О внесении изменения и дополнений в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара"
Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2012 года № 81. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2012 года № 7512. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 января 2015 года № 6
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 09.01.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан «О торгово-промышленных палатах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 «Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 июня 2010 года под № 6310, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 14 августа 2010 года № 215-216 (26276-26277) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить:
1) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «СТ-1» согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «А» согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму бланка сертификата о происхождении товара формы Оригинал согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу;
4) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «СТ-2» согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу.»;
дополнить приложениями 5 и 6 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сатбаев Р.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Тулеушина К.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев
Приложение 1 к приказу
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 13 марта 2012 года № 81
Приложение 5 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83

"Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 81 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 2 сәуірде № 7512 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 6 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 09.01.2015 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Сауда-өнеркәсіп палаталары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2010 жылғы 24 маусымда № 6310 болып енгізілді, «Казахстанская правда» газетінде 2011 жылғы 14 тамызда № 215-216 (26276-26277) жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мыналар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес «СТ-1» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес «А» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын;
3) осы бұйрыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес «Түпнұсқа» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат;
4) осы бұйрыққа 5 және 6-қосымшаларға сәйкес «СТ-2» нысанды тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын.»;
осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшыларға сәйкес 5 және  6-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Р. Сәтбаев) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден кейін бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Қ.А. Тулеушинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі                                   Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 13 наурыздағы
№ 81 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
Министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы
№ 83 бұйрығына
5-қосымша

1. Грузоотправитель/экспортер
(наименование и адрес)
4.№___________________________
Сертификат
о происхождении товара
ФОРМА СТ-2
2. Грузополучатель/импортер
(наименование и адрес)
Выдан в
______________________________
(наименование страны)
Для предоставления в
______________________________
(наименование страны)
3. Средства транспорта и маршрут
следование (насколько это
известно)
5. Для служебных отметок
6.
7. Количество
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10.
Коли-
чество
товара
11.
Номер и
дата
счета-
фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, на основе
проведенного контроля, что декларация
заявителя соответствует действительности
........................................
Подпись          Дата           Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет,что
вышеприведенные сведения соответствуют
действительности: что все товары
полностью произведены или подвергнуты
достаточной переработке в
______________________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям
происхождения, установленным в
отношении таких товаров
......................................
Подпись          Дата         Печать
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:
размер 210 х 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
опечатанную желтую гильотировку, позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЛИСТ СЕРТИФИКАТА №____________
о происхождении товара форма СТ-2
6.№
7. Количество мест
и вид упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10.
Количество
товара
11. Номер и
дата
счета-
фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, на основе проведенного
контроля, что декларация заявителя соответствует
действительности
..................................................
Подпись                Дата                Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет, что
вышеприведенные сведения соответствуют
действительности: что все товары
полностью произведены или подвергнуты
достаточной переработке в
_____________________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям
происхождения, установленным в
отношении таких товаров
.....................................
Подпись          Дата          Печать
Приложение 2 к приказу
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 13 марта 2012 года № 81
Приложение 6 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83

1. Жүк жөнелтуші/экспорттаушы (атауы және почталық мекенжайы)
4. №
Тауардың шығуы туралы сертификат
СТ-2 нысаны
2. Жүк алушы/импорттаушы
(атауы және почталық мекенжайы)
____________________ берілді
(елдің атауы)
__________ жеткізіп беру үшін
(елдің атауы)
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты
5. Қызметтік ескертулер үшін:
6. №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келуіне жүргізілген бақылау негізінде осы құжат бойынша куәландырады
-------------------------------
қолы       күні      мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ______________ өндірілгеніне (елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
----------------------------
қолы    күні      мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
- 210 х 297 мм өлшемді болуы тиіс, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
- механикалық немесе химиялық тәсілдермен кез-келген қолдан жасалуды көзбен анықтауға мүмкіндік беретін сары түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
СТ-2 нысаны тауардың шығуы туралы № _____ СЕРТИФИКАТТЫҢ ҚОСЫМША ПАРАҒЫ
6. №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келуіне жүргізілген бақылау негізінде осы құжат бойынша куәландырады
-------------------------------
қолы       күні      мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ____________ өндірілгеніне
(елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
-----------------------------------
қолы       күні      мөрі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 13 наурыздағы
№ 81 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
Министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы
№ 83 бұйрығына
6-қосымша

1. Consignor/exporter
(nameandaddress)
4.№
CERTIFICATE OF ORIGIN OF GOODS
ST-2 FORM
2. Consignee/importer (name and
address)
Issued in
___________________________________________
(Name of the country) For submitting in
___________________________________________
(Name of the country)
3. Means of transport and itinerary
(as far as is known)
5. For official use/notes only
6.
7. Number of
pieces of goods
and type of
packing
8.
Descriptionofgoods
9.
Criteriaoforigin
10.
Quantityofgoods
11. Invoicenumber
anddate
12. Certification
This is to certify,on the basis of
implemented control, that the
information contained in the
Declaration of the applicant is true
...................................
SignatureDateSeal
13. Declaration of the applicant
The undersigned states that the above- mentioned
information is true and that all goods have been
completely produced or reprocessed well enough in
..................................................
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin
prescribed for such goods.
..................................................
SignatureDateSeal
Примечание: бланк сертификата о происхождениитовара должен иметь:
размер 210 х 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
опечатанную желтую гильотировку, позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
EXTRA SHEET OF CERTIFICATE №
OF ORIGIN OF GOODS. ST-2 FORM
6.№
7. Number of pieces of goods and type of packing
8.
Descriptionofgoods
9.
Criteriaoforigin
10.
Quantityofgoods
11.
Invoicenu
mberandd
ate
12. Certification
This is to certify,on the basis of
implemented control, that the
information contained in the
Declaration of the applicant is true
.....................................
SignatureDateSeal
13. Declaration of the applicant
The undersigned states that the above- mentioned
information is true and that all goods have been
completely produced or reprocessed well enough in
..................................................
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin
prescribed for such goods.
..................................................
SignatureDateSeal

1. Consignor/exporter (nameandaddress)
4. №
CERTIFICATE OF ORIGIN OF GOODS
ST-2 FORM
2. Consignee/importer
(name and address)
Issued in
(Name of the country) For submitting in
(Name of the country)
3. Means of transport and itinerary (as far as is known)
5. For official use/notes only
6. №
7. Number of pieces of goods and type of packing
8. Descriptionofgoods
9. Criteriaoforigin
10. Quantityofgoods
11. Invoicenumb eranddate
12. Certification
This is to certify.on the basis of implemented control, that the information contained in the Declaration of the applicant is true
-----------------------------
Signature    Date    Seal
13. Declaration of the applicant The undersigned states that the above- mentioned information is true and that all goods have been completely produced or reprocessed well enough in
_____________________________
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin prescribed for such goods.
----------------------------------
Signature     Date      Seal
Ескерту:
Тауарлардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
- 210 х 297 мм өлшемді болуы тиіс, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
- механикалық немесе химиялық тәсілдермен кез-келген қолдан жасалуды көзбен анықтауға мүмкіндік беретін сары түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
EXTRA SHEET OF CERTIFICATE № ____________
OF ORIGIN OF GOODS. ST-2 FORM
6. №
7. Number of pieces of goods and type of packing
8. Descriptionofgoods
9. Criteriaoforigin
10. Quantityofgoods
11. Invoicenumberanddate
12. Certification
This is to certify,on the basis of implemented control, that the information contained in the Declaration of the applicant is true
---------------------------
Signature    Date    Seal
13. Declaration of the applicant The undersigned states that the above- mentioned information is true and that all goods have been completely produced or reprocessed well enough in
____________________________
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin prescribed for such goods.
---------------------------------
Signature      Date      Seal