О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года N 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2011 года N 13-10-147. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 82)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2012 N 82)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-129 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газете «Знамя труда» № 6, «Солтүстік жұлдызы» № 6) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 1876626 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 214410 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5643 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 13280 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 1643293 тысяч тенге;»;
«2) затраты - 1838671,9 тысяч тенге;»;
«3) чистое бюджетное кредитование - 63406,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 63999,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 593 тысяч тенге;»;
«5) дефицит (профицит бюджета) - -25452,6 тысяч тенге;»;
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25452,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 62511 тысяч тенге;
погашение займов – 49593 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Утвердить расходы на 2011 год на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 20550,2 тысяч тенге по видам;»;
в пункте 11:
подпункты 3), 4), 6), 7), 8), 12) изложить в следующей редакции:
«3) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы – 14644 тысяч тенге, в том числе:
- 10816 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
- 3828 тысяч тенге на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қарашадағы N 38/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 13-10-147 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 82)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012.06.11 N 82)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-VI Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына 4) тармақшасына және 109-бабына 5-тармағына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-10-129 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылдың 4 ақпанындағы № 6 «Солтүстік жұлдызы», № 6 «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 1876626 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 214410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5643 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 13280 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1643293 мың теңге;»;
«2) шығындар - 1838671,9 мың теңге;»;
«3) таза бюджеттік кредиттеу - 63406,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 63999,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 593 мың теңге;»;
«5) бюджет тапшылығы (профициті) - -25452,6 мың теңге;»;
«6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 25452,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 62511 мың теңге;
қарыздарды төлеу – 49593 мың теңге;»;
9 тармақты келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2011 жылға бірыңғай санатты мұқтаж азаматтарға 20550,2 мың теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетуге арналған бағдарламаларының тізбесі шығыстар бекітілсін;»;
11 тармақта:
3), 4), 6), 7), 8), 12) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«3) Қазақстан Республикасының 2011-2020 жылдарға Мемлекеттік білім беру бағдарламасын жүзеге асыруға – 14644 мың теңге, соның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 10816 мың теңге;
үйде тәрбиеленіп, білім алатын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтамасыз ету, жабдықтармен қамтамасыз етуге - 3828 мың теңге;»;

«4) 4279 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;»;
«6) 1719 тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» на организацию молодежной практики;»;
«7) 6264 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
«8) 4718 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;»;
«12) 1411 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
«13) 49002 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020;»;
в пункте 12:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) 13983 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Учесть в районном бюджете на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 13511 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов;»;
Приложения 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
О. Бикина                                  А. Кошанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»              Р. Габбасов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 ноября 2011 года № 38/1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2011 года № 28/2
Мамлютский районный бюджет на 2011 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма,
тысяч
тенге
1
2
3
4
5

«4) ата анасының қамқорлығысыз қалған (балалар) балаларды және (жетім балалар) жетім балаларды күтетін қамқоршысына (тәрбиешісі) ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 4279 мың теңге;»;
«6) жастар тәжірибесін ұйымдастыруға «2020 – Жол картасы бизнесі» бағдарламалары шеңберінде жеке кәсіпкерлікке қолдау көрсету - 1719 мың теңге;»;
«7) кездейсоқ іс-шараларды өткізуге – 6264 мың теңге;»;
«8) мамандарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша іс-шараларды жүзеге асыру – 4718 мың теңге;»;
«12) жұмыс пен қамту Бағдарламасы 2020 шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жүзеге асыруға - 1411 мың теңге;»;
төмендегі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
«13) жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының құрылысына және (немесе) сатып алуға – 49002 мың теңге;»;
12 тармақта:
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«3) тууға жағдай жасау бойынша «Ұрпақ қоры» Бағдарламалары шеңберінде әлеуметтік көмек төлемдеріне – 13983 мың теңге;»;
13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«13. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несиелер 13511 мың теңге сомасында белгіленсін;»;
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 7, 8-қосымшалары 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
О. Бикина                                  А. Қошанов
КЕЛІСІЛГЕН
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют
аудандық экономика және қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесі бастығы (ЭҚБ)         Р. Ғаббасов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 қарашадағы
№ 38/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/2 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған Мамлют аудандық бюджет
Са
на
ты
Кла
сс
Iшкi
кла
сс
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5