О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области № 48/469-IV от 27 декабря 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 29 декабря 2011 года № 2067. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 033 485 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 139 174 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 286 879 121 тысяч тенге;
2) затраты – 300 678 080 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 593 262 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 332 499 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 739 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 312 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 550 357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 550 357 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;
на оказание жилищной помощи;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города);
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов».
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 48/469-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 2067 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 301 033 485 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 139 174 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 286 879 121 мың теңге;
2) шығындар – 300 678 080 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2 593 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 332 499 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 739 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 312 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 550 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 550 357 мың теңге.»;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
тұрғын үй көмегін беруге;
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«6. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие коммунального хозяйства;
на развитие теплоэнергетической системы;
на развитие транспортной инфраструктуры.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения):
на строительство и (или) приобретение жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.».
Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

«6. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
мынадай мазмұндағы 6-1 -тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға;
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.».
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

208 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
208 881
02
Оборона
360 802
1
Военные нужды
38 093
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
38 093
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 843
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
9 250
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
322 709
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
322 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
67 239
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
20 593
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
234 877
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 396 795
1
Правоохранительная деятельность
9 396 795
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 390 295
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 382 804
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 491 366
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места  жительства и документов
106 246
014
Организация  содержания лиц, арестованных в административном порядке
26 258
015
Организация содержания служебных животных
34 303
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение  центра временного размещения оралманов и  центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
16 642
271
Управление строительства области
6 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел

208 881
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 881
02
Қорғаныс
360 802
1
Әскери мұқтаждар
38 093
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы,  азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
38 093
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 843
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
9 250
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
322 709
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы,  азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
322 709
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы,  азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 239
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
20 593
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
234 877
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 396 795
1
Құқық қорғау қызметi
9 396 795
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 390 295
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 382 804
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 491 366
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
26 258
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
34 303
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын  материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
16 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту

6 500
04
Образование
48 223 763
1
Дошкольное воспитание и обучение
6 583 820
261
Управление образования области
6 583 820
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 373 259
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 210 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 122 212
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 734 114
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 379 754
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
354 360
261
Управление образования области
5 388 098
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 282 827
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 769 594
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
48 887
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 109 778
253
Управление здравоохранения области
578 015
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
394 240
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
183 775
261
Управление образования области
7 531 763
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 306 022
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
175 741
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области

6 500
04
Бiлiм беру
48 223 763
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
6 583 820
261
Облыстың білім басқармасы
6 583 820
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 373 259
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 122 212
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 734 114
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
2 379 754
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
354 360
261
Облыстың білім басқармасы
5 388 098
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 282 827
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 769 594
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
48 887
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 109 778
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
578 015
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
394 240
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
183 775
261
Облыстың білім басқармасы
7 531 763
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 306 022
034
Техникалық және  кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу
175 741
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың  біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы

2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации  Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
22 201 317
253
Управление здравоохранения области
59 941
034
Капитальные расходы  государственных организаций образования системы  здравоохранения
59 941
261
Управление образования области
5 158 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
84 744
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
135 455
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
457 752
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
139 896
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
499 057
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
428 240
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 367 356
271
Управление строительства области
16 982 422
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 873 334
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
9 784 921
037
Строительство и реконструкция объектов образования
324 167
05
Здравоохранение
58 183 993
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 070 836
253
Управление здравоохранения области

2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 201 317
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 941
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 941
261
Облыстың білім басқармасы
5 158 954
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 744
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
135 455
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
457 752
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
139 896
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
499 057
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
428 240
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
3 367 356
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 982 422
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
6 873 334
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
9 784 921
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
324 167
05
Денсаулық сақтау
58 183 993
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда,  бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 070 836
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий  Программы занятости 2020
1 635 539
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 534
265
Управление предпринимательства и промышленности области
54 774
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
54 774
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 933 462
1
Жилищное хозяйство
6 579 284
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
6 544 097
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
475 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 003 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
2
Коммунальное хозяйство
23 354 178
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
23 354 178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
90 205
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
7 612 463
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
11 852 825
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
2 624 774
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 173 911
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
1 635 539
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
75 534
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
54 774
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
54 774
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 933 462
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 579 284
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 544 097
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
475 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 003 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық  бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
2
Коммуналдық шаруашылық
23 354 178
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
23 354 178
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 205
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
7 612 463
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен  жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
11 852 825
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
2 624 774
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
1 173 911
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

35 275
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
119 736
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
330 258
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 457
271
Управление строительства области
11 642 158
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 964 510
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
8 214 833
037
Строительство и реконструкция объектов образования
462 815
05
Здравоохранение
44 459 073
2
Охрана здоровья населения
962 026
253
Управление здравоохранения области
962 026
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
695 611
006
Услуги по охране материнства и детства
174 745
007
Пропаганда здорового образа жизни
91 670
3
Специализированная медицинская помощь
8 180 325
253
Управление здравоохранения области
8 180 325
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 019 235
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
63 299
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
850 769
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
247 022
4
Поликлиники
19 293 194
253
Управление здравоохранения области
19 293 194
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
15 504 036
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 956 301
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
832 857
5
Другие виды медицинской помощи
3 350 919
253
Управление здравоохранения области
3 350 919
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация

35 275
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
119 736
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
330 258
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 457
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 642 158
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
2 964 510
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
8 214 833
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
462 815
05
Денсаулық сақтау
44 459 073
2
Халықтың денсаулығын қорғау
962 026
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
962 026
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
695 611
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
174 745
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
91 670
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 180 325
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 180 325
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 019 235
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
63 299
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
850 769
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
247 022
4
Емханалар
19 293 194
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 293 194
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
15 504 036
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
2 956 301
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
832 857
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 350 919
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 350 919
011
Жедел медициналық  көмек көрсету және санитарлық авиация

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
812 500
033
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
812 500
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-1 178 855
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
1 178 855
Приложение 4 к решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 27 декабря
2011 года № 48/469-IV
Приложение 4 к решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 7 декабря
2011 года № 47/450-IV
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру  в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
__________________________

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
812 500
033
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
812 500
V. Бюджет тапшылығы (профицитi)
-1 178 855
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
1 178 855
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2011 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 48/469-IV шешіміне 4-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2011 жылғы
7 желтоқсандағы
№ 47/450-IV шешіміне 4-қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті ескермегенде, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық  көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС індетінің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Шұғыл жағдайларда ауыр халдегі адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету