Об образовании избирательных участков по Урджарскому району Восточно-Казахстанской области
Решение акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 марта 2011 года за N 5-18-109. Утратило силу - решением акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 51
Сноска. Утратило силу - решением акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18.12.2015 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Урджарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Урджарскому району, согласно приложению.
2. Отменить решения акима Урджарского района № 24 от 17 июня 2004 года "Об образовании избирательных участков" и № 125 от 9 сентября 2005 года "Об образовании избирательных участков" и № 01 от 14 января 2011 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Сыркеева Ж.К.
4. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Урджарского района К. Байсинов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии А. Жуматаев
24.02.2011 г.
Приложение к решению акима
Урджарского района ВКО
от 24 февраля 2011 года за № 03
Избирательные участки по Урджарскому району
1. Каракольский избирательный участок № 1004
с. Каракол, ул. Азербаева № 10, Каракольская средняя школа, тел. 8(722-30) 3-62-42.
Границы избирательного участка:
В границах с. Каракол и ферма № 3, все дома по улице Абая, Абжанова, Еркинбековых, Жаксыбекова, Курмангазы, Махметова, Калиева, Азербаева, Шакарима, Достык, Октября, Габбасова, Жастар, Сейфуллина, Интернациональная, Гаухара, Казахстана, Майлина, Центральная, 1, 2, 3, 4 микрорайоны.
2. Абайский избирательный участок № 1005
с. Абай, бывшая Кокжазыкская начальная школа, тел. 8(722-30) 3-62-48.
Границы избирательного участка:
В границах с. Абай.
3. Сартерекский избирательный участок № 1006
с. Сартерек, Сартерекская основная школа.
Границы избирательного участка:
В границах с. Сартерек.
4. Сагатский избирательный участок № 1007
с. Сагат, бывшая Сагатская средняя школа, тел. 8(722-30) 2-07-25.
Границы избирательного участка:
В границах с. Сагат.

Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 03 наурызда № 5-18-109 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 18.12.2015 № 51 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Үржар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Үржар ауданы әкімінің 2004 жылғы 17 маусымдағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 24 және 2005 жылғы 8 қыркүйектегі "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 125, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 01 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімінің аппарат жетекшісі Ж.Қ. Сыркеевке жүктелсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акт алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Байсинов
Келісілді:
Аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Жұматаев
24 ақпан 2011 жыл
ШҚО Үржар ауданы әкімінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 03 шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы
бойынша сайлау учаскелері
1. № 1004 Қарақол сайлау учаскесі
Қарақол ауылы, Азербаев көшесі № 10, Қарақол орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-62-42.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарақол ауылы мен 3 ферма шекарасында, 1, 2, 3, 4 мөлтек аудандар, Абай, Абжанов, Еркімбековтер, Жақсыбеков, Құрманғазы, Махметов, Қалиев, Әзербаев, Шәкәрім, Достық, Октябрь, Ғаббасов, Жастар, Сейфуллин, Гауһар, Қазақстан, Майлин, Интернационал, Орталық көшелеріндегі барлық үйлер.
2. № 1005 Абай сайлау учаскесі
Абай ауылы, бұрынғы Көкжазық бастауыш мектеп ғимараты, тел. 8(722-30) 3-62-48.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Абай ауылы шекарасында.
3. № 1006 Сартерек сайлау учаскесі
Сартерек ауылы, бұрынғы Сартерек негізгі мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сартерек ауылы шекарасында.
4. № 1007 Сағат сайлау учаскесі
Сағат ауылы, Сағат орта мектебі, тел. 8 (722-30) 2-07-25.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сағат ауылының шекарасында.

5. Шолпанский избирательный участок № 1008
с. Шолпан, ул. Абая № 23, Жузагашская средняя школа, тел. 8(722-30) 24-6-94.
Границы избирательного участка:
В границах с. Шолпан, отгонный участок Костерек, Ондирис, все дома по улице Кабанбая, Кулакметова, Абая, А. Жексембаева, Жанама, Б. Момышулы, Сейфуллина, Костерек, Откорм.
6. Коныршаулинский избирательный участок № 1009
с. Таскескен, ул. Желтоксан № 20, средняя школа им. Актамберды, тел. 8(722-30) 3-60-46.
Границы избирательного участка:
В границах южной части села от трассы Урджар-Бахты, от ул. А. Молдагуловой в восточную сторону, улицы Актамберды четные номера 2-36, нечетные номера 1-17, Абая 1-29, Валиханова 1-22, Ауэзова 1-23, Ардагерлер 1-11, Желтоксан 1-9, Нургазина 1-7 кв., Маметова 1-22, Кудайбердиева четные номера 1-25, Молдагулова 1-82, Тлеубекова 1-29, Тойке Танатарова 1-29, Платина 1, Бидолла Туралыкова 1-10.
7. Таскескенский избирательный участок № 1010
с. Таскескен, ул. Балгабаева № 62, средняя школа им. Алтынсарина, тел. 8(722-30) 3-61-63.
Границы избирательного участка:
В границах северной части села от трассы Урджар-Бахты, улицы Казахстанская четные номера 76-108, нечетные номера 63-107, Нургалиева 1-71, Тойжанова 1-79, Балгабаева четные номера 56-82, нечетные номера 55-91, Куанышева четные номера 20-30, нечетные номера 27-49, Касенгазина четные номера 2-49, нечетные номера 1-31.
8. Училищный избирательный участок № 1011
с. Таскескен, Балгабаева № 40, здание налогового комитета, тел. 8(722-30) 3-61-71.
Границы избирательного участка:
В границах южной части от трассы Урджар-Бахты, от ул. А. Молдагуловой в западную сторону, улицы Казахстанская четные номера 1-63, Балгабаева 1-54, Куанышева 1-25, Б. Момышулы 1-40.
9. Алтыншокинский избирательный участок № 1012
с. Алтыншокы, ул. Д. Жуматаева № 10, Алтыншокинская средняя школа, тел. 8(722-30) 25-3-87.
Границы избирательного участка:
В границах с. Алтыншокы, отгонный участок Жиланды, все дома по улице Шоссейная, Д. Жуматаева, Бакинская, Октябрьская, Целинная, Садовая, Казахстанская, Ж. Садыбаева, С. Кабышева, С. Нурпеисова, Титова, Луговая, Береговая, Б. Есимханова.
10. Лай-Булакский избирательный участок № 1013

5. № 1008 Шолпан сайлау учаскесі
Шолпан ауылы, Абай көшесі № 23, Жүзағаш орта мектебі, тел. 8(722-30) 24-6-94.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Шолпан ауылы және Қостерек отгон учаскесі, Өндіріс, Қабанбай, Құлақметов, Абай, А. Жексембаев, Жанама, Б. Момышұлы, Сейфуллин, Қостерек, Откорм көшелеріндегі барлық үйлер.
6. № 1009 Қоңыршәулі сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Желтоқсан көшесі № 20, Ақтамберді атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-60-46.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар-Бақты жолының оңтүстік жағы шекарасында, Ә. Молдағұлова көшесінен шығыс жаққа, Ақтамберді көшесінің жұп нөмірлері 2-36, тақ нөмірлері 1-17, Абай көшесінің 1-29 дейінгі нөмірлері, Ш. Уәлиханов көшесінің 1-22 нөмірлері, Әуезов көшесінің 1-23 нөмірлері, Ардагерлер көшесінің 1-11 нөмірлері, Желтоқсан көшесінің 1-9 нөмірлері, Қ. Нұрғазин көшесінің 1-7 пәтерлері, М. Мәметова көшесінің 1-22 нөмірлері, Ш. Құдайбердиев көшесінің 1-25 дейінгі нөмірлері, Ә. Молдағұлова көшесінің 1-82 дейінгі нөмірлері, С. Тлеубеков көшесінің 1-29 дейінгі нөмірлері, Тойке Таңатаров көшесінің 1-29 дейінгі нөмірлері, Платина 1, Бидолла Тұралыков көшесінің 1-10 нөмірлері.
7. № 1010 Таскескен сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж. Балғабаев көшесі № 62, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-61-63.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар-Бақты жолының солтүстік жағы шекарасында, Қазақстан көшесінің жұп нөмірлері 76-108, тақ нөмірлері 63-107, Т. Нұрғалиев көшесінің 1-71 дейінгі нөмірлері, Қ. Тойжанов көшесінің 1-29 дейінгі нөмірлері, Ж. Балғабаев көшесінің жұп нөмірлері 56-82, тақ нөмірлері 55-91, Қ. Қуанышев көшесінің жұп нөмірлері 20-30, тақ нөмірлері 27-49, Ғ. Қасенғазин көшесінің жұп нөмірлері 2-49, тақ нөмірлері 1-31.
8. № 1011 Училище сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж. Балғабаев көшесі № 40, Салық комитетінің ғимараты, тел. 8(722-30) 3-61-71.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар-Бақты жолының оңтүстік жағы шекарасында, Ә. Молдағұлова көшесінен батыс жаққа, Қазақстан көшесінің 1-63 нөмірлері, Ж. Балғабаев көшесінің 1-54 дейінгі нөмірлері, Қ. Қуанышев көшесінің 1-25 дейінгі нөмірлері, Б. Момышұлы көшесінің 1-40 дейінгі нөмірлері.
9. № 1012 Алтыншоқы сайлау учаскесі
Алтыншоқы ауылы, Д. Жұматаев көшесі № 10, Алтыншоқы орта мектебі, тел. 8(722-30) 25-3-87.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Алтыншоқы ауылы мен Жыланды отгон учаскесі шекарасында, Шоссейная, Д. Жұматаев, Бакин, Октябрь, Целинный, Садовая, Қазақстан, Ж. Садыбаев, С. Қабышев, С. Нурпеисов, Титова, Луговая, Береговая, Б. Есімханов.
10. № 1013 Лай-Бұлақ сайлау учаскесі

с. Лай-Булак, ул. Школьная № 5, Лай-Булакская средняя школа, тел. 8(722- 30) 2-90-95.
Границы избирательного участка:
В границах с. Лай-Булак, все дома по улице М. Мукаша, Казахстанская, Береговая, Дорстрой, Степная, Заречная, Школьная.
11. Теке-Булакский избирательный участок № 1014
с. Теке-Булак, ул. Айкешева № 1, Теке-Булакская школа, тел. 8(722-30) 25-3-12.
Границы избирательного участка:
В границах с. Теке-Булак, улица Айкешева.
12. Турсабековский избирательный участок № 1015
с. Айтбай, ул. Гагарина № 12, средняя школа им. Турсабекова, тел. 8(722-30) 2-06-88.
Границы избирательного участка:
В границах с. Айтбай, все дома по улице Молдагали, Абая, Гагарина, Рахатбая, Нарботина, Акимбая, Серикбола.
13. Салкынбельский избирательный участок № 1016
с. Сегизбай, ул. Гагарина № 2, Тас-Булакская средняя школа, тел. 8 (722-30) 37-2-35.
Границы избирательного участка:
В границах с. Сегизбай, отгонных участках Сымтас, Айгайкезен, Суыкбулак, Кызыл белдеу, все дома по улице Ленина, Гагарина, Титова, Мира, Абая, Омарова, Исабаева, Октября, Маметова.
14. Карабуйратский избирательный участок № 1017
с. Карабуйрат, ул. Маркса № 43, Карабуйратская средняя школа, тел. 8(722-30) 3-40-20.
Границы избирательного участка:
В границах с. Карабуйрат, все дома по улице К. Маркса, Энгельса, Заречная.
15. Жана-Тилекский избирательный участок № 1018
с. Жана Тилек, ул. Ленина № 25, средняя школа им. Ауэзова, тел. 8(722-30) 26-5-28.
Границы избирательного участка:
В границах с. Жана Тилек, все дома по улице Колхозная, Чапаева, Панфилова, Юбилейная, Горького, Жамбыла, Свердлова, Ауэзова, Гагарина, Абая, Училищная, Ленина, Комсомольская, 30 лет Победы, 50 лет Казахстана, Зубакина, 70 лет Октября, Мира.
16. Тас-Арыкский избирательный участок № 1019
с. Тас-Арык, ул. Н. Байкенова № 20, Тас-Арыкская основная школа, тел. 8(722-30) 2-04-53.
Границы избирательного участка:
В границах с. Тас-Арык, все дома по улице Иманова, Жанатлекская, Сейфуллина, Н. Байкенова, Жамбыла, 50 лет Казахстана.
17. Жогаргы Егинсуский избирательный участок № 1020
с. Жогаргы Егинсу, ул. Д. Жунусова № 16а, Егинсуйская средняя школа, тел. 8(722-30) 3-54-82.
Границы избирательного участка:
В границах с. Жогары Егинсу, все дома по улице Абая, Ауэзова, Найманбаева, Желтоксан, Кабанбая, Байгульжина, Степная, Д. Жунусова, Байгабылова, Куанышева, Кирова.
18. Егинсуйский избирательный участок № 1021
с. Егинсу, ул. Ауэзова № 15, сельский клуб, тел. 8(722-30) 27-5-19.
Границы избирательного участка:
В границах с. Егинсу, все дома по улице Маметовой, Сейфуллина, Баизова, Ауэзова, Байтурсынова, Шакарима, Сулеймен би.

Лай-Бұлақ ауылы, Школьная көшесі № 5, Лай-Бұлақ орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-90-95.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Лай-Бұлақ ауылы шекарасында, М. Мұқаш, Қазақстан, Береговая, Дорстрой, Степная, Заречная, Школьная көшелері.
11. № 1014 Теке-Бұлақ сайлау учаскесі
Теке-Бұлақ ауылы, Айкешов көшесі № 1, Теке-Бұлақ мектебі, тел. 8(722-30) 25-3-12.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Теке-Бұлақ ауылы шекарасында, Айкешев көшесі.
12. № 1015 Тұрсабеков сайлау учаскесі
Айтбай ауылы, Гагарина көшесі № 12, С. Тұрсабеков атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-06-88.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Айтбай ауылы шекарасында, Қ. Молдағали, Абай, Гагарин, Рахатбай, Нарботин, Әкімбай, О. Серікбол көшелері.
13. № 1016 Салқынбел сайлау учаскесі
Сегізбай ауылы, Гагарин көшесі № 2, Тас-Бұлақ орта мектебі, тел. 8(722-30) 37-2-35.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сегізбай ауылы мен Сымтас, Айғайкезең, Суықбұлақ, Қызыл белдеу отгон учаскелерінің шекарасында, Ленин, Гагарин, Титов, Мир, Абай, Омаров, Исабаев, Октябрь, Мәметова көшелері.
14. № 1017 Қарабұйрат сайлау учаскесі
Қарабұйрат ауылы, Маркс көшесі № 43, Қарабұйрат орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-40-20.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарабұйрат ауылы шекарасында, К. Маркс, Энгельс, Заречная көшелері.
15. № 1018 Жаңа Тілек сайлау учаскесі
Жаңа Тілек ауылы, Ленин көшесі № 25, М. Әуезов орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-66-28.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жаңа Тілек ауылы шекарасында, Колхозная, Чапаев, Панфилов, Юбилейный, Горький, Жамбыл, Свердлов, Әуезов, Гагарин, Абай, Училище, Ленин, Комсомол, Жеңістің 30 жылдығы, Қазақстанның 50 жылдығы, Зубакин, Октябрьдің 70 жылдығы, Мир көшелері.
16. № 1019 Тас-Арық сайлау учаскесі
Тас-Арық ауылы, Н. Байкенов көшесі № 20, Тас-Арық бастауыш мектебі, тел. 8(722-30) 2-04-53.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Тас-Арық ауылы шекарасында, Иманов, Жаңатілек, Сейфуллин, Н. Байкенов, Жамбыл, Қазақстанның 50 жылдығы көшелері.
17. № 1020 Жоғарғы Егінсу сайлау учаскесі
Жоғары Егінсу ауылы, Д. Жүнісов көшесі № 16а, Егінсу орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-54-82.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жоғары Егінсу ауылы шекарасында, Найманбаев, Абай, Әуезов, Д. Жүнісов, Желтоқсан, Қабанбай, Байгульжин, Степная, Байғабылов, Қуанышев, Киров көшелеріндегі барлық үйлер.
18. № 1021 Егінсу сайлау учаскесі
Егінсу ауылы, Әуезов көшесі № 15, ауыл клубы, тел. 8(722-30) 27-5-19.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Егінсу ауылы шекарасында, Мәметова, Сейфуллин, Баизов, Әуезов, Байтұрсынов, Шәкәрім, Сүлеймен би көшелеріндегі барлық үйлер.

19. Жанайский избирательный участок № 1022
с. Жанай, ул. Маметовой № 1, Жанайская средняя школа, тел. 8(722-30) 26-3-24.
Границы избирательного участка:
В границах с. Жанай, все дома по улице Толе би, Рыскулбекова, Конаева, Маметовой, Абая, Жастар, Желтоксан, Кабанбая.
20. Акжарский избирательный участок № 1023
с. Акжар, ул. Турлыханова № 64, средняя школа им. Турлыханова, тел. 8(722-30) 2-11-24.
Границы избирательного участка:
В границах с. Акжар, все дома по улице Байсеитовой, Ж. Жангылбаева, Б. Момышулы, Турлыханова, Жениса, Ер-Кабанбая, Ауэзова, Иманова, Сейфуллина, пр. Абылайхана.
21. Карамоилский избирательный участок № 1024
с. Карамоил, ул. Абая № 5, Карамоилская начальная школа.
Границы избирательного участка:
В границах с. Карамоил, все дома по улице Ч. Валиханова, Рыскулова, Д. Нурпеисовой.
22. Амангельдинский избирательный участок № 1025
с. Амангельды, Амангельдинская начальная школа, тел. 8(722-30) 2-03-96.
Границы избирательного участка:
В границах с. Амангельды, все дома по улице Сагырбаева, Алтынсарина, Западная, Ардагерлер, Жумаева.
23. Урджарский избирательный участок № 1026
с. Урджар, пр. Абылайхана № 224, средняя школа им. Крупской, тел. 8(722-30) 2-15-53.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, четные номера, сторона пр. Абылайхана четные номера 188-218, нечетные номера 223-363, улица Морозова, Мирзояна, автоколонна, м-н Самал, Щорса, Мира, Собко, Первомайская, Асфальтный завод, Жумагулова номера 38-60.
24. Жансугуровский избирательный участок № 1027
с. Урджар, ул. Фурманова № 93, средняя школа им. Жансугурова, тел. 8(722-30) 2-11-66.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, от улицы Валиханова, Жандосова, четные номера сторона с № 32 до конца, Фурманова четные номера сторона 80-144, нечетные номера сторона 101-147, Чехова № 1-15, Байтурсынова № 1-63, Джамбула 46-60, Дулатова, Тарбагатайская, Омарбековы № 2/1-15/5, Фрунзе № 32-52, Короткая, Алматинская № 1-36, Куйбышева, Пролетарская № 1-53, Хасенова № 1-15, Найманбаева, пр. Абылайхана четные номера сторона № 157-221, нечетные номера сторона № 132-186, улицы Сырыма, Степная.
25. Саядский избирательный участок № 1028
с. Урджар, ул. Шевченко № 25, СВА "Саяд", тел. 8(722-30) 3-44-25.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Мирзояна № 21-36, Чехова, Молдагуловой, Хасенова № 16-62, Шевченко, Фурманова четные номера сторона № 150-200, нечетные номера сторона № 151-191, Колесникова, Наурызбая № 1-38, Жансугурова № 1-49, Б. Момышулы № 2-43, Габдуллина.

19. № 1022 Жанай сайлау учаскесі
Жанай ауылы, Мәметова көшесі № 1, Жанай орта мектебі, тел. 8(722-30) 26-3-24.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жанай ауылы шекарасында, Төле би, Рысқұлбеков, Қонаев, Мәметова, Абай, Жастар, Желтоқсан, Қабанбай көшелеріндегі барлық үйлер.
20. № 1023 Ақжар сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Тұрлыханов көшесі № 64, Б. Тұрлыханов орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-11-24.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақжар ауылы шекарасында, Қ. Байсеитова, Ж. Жыңғылбаев, Б. Момышұлы, Абылайхан даңғылы, Тұрлыханов, Жеңіс, Ер Қабанбай, М. Әуезов, А. Иманов, С. Сейфуллин көшелеріндегі барлық үйлер.
21. № 1024 Қарамойыл сайлау учаскесі
Қарамойыл ауылы, Абай көшесі № 5, Қарамойыл бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарамойыл ауылы шекарасында, Ш. Уәлиханов, Т. Рысқұлов, Д. Нүрпейісова көшелеріндегі барлық үйлер.
22. № 1025 Амангелді сайлау учаскесі
Амангелді ауылы, Амангелді бастауыш мектебі, тел. 8(722-30) 2-03-96.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Амангелді ауылы шекарасында, Қ. Сағырбаев, Ы. Алтынсарин, Западная, Ардагерлер, М. Жұмаев көшелеріндегі барлық үйлер.
23. № 1026 Үржар сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан № 224, Крупская атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-15-53.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Абылайхан даңғылының жұп нөмірлері 188-218-ге дейін, тақ жағы нөмірлері 223-363, Морозов көшесі, Мирзоян көшесі, автоколонна, мөлтек ауданы Самал, Жұмағұлов № 38-60, Щорс, Мир, Собко, Первомайская, Асфальт зауыты.
24. № 1027 Жансүгіров сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Фурманов № 93, Жансүгіров атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-11-66.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Уәлиханов көшесі, Жандосов жұп жағы 32-ден аяғына дейін, Фурманов көшесінің жұп жағы 80-144, тақ жағы 101-147, Чехов көшесі 1-15 нөмірлері, Байтұрсынов көшесінің 1-63 нөмірлері, Жамбыл көшесі 46-60 нөмірлері, Дулатов, Тарбағатай, Омарбековтер көшесі 2/1-15/5, Фрунзе көшесінің 32-52 нөмірлері, Короткая көшесі, Алматинская көшесі 1-36 нөмірлері, Куйбышев көшесі, Пролетарская көшесі 1-53 нөмірлері, Хасенов көшесі 1-15 нөмірлері, Найманбаев көшесі, Абылайхан даңғылының тақ жағы 157-221, жұп жағы 132-186, Сырым көшесі, Степная көшесі.
25. № 1028 Саяд сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Шевченко № 25, "Саяд" емдеу мекемесі, тел. 8(722-30) 3-44-25.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Мирзоян көшесінің 21-36 нөмірлері, Чехов, Молдағұлова, Хасенов көшесінің 16-62 нөмірлері, Шевченко, Фурманов көшесінің жұп жағы 150-200, тақ жағы 151-191, Колесников, Наурызбай көшесінің 1-38 нөмірлері, Жансүгірова көшесінің 1-49 нөмірлері, Б. Момышұлы көшесінің 2-43 нөмірлері, Ғабдуллин көшесі толығымен.

26. Типографский избирательный участок № 1029
с. Урджар, ул. Фурманова № 58, здание ПТШ-20, тел. 8(722-30) 2-24-70.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Абая № 61-114, Жандосова № 37-61, Старокожева четные номера сторона № 80-114, нечетные номера сторона № 95-183, Кабанбая четные номера сторона № 66-122, нечетные номера сторона 71-117, пр. Абылайхана нечетные номера сторона № 111-113 Фурманова № 57-89, К. Игенбаева № 90-121, Щепина № 33-67, Сейфуллина № 90-123, Кудайбердиева № 62-82, Курмангазы № 65-104, улица Некрасовка полностью.
27. Аймадский избирательный участок № 1030
с. Урджар, пр. Абылайхана № 87, автобусный парк "Аймад", тел. 8(722-30) 2-10-30.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Р. Белеуханова нечетные номера сторона № 67-79, четные номера сторона 92-112, Шмидта, Воронкова, Комарова, Котовского, Гагарина нечетные номера сторона № 19-45, четные номера сторона № 32-40, Сейфуллина № 40-86, пр. Абылайхана нечетные номера сторона № 39-87/2, Курмангазы № 1-65, Фурманова нечетные номера сторона № 1-55, четные номера сторона 2-46, Семушкина нечетные номера сторона № 71-81, четные номера сторона № 76-86, К. Маркса, Гоголя четные номера сторона № 2-32.
28. Сейфуллинский избирательный участок № 1031
с. Урджар, ул. Сейфуллина № 63, РС ОО "Отан", тел. 8(722-30) 3-52-45.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Буденного, Суворова, Маяковского, Междуречная, Кебисбаева, Титова, Ауэзова, Белинского, Казыбек би, Сейфуллина четные номера сторона № 2-38, нечетные номера сторона № 1-61, Челюскина № 75-153, Чкалова № 39-101.
29. Горьковский избирательный участок № 1032
с. Урджар, ул. Панкратова № 10, средняя школа им. Горького, тел. 8(722-30) 2-12-55.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Павлова, Панкратова, Воронкова № 1-65, пр. Абылайхана четные номера сторона № 4-110, нечетные номера сторона № 1-37, Кобозева, Гагарина нечетные номера сторона № 1-15, четные номера сторона № 4-28, Белеуханова четные номера сторона № 2-88, нечетные номера сторона № 1-61, Рыскулова № 1-20, Жумабаева, Маргулан, Ворошилова, Брусиловского, Семушкина четные номера сторона № 2-74, четные номера сторона № 1-69, Кажимукана, Ерзаковича, Аль-Фараби, Гоголя нечетные номера сторона № 1-39, Чкалова нечетные номера сторона № 1-35, четные номера сторона № 2-26, Челюскина нечетные номера сторона № 1-73, четные номера сторона № 2-42.
30. Гагаринский избирательный участок № 1033
с. Урджар, ул. Гагарина № 121, средняя школа им. Абая, тел. 8(722-30) 3-46-14.
Границы избирательного участка:

26. № 1029 Баспахана сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Фурманов көшесі № 58, № 20 КТМ ғимараты, тел. 8(722-30) 2-24-70.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Абай көшесінің 61-114 нөмірлері, Жандосов көшесінің 37-61 нөмірлері, Старокожева көшесінің жұп жағы 80-114, тақ жағы 95-183 нөмірлері, Қабанбай көшесінің жұп жағы 66-112, тақ жағы 71-117 нөмірлері, Абылайхан даңғылы тақ жағы 111-113 нөмірлері, Фурманов көшесінің 57-89 нөмірлері, Қ. Игенбаев көшесінің 90-121 нөмірлері, Щепин көшесінің 33-67 нөмірлері, Сейфуллин көшесінің 90-123 нөмірлері, Құдайбердиев көшесінің 62-82 нөмірлері, Құрманғазы көшесінің 65-104 нөмірлері, Некрасовка көшесі.
27. № 1030 Аймад сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 87, "Аймад" автобус паркі, тел. 8(722-30) 2-10-30.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Р. Белеуханов көшесінің тақ жағы 67-79, жұп жағы 92-112, Шмидт, Воронков, Комаров, Котовский көшелері, Гагарин көшесінің тақ жағы 19-45, жұп жағы 32-40 нөмірлері, Сейфуллин көшесінің 40-86 нөмірлері, Абылайхан даңғылы тақ жағы 39-87/2, Құрманғазы көшесінің 1-65 нөмірлері, Фурманов көшесінің тақ жағы 1-55, жұп жағы 2-46, Семушкина көшесінің тақ жағы 71-81, жұп жағы 76-86 нөмірлері, К. Маркс, Гоголя көшесі жұп жағы 2-32 нөмірлері.
28. № 1031 Сейфуллин сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Сейфуллин көшесі № 63, "Отан" ҚБ АК, тел. 8(722-30) 3-52-45.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Буденный, Суворов, Маяковский, Междуречная, Кебисбаев, Титов, Әуезов, Белинский, Қазыбек би көшелері, Сейфуллин көшесінің жұп жағы 2-38, тақ жағы 1-61 нөмірлері, Челюскин көшесінің 75-153 нөмірлері, Чкалов көшесінің 39-101 нөмірлері.
29. № 1032 Горький сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Панкратов көшесі № 10, Горький атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-12-55.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Павлов, Панкратов, Воронков көшесінің 1-65 нөмірлері, Абылайхан даңғылы жұп жағы 4-110, тақ жағы 1-37 нөмірлері, Кобозев, Гагарин көшесі тақ жағы 1-15, жұп жағы 4-28 нөмірлері, Белеуханов көшесінің жұп жағы 2-88, тақ жағы 1-61, Рыскұлов көшесінің 1-20 нөмірлері, Жұмабаев, Маргулан, Ворошилов, Брусиловский, Семушкин көшесінің жұп жағы 2-74, тақ жағы 1-69 нөмірлері, Қажымұқан, Ерзакович, Әл-Фараби, Гоголя көшесінің тақ жағы 1-39, Чкалов тақ жағы 1-35, жұп жағы 2-26 нөмірлері, Челюскин көшесінің тақ жағы 1-73, жұп жағы 2-42 нөмірлері.
30. № 1033 Гагарин сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Гагарин № 121, Абай атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 3-46-14.
Сайлау учаскесінің шекаралары:

В границах с. Урджар, Ленинградская, Жалын, Асфандиярова, Мичурина, Маметовой, Сейфуллина нечетные номера сторона № 65-95, Семушкина нечетные номера сторона № 83-167, четные номера сторона № 88-176, Бухар-Жырау, Белеуханова нечетные номера сторона № 83-177, четные номера сторона № 116-212, Гагарина нечетные номера сторона № 49-121а, четные номера сторона 42-134, Барлыкбая, Щепина нечетные номера сторона № 3-23, четные номера сторона № 4-26, Воронкова четные номера сторона № 102-200, нечетные номера сторона № 111-209, Лермонтова.
31. Жалынский избирательный участок № 1034
с. Урджар, ул. Кабанбая № 161, почтовое отделение № 3, тел. 8(722-30) 3-35-83.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Алтынсарина, Недоступова, Овода, Олжаева, Сандыбаева, Абая нечетные номера сторона № 115-171, четные номера сторона № 116-180/6, Богембая, Старокожева с № 116 до конца, Гайдара, Горького.
32. Центральный избирательный участок № 1035
с. Урджар, пр. Абылайхана № 128, районный дом культуры, тел. 8(722-30) 3-43-32.
Границы избирательного участка:
В границах с. Урджар, улицы Кабанбая № 1-55, Старокожева № 1-85, З. Космодемьянской, Борцов, Фрунзе № 2-30, Жумадилова № 2-75, Алтайская № 1-16, Кудайбердиева № 2-83, Игенбаева № 1-49, Рыскулова № 26-100, Жамбыла № 6-45, Жандосова № 3-23, Мухаметкаримова, Абая № 1-56/27, пр. Абылайхана № 130/3-130/28, Пушкина, Айгожина.
33. Кызылтуский избирательный участок № 1036
с. Кызыл-Ту, ул. Ленина № 3, Кишкенетауская средняя школа, тел. 8(722-30) 2-04-23.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кызыл-Ту, фермы, центр Кишкенетауская СШ.
34. Бургонский избирательный участок № 1037
с. Бургон, Бургонская средняя школа, тел. 8(722-30) 27-3-00.
Границы избирательного участка:
В границах с. Бургон и прилегающие фермы, центр, школа.
35. Бестерекский избирательный участок № 1038
с. Бестерек, ул. Мира № 40, средняя школа им. Хасенова, тел. 8(722-30) 2-90-90.
Границы избирательного участка:
В границах с. Бестерек, все дома по улице Ауэзова, Абая, Мира, Ардагерлер, Байтурсынова, Гагарина, Б. Момышулы, Аубакирова.
36. Кабанбайский избирательный участок № 1039
с. Ер-Кабанбай, ул. Ауэзова № 10, Ер Кабанбайская средняя школа, тел. 8(722-30) 2-31-39.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кабанбай, все дома по улице Абая, Ауэзова, Толегенова, Кашаубаева, Кудайбердиева.
37. Казымбетский избирательный участок № 1040
с. Казымбет, Казымбетская средняя школа, тел. 8(722-30) 2-05-10.
Границы избирательного участка:
В границах с. Казымбет, все дома по улице Рыскулбекова, Рыскулова, Ауэзова, Кошкарбаева.

Үржар ауылы шекарасында, Ленинград, Жалын, Асфандияров, Мичурин, Мәметова, Сейфуллин көшесінің тақ жағы 65-95 нөмірлері, Семушкина көшесінің тақ жағы 83-167, жұп жағы 88-176 нөмірлері, Бұқар-Жырау, Белеуханов көшесінің тақ жағы 83-177, жұп жағы 116-212 нөмірлері, Гагарин көшесінің тақ жағы 49-121а, жұп жағы 42-134 нөмірлері, Барлықбай, Щепин көшесінің тақ жағы 3-23, жұп жағы 4-26 нөмірлері, Воронков көшесінің жұп жағы 102-200, тақ жағы 111-209 нөмірлері, Лермонтов көшесі толығымен кіреді.
31. № 1034 Жалын сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Қабанбай көшесі № 161, № 3 пошта бөлімшесі, тел. 8(722-30) 3-35-83.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Алтынсарин, Недоступов, Овод, Олжаев, Сандыбаев көшелері, Абай көшесінің тақ жағы 115-171, жұп жағы 116-180/6 нөмірлері, Бөгембай, Старокожев көшесі 116 үйден аяғына дейін, Гайдар, Горький көшесі.
32.№ 1035 Орталық сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128, аудандық мәдениет үйі, тел. 8(722-30) 3-43-32.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Үржар ауылы шекарасында, Қабанбай көшесінің 1-55 нөмірлері, Старокожев көшесінің 1-85 нөмірлері, З. Космодемьянская, Борцов, Фрунзе көшесінің 2-30 нөмірлері, Жұмаділов көшесінің 2-75 нөмірлері, Алтай көшесінің 1-16 нөмірлері, Құдайбердиев көшесінің 2-83 нөмірлері, Игенбаев көшесінің 1-49 нөмірлері, Рысқұлов көшесінің 26-100 нөмірлері, Жамбыл көшесінің 6-45 нөмірлері, Жандосов көшесінің 3-23 нөмірлері, Мұхаметкаримов, Абай көшесінің 1-56/27 нөмірлері, Абылайхан даңғылы 130/3-130/28 нөмірлері, Пушкин, Айғожин көшесі.
33. № 1036 Қызылту сайлау учаскесі
Қызыл-Ту ауылы, Ленин көшесі № 3, Кішкенетау орта мектеп, тел. 8(722-30) 2-04-23.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қызыл-Ту ауылы шекарасында, фермалар, Кішкенетау ОМ.
34. № 1037 Бұрған сайлау учаскесі
Бұрған ауылы, Бұрған бастауыш мектеп, тел. 29-3-40.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бұрған ауылы шекарасында және маңайындағы фермалар, орталығы мектеп.
35. № 1038 Бестерек сайлау учаскесі
Бестерек ауылы, Мира көшесі № 40, М. Хасенов атындағы орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-90-90.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бестерек ауылы шекарасында, Әуезов, Абай, Мир, Ардагерлер, Байтұрсынов, Гагарин, Б. Момышұлы, Әубәкіров көшелері.
36. № 1039 Қабанбай сайлау учаскесі
Ер-Қабанбай ауылы, Әуезов көшесі № 10, Ер-Қабанбай орта мектеп, тел. 8(722-30) 2-31-39.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қабанбай ауылы шекарасында, Абай, Әуезов, Төлегенов, Қашаубаев, Құдайбердиев көшелері, 126 үй.
37. № 1040 Қазымбет сайлау учаскесі
Қазымбет ауылы, Қазымбет орта мектебі, Әуезов № 1 тел. 8(722-30) 2-05-10.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қазымбет ауылы шекарасында, Рысқұлбеков, Рысқұлов, Әуезов, Қошқарбаев көшелері, 150 үй.

38. Ново-Андреевский избирательный участок № 1041
с. Ново-Андреевка, Панфилова № 6а, Баркытбельская средняя школа, тел. 8(722-30) 24-5-40.
Границы избирательного участка:
В границах с. Ново-Андреевка, все дома по улице Гагарина, Ч. Валиханова, Советская, Краснопартизанская, Мира, Панфилова, Юбилейная, Ауэзова.
39. Покровский избирательный участок № 1042
с. Покровка, Октябрьская № 50, Батпактинская основная школа, тел. 8(722-30) 2-05-00.
Границы избирательного участка:
В границах с. Покровка, улицы Подгорная, Октябрьская, Колхозная, 82 домов.
40. Некрасовский избирательный участок № 1043
с. Некрасовка, ул. Садовая № 2а, Некрасовская средняя школа, тел. 8(722-30) 2-02-53.
Границы избирательного участка:
В границах с. Некрасовка, все дома по улице Абая, Калинина, Партизанская, Садовая, К. Маркса, Трактовая.
41. Благодатненский избирательный участок № 1044
с. Благодатное, ул. Ленина № 51, Теректинская основная школа, тел. 8(722-30) 2-05-11.
Границы избирательного участка:
В границах с. Благодатное, все дома по улице Ленина, Островского.
42. Науалинский избирательный участок № 1045
с. Науалы, ул. Р. Оразгали № 1, Науалинская средняя школа тел. 8(722-30) 28-2-23.
Границы избирательного участка:
В границах ул. Рахметова, северная часть села, все дома по улице Х. Казбекова, Ч. Валиханова, Байтурсынова, Кабанбая, Наурыз, Молдагуловой, Мукашбека, Абая, Р. Оразгали, Алтынсарина, Байсеитовой, Есенберлина, Рахметова, Желтоксан.
43. Толеубековский избирательный участок № 1046
с. Науалы, ул. Бухар Жырау, № 15А, дом культуры, тел. 8(722-30) 28-2-93.
Границы избирательного участка:
В границах юго-западная часть села, четные номера сторона улицы Рахметова, все дома по улице Муратбаева, Бухар-Жырау, Бигельдина, Ауэзова, Усатова, Абылайхана, Макатаева, Рахметова, Амангельды, Богенбая, Байкенже, Шакарима.
44. Малакский избирательный участок № 1047
с. Малак, клуб, тел. 8(722-30) 2-04-32.
Границы избирательного участка:
В границах с. Малак, улицы Амангельды, Маметова, Аль-Фараби.
45. Колдененский избирательный участок № 1048
с. Колденен, ул. Школьная № 15, Колдененская средняя школа, тел. 8(722-30) 25-2-42.
Границы избирательного участка:
В границах с. Колденен, все дома по улице Набережная, Би Боранбая, О. Молдагажыулы, Школьная, Ардагерлер, Макатаева, Б. Момышулы, Абая, А. Молдагулова.
46. Кокозекский избирательный участок № 1049
с. Кокозек, Ленина № 73, сельский дом культуры, тел. 8(722-30) 27-3-48.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кокозек и отгонный участок Баракбай, все дома по улице Ленина, Краснопартизанская, Панфилова, Амангельды, Степная, Красноармейская, Жаланшская, Гастелло, Джамбула, Колхозная, Школьная, Кусакская, Комсомольская, Матросова, Тарбагатайская.

38. № 1041 Ново-Андреевска сайлау учаскесі
Ново-Андреевка ауылы, Панфилов көшесі № 6а, Барқытбел орта мектебі, тел. 8(722-30) 24-5-40.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ново-Андреевка ауылы шекарасында, Гагарин, Ш. Уәлиханов, Советская, Краснопартизанская, Мир, Панфилов, Юбилейный, Әуезов көшелері, 326 үй.
39. № 1042 Покровка сайлау учаскесі
Покровка ауылы, Октябрьская көшесі № 50, Батпақты негізгі мектебі, тел. 8(722-30) 2-05-00.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Покровка ауылы шекарасында, Подгорная, Октябрьская, Колхозная көшелері, 82 үй.
40. № 1043 Некрасовска сайлау учаскесі
Некрасовка ауылы, Садовая көшесі № 2а, Некрасовка орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-02-53.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Некрасовка ауылы шекарасында, Абай, Калинин, Партизан, Садовая, К. Маркс, Трактовая көшелері, 194 үй.
41. № 1044 Благодатный сайлау учаскесі
Благодатное ауылы, Ленин көшесі № 51, Теректі негізгі мектебі, тел. 8(722-30) 2-05-11.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Благодатное ауылы шекарасында, Ленин, Островский көшелері, 88 үй.
42. № 1045 Науалы сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Р. Оразғали көшесі № 1, Науалы орта мектебі, тел. 8(722-30) 28-2-23.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Рахметов көшесі шекарасында, ауылдың солтүстік жағы, Қазбеков Хасен, Ш. Уәлиханов, Байтұрсынов, Қабанбай, Наурыз, Молдағұлова, Мұқашбек, Абай, Р. Оразғали, Алтынсарин, Байсеитов, Есенберлі, Рахметов, Желтоқсан көшелері.
43. № 1046 Төлеубеков сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Бұқар-Жырау көшесі № 15 "А", мәдениет үйі, тел. 8(722-30) 28-2-93.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Науалы ауылының оңтүстік-батыс жағы, Рахметов көшесінің жұп жағы, Мұратбаев, Бұқар-Жырау, Бигелдин, Әуезов, Усатов, Абылайхан, Мақатаев, Рахметов, Амангелді, Бөгенбай, Байкенже, Шәкәрім көшелері.
44. № 1047 Малақ сайлау учаскесі
Малақ ауылы, клуб, тел. 8(722-30) 2-04-32.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Малақ ауылы шекарасында, Амангелді, Мәметова, Әл-Фараби көшелері.
45. № 1048 Көлденең сайлау учаскесі
Көлденең ауылы, Школьная көшесі № 15, Көлденең орта мектебі, тел. 8(722-30) 25-2-42.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Көлденең ауылы шекарасында, Набережная, Би Боранбай, О. Молдағажыұлы, Школьная, Ардагерлер, Мақатаев, Б. Момышұлы, Абай, А. Молдағұлова, көшелері.
46. № 1049 Көкөзек сайлау учаскесі
Көкөзек ауылы, Ленин көшесі № 73, ауылдық мәдениет үйі, тел. 8(722-30) 27-3-48.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Көкөзек ауылы шекарасында және Барақбай отгон учаскесі, Ленин, Краснопартизанская, Панфилов, Амангелді, Степная, Красноармейская, Жалаңаш, Гастелло, Жамбыл, Колхозная, Школьная, Кұсақ, Комсомольская, Матросов, Тарбағатай көшелері.

47. Ельтайский избирательный участок № 1050
с. Ельтай, ул. Бухар № 74, средняя школа им. Игенбаева, тел. 8(722-30) 2-90-91, 3-54-85.
Границы избирательного участка:
В границах с. Ельтай, все дома по улице Бухар, Кенес, Абая, Маметова, Молдагуловой, Майлина, М. Уалханулы, Ауэзова, Кабанбая, Шаянбая, Алтынсарина, Самратбека, Джамбула, Амангельды, Рыскулова, Данабек, Сейфуллина, Жансугурова.
48. Жайтобинский избирательный участок № 1051
с. Маканчи, ул. Найманбаева № 155, средняя школа им. Сейфуллина, тел. 8(722-39) 4-044-85.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, четные номера сторона ул. Б. Майлина, нечетные номера сторона ул. А. Найманбаева, северная и западная части аула полностью, улицы Е. Сагимбекова № 86-119, Майлина четные номера № 4-32, Найманбаева четные номера № 161-189, Огизбаева № 19-62/а, Талмурзина № 24-60, Амангельды № 1/1-34, Байботанова № 2-17, Габдуллина № 1-14, Жансугурова № 1-12, Чехова № 1-17/14, Кажимукана № 1-35, Жас-Кайрат № 1-25, Абая № 89-126/3, Жамбыла № 86-151, Доненбекова № 16-63.
49. Телекомский избирательный участок № 1052
с. Маканчи, Кабанбая № 56, отделение узла телекоммуникаций, тел. 8(722-39) 4-16-30.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, четные номера сторона ул. А. Найманбаева до ул. А. Бапсанова, восточная сторона до р. Маканчинка и южная часть аула полностью, улицы Абеева № 1-81, Ибрагимова № 3-15, Жаканбаева № 1-61, Береговая № 1-30, Кудерина № 1-76, Татиева № 1-123, Кабанбая № 21-60, Бапсанова № 3-23, Каспакова № 2-26, Озмителя № 1-17, Найманбаева № 2-104, Кашаубаева № 15-35, Горького № 2-8.
50. Мадениетский избирательный участок № 1053
с. Маканчи, ул. Кабанбая № 64, сельский дом культуры, тел. 8(722-39) 4-04-80.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, четные номера сторона ул. Е. Сагимбекова, нечетные номера сторона ул. Найманбаева, северная часть села до ул. А. Огизбаева и южная сторона села полностью, улицы Найманбаева № 1/1-155, Жаканбаева № 48-69, Горького № 12-29, Ибрагимова № 24-45, Кашаубаева № 24/1-57, Озмителя № 26-39, Архатбаева № 1/1-120, Е. Сагимбекова № 2/1-84, Каспакова № 22-52, Бапсанова № 50-55, Кабанбая 45/5-47/7.

47. № 1050 Елтай сайлау учаскесі
Елтай ауылы, Бұқар көшесі № 74, Игенбаев орта мектебі, тел. 8(722-30) 2-90-91, 3-54-85.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Елтай ауылы шекарасында, Бұқар, Кеңес, Абай, Мәметова, Молдағұлова, Майлин, М. Уалханұлы, Әуезов, Қабанбай, Шаянбай, Алтынсарин, Самратбек, Жамбыл, Амангелді, Рысқұлов, Данабек, Сейфуллин, Жансүгіров көшелеріндегі барлық үйлер.
48. № 1051 Жайтөбе сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 115, Сейфуллин атындағы орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-04-85.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Б. Майлин көшесінің жұп жағы, Найманбаев көшесінің тақ жағы, ауылдың солтүстік және батыс жақтары толығымен, Е. Сағымбеков көшесінің 86-119 нөмірлері, Майлин көшесінің жұп жағы 4-32 нөмірлері, Найманбаев көшесінің жұп жағы 161-189 нөмірлері, Өгізбаев көшесінің 19-62/а нөмірлері, Талмұрзин көшесінің 24-60 нөмірлері, Амангелді көшесінің 1/1-34 нөмірлері, Байботанов көшесінің 2-17 нөмірлері, Ғабдуллин көшесінің 1-14 нөмірлері, Жансүгіров көшесінің 1-12 нөмірлері, Чехов көшесінің 1-17/14 нөмірлері, Қажымұқан көшесінің 1-35 нөмірлері, Жас-Қайрат көшесінің 1-25 нөмірлері, Абай көшесінің 89-126/3 нөмірлері, Жамбыл көшесінің 86-151 нөмірлері, Дөненбеков көшесінің 16-63 нөмірлері.
49. № 1052 Телеком сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 56, байланыс бөлімшесі, тел. 8(722-39) 4-16-30.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Найманбаев көшесінің жұп жағы А. Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзеніне дейін шығыс жағы және ауылдың оңтүстік жағы толығымен, Әбеев көшесінің 1-81 нөмірлері, Ибрагимов көшесінің 3-15 нөмірлері, Жақанбаев көшесінің 1-61 нөмірлері, Береговая көшесінің 1-30 нөмірлері, Күдерин көшесінің 1-76 нөмірлері, Тәтиев көшесінің 1-123 нөмірлері, Қабанбай көшесінің 21-60 нөмірлері, Бапсанов көшесінің 3-23 нөмірлері, Қаспақов көшесінің 2-26 нөмірлері, Озмитель көшесінің 1-17 нөмірлері, Найманбаев көшесінің 2-104 нөмірлері, Қашаубаев көшесінің 15-35 нөмірлері, Горький көшесінің 2-8 нөмірлері.
50. № 1053 Мәдениет сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 64, ауылдық мәдениет үйі, тел. 8(722-39) 4-04-80.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Е. Сағымбеков көшесінің жұп жағы, Найманбаев көшесінің тақ жағы, А. Өгізбаев көшесіне дейін ауылдың солтүстік және оңтүстік жағы толығымен, Найманбаев көшесінің 1/1-155 нөмірлері, Жақанбаев көшесінің 48-69 нөмірлері, М. Горький көшесінің 12-29 нөмірлері, Ибрагимов көшесінің 24-45 нөмірлері, Қашаубаев көшесінің 24/1-57 нөмірлері, Озмитель көшесінің 26-39 нөмірлері, Архатбаев көшесінің 1/1-120 нөмірлері, Е. Сағымбеков көшесінің 2/1-84 нөмірлері, Қаспақов көшесінің 22-52 нөмірлері, Бапсанов көшесінің 50-55 нөмірлері, Қабанбай көшесінің 45/5-47/7 нөмірлері.

51. Мектепский избирательный участок № 1054
с. Маканчи, ул. Ибрагимова № 30А, Маканчинская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-11-68.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, нечетные номера сторона ул. Е. Сагимбекова, четные номера сторона ул. Майлина, северная сторона, южная сторона аула полностью, улицы Е. Сагимбекова № 1/1-107, Абая № 1/1-83, 2-98, Доненбекова № 1-19, 2-12, Жамбыла № 9-107, 2-78, Шынкожа № 9-65, 10-88, Жертв репрессий № 1-29, 2-62, Сапина № 1-23, 2-50, Горького № 31-45, 32-50, Жаканбаева № 71-95, 76-112, Ибрагимова № 49-81, 32-62, Кабанбая № 51-78, 82-112, Озмителя № 33-53, 32-48, Каспакова № 47-63, 54-66, Бапсанова № 57-65, 56-60, Майлина № 7-23, подстанция № 1-4.
52. № 1055 Избирательный участок "Больница"
с. Маканчи, ул. Найманбаева № 191, № 2 районная больница, тел. 8(722-39) 4-13-60.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, четные номера сторона ул. А. Найманбаева до ул. А. Бапсанова, восточная сторона до р. Маканчинка и северная часть села полностью, улицы Найманбаева № 110-180/3, Бапсанова № 3-31, Береговая № 13-56, Кудерина № 80-129, Абеева № 81-160, Татиева № 104-229, Токтарова № 1-20, Толеубекова № 1/а-35, Огизбаева № 2-18, Талмурзина № 2-22.
53. Жагалауский избирательный участок № 1056
с. Маканчи, ул. Сагиева № 12, здание ТОО "Маканшы-Жолдары", тел. 8(722-39) 4-16-36.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, нечетные номера сторона ул. Кабанбая до р. Маканчинка, южная сторона села и восточная сторона до парка "Кабанбай", улицы Сапарова № 1-49, 16-32, Берикболова № 1-62, Бейсекенова № 1-12/7, Кашаубаева № 1-25, Ключевая № 1-34, Сагиева № 1-30, Кабанбая № 1-13/11.
54. Найманбаевский избирательный участок № 1057
с. Маканчи, ул. Берикболова № 46/а, средняя школа им. Найманбаева, тел. 8(722-39) 4-15-85.
Границы избирательного участка:
В границах с. Маканчи, северная часть с. Маканчи, восточная часть до парка "Победы", четные номера сторона улицы Кабанбая, Кабанбая № 6/1-30, 18 кв. домов № 22, 24, 30, 28, Берикболова № 53-203, Тарбагатая № 1-65/а, Бейсекенова № 13-37, Сагиева № 32/1-54, Заречная № 1/1-29, Лермонтова № 1-16, Шакенова 1/1-38, Аль-Фараби № 1/1-51, Валиханова № 3-35, Жангельдина № 3-24, Панфилова № 2-24/2, Космонавтов № 1-12, Ауэзова № 1-17, Маяковского № 1-15, Калинина № 1-17.
55. Каратуминский избирательный участок № 1058
с. Каратума, ул. Абая № 71, Каратуминская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-51-92.
Границы избирательного участка:
В границах с. Каратума, к/хоз. "Жас-Кайрат", все дома по улице Наурыз, Джамбула, Найманбаева, Абая, Кабанбая, Шынкожа.

51. № 1054 Мектеп сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Ибрагимов көшесі № 30а, Мақаншы орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-11-68.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Е. Сағымбеков көшесінің тақ жағы, Майлин көшесінің тақ жағы, ауылдың солтүстік және оңтүстік жағы толығымен, Е. Сағымбеков көшесінің 1/1-107 нөмірлері, Абай көшесінің 1/1-83, 2-98 нөмірлері, Дөненбеков көшесінің 1-19, 2-12 нөмірлері, Жамбыл көшесінің 9-107, 2-78 нөмірлері, Шынқожа көшесінің 9-65, 10-88 нөмірлері, Саяси-қуғын сүргін құрбандарын еске алу атындағы көшенің 1-29, 2-62 нөмірлері, Сапин көшесінің 1-23, 2-50 нөмірлері, Горький көшесінің 31-45, 32-50 нөмірлері, Жақанбаев көшесінің 71-95, 76-112 нөмірлері, Ибрагимов көшесінің 49-81, 32-62 нөмірлері, Қабанбай көшесінің 51-78, 82-112 нөмірлері, Озмитель көшесінің 33-53, 32-48 нөмірлері, Қаспақов көшесінің 47-63, 54-66 нөмірлері, Бапсанов көшесінің 57-65, 56-60 нөмірлері, Майлин көшесінің 7-23 нөмірлері, Подстанция 1-4 нөмірлері.
52. № 1055 Аурухана сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 191, № 2 аудандық орталық емхана, тел. 8(722-39) 4-13-60.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Найманбаев көшесінің жұп жағы А. Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзенінің шығыс жағы, және ауылдың солтүстік жағы толығымен, Найманбаев көшесінің 110-180/3 нөмірлері, Бапсанов көшесінің 3-31 нөмірлері, Береговая көшесінің 13-56 нөмірлері, Күдерин көшесінің 80-129 нөмірлері, Әбеев көшесінің 81-160 нөмірлері, Тәтиев көшесінің 104-229 нөмірлері, Тоқтаров көшесінің 1-20 нөмірлері, Төлеубеков көшесінің 1/а-35 нөмірлері, Өгізбаев көшесінің 2-18 нөмірлері, Талмұрзин көшесінің 2-22 нөмірлері.
53. № 1056 Жағалау сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Сағиев көшесі № 12, "Мақаншы Жолдары" ЖШС ғимараты, тел. 8(722-39) 4-16-36.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Қабанбай көшесінің тақ жағы батысы Мақаншы өзеніне дейін, ауылдың оңтүстік жағы және "Қабанбай" саябағының шығыс жағына дейін, Сапаров көшесінің 1-49, 16-32 нөмірлері, Берікболов көшесінің 1-62 нөмірлері, Бейсекенов көшесінің 1-12/7 нөмірлері, Қашаубаев көшесінің 1-25 нөмірлері, Ключевая көшесінің 1-34 нөмірлері, Сағиев көшесінің 1-30 нөмірлері, Қабанбай көшесінің 1-13/11 нөмірлері.
54. № 1057 Найманбай сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Берікболов көшесі № 46/а, Найманбаев атындағы орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-15-85.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақаншы ауылы шекарасында, Мақаншы ауылының солтүстік жағы, "Жеңіс" паркіне дейін шығыс бөлігі, Қабанбай көшесінің жұп жағы, Қабанбай көшесінің 6/1-30, 18 нөмірлері, пәтері № 22, 24, 30, 28 үйлері, Берікболов көшесінің 53-203 нөмірлері, Тарбағатай көшесінің 1-65/а нөмірлері, Бейсекенов көшесінің 13-37 нөмірлері, Сағиев көшесінің 32/1-54 нөмірлері, Заречная көшесінің 1/1-29 нөмірлері, Лермонтов көшесінің 1-16 нөмірлері, Шакенов көшесінің 1/1-38 нөмірлері, Әл-Фараби көшесінің 1/1-51, Уәлиханов көшесінің 3-35 нөмірлері, Жангелдин көшесінің 3-24 нөмірлері, Панфилов көшесінің 2-24/2 нөмірлері, Космонавтар көшесінің 1-12 нөмірлері, Әуезов көшесінің 1-17 нөмірлері, Маяковский көшесінің 1-15 көшелері, Калинин көшесінің 1-17 нөмірлері.
55. № 1058 Қаратұма сайлау учаскесі
Қаратұма ауылы, Абай көшесі № 71, Қаратұма орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-51-92.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қаратұма ауылы шекарасында, "Жас-Кайрат" ш/қ, Наурыз, Жамбыл, Найманбаев, Абай, Қабанбай, Шынқожа көшелері.

56. Каратальский избирательный участок № 1059
с. Каратал, ул. Женис, Каратальская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-16-77.
Границы избирательного участка:
В границах с. Каратал, все дома по улице Ардагера, Бейбитшилик, Шынкожа, А. Байтурсынова, Жастар, Жениса, Б. Момышулы, Кабанбая.
57. Бекетский избирательный участок № 1060
с. Бекет, ул. Кабанбая, здание ТОО "Байтурсын", тел. 8(722-39) 4-08-86.
Границы избирательного участка:
В границах с. Бекет, все дома по улице Кабанбая, Б. Момышулы, Богенбая, Найманбаева, Боранбая.
58.Бугыбайский избирательный участок № 1061
с. Бугубай, ул. Кабанбая № 1, Бугыбайская основная школа, тел. 8(722-39) 4-83-45.
Границы избирательного участка:
В границах с. Бугыбай и Атыгай, улицы Наурыз, Кабанбая.
59. Коктальский избирательный участок № 1062
с. Коктал, улица Кенеса № 2, дом молодежи "Самал", тел. 8(722-39) 4-73-75.
Границы избирательного участка:
В границах с. Коктал, все дома по улице Амангельды, А. Кашаубаева, Абая, Кенеса, Бейбитшилик, А. Шожикова, Найманбаева.
60. Благодарненский избирательный участок № 1063
с. Благодарное, ул. Школьная, Благодарненская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-55-46.
Границы избирательного участка:
В границах с. Благодарное, все дома по улице Центральная, Школьная, Рабочая, Краснопартизанская, Чапаева, Комсомольская, Набережная, Подгорная, Базарная, Степная.
61. Кызыл-Жулдузский избирательный участок № 1064
с. Кызыл-Жулдуз, ул. Набережная № 11, фельдшерский пункт Кызыл-Жулдыз, тел. 8(722-39) 4-87-11.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кызыл-Жулдуз, улицы Колхозная, Набережная.
62. Коктерекский избирательный участок № 1065
с. Коктерек, ул. Кабанбая № 46, Коктерекская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-56-34.
Границы избирательного участка:
В границах с. Коктерек, участки Бартобе, Нугумар и ферма № 2, все дома по улице Ш. Садуакасова, Найманбаева, Абая, Б. Момышулы, А. Молдагулова, Маметова, Кабанбая, Ауэзова, Иманова, Шынкожа, участок Еки аша, ферма № 4, Наурыз, Алтынсарина, Омира, Джамбула.
63. Кайындинский избирательный участок № 1066
с. Кайынды, ул. Бейбитшилик № 27, Кайындинская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-88-93.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кайынды, улицы Бейбитшилик, Тарбагатай.
64. Кызыл-Булакский избирательный участок № 1067
с. Кызыл-Булак, ул. Центральная № 17, Кызыл-Булакская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-88-96.
Границы избирательного участка:
В границах с. Кызыл-Булак, все дома по улице Центральная, Кызылбулак, Танбалы.
65. Карабутинский избирательный участок № 1068

56. № 1059 Қаратал сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі, Қаратал орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-16-77.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қаратал ауылы шекарасында, Ардагер, Бейбітшілік, Шынқожа, А. Байтұрсынов, Жастар, Жеңіс, Б. Момышұлы, Қабанбай көшелеріндегі барлық үйлер.
57. № 1060 Бекет сайлау учаскесі
Бекет ауылы, Қабанбай көшесі, "Байтұрсын" ЖШҚ ғимараты, тел. 8(722-39) 4-08-86.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бекет ауылы шекарасында, Қабанбай, Б. Момышұлы, Бөгенбай, Найманбаев, Боранбай көшелеріндегі барлық үйлер.
58. № 1061 Бұғыбай сайлау учаскесі
Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі № 1, Бұғыбай негізгі мектебі, тел. 8(722-39) 4-83-45.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бұғыбай және Атығай ауылы шекарасында, Наурыз, Қабанбай көшелері.
59. № 1062 Көктал сайлау учаскесі
Көктал ауылы, Кеңес көшесі № 2, "Самал" жастар үйі, тел. 8(722-39) 4-73-75.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Көктал ауылы шекарасында, Амангелді, А. Қашаубаев, Абай, Кеңес, Бейбітшілік, А. Шөжіков, Найманбаев көшелеріндегі барлық үйлер.
60. № 1063 Благодарный сайлау учаскесі
Благодарное ауылы, Школьная көшесі, Благодарный орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-55-46.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Благодарное ауылы шекарасында, Центральная, Школьная, Рабочая, Краснопартизанская, Чапаев, Комсомол, Набережная, Подгорная, Базарная, Степная көшелеріндегі барлық үйлер.
61. № 1064 Қызыл-Жұлдыз сайлау учаскесі
Қызыл-Жұлдыз ауылы, Набережная көшесі, 11, Қызыл-Жұлдыз фельдшерлік пункті, тел. 8(722-39) 4-87-11.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Кызыл-Жұлдыз ауылы шекарасында, Колхозная, Набережная көшелеріндегі барлық үйлер.
62. № 1065 Көктерек сайлау учаскесі
Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі № 46, Көктерек орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-56-34.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Көктерек ауылы шекарасында, Бартөбе, Нұғымар учаскелері және № 2 ферма, Ш. Садуақасов, Найманбаев, Абай, Б. Момышұлы, Ә. Молдағұлова, Мәметова, Қабанбай, Әуезов, Иманов, Шынқожа көшелері, Екі аша учаскесі, № 4 ферма, Наурыз, Алтынсарин, Өмір, Жамбыл көшелеріндегі барлық үйлер.
63. № 1066 Қайыңды сайлау учаскесі
Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі № 27, Қайыңды орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-88-93.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қайыңды ауылы шекарасында, Бейбітшілік, Тарбағатай көшелеріндегі барлық үйлер.
64. № 1067 Қызыл-Бұлақ сайлау учаскесі
Қызыл-Бұлақ ауылы, Орталық көшесі № 17, Қызыл-Бұлақ орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-88-96.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қызыл-Бұлақ ауылы шекарасында, Центральная, Қызылбұлақ, Таңбалы көшелеріндегі барлық үйлер.
65. № 1068 Қарабұта сайлау учаскесі

с. Карабута, ул. Абая № 1, Карабутинская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-66-39.
Границы избирательного участка:
В границах с. Карабута, отгонные участки Мукур, 6-я бригада, 2-я бригада, все дома по улице Абая, Ауэзова, Кабанбая, Найманбаева, Наурыз, Рыскулова, Жамбыла, Рыскулбекова, Сабаз, Мустафа Озтурук.
66. Акшокинский избирательный участок № 1069
с. Акшокы, Найманбаева № 83, Акшокинская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-61-94.
Границы избирательного участка:
В границах с. Акшокы, отгонные участки "Карабас", "Алтыбай", "Ушкатты" и "Узунбулак", все дома по улице Найманбаева, Б. Момышулы, Жангельдина, Маметова, Молдагуловой, Садуова, Мунайтпасова.
67. Подгорненский избирательный участок № 1070
с. Подгорное, ул. Центральная № 13, Подгорненская начальная школа.
Границы избирательного участка:
В границах с. Подгорное, все дома по улице Центральная, Береговая.
68. Бахтинский избирательный участок № 1071
с. Бахты, Кабанбая № 1, сельский клуб, тел. 8(722-39) 4-43-22.
Границы избирательного участка:
В границах восточная часть с. Бахты, все дома по улице Идришева, Иманова, Маметова, Ауэзова, Сагимбаева.
69. Сахариевский избирательный участок № 1071
с. Бахты, ул. Алтынсарина № 18, средняя школа им. Сахариева, тел. 8(722-39) 2-43-38.
Границы избирательного участка:
В границах западной части с. Бахты, все дома по улице Кокозекская, Жангельдина, Абая, Алтынсарина, 50 лет Казахстана, Кабанбая, Найманбаева, Джамбула, Абылайхана, Гагарина, Богенбая, Б. Момышулы, Мадвакасова, Заготзерно.
70. Карабулакский избирательный участок № 1073
с. Карабулак, ул. Жансугурова № 5, Карабулакская средняя школа, тел. 8(722-39) 4-44-88.
Границы избирательного участка:
В границах с. Карабулак, отгонные участки "Уали", "Кол карын", "Жулдуз" и Шолпан, все дома по улице Алаколь, Абая, Кабанбая, Найманбаева, Баекенов, Т. Есимбая, Бейбитшилик, Ауэзова, Жансугурова, Желтоксан, Сары-Арка, Кенжалова, Кошекова.
71. Барлык-Арасанский избирательный участок № 1074
с. Барлык-Арасан, ул. Абая № 43, Габдуллина основная школа, тел. 8(722-39) 4-80-13.
Границы избирательного участка:
В границах с. Барлык-Арасан, улица Абая.
72. Кабанбайский избирательный участок № 1075
с. Жарбулак, ул. Конаева № 100, средняя школа им. Жарбулакская, тел. 8(722-39) 4-31-72.
Границы избирательного участка:
В границах с. Жарбулак, восточная часть села и четные номера, часть улицы К. Шыбынтаева.
73. Алакольский избирательный участок № 1076
с. Жарбулак, ул. Е. Жумадилова № 1, средняя школа им. Майлина, тел. 8(722-39) 4-80-66.
Границы избирательного участка:
В границах с. Жарбулак, западная часть села и нечетные номера, сторона улицы К. Шыбынтаева.

Қарабұта ауылы, Абай көшесі № 1, Қарабұта орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-66-39.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарабұта ауылы шекарасында, Мүкір отгон учаскелері, 6-шы бригада, 2-ші бригада, Абай, Әуезов, Қабанбай, Найманбаев, Наурыз, Рысқұлов, Жамбыл, Рысқұлбеков, Сабаз, Мұстафа Өзтүрік көшелеріндегі барлық үйлер.
66. № 1069 Ақшоқы сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы, Найманбаев көшесі № 83, Ақшоқы орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-61-94.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақшоқы ауылы шекарасында, "Қарабас", "Алтыбай", "Үшқатты" және "Ұзынбұлақ" отгон учаскелері, Найманбаев, Б. Момышұлы, Жангелдин, Мәметова, Молдағұлова, Садуов, Мұңайтпасов көшелеріндегі барлық үйлер.
67. № 1070 Подгорный сайлау учаскесі
Подгорное ауылы, Орталық көшесі № 13, бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Подгорное ауылы шекарасында, Центральная, Береговая көшелеріндегі барлық үйлер.
68. № 1071 Бақты сайлау учаскесі
Бақты ауылы, Қабанбай көшесі № 1, ауыл клубы, тел. 8(722-39) 4-43-22.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бақты ауылы шекарасының шығыс жағы, Идришев, Иманов, Мәметова, Әуезов, Сағымбаев көшелеріндегі барлық үйлер.
69. № 1072 Сахариев сайлау учаскесі
Бақты ауылы, Алтынсарин көшесі № 18, Сахариев атындағы орта мектебі, тел. 2-43-38.
Бақты ауылы шекарасының батыс жағы, Көкөзек, Жангелдин, Абай, Алтынсарин, Қазақстанның 50 жылдығы, Қабанбай, Найманбаев, Жамбыл, Абылайхан, Гагарин, Бөгенбай, Б. Момышұлы, Мадвакасов, Заготзерно көшелеріндегі барлық үйлер.
70. № 1073 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, Жансүгіров көшесі № 5, Қарабұлақ орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-44-88.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарабұлақ ауылы шекарасында, "Уәли", "Көл қарын", "Жұлдыз" және "Шолпан" отгон учаскелері, Алакөл, Абай, Қабанбай, Найманбаев, Баекенов, Т. Есімбай, Бейбітшілік, Әуезов, Жансүгіров, Желтоқсан, Сары-Арқа, Кенжалов, Көшеков көшелеріндегі барлық үйлер.
71. № 1074 Барлық-Арасан сайлау учаскесі
Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі № 43, Ғабдуллин негізгі мектебі, тел. 8(722-39) 4-80-13.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Барлық-Арасан ауылы шекарасында, Абай көшесі.
72. № 1075 Қабанбай сайлау учаскесі
Жарбұлақ ауылы, Қонаев атындағы көше № 100, Жарбұлақ орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-31-72.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жарбұлақ ауылының шығыс жағы және Қ. Чыбынтаева көшесінің жұп жағындағы үйлер.
73. № 1076 Алакөл сайлау учаскесі
Жарбұлақ ауылы, Жумадилов Ержан көшесі № 1, Майлин атындағы орта мектебі, тел. 8(722-39) 4-80-66.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жарбұлақ ауылы шекарасында, ауылдың батыс жағы, Қ. Чыбынтаева көшесінің тақ жағындағы үйлер.

74. Воинский избирательный участок № 1077
с. Маканчи.
Границы избирательного участка:
В границах в/ч 2086 в с. Маканчи.
75. Жарбулакский избирательный участок № 1078
с. Жарбулак.
Границы избирательного участка:
В границах в/ч 2086 в с. Жарбулак.
76. Пограничный избирательный участок № 1079
с. Бахты.
Границы избирательного участка:
В границах в/ч 2086 в с. Бахты.
77. Заставский избирательный участок № 1080
с. Акшокы.
Границы избирательного участка:
В границах в/ч 2086 в с. Акшокы.
78. Мезенцевский избирательный участок № 1081
с. Акшокы.
Границы избирательного участка:
В границах в/ч 2086 в с. Акшокы.
Руководитель аппарата
акима Урджарского района Ж. Сыркеев

74. № 1077 Әскери сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
2086 әскери бөлімшесі шекарасында Мақаншы ауылы.
75. № 1078 Жарбұлақ сайлау учаскесі
Жарбұлақ ауылы.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
2086 әскери бөлімшесі шекарасында Жарбұлақ ауылы.
76. № 1079 Шекара сайлау учаскесі
Бақты ауылы.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
2086 әскери бөлімшесі шекарасында Бақты ауылы.
77. № 1080 Застава сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
2086 әскери бөлімшесі шекарасында Ақшоқы ауылы.
78. № 1081 Меденцев сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
2086 әскери бөлімшесі шекарасында Ақшоқы ауылы.
Аппарат жетекшісі Ж. Сыркеев