Об определении мест расположения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в депутаты Парламента Мажилиса Республики Казахстан и кандидатов в депутаты Атырауского областного и Махамбетского районного маслихатов
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области № 424 от 7 декабря 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2011 года N 4-3-164. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 19 декабря 2014 года № 674
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 19.12.2014 № 674.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттар және Атырау облыстық және Махамбет аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Махамбет ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы N 424 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 4-3-164 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 674 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 19.12.2014 № 674 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Парламента Мажилиса Республики Казахстан и кандидатов в депутаты Атырауского областного и Махамбетского районного маслихатов, согласно приложению 1.
2. Государственным органам, указанным в приложении 2 к настоящему постановлению, на договорной основе, в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в депутаты Парламента Мажилиса Республики Казахстан и кандидатам в депутаты Атырауского областного и Махамбетского районного маслихатов помещения для встреч с избирателями.

1. Махамбет ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттар және Атырау облыстық және Махамбет аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасында көрсетілген Махамбет ауданы бойынша мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген талаптар мен тәртіпке сәйкес келісім-шарт негізінде Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттарды және Атырау облыстық және Махамбет аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттарды сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлармен қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Арыстана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                У. Зинуллин
Согласовано:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии                     Н. Калиев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 7 декабря 2011 года № 424
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в депутаты Парламента Мажилиса Республики Казахстан и кандидатов в депутаты Атырауского областного и Махамбетского районного маслихатов
Места размещения
1.
Информационно-рекламная тумба перед зданием акимата Махамбетского сельского округа и центральной площадью села Махамбет
2.
Информационно-рекламная тумба возле здания районного суда села Махамбет
3.
Информационно-рекламная тумба перед зданием центральной районной больницы села Махамбет
4.
Информационно-рекламная тумба на пересечении улиц И. Тайманова и К. Калыбекова села Сарытогай
5.
Информационно-рекламная тумба возле магазина "Рашид" села Жалгансай
6.
Информационно-рекламная тумба возле магазина "Батима" села Ортакшыл
7.
Информационно-рекламная тумба возле магазина "Абылайхан" аула Есбол
8.
Информационно-рекламная тумба возле магазина "Альвира-Эльвира" аула Енбекшил
9.
Информационно-рекламная тумба по улице Центральная села Алга
10.
Информационно-рекламная тумба перед зданием сельского дома культуры села Акжайык
11.
Информационно-рекламная тумба по улице Бейбитшилик села Алмалы
12.
Информационно-рекламная тумба по улице Тусипкалиева аула Береке
13.
Информационно-рекламная тумба по улице Айтеке би села Бейбарыс
14.
Информационно-рекламная тумба по улице Ж. Жабаева аула Талдыкуль
15.
Информационно-рекламная тумба на пересечении улиц А. Иманова и С. Сейфуллина села Сарайшык
16.
Информационно-рекламная тумба перед зданием "Интернат психиатрических душевнобольных" аула Старый Сарайшык
17.
Информационно-рекламная тумба перед зданием сельского дома культуры села Таңдай
18.
Информационно-рекламная тумба перед зданием сельского дома культуры села Актогай
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 7 декабря 2011 года № 424
Государственные органы Махамбетского района ответственные за предоставление кандидатам в депутаты Парламента Мажилиса Республики Казахстан и кандидатов в депутаты Атырауского областного и Махамбетского районного маслихатов помещений для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
ФИО Руководителя
Телефон, факс
Адрес
1
Государственное учреждение "Махамбетский районный отдел финансов"
Кулмагамбетов Ерсайын Нурымович

3. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Арыстанға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарынан мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ө. Зинуллин
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Қалиев
Аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 424
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттар және Атырау облыстық және Махамбет аудандық
мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Махамбет ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Орналасқан орны
1
Махамбет селосының Махамбет селолық округі әкімдігі ғимаратының алдындағы және Орталық алаңдағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
2
Махамбет селосының аудандық сот ғимаратының жанындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
3
Махамбет селосының аудандық орталық аурухана ғимаратының алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
4
Сарытоғай селосының И. Тайманов және Қ. Қалыбеков көшелерінің қиылысындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
5
Жалғансай селосының "Рашид" дүкенінің қасындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
6
Ортақшыл селосының "Батима" дүкенінің қасындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
7
Есбол ауылының "Абылайхан" дүкенінің қасындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
8
Еңбекшіл ауылының "Альвира-Эльвира" дүкенінің қасындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
9
Алға селосының Орталық көшесіндегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
10
Ақжайық селосының селолық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
11
Алмалы селосының Бейбітшілік көшесіндегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
12
Береке ауылының Түсіпқалиев көшесіндегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
13
Бейбарыс селосының Әйтеке би көшесіндегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
14
Талдыкөл ауылының Ж. Жабаев көшесіндегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
15
Сарайшық селосының А. Иманов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
16
Ескі Сарайшық ауылының "Психиатриалық жүйке аурулар интернаты" ғимаратының алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
17
Таңдай селосының селолық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
18
Ақтоғай селосының селолық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
Аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 424
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттарды және Атырау облыстық және Махамбет аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттарды сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлармен қамтамасыз етуге жауапты Махамбет ауданындағы мемлекеттік органдар
Мемлекеттік орган атауы
Басшысының аты, жөні
Телефон, факс
Мекен-жайы
1.
"Махамбет аудандық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Құлмағамбетов Ерсайын Нұрымұлы

8 71236 21452
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет, улица Абая, 13

8 71236 21452
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, Абай көшесі, 13