О внесении изменений и дополнений в решение от 23 июля 2010 года № 26/4 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 июня 2011 года N 33/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 июля 2011 года за N 5-1-168. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 34/5-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 34/5-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" от 23 июля 2010 года № 26/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-149) следующие изменения и дополнения:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Получатели жилищной помощи ежеквартально представляют счета о размере целевого взноса на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, о размере ежемесячных взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, на потребление коммунальных услуг за квартал, предшествующий кварталу обращения, документы, подтверждающие доходы семьи. Жилищная помощь назначается при условии регулярной оплаты текущих платежей за коммунальные услуги с месяца ее назначения.";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания: "Получатели жилищной помощи в течение 10 рабочих дней информируют уполномоченный орган о любых изменениях формы собственности своего жилья, состава семьи, ее совокупного дохода и статуса. Заявители несут ответственность за достоверность представленных сведений в установленном законодательством порядке.";
пункт 19 изложить в новой редакции: "Доля предельно допустимых расходов семьи устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 10%.";
пункт 20 исключить.

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 маусымдағы N 33/7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 07 шілдеде № 5-1-168 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 34/5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2014 N 34/5-V шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-149 нөмірімен тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесінде:
5 тармақ мына редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін алушылар кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге арналған нысаналы жарнаның мөлшері туралы, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы, өтініш жасаған тоқсанның алдындағы тоқсанға коммуналдық қызметтерді тұтынуға шоттарды, және де отбасының кірісін растайтын құжаттарды тоқсан сайын беріп отырады. Тұрғын үй көмегі коммуналдық қызметтер үшін ағымдағы төлемдерді оны тағайындаған айдан бастап тұрақты төлеген жағдайда ғана тағайындалады.";
мына мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын: "Тұрғын үй көмегін алушылар 10 жұмыс күні ішінде уәкілетті органды өз тұрғын үйінің меншік нысанының, отбасы құрамының, оның жиынтық табысы мен мәртебесінің кез келген өзгерістері туралы хабардар етеді. Өтініш берушілер ұсынылған мәлiметтердiң дұрыстығы үшiн заңнамада белгіленген тәртіппен жауапты болады.";
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: "Отбасының шекті жол берілетін шығыстарының үлесі отбасының жиынтық табысына қарай 10 % мөлшерінде белгіленеді.";
20 тармақ алынып тасталсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Бергалиев
Секретарь городского маслихата В. Головатюк

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ғ. Берғалиев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
В. Головатюк