Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 157. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 1 марта 2011 года N 14-10-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Руководителя аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 587
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Руководителя аппарата акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 587.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Сайрамской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Тургынбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района:                               У.Кайназаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии:                    Шадиева Куралай Балтабаевна
24 февраля 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата Сайрамского
района от 24 февраля 2011 года № 157
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
по Аксукентскому сельскому округу:
1. Село Аксукент, площадь «Мартобе»;

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 157 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 наурызда N 14-10-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 587 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 2012.02.20 № 587 хатымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров
КЕЛІСІЛДІ:
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрайымы:               Қ.Шадиева
«24» ақпан 2011 жыл
Сайрам ауданы әкімдігінің
24 ақпан 2011 жылғы
№ 157 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі
Ақсукент ауыл округі бойынша
1. Ақсукент ауылы, «Мәртөбе» алаңы;

2. Село Аксукент, улица Мавланова, территория государственного учреждения (далее- ГУ) «Основная средняя школа имени Айша биби»;
3. Село Аксукент, улица Курбанова, территория ГУ «Основная средняя школа имени Титова»;
4. Село Аксукент, улица Кыстаубаева, территория ГУ «Средняя школа № 47»;
5. Село Аксукент, улица Сураншы Батыра, территория ГУ «Средняя школа № 94»;
6. Село Аксукент, улица Байтурсынова, территория ГУ «Средняя школа № 5 имени Горького»;
7. Село Аксукент, улица Иманалиева, территория ГУ «Средняя школа № 7 имени Бабыра»;
8. Село Аксукент, улица Шахабиддина, территория ГУ «Основная средняя школа № 82 имени Б.Наметова»;
9. Село Аксукент, территория государственного коммунального казенного предприятия «Сайрамская районная центральная больница»;
10. Село Аксукент, улица Сураншы Батыра, территория сельского клуба имени Ш.Калдаякова;
11. Село Аксукент, улица Сураншы Батыра, территория ГУ «Средняя школа № 97».
по Манкентскому сельскому округу:
12. Село Манкент, улица О.Курбаналиева, территория ГУ «Основная средняя школа № 45 «1-Май»»;
13. Село Манкент, улица Бирлик, территория ГУ «Средняя школа № 64 имени Ш.Рашидова»;
14. Село Манкент, улица О.Курбаналиева, территория ГУ «Основная средняя школа имени С.Рахимова».
по Жибек Жолинскому сельскому округу:
15. Село Жибек Жолы, улица Абылайхан, территория ГУ «Средняя школа имени Бокейхана»;
16. Село Машат, улица Школьная, территория ГУ «Основная средняя школа № 80 «Машат»»;
17. Село Сикым, улица Мусабекова, территория ГУ «Средняя школа № 47 имени Амангелди».
по Тассайскому сельскому округу:
18. Село Тассай,улица, О.Абдиразакова, территория ГУ «Средняя школа № 9 имени Д.Нурпеисовой»;
19. Село Тассай, улица Мектеп, территория ГУ «Основная средняя школа № 46 имени Оразбая»;
20. Село Достык, улица Н.Абдирова, территория ГУ «Средняя школа № 102».
по Кутарысскому сельскому округу:
21. Село Кутарыс, улица Толеби, территория ГУ «Средняя школа № 30 имени Ы. Алтынсарина»;
22. Село Акарыс, улица Тажитаева, территория ГУ «Средняя школа № 31 имени Байдибека»;
23. Село Оймауыт, улица Жамбыл, территория ГУ «Основная средняя школа имени Толе би».
по Акбулакскому сельскому округу:
24. Село Акбулак, улица Курмантаева, территория ГУ «Средняя школа № 18 имени Курмантаева»;
25. Село Шапырашты, улица Толебаева, территория ГУ «Средняя школа № 39 имени С.Бекбосынова»;
26. Село Отемис, улица, Жолдыбай, территория ГУ «Средняя школа № 38 имени Абая».
по Каратобинскому сельскому округу:
27. Село Базаркакпа, улица Е.Юсупова, территория ГУ «Средняя школа № 15 имени Е.Юсупова»;

2. Ақсукент ауылы, Мавланов көшесі, «Айша бибі атындағы негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі (әрі қарай-ММ) аумағы;
3. Ақсукент ауылы, Құрбанов көшесі, «№ 61 Г.Титов атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
4. Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, «№ 47 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
5. Ақсукент ауылы, Сұраншы Батыр көшесі, «№ 94 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
6. Ақсукент ауылы, Байтұрсынов көшесі, «№ 5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
7. Ақсукент ауылы, Иманалиев көшесі, «№ 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
8. Ақсукент ауылы, Шахабиддин көшесі, «№ 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
9. Ақсукент ауылы, «Сайрам аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағы;
10. Ақсукент ауылы, Сұраншы батыр көшесі, Ш.Қалдаяқов атындағы ауыл клубының ғимаратының алды;
11. Ақсукент ауылы, Сұраншы батыр көшесі, «№ 97 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Манкент ауыл округі бойынша
12. Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, «№ 45 «1-Май» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
13. Манкент ауылы, Бірлік көшесі, «№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
14. Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, «Сабыр Рахимов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Жибек жолы ауыл округі бойынша
15. Жібек жолы ауылы, Абылайхан көшесі, «Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
16. Машат ауылы, Школьная көшесі, «№ 80 «Машат» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
17. Сихым ауылы, Мұсабеков көшесі, «№ 47 Амангелді атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Тассай ауыл округі бойынша
18. Тассай ауылы, Ө.Әбдіразақов көшесі, «№ 9 Д.Нұрпеисова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
19. Таскен ауылы, Мектеп көшесі, «№ 46 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
20. Достық ауылы, Н.Әбдіров көшесі «№ 102 жалпы орта мектеп» ММ аумағы.
Құтарыс ауыл округі бойынша
21. Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, «№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
22. Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі, «№ 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
23. Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі, «Төле би атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Ақбұлақ ауыл округі бойынша
24. Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, «№ 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
25. Шапырашты ауылы, Төлебаев көшесі, «№ 39 Сансызбай Бекбосынов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
26. Өтеміс ауылы, Жолдыбай көшесі, «№ 38 Абай атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қаратөбе ауыл округі бойынша
27. Базарқақпа ауылы, Е.Юсупов көшесі, «№ 15 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;

28. Село Базаркакпа, улица С.Жанарова, территория ГУ «Средняя школа № 98»;
29. Село Абдуллаабад, улица Абдуллаабад, территория ГУ «Средняя школа № 55 имени Али Акбаева»;
30. Село Бадам-1, улица Н.Ирисбекова, территория ГУ «Средняя школа № 21 имени Мукуми».
по Кайнарбулакскому сельскому округу:
31. Село Курлык, улица Жумабаева, территория ГУ «Средняя школа № 51 имени Ж.Кауалова»;
32. Село Ширкин, улица Алжанова, территория ГУ «Средняя школа № 52 имени М.Озтурик»;
33. Село Асил арык, улица Б.Момышулы, территория ГУ «Средняя школа № 49 имени Ш.Уалиханова»;
34. Село Комешбулак, улица Сарманова, территория ГУ «Средняя школа № 29 имени К.Тленшина»;
35. Село Кайнарбулак, улица Болешев, территория ГУ «Средняя школа № 48 «Кайнарбулак»»;
36. Село Таскешу, улица А.Молдагуловой, территория ГУ «Средняя школа № 50 имени Н.Тилендиева»;
37. Село Сары Арык, территория ГУ «Основная средняя школа № 72 имени Х.Адебекова»;
38. Село Комешбулак, улица А.Зияева, территория ГУ «Средняя школа № 67 «Комешбулак».
по Колкентскому сельскому округу:
39. Село Аксуабад, улица Т.Рустемова, территория ГУ «Средняя школа № 26 имени М.Кашкари»;
40. Село М.Оразалиев, улица Абая, территория ГУ «Средняя школа № 41 имени М.Оразалиева»;
41. Село Теспе, улица К.Жандарбекова, территория ГУ «Основная средняя школа № 59 имени К.Жандарбекова»;
42. Село Косбулак, улица Пахтазарибдар, территория ГУ «Средняя школа № 63 имени К.Сатбаева»;
43. Село Ханкорган, улица Ш.Уалиханова, территория ГУ «Средняя школа № 44 «Мадени»;
44. Село Колкент, улица Туркистан, территория ГУ «Средняя школа № 13 имени А.Навои»;
45. Село Колкент, улица Ленин жолы, территория ГУ «Средняя школа № 96».
по Арысскому сельскому округу:
46. Село Кожакорган, улица Ш.Уалиханова, территория ГУ «Школа-гимназия № 12 имени Т.Рустемова»;
47. Село Нуржанкорган, улица Ж.Хайтенова, территория ГУ «Основная средняя школа № 62 имени М.Анартаева».
по Бадамскому сельскому округу:
48. Село Орманшы, улица А.Искакова, территория ГУ «Средняя школа № 78 «Лесхоз»;
49. Село Актас, территория ГУ «Основная средняя школа «Актас»;
50. Село Айколь, территория ГУ «Начальная школа «Айколь».
по Жулдызскому сельскому округу:
51. Село Бадам-1, территория ГУ «Средняя школа № 22 «Жулдыз»;
52. Село Бадам-2, территория ГУ «Средняя школа № 40»;
53. Село Каратобе, улица Бахир Рамиз ГУ «Средняя школа № 53 имени М.Ауезова»;
54. Село Карабастау, улица Ж.Камбарулы «Школа гимназия № 54 имени Ж.Аймаутова»;

28. Базарқақпа ауылы, С.Жанаров көшесі, «№ 98 шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
29. Абдуллаабад ауылы, Абдуллаабад көшесі, «№ 55 Али Акбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
30. Бадам-1 ауылы, Н.Ирисбеков көшесі, «№ 21 Мукуми атындағы орта мектебі» ММ аумағы.
Қайнарбұлақ ауыл округі бойынша
31. Құрлық ауылы, Жұмабаев көшесі, «№ 51 Жүнісбек Қауалов атындағы жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
32. Шіркін ауылы, Алжанов көшесі, «№ 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
33. Әсіл арық ауылы, Б.Момышұлы көшесі, «№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
34. Көмешбұлақ ауылы, Сарманов көшесі, «№ 29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
35. Қайнарбұлақ ауылы, Бөлешев көшесі, «№ 48 «Қайнарбұлақ» жалпы орта мектебі » ММ аумағы;
36. Таскешу ауылы, А.Молдағұлова көшесі, «№ 50 Н.Тілендиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
37. Сары Арық ауылы, «№ 72 Х.Әдебеков атындағы шағын негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
38. Көмешбұлақ ауылы, А.Зияев көшесі, «№ 67 «Көмешбұлақ» жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Көлкент ауыл округі бойынша
39. Ақсуабад ауылы, Т.Рүстемов көшесі, «№ 26 М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
40. М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі, «№ 41 М.Оразалиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
41. Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі, «№ 59 Қ.Жандарбеков атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
42. Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі, «№ 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
43. Ханқорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, «№ 44 «Мәдени» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
44. Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, «№ 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
45. Көлкент ауылы, Ленин жол көшесі, «№ 96 негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Арыс ауыл округі бойынша:
46. Қожақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, «№ 12 Т.Рүстемов атындағы мектеп-гимназия» ММ аумағы;
47. Нұржанқорған ауылы, Ж.Хайтенов көшесі, «№ 62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Бадам ауыл округі бойынша:
48. (Орманшы ауылы, Ә.Ысқақов көшесі, «№ 78 Лесхоз жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
49. Ақтас ауылы, «Ақтас негізгі мектебі» ММ аумағы;
50. Айкөл ауылы, «Айкөл бастауыш мектебі» ММ аумағы.
Жұлдыз ауыл округі бойынша:
51. Бадам-1 ауылы, «№ 22 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
52. Бадам–2 ауылы, «№ 40 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
53. Қаратөбе ауылы, Бахриз Рамиз көшесі, «№ 53 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
54. Қарабастау ауылы, Ж.Қамбарұлы көшесі, «№ 54 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназия» ММ аумағы;

55. Село Жулдыз, территория ГУ «Средняя школа № 79».
по Жанаталапскому сельскому округу:
56. Село Жанаталап, территория ГУ «Средняя школа № 84 имени Т.Тажибаеа»;
57. Село Игилик, улица В.Терешковой, территория ГУ «Средняя школа № 85 имени К.Касымулы»;
58. Село Кызыл-жар, территория ГУ «Средняя школа № 86 имени В.Терешковой».
по Карасусскому сельскому округу:
59. Село Карасу, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Средняя школа имени М.Сапарбаева № 14»;
60. Село Карасу, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Средняя школа имени А.Байтурсынова № 83»;
61. Село Мартобе, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Средняя школа «Мартобе»;
62. Село Акбай, Улица Хамза территория ГУ «Средняя школа «Акбай» № 28»;
63. Село Ынтымак, улица Алтынсарина территория ГУ «Средняя школа имени М.Махажанова № 24»;
64. Село Айтеке би, улица Уалиханова территория ГУ «Основная средняя школа имени С.Датулы № 68»;
65. Село Бескепе, улица А.Молдагуловой территория ГУ «Основная средняя школа «Бескепе»;
66. Село Акбастау, улица Табирова территория ГУ «Средняя школа имени Н.Шойынбаева № 33».
по Карабулакскому сельскому округу:
67. Село Карабулак, улица Мирза баба, территория ГУ «Основная средняя школа № 100»;
68. Село Карабулак, улица С.Сейфуллина, территория ГУ «Средняя школа № 41 имени Жамбыла»;
69. Село Карабулак, улица Махмуд баба, территория ГУ «Средняя школа № 42 имени Фурката»;
70. Село Карабулак, улица Ахунбабаева, территория ГУ «Средняя школа № 92 «Аксу»;
71. Село Карабулак, улица Сайрам какпа, территория ГУ «Средняя школа № 10 «Карабулак»;
72. Село Карабулак, улица Мукуми, территория ГУ «Основная средняя школа № 77 имени Хамзы»;
73. Село Карабулак, улица Далабазар, территория ГУ «Основная средняя школа «Далабазар»;
74. Село Карабулак, улица Ахмарова, территория ГУ «Основная средняя школа № 81 имени Улугбека»;
75. Село Карабулак, улица Харазми, территория ГУ «Средняя школа № 101»;
76. Село Карабулак, улица Далабазар, территория ГУ «Средняя школа № 48 имени Д.Конаева»;
77. Село Карабулак, улица Беруни, территория ГУ «Средняя школа № 3 имени Хамзы».
по Карамуртскому сельскому округу:
78. Село Карамурт, улица Жамбыл, территория ГУ «Средняя школа № 56 имени Ю.Гагарина»;
79. Село Карамурт, улица Х.Нигматжанова, территория ГУ «Средняя школа № 37»;
80. Село Карамурт, улица А.Моминжанова, территория ГУ «Средняя школа № 6 имени С.Кирова»;
81. Село Карамурт, улица Уста-Хидир, территория ГУ «Средняя школа № 57 имени И.Панфилова».
по Сайрамскому сельскому округу:
82. Село Сайрам, улица Амира Тимура, территория ГУ «Южно-Казахстанского узбекского драматического театра»;

55. Жұлдыз ауылы, «№ 79 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Жаңаталап ауыл округі бойынша:
56. Жаңаталап ауылы, ауылдық мәдениет үйі;
57. Игілік ауылы, В.Терешкова көшесі, «№ 85 К.Қасымұлы атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
58. Қызыл-жар ауылы, «№ 86 Терешкова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарасу ауыл округі бойынша:
59. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, «№ 14 М. Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
60. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, «№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
61. Мәртөбе ауылы, Жібек жолы көшесі, «Мәртөбе» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
62. Ақбай ауылы, Хамза көшесі, «№ 28 Ақбай жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
63. Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин, «№ 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
64. Әйтеке би ауылы, Уәлиханов көшесі, «№ 68 Сырым Датұлы атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
65. Бескепе ауылы, А.Молдағұлова көшесі, «Бескепе негізгі мектебі» ММ аумағы;
66. Ақбастау ауылы, Табиров көшесі, «№ 33 Н.Шойынбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарабұлақ ауыл округі бойынша:
67. Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, «№ 100 негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
68. Қарабұлақ ауылы, Сейфуллин көшесі, «№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
69. Қарабұлақ ауылы, Махмұд баба көшесі, «№ 42 Фуркат атындағы орта мектебі» ММ аумағы;
70. Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, «№ 92 «Ақсу» негізгі мектебі» ММ аумағы;
71. Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, «№ 10 «Қарабұлақ» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
72. Қарабұлақ ауылы, Мукуми көшесі, «№ 77 Хамза атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
73. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, «Далабазар» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
74. Қарабұлақ ауылы, Ахмаров көшесі, «№ 81 Ұлықбек атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
75. Қарабұлақ ауылы, Хоразмий көшесі, «№ 101 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
76. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, «№ 48 Д.Қонаев атындағы мектеп лицей» ММ аумағы;
77. Қарабұлақ ауылы, Беруни көшесі, «№ 3 Хамза атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарамұрт ауыл округі бойынша:
78. Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, «№ 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
79. Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, «№ 37 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
80. Қарамұрт ауылы, А.Момынжанов көшесі, «№ 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
81. Қарамұрт ауылы, Уста-Хидир көшесі, «№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Сайрам ауыл округі бойынша:
82. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің өзбек драма театры» ММ аумағы;

83. Село Сайрам, улица Хамзы, территория ГУ «Средняя школа № 23 имени Хамзы»;
84. Село Сайрам, улица Аль-Фараби, территория ГУ «Основная средняя школа № 35 имени Б.Садыкова»;
85. Село Сайрам, улица Амира Тимура, территория ГУ «Средняя школа № 66 имени М.Маметовой»;
86. Село Сайрам, улица Макаренко, территория ГУ «Средняя школа № 4 имени Аль-Фараби»;
87. Село Сайрам, улица Амира Тимура, территория ГУ «Средняя школа № 17 имени Атои»;
88. Село Кызыл-су, улица Кызыл-су, территория ГУ «Средняя школа № 36 «Сайрам»»;
89. Село Сайрам, улица Абрагим-Ата, территория ГУ «Средняя школа № 19 имени Хусанова»;
90. Село Сайрам, улица Жамалова, территория ГУ «Средняя школа № 91».
Приложение 2
к постановлению акимата Сайрамского
района от 24 февраля 2011 года № 157
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
1. Село Аксукент, улица Жібек жолы, районный Дом культуры имени К.Жандарбекова;
2. Село Карабулак, улица Махмуд баба, актовый зал средней школы № 53 имени Фурката;
3. Село Сайрам, улица Амир Тимура, Узбекский драматический театр акимата Южно-Казахстанской области;
4. Село Таскен, актовый зал основной средней школы № 46 имени Оразбая;
5. Село Манкент, улица Парчаоб, сельский Дом культуры;
6. Село Каратобе, Ленгерское шоссе, актовый зал средней школы № 53 имени М.Ауезова;
7. Село Колкент, улица Туркестанская, актовый зал средней школы № 13 имени А.Навои;
8. Село Базаркакпа, улица Есеке Юсупова, актовый зал средней школы № 15 имени Е.Юсупова;
9. Село Карасу, улица Жибек жолы, актовый зал средней школы имени М.Сапарбаева;
10. Село Ходжакорган, улица Ш.Валиханова, актовый зал школы-гимназии № 12 имени Т.Рустемова;
11. Село Құтарыс, улица Толеби, актовый зал средней школы №30 имени Ы.Алтынсарина;
12. Село Карамурт, улица Моминжанова, актовый зал средней школы № 6 имени Кирова;
13. Село Орманшы, улица А.Искакова, актовый зал средней школы № 78 «Лесхоз»;
14. Село Акбулак, улица Курмантаева, актовый зал средней школы № 18 имени А.Курмантаева;
15. Село Асил, улица Сейфуллина, актовый зал средней школы № 49 имени Ш.Валиханова;
16. Село Жибек жолы, улица Женис, актовый зал средней школы имени Бокейхана;
17. Село Жанаталап, сельский Дом культуры.

83. Сайрам ауылы, Хамза көшесі, «№ 23 Хамза атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
84. Сайрам ауылы, Әль-Фараби көшесі, «№ 35 Б.Садыков атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
85. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, «№ 66 М.Мамедова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
86. Сайрам ауылы, Макаренко көшесі, «№ 4 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
87. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, «№ 17 Атои атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
88. Қызыл-су ауылы, Қызыл су көшесі, «№ 36 «Сайрам» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
89. Сайрам ауылы, Ибрагим-Ата көшесі, «№ 19 З.Хусанов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
90. Сайрам ауылы, Жамалов көшесі, «91 негізгі мектебі» ММ аумағы.
Сайрам ауданы әкімдігінің
24 ақпан 2011 жылғы
№ 157 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Ақсукент ауылы, Жібек жолы көшесі, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйі;
2. Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, № 42 Фуркат атындағы атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
3. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің өзбек драма театры;
4. Таскен ауылы, № 46 Оразбай атындағы негізгі орта мектебінің мәжіліс залы;
5. Манкент ауылы, Парчаоб көшесі, ауылдық мәдениет үйі;
6. Қаратөбе ауылы, Ленгір тас жолы, № 53 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
7. Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, № 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
8. Базарқақпа ауылы, Есеке Юсупов көшесі, «№ 15 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
9. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, № 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
10. Ходжақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 12 Т.Рүстемов атындағы мектеп-гимназияның мәжіліс залы;
11. Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, № 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
12. Қарамұрт ауылы, Момынжанов көшесі, № 6 Киров атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
13. Орманшы ауылы, Ә.Ысқақов көшесі, № 78 «Лесхоз» жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
14. Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, № 18 Ә.Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
15. Әсіл арық ауылы, Сейфуллин көшесі, № 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
16. Жібек жолы ауылы, Жеңіс көшесі, Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
17. Жаңаталап ауылы, ауылдық мәдениет үйі.