О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 220 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 266. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2011 года за N 5-17-151. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 214)
Сноска. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23.12.2011 № 214).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555 от 27 сентября 2011 года, маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 29 декабря 2010 года № 220 «О районном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-143, опубликовано в газете «Уланские зори» от 8 января 2011 года № 2, от 26 января 2011 года № 5, от 13 января 2011 года № 4) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 2960784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 613924,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10939,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19394,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2316527,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2969064,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40430,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41142,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 712,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16060,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16060,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 64771,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64771,3 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить в расходах бюджета района затраты на аппарат маслихата района 14404,0 тысяч тенге, на аппарат акима района 54135,0 тысяч тенге.»;
3) дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Предусмотреть в районном бюджете за счет средств районного бюджета 1061,0 тысяч тенге на обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 266 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қазанда N 5-17-151 тіркелді. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 214 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011.12.23 N 214 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйекте тіркелген нөмірі 2555 шешімге сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ұлан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-17-143, «Ұлан таңы» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 5, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2960784,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 613924,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10939,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 19394,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2316527,0 мың теңге;
2) шығындар – 2969064,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40430,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41142,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 712,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16060,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 16060,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 64771,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64771,3 мың теңге.";
2) 6-тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
«6. Аудан бюджетінің шығысында аудан мәслихатының аппаратына 14404,0 мың теңге, аудан әкімінің аппаратына 54135,0 мың теңге бекітілсін.»;
3) келесі мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
«11-1. Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз етуге аудандық бюджет есебінен 1061,0 мың теңге ескерілсін.»;

4) пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 125813,0 тысяч тенге, в том числе:
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 8 – 43346,0 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов образования – 56673,0 тысяч тенге, в том числе:
капитальный ремонт Бозанбайской средней школы – 19555,0 тысяч тенге;
текущий ремонт интерната с. Бозанбай – 16592,0 тысяч тенге;
текущий ремонт здания детского сада в с. Бозанбай – 18219,0 тысяч тенге;
текущий ремонт наружных сетей канализации средней школы имени Т. Тохтарова с. Донское – 2307,0 тысяч тенге;
для реализации мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации (противопаводковые мероприятия) – 3909,0 тысяч тенге;
на приобретение электронных учебников – 2100,0 тысячи тенге;
на проведение марафона эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» – 2223,0 тысячи тенге.»;
5) пункт 12 дополнить текстом следующего содержания:
"на текущий ремонт и материальное оснащение детского сада «Аленушка» в поселке Молодежное – 17562,0 тысяч тенге.";
6) пункт 14-2 исключить;
7) пункт 17 изложить в следующей редакции:

4) 12-тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
«12. Аудандық бюджетте 2011 жылға облыстық бюджеттен 125813,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санатына әлеуметтік көмекке 8-қосымшаға сәйкес – 43346,0 мың теңге;
білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 56673,0 мың теңге, оның ішінде:
Бозанбай орта мектебін күрделі жөндеуге – 19555,0 мың теңге;
Бозанбай ауылындағы интернатты ағымдағы жөндеуге – 16592,0 мың теңге;
Бозанбай ауылындағы балабақшаны ағымдағы жөндеуге – 18219,0 мың теңге;
Донское ауылындағы Т. Тохтаров атындағы орта мектептің сыртқы кәріз желілерін ағымдағы жөндеуге – 2307,0 мың теңге;
төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға (су тасқынына қарсы іс-шаралар) – 3909,0 мың теңге.
электрондық оқулықтар сатып алуға – 2100,0 мың теңге;
«Ауылдың көркеюі – Қазақстанның көркеюі» эстафетасының марафонын өткізуге – 2223,0 мың теңге.»;
5) 12-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Молодежный кентіндегі «Аленушка» балабақшасын ағымдағы жөндеуге және материалдық жабдықтауға – 17562,0 мың теңге.";
6) 14-2-тармағы алынып тасталсын;
7) 17-тармақ келесідей редакцияда жазылсын:

«17. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 34020,0 тысяч тенге, а также неосвоенные кредиты 2010 года за счет свободных остатков в сумме 7122,6 тыс. тенге.»;
8) приложения 1, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

«17. 2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген кредиттер 34020,0 мың теңге көлемінде көзделгені ескерілсін, сондай-ақ, 2010 жылғы игерілмеген кредит еркін қалдықтар есебінен 7122,6 мың теңге сомасында.»;
8) аталған шешімнің 1678-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

80,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2 555,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
101,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6 510,0
1
Государственная пошлина
6 510,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
4 266,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1 271,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
235,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
8,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
555,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
19,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

80,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2 555,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
101,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6 510,0
1
Мемлекеттік баж
6 510,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
4 266,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1 271,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
235,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
8,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
555,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
19,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж