Об определении помещений для встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на выборах в Мажилис Парламента Республики Казахстан, депутатов областного и районного маслихатов
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 327. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 декабря 2011 года за N 5-16-118. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района ВКО от 24 января 2012 года N 10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района ВКО от 24.01.2012 N 10.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В сельских округах определить помещения для встреч с избирателями на выборах в Мажилис Парламента Республики Казахстан, депутатов областного и районного маслихатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. В населенных пунктах определить места размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов обеспечить оснащение мест, где размещены агитационные печатные материалы стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Мауадинова К.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               С. Жакаев
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тарбагатайского района                     Г. Нугиев
23.11.2011 год.
Приложение 1
к постановлению акимата № 327
от 23 ноября 2011 года
Помещения для встреч с избирателями на выборах в Мажилис
Парламента Республики Казахстан, депутатов областного и
районного маслихатов
№ р/с
Сельские округа
Помещение
Адрес
1
Аксуатский сельский округ
Дом культуры
Село Аксуат, ул. Абылайхана, № 20
2
Акжарский сельский округ
Дом культуры
Село Акжар, ул. Жамбыла, № 17
3
Екпинский сельский округ
Средняя школа имени Ы. Кабекова
Село Екпин
4
Жанаауылский сельский округ
Средняя школа имени К. Акынова
Село Жанаауыл, ул. Буланбаева, № 3
5
Жантикейский сельский округ
Средняя школа имени К. Сатпаева
Село Жантикей, 3 квартал
6
Жетиаралский сельский округ
Жетиаральская средняя школа
Село Жетиарал, ул. С. Шомбина, № 14
7
Кабанбайский сельский округ
Средняя школа имени К. Тогисова
Село Кабанбай
8
Карасуский сельский округ
Средняя школа имени В. Чкалова
Село Карасу, ул. Атабаева, № 3
9
Кокжиринский сельский округ
Средняя школа имени М. Ауэзова
Село Кокжыра, № 5 квартал
10
Кумкольский сельский округ
Средняя школа имени Сасан би
Село Кумколь, ул. Абая, № 14
11
Куйганский сельский округ
Куйганская средняя школа
Село Куйган
12
Кызыл-Кесикский сельский округ
Дом культуры
Село Кызыл-Кесик
13
Киндиктинский сельский округ
Средняя школа имени Г. Муратбаева
Село Киндикты
14
Маныракский сельский округ
Дом культуры
Село Манырак
15
Ойшиликский сельский округ
Дом культуры
Село Ойшилик, ул. Сасан би, № 4
16
Сатпаевский сельский округ
Средняя школа имени С. Сейфуллина
Село Сатпаев, ул. Кабанбая, № 17
17
Тугылский сельский округ
Дом культуры
Село Тугыл, ул. Желтоксан, № 12
Приложение 2
к постановлению акимата № 327
от 23 ноября 2011 года
Места размещения агитационных печатных материалов
в населенных пунктах
№ р/с
Сельские округа
Адрес
Место размещения
1
Аксуатский сельский округ
Село Аксуат, по улице Кабанбая
Рядом с кафе «Динара»
2
Акжарский сельский округ
Село Акжар, ул. Жамбыла, № 17
Перед зданием дома культуры
3
Екпинский сельский округ
Село Екпин, по улице Бейбитшилик
Рядом с магазином «Акбидай»
4
Жанаауылский сельский округ
Село Жанаауыл, ул. Буланбаева, № 8
Перед зданием дома культуры
5
Жантикейский сельский округ
Село Жантикей, 7 квартал
Рядом со зданием «Казпочты»
6
Жетиаралский сельский округ

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихат депутаттарының сайлауында сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 327 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 07 желтоқсанда N 5-16-118 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012.01.24 N 10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес ауылдық округтер бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихат депутаттарының сайлауында сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес елді мекендерде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
3. Ауылдық округ әкімдері үгiттiк баспа материалдары орналастырылған орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Мауадиновқа жүктеледі.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Жақаев
Келісілді:
Тарбағатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Ғ. Нұғиев
23.11. 2011 жыл.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 23 қарашадағы
№ 327 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және
аудандық мәслихат депутаттарының сайлауында сайлаушылармен
кездесу өткізетін үй-жайлар
№ р/с
Ауылдық округ
Үй-жай
Мекен-жайы
1
Ақсуат ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, № 20
2
Ақжар ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
3
Екпін ауылдық округі
Ы. Кабеков атындағы орта мектеп
Екпін ауылы
4
Жаңа-ауыл ауылдық округі
Қ. Ақынов атындағы орта мектеп
Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 3
5
Жәнтікей ауылдық округі
Сатпаев атындағы орта мектеп
Жәнтікей ауылы, № 3 квартал
6
Жетіарал ауылдық округі
Жетіарал орта мектебі
Жетіарал ауылы, С. Шомбин көшесі, № 14
7
Қабанбай ауылдық округі
К. Төгісов атындағы орта мектеп
Қабанбай ауылы
8
Қарасу ауылдық округі
В. Чкалов атындағы орта мектеп
Қарасу ауылы, Атабаев көшесі, № 3
9
Көкжыра ауылдық округі
М. Әуезов атындағы орта мектеп
Көкжыра ауылы, № 5 квартал
10
Құмкөл ауылдық округі
Сасан би атындағы орта мектеп
Құмкөл ауылы, Абай көшесі, № 14
11
Құйған ауылдық округі
Құйған орта мектебі
Құйған ауылы
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қызыл-Кесік ауылы
13
Кіндікті ауылдық округі
Ғ. Мұратбаев атындағы орта мектеп
Кіндікті ауылы
14
Маңырақ ауылдық округі
Мәдениет үйі
Маңырақ ауылы
15
Ойшілік ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
16
Сатпаев ауылдық округі
С. Сейфуллин атындағы орта мектеп
Сатпаев ауылы, Қабанбай көшесі, № 17
17
Тұғыл ауылдық округі
Мәдениет үйі
Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 12
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 23 қарашадағы
№ 327 қаулысына
2 қосымша
Елді мекендерде үгiттiк баспа материалдар
орналастырылатын жерлер
№ р/с
Ауылдық округ
Мекен-жайы
Орналастыру орны
1
Ақсуат ауылдық округі
Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесінің бойында
«Динара» кафесінің жанында
2
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
Мәдениет үйінің алды
3
Екпін ауылдық округі
Екпін ауылы, Бейбітшілік көшесінің бойында
«Ақбидай» сауда дүкенінің жанында
4
Жаңаауыл ауылдық округі
Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 8
Мәдениет үйінің алды
5
Жәнтікей ауылдық округі
Жәнтікей ауылы, 7 квартал
«Казпочта» ғимаратының жанында
6
Жетіарал ауылдық округі

Село Жетиарал, ул. Билялова, № 4-1
Перед зданием дома культуры
7
Кабанбайский сельский округ
Село Кабанбай
Перед зданием сельского клуба
8
Карасуский сельский округ
Село Карасу
Рядом с торговым центром «Бибану»
9
Кокжиринский сельский округ
Село Кокжыра, № 5 квартал
Рядом с врачебной амбулаторией
10
Кумкольский сельский округ
Село Кумколь, ул. Абая, № 14
Перед зданием средней школы имени Сасан би
11
Куйганский сельский округ
Село Куйган, по улице М. Узтурк
Рядом с врачебной амбулаторией
12
Кызыл-Кесикский сельский округ
Село Кызыл-Кесик
Перед зданием дома культуры
13
Киндиктинский сельский округ
Село Киндикты
Рядом с врачебной амбулаторией
14
Маныракский сельский округ
Село Манырак, по улице Даулетбая
Рядом с сельским рынком
15
Ойшиликский сельский округ
Село Ойшилик, ул. Сасан би, № 4
Перед зданием дома культуры
16
Сатпаевский сельский округ
Село Сатпаев, ул. Кемербаева, № 14
Перед зданием сельской библиотеки
17
Тугылский сельский округ
Село Тугыл, ул. Желтоксан, № 12
Перед зданием дома культуры на расстоянии 30 метров

Жетіарал ауылы, Билялов көшесі, № 4-1
Мәдениет үйінің алды
7
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы
Ауылдық клуб үйінің алдында
8
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы
«Бибану» сауда орталығының жанында
9
Көкжыра ауылдық округі
Көкжыра ауылы, № 5 квартал
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
10
Құмкөл ауылдық округі
Құмкөл ауылы, Абай көшесі, № 14
Сасан би атындағы орта мектебінің алды
11
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы, М. Өзтүрік көшесінің бойында
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Қызыл-Кесік ауылы
Мәдениет үйінің алды
13
Кіндікті ауылдық округі
Кіндікті ауылы
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
14
Маңырақ ауылдық округі
Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесінің бойында
Ауылдық базар жанында
15
Ойшілік ауылдық округі
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
Мәдениет үйінің алды
16
Сатпаев ауылдық округі
Сатпаев ауылы, Кемербаев көшесі, № 14
Ауылдық кітапхана ғимаратының алдында
17
Тұғыл ауылдық округі
Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 12
Мәдениет үйінің алдында 30 метр қашықтықта