Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2011 года N 357. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2011 года за N 5-13-90. Отменено - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 30 декабря 2011 года N 648
Сноска. Отменено - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 30.12.2011 N 648.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2011 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ (приложение).
2. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
3. Ответственность за реализацию норм постановления возложить на отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района (Г.К. Болгамбаева).
4. Признать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района № 251 от 10 января 2011 года «Об организации общественных работ на 2011 год».
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ракышеву Б.Т.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                           А.Бекбосынов
Приложение к постановлению акимата
Катон-Карагайского района № 357

2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі N 357 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 17 мамырда N 5-13-90 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 648 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011.12.30 N 648 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасының, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасының20 бабының, «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген  қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін (қосымша).
2. Ұйым басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, 18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.
3. Қаулының нормаларын жүзеге асыру жауаптылығы Катонқарағай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Г.Қ Болғамбаева) жүктелсін.
4. «2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 251 қаулысының күші жойылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т. Рақышеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               А. Бекбосынов
Катонқарағай аудандық әкімдігінің

от 25 апреля 2011 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы, источники финансирования
и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потреб ность
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Катон- Карагайского района»
Помощь в работе по уточнению и заполнению информационной базы учета физических лиц
20-25 документов в день
3
3
Бюджет Катон-Карагайского района
уборка территории учреждения, благостройство и озеленение, полив цветочных клумб
400 кв. метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Улкен Нарынского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
6 сел общей численностью населения 7960 человек, 2229 домов
54
54
Бюджет Катон-Карагайского района
уборка территории, экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
3-4 гектара в месяц
посадка и полив саженцев
600 саженцев
вывоз мусора
32 тонны в месяц
помощь по сбору налогов
2229 домов
уборка территории около памятников, ремонтные работы, обслуживание, полив цветочных клумб
4 памятника, 800 кв. метров
помощь одиноким престарелым гражданам по домашнему хозяйству (очистка крыш домов от снега, рубка дров)
900-1000 кв. метров в неделю
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 пункт участковой полиции, в неделю 5 рейдов
доставка писем и уведомлений
в неделю 5-10 документов
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Хайрузовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
4 села общей численностью населения 2031 человек, 527 домов
16
16
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
11820 кв. метров в месяц; 1,5 км. в день
уборка улиц; посадка и полив саженцев
200 саженцев
работы по уборке свалок и приведение их в надлежащее состояние
2370 кв.метров
уборка территории около памятников, ремонтные работы, полив цветочных клумб
2 памятника, 500 кв.метров
ремонтные работы (реконструкция, ремонт жилья, объектов социально- культурного назначения)
4250 кв. метров в месяц
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 пункт участковой полиции, в неделю 5 рейдов
доставка писем и уведомлений
5-10 документов в месяц
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Солоновского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг

2011 жылғы 25 сәуірдегі
№ 357 қаулысымен бекітілген
2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың нақты
жағдайлары
р/н
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
"Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жеке тұлғаларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені нақтылау, толтыру жұмыстарына көмектесу;
мекеменің аумағын жинастыру, көгалдандыру және көркейту, гүлзарларды суару
Күніне 20-25 құжат;
400 шаршы метр
3
3
Катонқарағай ауданының бюджеті
2
"Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыстарды тиеп шығару жұмыстары;
салық жинауға көмектесу;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру, жөндеу жұмыстары және қызмет көрсету, гүлзарларды суару;
жалғыз басты қарт адамдарға үй шаруашылығына көмектесу (үйлердің шатырларын қардан тазалау, отын жару) жұмыстары;
учаскелік полиция инспекторына құқық бұзушылықтың алдын алу жұмыстарына, қылмысты ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 7960 жалпы адам санымен 6 ауыл, 2229 үй;
айына 3-4 гектар;
600 көшет;
айына 32 тонна;
барлығы 2229 үй;
4 ескерткіш, 800 шаршы метр;
айына 900-1000 шаршы метр;
1 учаскелік полиция пункті, аптасына 5 рейд;
айына 5-10 құжат
54
54
Катонқарағай ауданының бюджеті
3
"Ново-Хайрузовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыс үйінділерді тазалау және қалпына келтіру жұмыстары;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру, жөндеу жұмыстары және қызмет көрсету, гүлзарларды суару;
жөндеу жұмыстар (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
учаскелік полиция инспекторына құқық бұзушылықтың алдын алу жұмыстарына, қылмысты ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2031 жалпы адам саны-мен 4 ауыл, 527 үй;
айына 11820 шаршы метр;
1,5 шақырым;
200 көшет;
2370 шаршы метр;
2 ескерткіш, 500 шаршы метр;
айына 4250 шаршы метр;
1 учаскелік полиция пункті, аптасына 5 рейд;
айына 5-10 құжат
16
16
Катонқарағай ауданының бюджеті
4
"Солоновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
учаскелік инспекторларға құқық бұзушылық фактілердің алдын алуға, ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу

2 села общей численностью населения 2394 человек, 568 домов
15
15
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
2697 кв. метров в месяц
посадка и полив саженцев
200 саженцев
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 пункт участковой полиции, в неделю 4 рейда
доставка писем и уведомлений
в неделю 5-10 документов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Березовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
4 села общей численностью населения 2975 человек, 615 домов
12
12
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
2697 кв. метров в месяц
посадка и полив саженцев
800 саженцев
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 пункт участковой полиции в неделю 4 рейда
доставка писем и уведомлений
в неделю 5-10 документов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Поляковского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
4 села общей численностью населения 1582 человек, 349 домов
12
12
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
2370 кв. метров в месяц
уборка улиц; посадка и полив саженцев;
уборка территории около памятника, полив цветочных клумб
9,5 км в неделю;
100 саженцев;
1 памятник, 250 кв. метров
вывоз мусора
5-6 тонн в неделю
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Солдатовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
1 село общей численностью населения 1245 человек, 233 дома
10
10
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
4000 кв.метров в месяц
ремонтные работы (реконструкция и ремонт объектов социально- культурного назначения)
в неделю 285 кв. метров
посадка и полив саженцев
400 саженцев
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 участковый пункт полиции, в неделю 4 рейда
доставка писем и уведомлений
5-6 документов в неделю
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Катон-Карагайского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
5 сел общей численностью населения 6819 человек, 1100 домов
28
28
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
50 гектаров в год
очистка русла реки Катонка и арыков;
45 км в месяц
посадка и полив саженцев
250 саженцев
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Коробихинского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг

Тұрғындардың 2394 жалпы адам санымен 2 ауыл, 568 үй;
айына 2697 шаршы метр;
200 көшет;
1 учаскелік полиция пункті, аптасына 4 рейд;
айына 5-10 құжат
15
15
Катонқарағай ауданының бюджеті
5
"Ново-Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
учаскелік инспекторларға құқық бұзушылық фактілердің алдын алуға, ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2975 жалпы адам санымен 4 ауыл, 615 үй;
айына 2697 шаршы метр;
800 көшет;
1 учаскелік полиция пункті, аптасына 4 рейд;
айына 5-10 құжат
12
12
Катонқарағай ауданының бюджеті
6
"Ново-Поляковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру, гүлзарларды суару;
қоқыстарды тиеп шығару жұмыстары
Тұрғындардың 1582 жалпы адам санымен 4 ауыл, 349 үй;
айына 2370 шаршы метр;
9,5 шақырым;
100 көшет;
250 шаршы метр;
аптасына 5-6 тонна
12
12
Катонқарағай ауданының бюджеті
7
"Солдатово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жөндеу жұмыстар (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
көшеттерді отырғызу, суару;
учаскелік инспекторға құқық бұзушылық фактілердің алдын алуға, ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың жалпы 1245 адам санымен 1 ауыл, 233 үй;
айына 4000 шаршы метр;
аптасына 285 шаршы метр;
400 көшет;
1 учаскелік полиция пункті;
аптасына 4 рейд;
аптасына 5-6 құжат
10
10
Катонқарағай ауданының бюджеті
8
"Катонқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
Катонка өзенінің, арықтардың арнасын тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару
Тұрғындардың 6819 жалпы адам санымен 5 ауыл, 1100 үй;
жыл бойы 50 гектар;
айына 45 шақырым;
250 көшет
28
28
Катонқарағай ауданының бюджеті
9
"Коробиха ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
қоқыстарды тиеп шығару жұмыстары;
көшеттерді отырғызу, сұғару

3 села общей численностью населения 1454 человек, 321 дом
12
12
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
15 гектаров в год
работы по вывозу мусора
250 тонн в год
посадка и полив саженцев
100 саженцев
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
3200 кв. метров в месяц
8
8
Бюджет Катон-Карагайского района
очистка русла реки и арыков
25 км в месяц
работы по вывозу мусора
80 тонн в год
ремонтные работы, реконструкция и ремонт мостов
5 мостов
работы по отоплению сельского клуба
на период отопительного сезона
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Белкарагайского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
4 села общей численностью населения 2161 человек, 412 домов
12
12
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
в год 25 гектаров
посадка и полив саженцев
250 саженцев
ремонтные работы ( реконструкция, ремонт жилья, объектов социально- культурного назначения
2 сельских клуба
уборка территории заброшенных зданий и домов
8 домов, 300-400 кв.метров в неделю
помощь участковому инспектору в профилактике правонарушений и охране правопорядка
1 пункт участковой полиции, в неделю 4 рейда
доставка писем и уведомлений
в неделю 5-10 документов
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккайнарского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
4 села общей численностью населения 2683 человек, 468 домов
16
16
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
600 кв.метров в неделю; 4-5 км в месяц
уборка улиц; уборка территорий заброшенных зданий и домов
9 домов, 500 кв. метров в неделю
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг
5 сел общей численностью населения 1622 человек, 359 домов
9
9
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
600 кв.метров в неделю; 22 км в год
уборка улиц;
посадка и полив саженцев
200 саженцев
ремонтные работы, реконструкция и ремонт мостов
6 мостов, 34 кв. метра
уборка территорий заброшенных зданий и домов
12 домов, 600 кв. метров
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Урыльского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;

Тұрғындардың 1454 жалпы адам санымен 3 ауыл, 321 үй;
жыл бойы 15 гектар;
жыл бойы 250 тонна;
100 көшет
12
12
Катонқарағай ауданының бюджеті
10
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
күл-қоқыстарды тиеп шығару жұмыстары;
өзендердің, бұлақтардың арнасын тазарту;
жөндеу жұмыстар, көпірлерді жөндеу және қайта жаңарту;
ауылдық клубты жылыту жұмыстары
Айына 3200 шаршы метр;
жыл бойы 80 тонна;
айына 25 шақырым;
5 көпір;
жылу беру мерзімі бойынша
8
8
Катонқарағай ауданының бюджеті
11
"Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
мәдени әлеуметтік нысандарды жөндеу жұмыстары;
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазалау;
учаскелік инспекторларға құқық бұзушылық фактілердің алдын алуға, ашуға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2161 жалпы адам санымен 4 ауыл, 412 үй;
жыл бойы 25 гектар;
250 көшет;
2 ауылдық клуб;
8 үй, аптасына 300-400 шаршы метр;
1 учаскелік полиция пункті, аптасына 4 рейд;
айына 5-10 құжат
12
12
Катонқарағай ауданының бюджеті
12
"Аққайнар ауылдық округі әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау жұмыстары;
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазалау
Тұрғындардың 2683 жалпы адам санымен 4 ауыл, 468 үй;
аптасына 600 шаршы метр;
айына 4-5 шақырым;
9 үй, аптасына 500 шаршы метр
16
16
Катонқарағай ауданының бюджеті
13
"Жамбыл ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау жұмыстары;
көшеттерді отырғызу, суару;
жөндеу жұмыстар, көпірлерді жөндеу және қайта жаңарту;
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазалау
Тұрғындардың 1622 жалпы адам санымен 5 ауыл, 359 үй;
аптасына 600 шаршы метр;
жыл бойы 22 шақырым;
200 көшет;
6 көпір, 34 шаршы метр;
12 үй, 600 шаршы метр
9
9
Катонқарағай ауданының бюджеті
14
"Өрел ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көше бойындағы арықтарды тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыстарды тиеп шығару,қоқыс үйінділерді тазалау;
жөндеу жұмыстары (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазалау

3 села общей численностью населения 2753 человека, 587 домов
9
9
Бюджет Катон-Карагайского района
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение)
1900 кв. метров в месяц
очистка арыков вдоль улиц; посадка и полив саженцев;
работы по вывозу мусора и уборке свалок, ремонтные работы ( реконструкция, ремонт жилья, объектов социально- культурного назначения)
22 км в год;
300 саженцев; 25-30 тонн в год;
80-100 кв. метров в неделю
уборка территорий заброшенных зданий и домов
80-90 кв. метров в день
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района»
Помощь в работе с текущими и архивными документами
500 документов в месяц
5
5
Бюджет Катон-Карагайского района
формирование, подшивка личных дел получателей социальной помощи
в день 10-20 документов
формирование личных дел инвалидов;
формирование личных дел безработных
1632 дела в год; 700 документов в год
16
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства Катон-Карагайского района»
Уборка помещений;
доставка писем
В день 107 кв.метров;
в день 2-3 документа
2
2
Бюджет Катон-Карагайского района
17
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Катон-Карагайского района»
Уборка помещений;
доставка писем
В день 64 кв. метров;

Тұрғындардың 2753 жалпы адам санымен 3 ауыл, 587 үй;
айына 1900 шаршы метр;
жыл бойы 22 шақырым;
300 көшет;
жыл бойы 25-30 тонна;
аптасына 80-100 шаршы метр;
күніне 80-90 шаршы метр
9
9
Катонқарағай ауданының бюджеті
15
"Катонқарағай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттарымен жұмыс істеу;
тұрғындардың әлеуметтік жәрдемақы алушылардың іс-құжаттарын құру, тігу жұмыстары;
мүгедектердің жеке іс-құжаттарын құру, жұмыссыздардың іс-құжаттарын құру
Айына 500 құжат;
күніне 10-20 құжат;
жылына 1632 іс;
жыл бойы 7 700 құжат
5
5
Катонқарағай ауданының бюджеті
16
"Катонқарағай ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу
Күніне 107 шаршы метр;
күніне 2-3 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
17
"Катонқарағай ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу
Күніне 64 шаршы метр;

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час., исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Оплата труда производится за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязательствами, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель аппарата акима района               С. Мубараков

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылады.
Аудан әкімі аппаратының басшысы             С. Мубараков