О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 26-1 "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2011 года № 7-4-122. Утратило силу - решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2012 года № 1-4
Сноска. Утратило силу - Решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2012 № 1-4

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 34-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 7-4-122 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 1-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012.01.23 № 1-4 Шешімімен

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 26-1 "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 7-4-114, опубликованное 11-17 января 2011 года в газете "Орда жұлдызы" № 3) следующие изменения:

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 11-17 қантардағы "Орда жұлдызы" газетінің № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін.