О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 26-1 "О бюджете Бокейординского района на 2011-2013 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2011 года № 7-4-120. Утратило силу - решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2012 года № 1-4
Сноска. Утратило силу - Решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2012 № 1-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь решением Западно-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 3 ноября 2011 года № 35-2 Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Бокейординского районного маслихата "О бюджете Бокейординского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 7-4-114, опубликованное 11-17 января 2011 года в газете "Орда жұлдызы" № 3) следующие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 732 439" заменить цифрами "2 000 852";
цифры "177 356" заменить цифрами "179 315";
цифры "750" заменить цифрами "3 647";
цифры "40" заменить цифрами "184";
цифры "1 554 293" заменить цифрами "1 817 706";
в подпункте 2) цифры "1 723 695" заменить цифрами "1 992 108";
в подпункте 3):
в поле "чистое бюджетное кредитование" цифру "27 786" заменить цифрами "58 002";
в поле "бюджетные кредиты " цифру "27 786" заменить цифрами "58 002";
в подпункте 5) цифры "-44 042" заменить цифрами "-74 258";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры
"44 042" заменить цифрами "74 258"
в поле "поступление займов" цифру "18 694" заменить цифрами "48 910";
2) в пункте 3:
цифры "260 311" заменить цифрами "553 940";

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қарашада № 7-4-120 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 1-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012.01.23 № 1-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3073 тіркелген) шешімін басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 11-17 қаңтардағы "Орда жұлдызы" газетінің № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 732 439" деген сандар "2 000 852" деген сандармен ауыстырылсын;
"177 356" деген сандар "179 315" деген сандармен ауыстырылсын;
"750" деген сандар "3 647" деген сандармен ауыстырылсын;
"40" деген сандар "184" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 554 293" деген сандар "1 817 706" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 723 695" деген сандар "1 992 108" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "27 786" деген сан "58 002" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "27 786" деген сан "58 002" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-44 042" деген сандар "-74 258" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) жолындағы "44 042" деген сандар "74 258" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "18 694" деген сан "48 910" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"260 311" деген сандар "553 940" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце втором цифры "4 097" заменить цифрами "4 096";
в абзаце четвертом цифры "3 846" заменить цифрами "3 228";
в абзаце пятом цифры "3 675" заменить цифрами "1 475";
в абзаце шестом цифры "26 866" заменить цифрами "26 821";
в абзаце седьмом цифры "3 038" заменить цифрами "5 282";
в абзаце восьмом цифры "18 694" заменить цифрами "48 910";
в абзаце девятом цифры "7 500" заменить цифрами "5 404";
в абзаце одиннадцатом цифры "120 000" заменить цифрами "391 137";
в абзаце тринадцатом цифры "5 008" заменить цифрами "0";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

екінші абзацтағы "4 097" деген сандар "4 096" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "3 846" деген сандар "3 228" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "3 675" деген сандар "1 475" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "26 866" деген сандар "26 821" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "3 038" деген сандар "5 282" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "18 694" деген сандар "48 910" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "7 500" деген сандар "5 404" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "120 000" деген сандар "391 137" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "5 008" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын
3) аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.