О внесении дополнения в совместный приказ Исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 488 "Об утверждении Правил выдачи виз Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 января 2012 года № 08-1-1-1/24 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 45. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2012 года № 7416. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 5 марта 2013 года № 08-1-1-1/71 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 марта 2013 года № 175
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 05.03.2013 № 08-1-1-1/71 и Министра внутренних дел РК от 07.03.2013 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В целях дальнейшей либерализации порядка выдачи виз Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Исполняющего обязанности Министра иностранных дел от 14 декабря 2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 488 "Об утверждении Правил выдачи виз Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6011, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 7 июля 2010 года, № 10) следующее дополнение:
в Правилах выдачи виз Республики Казахстан, утвержденных указанным совместным приказом:
приложение 2 дополнить пунктом 48 следующего содержания:
"48. Иорданское Хашимитское Королевство".
2. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел         Министр внутренних дел
Республики Казахстан            Республики Казахстан
___________ Е. Казыханов        _____________ К. Касымов
30 января 2012 года             25 января 2012 года
"Согласовано"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ А. Абыкаев
30 января 2012 года

"Қазақстан Республикасының визаларын беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 08-1-1-1/457 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 488 бірлескен бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 08-1-1-1/24 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 45 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 07 ақпанда № 7416 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2013 жылғы 05 наурыздағы № 08-1-1-1/71 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 07 наурыздағы № 175 Бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 05.03.2013 № 08-1-1-1/71 және ҚР Ішкі істер министрінің 07.03.2013 № 175 Бірлескен бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібін одан әрі жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Қазақстан Республикасының визаларын беру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 08-1-1-1/457 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 488 бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6011 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағының 2010 жылғы 7 шілдедегі № 10-құжатында жарияланған), мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған бірлескен бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықтағы:
2-қосымша мынадай мазмұндағы 48-тармақпен толықтырылсын:
«48. Иордан Хашимит Корольдігі».
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі                 Ішкі істер министрі
_____________ Е. Қазыханов            _____________ Қ. Қасымов
2012 жылғы 30 қаңтар                  2012 жылғы 25 қаңтар
«Келісілді»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы
___________________ Н. Әбіқаев
2012 жылғы 30 қаңтар