О присвоении наименований вновь построеному микрорайону и улицам в селе Калининское
Решение акима Переметнинского аульного округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2011 года N 72. Зарегистрировано управлением юстиции Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года N 7-7-136
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", протокола N 3 от 26 августа 2011 года ономастической комиссии, протоколов сходов жителей села Калининское от 25 августа 2011 года N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 аким Переметнинского аульного (сельского) округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Мұнайшы" вновь построенному микрорайону в селе Калининское.
2. Присвоить улицам вновь построенного микрорайона "Мұнайшы" в селе Калининское следующие наименования:
улице N 1 – наименование "Қазақстан Республикасының  Тәуелсіздігіне 20 жыл";
улице N 2 – наименование "Жаңа қоныс";
улице N 3 – наименование "Кең дала";
улице N 4 – наименование "Аруана";
улице N 5 – наименование "Мерей";
улице N 8 – наименование "Болашақ";
улице N 9 – наименование "Қазақстан халқы Ассамблеясы";
улице N 10 – наименование "Арнау".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящие решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Переметнинского
аульного (сельского) округа      Т. Жунусова

Калининское ауылындағы жаңа салынған шағын ауданға және көшелерге атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Переметный ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 72 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда N 7-7-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi басқару және өзiн-өзi басқару туралы"  Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, 2011 жылдың 26 тамыздағы ономастикалық комиссиянын отырысының N 3 хаттамасы және 2011 жылдың 25 тамыздағы Калининское ауылының тұрғындары жиналыстарының N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 хаттамаларын есепке ала отырып, Переметный ауылдық (селолық) округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Калининское ауылындағы жаңа салынған шағын ауданға "Мұнайшы" атауы берілсін.
2. Калининское ауылындағы жаңа салынған"Мұнайшы" шағын ауданының көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
N 1 көшесіне – атауы "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл";
N 2 көшесіне – атауы "Жаңа қоныс";
N 3 көшесіне – атауы "Кең дала";
N 4 көшесіне – атауы "Аруана";
N 5 көшесіне – атауы "Мерей";
N 8 көшесіне – атауы "Болашақ";
N 9 көшесіне – атауы "Қазақстан халқы Ассамблеясы";
N 10 көшесіне – атауы "Арнау".
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және оны алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Переметный ауылдық
(селолық) округі әкімі           Т. Жунусова