Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 16 марта 2011 года N 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2011 года N 7-5-126. Утратило силу - постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года N 66.
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22.04.2011 N 66.
В соответствии статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Жангалинской районной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам аульных округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 3 марта 2011 года.
Аким района                      Т. Имашев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жангалинской
районной избирательной
комиссии
_____________Жумалиев Марс Такесович
16.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 16 марта 2011 года N 47
Места для размещения агитационных
печатных материалов для кандидатов
в Президенты Республики Казахстан
N
Наименование аульного округа
Наимено-
вание населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Виды агита-
ционных печатных мате-
риалов
1.
Жангалинский
Жанакала
Перед зданием Дом культуры
Тумба, стенд
2.
Брликский
Брлик
Перед зданием аульного клуба
Щит
3.
Акбалшык
Перед зданием фельдшерского пункта
Стенд
4.
Уш кемпир
Перед зданием фельдшерского пункта
Стенд
5.
Жанаказанский
Жанаказан
Перед зданием аульного клуба
Щит
6.
Жуалыой
Перед зданием школы основного среднего образования
Стенд
7.
Жанажолский
Жанажол
Перед зданием аульного клуба
Щит
8.
Саркол
Перед зданием школы основного среднего образования
Стенд
9.
Киши Айдархан
Перед зданием школы начального образования
Стенд
10.
Мастексайский
Мастексай
Перед зданием аульного клуба
Щит
11.
Мухор
Перед зданием школы основного среднего образования
Стенд
12.
Копжасарский
Копжасар
Перед зданием аульного клуба
Щит
13.
Салтанат
Перед зданием школы начального образования
Стенд
14.
Саралжын
Перед зданием школы начального образования
Стенд
15.
Кызылобинский
Кызылоба
Перед зданием аульного клуба
Щит
15.
Жангелди
Перед зданием школы начального образования
Стенд
16.
Айтпай
Перед зданием школы начального образования
Стенд
17.
С. Мендешевский
С. Мендешев
Перед зданием аульного клуба
Щит
18.
Пятимарский
Пятимар
Перед зданием аульного клуба
Щит
19.
Аккус
Перед зданием школы начального образования
Стенд
20.
Борык
Перед зданием школы начального образования
Стенд
21.
Плантация
Перед зданием школы начального образования
Стенд

Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы N 47 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 наурызда N 7-5-126 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2011.04.22 N 66 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Барлық ауылдық округтердің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 3 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      Т. Имашев
КЕЛІСІЛДІ:
Жаңақала аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________Жумалиев Марс Такесович
16.03.2011 ж.
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
N 47 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
N
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орыны
Үгіттік баспа материал-
дарының түрі
1.
Жаңақала
Жаңақала
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Тұғырлық, стенд
2.
Бірлік
Бірлік
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
3.
Ақбалшық
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
4.
Үшкемпір
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
5.
Жаңақазан
Жаңақазан
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
6.
Жуалыой
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
7.
Жаңажол
Жаңажол
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
8.
Саркөл
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
9.
Кіші Айдархан
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
10.
Мастексай
Мастексай
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
11.
Мұқыр
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
12.
Копжасар
Копжасар
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
13.
Салтанат
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
14.
Саралжын
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
15.
Қызылоба
Қызылоба
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
15.
Жангелді
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
16.
Айтпай
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
17.
С. Мендешев
С. Мендешев
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
18.
Пятимар
Пятимар
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
19.
Аккус
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
20.
Борык
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
21.
Плантация
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд