Об областном бюджете на 2012-2014 годы
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области № 47/450-IV от 7 декабря 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года № 2065. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 311 097 562 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 729 916 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 894 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 295 469 621 тысяч тенге;
2) затраты – 310 834 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 601 516 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 342 207 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 740 691 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 312 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 650 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 650 960 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.11.2012 № 8/69-V; с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2012 № 10/88-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасинского и Шардаринского районов, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
в бюджет Ордабасинского района – 60,5 процента;
в бюджет Шардаринского района – 64 процента;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 77 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасинского и Шардаринского и районов, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
от Ордабасинского района – 39,5 процентов;
от Шардаринского района – 36 процентов;
от города Шымкент – 23 процента.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 13.08.2012 № 5/48-V (вводится в действие с 01.01.2012).

2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 2065 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 311 097 562 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 729 916 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 894 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 600 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 295 469 621 мың теңге;
2) шығындар – 310 834 506 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2 601 516 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 342 207 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 740 691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 312 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 650 960 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын  қаржыландыру  – 3 650 960  мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық  мәслихатының 2012.11.29 № 8/69-V Шешімімен; өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.12.14 № 10/88-V Шешімімен.
2. 2012 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Ордабасы және Шардара аудандары, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Ордабасы ауданының бюджетіне – 60,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 64 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 77 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы және Шардара аудандары, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 39,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 36 пайыз;
Шымкент қаласынан – 23 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық  мәслихатының 2012.08.13 № 5/48-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

10 702 795
тысяч тенге;
Созакскому району
1 760 744
тысяч тенге;
Толебийскому району
4 570 846
тысяч тенге;
Тюлькубасскому району
3 643 043
тысяч тенге;
Шардаринскому району
4 370 247
тысяч тенге;
городу Арысь
3 044 048
тысяч тенге;
городу Кентау
2 942 352
тысяч тенге;
городу Туркестан
8 835 224
тысяч тенге;
4. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
на изъятие земельных участков для государственных нужд;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на решение вопросов обустройства моногородов;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы».
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.12.2011 № 48/469-IV; с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2012 № 2/14-V; от 03.04.2012 № 3/20-V; от 23.10.2012 № 7/67-V; от 29.11.2012 № 8/69-V (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению образования области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению культуры области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 13.08.2012 № 5/48-V (вводится в действие с 01.01.2012).

10 702 795
мың теңге;
Созақ ауданына
1 760 744
мың теңге;
Төлеби ауданына
4 570 846
мың теңге;
Түлкібас ауданына
3 643 043
мың теңге;
Шардара ауданына
4 370 247
мың теңге;
Арыс қаласына
3 044 048
мың теңге;
Кентау қаласына
2 942 352
мың теңге;
Түркістан қаласына
8 835 224
мың теңге.
4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге;
Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.12.27 N 48/469-IV; өзгерту енгізілді  - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24  N 2/14-V;  2012.04.03 № 3/20-V; 2012.10.23 № 7/67-V; 2012.11.29 № 8/69-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстық білім басқармасы;
облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы;
облыстық энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстық мәдениет басқармасы;
облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасы бойынша;
облыстық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.08.13 № 5/48-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

6. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие коммунального хозяйства;
на развитие теплоэнергетической системы;
на развитие транспортной инфраструктуры.
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.12.2011 № 48/469-IV; с изменениями,  внесенными решениями областного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2012 № 2/14-V; от 03.04.2012 № 3/20-V (вводится в действие с 01.01.2012).
6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2012 № 2/14-V (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения):
на строительство и (или) приобретение жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.12.2011 № 48/469-IV; с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2012 № 2/14-V; от 29.11.2012 № 8/69-V (вводится в действие с 01.01.2012).

6. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
Қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамыту;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.12.27 N 48/469-IV; өзгерту енгізілді  - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/14-V; 2012.04.03 № 3/20-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттердің облыстық энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасына қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/14-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.12.27 N 48/469-IV Шешімімен; өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/14-V; 2012.11.29 N 8/69-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

7. Учесть, что в областном бюджете на 2012-2013 годы предусмотрены целевые трансферты из бюджетов районов (городов областного значения) на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей полномочий по ревизионным комиссиям.
Распределение указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
8. Утвердить резерв акимата области на 2012 год в сумме 270 000 тысяч тенге.

7. 2012-2013 жылдарға арналған облыстық бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) тексеру комиссиясының уәкілеттігін берілуіне сәйкес, облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге арналған нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
8. Облыс әкімдігінің 2012 жылға арналған резервi 270 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 4.
10. Установить на 2012 год повышенные на двадцать пять процентов оклады (тарифные ставки) специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из областного бюджета, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2012 жылға ауылды жерлерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға ұлғайтылған айлықтар (тарифтік ставкалар) белгіленсін.

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии областного маслихата   Н.Абишов
Секретарь областного маслихата             А.Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV
Областной бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.11.2012 № 8/69-V; с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2012 № 10/88-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

11. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Н.Әбишов
Облыстық мәслихат хатшысы                  А.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.11.29 № 8/69-V Шешімімен; өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.12.14 № 10/88-V Шешімімен.
Санат
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3
1. КІРІСТЕР

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 397 412
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 338 659
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 507 629
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
87 584
015
Организация содержания служебных животных
7 370
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
17 248
271
Управление строительства области
12 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 500
04
Образование
53 580 861
1
Дошкольное воспитание и обучение
10 220 464
261
Управление образования области
10 220 464
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
8 129 903
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 090 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 453 094
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 589 871
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 244 313
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
345 558
261
Управление образования области
4 863 223
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 025 781
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 544 295
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 397 412
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 338 659
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 507 629
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
87 584
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
7 370
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын  материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
17 248
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 500
04
Бiлiм беру
53 580 861
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
10 220 464
261
Облыстың білім басқармасы
10 220 464
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 129 903
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 090 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 453 094
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 589 871
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
2 244 313
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
345 558
261
Облыстың білім басқармасы
4 863 223
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 025 781
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 544 295
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

269 500
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
21 826
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 821
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 838 037
253
Управление здравоохранения области
558 425
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
381 972
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 453
261
Управление образования области
6 279 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 888 381
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
25 862 630
253
Управление здравоохранения области
59 221
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 221
261
Управление образования области
7 815 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 593
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
195 178
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
299 053
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
94 718
013
Капитальные расходы государственного органа

269 500
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 826
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 821
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 838 037
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
558 425
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
381 972
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 453
261
Облыстың білім басқармасы
6 279 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 888 381
034
Техникалық және  кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың  біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
25 862 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 221
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 221
261
Облыстың білім басқармасы
7 815 822
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 593
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Облыстық мемлекеттік білім беру  мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
195 178
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
299 053
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
94 718
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 481 481
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 771 669
271
Управление строительства области
17 987 587
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
10 119 345
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 950
05
Здравоохранение
55 585 058
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 081 252
253
Управление здравоохранения области
1 081 252
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
667 959
006
Услуги по охране материнства и детства
168 818
007
Пропаганда здорового образа жизни
241 363
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
14 168 398
253
Управление здравоохранения области
14 168 398
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 401 868
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
307 254
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
355 836
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами

1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 481 481
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
3 771 669
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 987 587
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 590 292
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 119 345
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 950
05
Денсаулық сақтау
55 585 058
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 081 252
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 252
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
667 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
168 818
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
241 363
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 168 398
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 168 398
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 401 868
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
307 254
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
355 836
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету

447 357
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
227 873
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
984 733
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
206 779
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
336 644
261
Управление образования области
788 831
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
707 564
037
Социальная реабилитация
81 267
271
Управление строительства области
174 294
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
174 294
2
Социальная помощь
235 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
235 058
003
Социальная поддержка инвалидов
235 058
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 828 595
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 801 208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 766
007
Капитальные расходы государственного органа
6 263
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
76 741
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
2 337 655
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 282
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74 844
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27 387
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27 387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 259 214
1
Жилищное хозяйство
10 819 479
251
Управление земельных отношений области
1 244 278
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд

447 357
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
435 843
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
227 873
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
984 733
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
206 779
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 644
261
Облыстың білім басқармасы
788 831
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
707 564
037
Әлеуметтік сауықтандыру
81 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
174 294
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
174 294
2
Әлеуметтiк көмек
235 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
235 058
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
235 058
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 828 595
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 801 208
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 766
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 263
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
76 741
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
2 337 655
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 282
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
74 844
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27 387
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27 387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 259 214
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 819 479
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 244 278
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер

1 244 278
261
Управление образования области
347 212
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
317 419
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 793
262
Управление культуры области
312 423
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
312 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 139 871
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
326 380
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 453 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
97 426
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
176 742
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
176 742
2
Коммунальное хозяйство
25 424 735
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
25 424 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
90 205
005
Капитальные расходы государственного органа

1 244 278
261
Облыстың білім басқармасы
347 212
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 419
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 793
262
Облыстың мәдениет басқармасы
312 423
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 139 871
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
326 380
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 453 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай  салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 426
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
176 742
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 742
2
Коммуналдық шаруашылық
25 424 735
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
25 424 735
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 205
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

3 810 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10 153
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 817
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 462
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 477
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 477
271
Управление строительства области
79 907
020
Развитие объектов сельского хозяйства
79 907
2
Водное хозяйство
4 894 607
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 547 891
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
74 063
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 473 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
346 716
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
346 716
3
Лесное хозяйство
598 238
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
598 238
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
585 055
006
Охрана животного мира
13 183
5
Охрана окружающей среды
1 594 348
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
326 365
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
115 795
008
Мероприятия по охране окружающей среды
37 580
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
52 728
013
Капитальные расходы государственного органа
605
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
119 657
271
Управление строительства области

3 810 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
10 153
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 817
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 462
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 477
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 477
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 907
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
79 907
2
Су шаруашылығы
4 894 607
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 547 891
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
74 063
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 473 828
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
346 716
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
346 716
3
Орман шаруашылығы
598 238
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
598 238
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
585 055
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 183
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 594 348
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
326 365
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 795
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
37 580
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
52 728
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
605
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
119 657
271
Облыстың құрылыс басқармасы

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
812 500
033
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
812 500
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-1 178 855
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
1 178 855
Приложение 4
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
812 500
033
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
812 500
V. Бюджет тапшылығы (профицитi)
-1 178 855
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
1 178 855
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV
шешіміне 4-қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі

Сноска. Приложение 4 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.12.2011 № 48/469-IV(вводится в действие с 1 января 2012 года).
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

Ескерту. 4-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.12.27 N 48/469-IV (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті ескермегенде, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық  көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС індетінің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Шұғыл жағдайларда ауыр халдегі адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету