Об определении черты бедности на 2 квартал 2012 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 96-Ө-М. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2012 года № 7488. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 269-ө-м
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.06.2012 № 269-ө-м (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.07.2012).
В целях установления критерия оказания социальной помощи малообеспеченным гражданам Республики Казахстан для определения размера адресной социальной помощи в соответствии с пунктом 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 2 квартал 2012 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 декабря 2011 года № 459-ө «Об определении черты бедности на 1 квартал 2012 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7358 и опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 7 января 2012 года, № 6-7 (26825-26826); «Егемен Қазақстан» 2012 жылгы 7 қантардағы № 5-8 (27079).
Департаменту социальной помощи (Жакитова Ш.С.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Ахметова С.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Министр                                    Г. Абдыкаликова

2012 жылғы 2 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 96-ө-м Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 28 наурызда № 7488 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 269-ө-м Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012.06.28 № 269-ө-м (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшiне енедi) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағына сәйкес атаулы әлеуметтік көмектің мөлшерін анықтау үшін Қазақстан Республикасының күнкөрісі төмен азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету өлшемдерін белгілеу мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2012 жылғы 2 тоқсанға арналған кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызы мөлшерінде анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2012 жылдың 1 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы» 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 459-ө бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 7358 тіркелген және 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Казахстанская правда» № 6-7 (26825-26826), «Егемен Қазақстан» 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 5-8 (27079) газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті (Ш.С.Жақытова) осы бұйрықтың:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Ә. Ахметовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшiне енедi және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    Г. Әбдіқалықова