальной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области               Степаненко
Елена Федоровна
15 ноября 2011 года

43. № 275 сайлау учаскесі.
Орталығы Стрельниковка с., мектеп ғимаратында. Стрельниковка с. шекарасында.
44. № 276 сайлау учаскесі.
Орталығы Жаңалық а., мектеп ғимаратында. Жаңалық а., Орталық а. шекарасында.
45. № 277 сайлау учаскесі
Орталығы Горное с., 6637 Әскери бөлімшенің ғимаратында. Әскери бөлімшенің шекарасында.
46. № 797 сайлау учаскесі.
Орталығы Леонидовка с., мектеп ғимаратында. Леонидовка с. шекарасында.
47. № 805 сайлау учаскесі.
Орталығы Жарғайын а., мектеп ғимаратында. Жарғайын а. шекарасында.
48. № 813 сайлау учаскесі.
Орталығы Явленка селосы, Коваленко, 71, А.Шәжімбаев атындағы № 3 мектебінің ғимараты.Шекарасы: Явленка селосы. Береговая көш.: № 99 бастап № 159 дейін, № 32 бастап № 118 дейін.; Қизатов көш: № 127 бастап № 179 дейін, № 126 бастап № 184 дейін; Ленин көш.: № 45 бастап № 93 дейін, № 62 бастап № 144 дейін; Ыбыраев көш.: № 59 бастап № 103 дейін, № 50 бастап № 92 дейін; Коваленко көш.: № 63 бастап № 99 дейін, № 62 бастап № 104 дейін; Шоқаев көш.: № 53 бастап № 89 дейін, № 64 бастап № 90 дейін; Жамбыл көш.: № 49 бастап № 83 дейін, № 54 бастап № 90 дейін; Позолотин. көш.: № 83 бастап № 87 дейін, № 90 бастап № 120 дейін; Әуезов көш.: № 2 бастап № 3 дейін; Некрасов көш.: № 19; Пархоменко көш.: № 20; К.Сүтішев көш.: № 11; Целинная көш.: № 11; Лазо көш.: № 8 бастап № 32 дейін; Буденный көш.: № 11 бастап № 19 дейін, № 12 бастап № 24 дейін; Пролетарская көш.: № 3 бастап № 23 дейін; Первомайская көш.: № 13 бастап № 17 дейін, № 14 бастап № 26 дейін; Воровский көш.: № 7 бастап № 13 дейін.
2. Келесілер жойылсын:
«Сайлау учаскелерін құру туралы» Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 15 шешімі;
«№ 813 сайлау учаскесін құру және «Сайлау учаскелерін құру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 23 шешімі.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 16 қарашадан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
КЕЛІСІЛДІ:
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Степаненко
Елена Федоровна
2011 жылғы 15 қараша