Об утверждении формы отчета об использовании налогоплательщиками билетов в части оказания услуг населению по перевозкам в общественном городском транспорте
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 69. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 февраля 2012 года № 7443. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 645 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1.Утвердить прилагаемую форму отчета об использовании налогоплательщиками билетов в части оказания услуг населению по перевозкам в общественном городском транспорте.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 1 февраля 2012 года № 69
Форма
Наименование местного
исполнительного органа______________
____________________________________
Бизнес идентификационный номер______
Регистрационный номер
налогоплательщика___________________
Область______________Город__________
Район__________Адрес, телефон______
Кому представляется:________________
(наименование
_________________________
налогового органа)
Юридический адрес_____________
Отчет
об использовании налогоплательщиками билетов в части оказания
услуг населению
по перевозкам в общественном городском транспорте
за____________20_____г.
№ п/п
Общая информация о налогоплательщике
Информация о реализованных билетах
Наименование
перевозчика
Индивидуальный
идентифика-
ционный
номер/
Бизнес
идентифика-
ционный
номер
Регистра-
ционный
номер
налогопла-
тельщика
Вид билета
Серия
Интервал
номеров
Количество
Цена
(тенге)
Общая
сумма
(тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
____________________________
(фамилия, имя, отчество
____________________________
руководителя местного
____________________________
исполнительного органа)
____________________________
(фамилия, имя, отчество
_____________________________ должностного лица,
_____________________________
ответственного за составление
___________________________
сведений)
Дата составления "__" 20__г.
__________
(подпись)
__________
(подпись)
Лицо, принявшее данные сведения____________________
(фамилия, имя, отчество должность)
_________________________
___________________________
(подпись)
Дата принятия сведений "__" 20__г.
Место печати
Примечание: В графе 5 "Вид билета" вид билета указывается следующими символами:
В - взрослый;
Д - детский;
Б - багаж

Қалалық қоғамдық көлік тасымалдары бойынша халыққа қызмет көрсету бөлігінде салық төлеушінің билеттерді пайдалануы туралы есеп нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 69 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 27 ақпанда № 7443 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 207 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 207 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 645-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған қалалық қоғамдық көлік тасымалдары бойынша халыққа қызмет көрсету бөлігінде салық төлеушінің билеттерді пайдалануы туралы есеп нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 69 бұйырығымен бекітілген
Нысан
Жергілікті орындаушы органның атауы ________ Кімге беріледі:
____________________________________________ ___________________
Бизнес сәйкестендіргіш нөмірі (салық органының атауы)
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі _____________ Заңды мекен-жайы __
Облыс _____________ Қала _____________ ___________________
Аудан ______ Мекен-жайы, телефон ___________ ___________________
Қалалық қоғамдық көлік тасымалдары бойынша халыққа қызмет көрсету бөлігінде салық төлеушінің билеттерді пайдалануы туралы
20__ ж. ___________________
есеп
№ р/с
Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат
Сатылған билеттер туралы ақпарат
Тасымалдаушының атауы
Жеке сәйкестендіргіш нөмір/ Бизнес сәйкестендіргіш нөмір
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі
Билет түрі
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Сатылған билеттер туралы ақпарат
Сериясы
Нөмір интервалы
Саны
Бағасы (теңге)
Жалпы соммасы (теңге)
6
7
8
9
10
________________________________________________________ ____________
(Жергілікті орындаушы органның басшысы (аты-жөні)) (қолы)
________________________________________________________ ___________
(Мәліметтерді жасауға жауапты, лауазымды адамның аты-жөні) (қолы)
Жасалған күні 20 __ ж. "__" ________________
Мөр орны
Берілген мәліметті қабылдаған адам __________________________________
(аты-жөні, лауазымы)
__________________________________
___________
(қолы)
Мәліметті қабылдау күні 20 __ ж. "__" _______________
Ескертпе: "Билет түрі" 5 бағанында билеттің түрі мынадай символдармен көрсетіледі:
Е - ересек;
Б - бала;
Ж - жүк.