Об утверждении дополнительных форм бюджетной отчетности
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 212. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 апреля 2012 года № 7596. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2017 года № 16
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 13.01.2017 № 16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 124 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить дополнительные формы бюджетной отчетности:
1) отчет о результатах контрольных мероприятий, проведенных службой внутреннего контроля центральных государственных органов и местных исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения и столицы, согласно форме приложению 1 к настоящему приказу;
2) сводный отчет о результатах контрольных мероприятий, проведенных службами внутреннего контроля местного исполнительного органа области, города республиканского значения и столицы, согласно форме приложению 2 к настоящему приказу;
3) сводный отчет о результатах контрольных мероприятий, проведенных органами внутреннего государственного финансового контроля по республиканскому бюджету, согласно форме приложению 3 к настоящему приказу;
4) сводный отчет о результатах контрольных мероприятий, проведенных органами внутреннего государственного финансового контроля по местным бюджетам, согласно форме приложению 4 к настоящему приказу.
2. Сроки предоставления бюджетной отчетности:
1) службы внутреннего контроля центральных государственных и местных исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения и столицы ежеквартально, до 5-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и по итогам соответствующего финансового года до 20 января года, следующего за отчетным годом, для контроля за состоянием возмещения в бюджет сумм нарушений, выявленных органами внутреннего государственного финансового контроля, представляют соответственно в уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по внутреннему контролю и в его территориальные подразделения отчеты о результатах контрольных мероприятий, проведенных службой внутреннего контроля на бумажном и электронном носителях (Microsoft Excel), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) территориальные подразделения уполномоченного Правительством Республики Казахстан органа по внутреннему контролю ежеквартально, до 9-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и по итогам соответствующего финансового года до 1 февраля года, следующего за отчетным годом, представляют в уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по внутреннему контролю сводные отчеты о результатах контрольных мероприятий, проведенных службой внутреннего контроля местных исполнительных органов областей, города республиканского значения и столицы на бумажном и электронном носителях (Microsoft Excel), согласно приложению 2 к настоящему приказу;

Қосымша бюджеттік есептілік нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 212 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 23 сәуірде № 7596 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 16 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 13.01.2017 № 16 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының бюджет Кодексінің 124-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымша бюджеттік есептілік нысандарын бекіту:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына нысанға сәйкес "Орталық мемлекеттік органдардың және жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың ішкі бақылау қызметтері жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы есеп";
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына нысанға сәйкес "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ішкі бақылау қызметтері жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы жиынтық есеп";
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына нысанға сәйкес "Республикалық бюджет бойынша мемлекеттік ішкі қаржылық бақылау органдары жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы жиынтық есеп";
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына нысанға сәйкес "Жергілікті бюджет бойынша мемлекеттік ішкі қаржылық бақылау органдары жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы жиынтық есеп".
2. Бюджеттік есептіліктерді ұсыну мерзімі:
1) Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бюджеттерінен қаржыландырылатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың ішкі бақылау қызметтері тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-і күніне дейін және тиісті қаржы жылының қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін мемлекеттік ішкі қаржылық бақылау органдары анықтаған соманың бюджетке қайтарылу ахуалын бақылау үшін тиісінше Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі органға және оның аумақтық бөлімшелеріне осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз және электрондық тасығыштарда (Microsoft Excel) Ішкі бақылау қызметтері жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы есептер береді;
2) Үкімет уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі органның аумақтық бөлімшелері тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 9-ы күніне дейін және тиісті қаржы жылының қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 1 ақпанына дейін Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі органға облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының Ішкі бақылау қызметтері жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы жиынтық есептерді осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз және электрондық тасығыштарда (Microsoft Excel) ұсынады;

3) уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по внутреннему контролю представляет сводные отчеты о результатах контрольных мероприятий, проведенных органами внутреннего государственного финансового контроля ежеквартально, до 20-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и по итогам соответствующего финансового года до 15 февраля года, следующего за отчетным годом, в Правительство Республики Казахстан на бумажном и электронном носителях (Microsoft Excel), согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по внутреннему контролю представляет ежеквартально, до 12-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и по итогам соответствующего финансового года до 7 февраля года, следующего за отчетным годом, информацию о результатах контрольных мероприятий, проведенных органами внутреннего государственного финансового контроля, структурным подразделениям центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета, в функции которых входит анализ исполнения бюджета на бумажном и электронном носителях (Microsoft Excel), согласно приложению 4 к настоящему приказу.
3. Департаменту методологии бюджетных процедур Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республика Казахстан
от 16 апреля 2012 № 212
Форма
Отчет о результатах контрольных мероприятий, проведенных
службой внутреннего контроля центральных государственных
органов и местных исполнительных органов, финансируемых из
областного бюджета, бюджетов города республиканского
значения и столицы
Администратор бюджетных программ _________________________
(наименование АБП, имеющего службу
внутреннего контроля))
Периодичность: квартальная, годовая ______________________
(отчетный период)
единицы измерения: стоимостные показатели - в тыс. тенге, количественные -
в единицах
Код АБП
п/п
Наиме-
нова-
ние
объек-
та
кон-
троля
Вид
орга-
низа-
ции
(ГУ,
ГП,
АО,
ТОО и
др.)
код
объек-
та по
ЕБК
(толь-
ко по
ГУ)
Б
И
Н
Источник
финансиро-
вания
объекта
(республи-
канский,
областной,
районный,
городской
бюджет)
общее
количес-
тво
подразде-
лений и
подведом-
ственных
органи-
заций
админис-
тратора
бюджетных
программ
остаток
невосста-
новленных
и невозме-
щенных в
бюджет
средств
на начало
года по
нарушениям,
выявленным
проверками
предыдущих
лет
количество
подразделений
и подведом-
ственных
организаций
администрато-
ра бюджетных
программ,
охваченных
проверками
Службой
внутреннего
контроля в
отчетном
периоде
общее
коли-
чество
прове-
рок за
отчет-
ный
период
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого по АБП, в том числе:
по видам
организа-
ций
по государственным
учреждениям
по субъектам
квазигосударственного
сектора
по источ-
никам
финанси-
рования
республиканский бюджет
областной бюджет (бюджеты
города республиканского
значения, столицы)
бюджет района (города
областного значения)
продолжение таблицы
сумма
бюджетных
средств,
охваченная
контроль-
ными
мероприя-
тиями
общая
сумма
выявлен-
ных
наруше-
ний в
ходе
проведе-
ния
контро-
льных
меро-
приятий
Классификация нарушений, допущенных в отчетном периоде,
по группам
нарушения при
поступлении
средств в
бюджет
(доходная
часть) -
неисполнение
и (или)
необеспечение
исполнения
налогового,
неналогового
обязательства,
поступлений от
продажи основ-
ного капитала
в соответству-
ющий бюджет, а
также несвое-
временное,
неполное
перечисление
поступлений в
бюджет, нару-
шение порядка
возврата из
бюджета и
(или) зачета
излишне
уплаченных
сумм
поступлений
нарушения при
использовании
бюджетных
средств и
активов
государства-
использование
бюджетных
средств,
трансфертов,
кредитов,
бюджетных
инвестиций,
связанных
грантов,
государствен-
ных и гаран-
тированных
государством
займов,
поручительств
и активов
государства с
нарушением
норм
бюджетного
и иного
законодатель-
ства
Республики
Казахстан
нарушения при
ведении
бухгалтерского
учета и составле-
нии финансовой
отчетности-допуще-
ние несоответствия
данных бухгалтер-
ского учета пер-
вичным документам,
вследствие
несоблюдения
ведения первичного
учета согласно
установленных форм
первичной докумен-
тации, недостача
товарно-материаль-
ных ценностей и
денежных средств,
необоснованное
списание активов,
материалов,
малоценных
быстроизнашиваю-
щихся предметов
несоблюдение
установлен-
ных сроков,
порядка
выполнения
бюджетных
процедур и
процедур ЗРК
о государ-
ственных
закупках, не
повлекшее
причинение
ущерба
(вреда)
государству
и получате-
лям бюджет-
ных средств
и не влеку-
щее админи-
стративной и
уголовной
ответствен-
ности,
установлен-
ной ЗРК
в
с
е
г
о
в том
числе
сумма
сред-
ств
отчет-
ного
пери-
ода
в
с
е
г
о
в том
числе
допу-
щенные
в от-
четном
пери-
оде
стоимост-
ные - в
тыс.
тенге
количес-
твенные
- в
единицах
11
12
13
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
суммы нарушений, подлежащие
восстановлению и возмещению
в бюджет по итогам контроля
восстановленные и возмещенные в
бюджет по итогам контроля суммы
нарушений
остаток
невосстанов
ленных и
невозмещенных в
бюджет сумм
нарушений на
конец отчетного
периода (гр.8 +
гр.20 + гр.22 -
гр.24 - гр.26)
подлежащие
восстановлению
подлежащие
возмещению
восстановленные
путем выполнения
работ, оказания
услуг, поставки
товаров и (или)
отражения по учету
возмещенные
в доход
соответствую-
щего бюджета
в
с
е
г
о
допущенные
в отчетном
периоде
в
с
е
г
о
допущенные
в отчетном
периоде
в
с
е
г
о
допущенные
в отчетном
периоде
в
с
е
г
о
допущенные
в отчетном
периоде
20
21
22
23
24
25
26
27
28
продолжение таблицы
количество
представлений
на устранение
выявленных
нарушений,
причин и
условий,
способ-
ствующих им
передано материалов
контроля в
правоохранительные органы
привлечение к
административной
ответственности
количество
должностных лиц,
привлеченных к
дисциплинарной
ответственности
всего
из них
возбуждено
уголовное
дело
коли-
чес-
тво
сумма
коли-
чес-
тво
сумма
коли-
чество
должно-
стных
лиц
Сумма
административных
штрафов
всего
в т.ч.
освобождено
от
занимаемой
должности
вне-
сено
из них
испол-
нено
нало-
женных
поступив-
ших в
бюджет
29
30
31
32
#
34
35
36
37
38
39
Руководитель Службы внутреннего
контроля центрального государственного
или местного исполнительного органа,
финансируемых из областного бюджета,
бюджетов города республиканского
значения и столицы: _________ ______________
(подпись) (Ф.И.О.)
Примечание:
в графе 1 указывается порядковый номер
в графе 2 указывается наименование объекта контроля
в графе 3 указывается организационно-правовая форма объекта контроля
в графе 4 по объектам контроля, являющимся государственными учреждениями, указывается код администратора бюджетных программ согласно Единой бюджетной классификации Республики Казахстан
в графе 5 указывается бизнес-идентификационный номер объекта контроля (БИН)
в графе 6 указывается уровень бюджета, за счет которого осуществляется финансирование объекта (республиканский, областной, районный, городской бюджет). При заполнении данной графы по субъектам квазигосударственного сектора, указывается источник финансирования государственного учреждения, учредителем которого является данный субъект
в графе 7 указывается общее количество подразделений и подведомственных организаций администратора бюджетных программ
в графе 8 указывается общая сумма невосстановленных и невозмещенных в бюджет средств на начало года по нарушениям, выявленным проверками предыдущих лет
в графе 9 указывается количество подразделений и подведомственных организаций администратора бюджетных программ, охваченных проверками службой внутреннего контроля в отчетном периоде
в графе 10 указывается общее количество проверок за отчетный период
в графе 11 указывается общая сумма бюджетных средств, охваченная контрольными мероприятиями
в графе 12 указывается сумма бюджетных средств отчетного периода, охваченная контрольными мероприятиями
в графе 13 указывается общая сумма финансовых нарушений, выявленных в ходе проведения контрольных мероприятий
в графе 14 указывается сумма финансовых нарушений допущенных в отчетном периоде, выявленных в ходе проведения контрольных мероприятий
в графе 15 указывается сумма нарушений допущенных в отчетном периоде при поступлении средств в бюджет (доходная часть) - неисполнение и (или) необеспечение исполнения налогового, неналогового обязательства, поступлений от продажи основного капитала в соответствующий бюджет, а также несвоевременное, неполное перечисление поступлений в бюджет, нарушение порядка возврата из бюджета и (или) зачета излишне уплаченных сумм поступлений (данную графу службы внутреннего контроля заполняют в пределах компетенции)
в графе 16 указывается сумма нарушений допущенных в отчетном периоде при использовании бюджетных средств, трансфертов, кредитов, бюджетных инвестиций, связанных грантов, государственных и гарантированных государством займов, поручительств и активов государства с нарушением норм бюджетного и иного законодательства Республики Казахстан

3) Үкімет уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі орган тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-сы күніне дейін және тиісті қаржы жылының қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне мемлекеттік ішкі қаржылық бақылау органдары жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы жиынтық есептерді осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз және электрондық тасығыштарда (Microsoft Excel) береді;
4) Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі орган тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 12-сі күніне дейін және тиісті қаржы жылының қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 7 ақпанына дейін функцияларына бюджеттің атқарылуын талдау кіретін бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органның құрылымдық бөлімшелеріне мемлекеттік ішкі қаржылық бақылау органдары жүргізген бақылау іс-шараларының нәтижелері туралы ақпаратты осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз және электрондық тасығыштарда (Microsoft Excel) ұсынады.
3. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 212 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Орталық мемлекеттік органдардың және облыстық бюджеттен,
республикалық маңызы бар қалалардың және астананың
бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың ішкі
бақылау қызметтері жүргізген бақылау шараларының нәтижесі
туралы есеп
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
___________________________________________________
(ішкі бақылау қызметі бар ББӘ атауы)
ББӘ коды
Мерзімділігі: тоқсандық, жылдық ___________________________
(есепті кезең)
өлшем бірліктері: құндық көрсеткіштер - мың теңгемен, сандық - бірлікпен
р/с№
Бақылау объектісінің атауы
Ұйымның түрі (ММ, МК, АҚ, ЖШС және т.б.)
ББС бойынша объектінің коды (ММ бойынша ғана)
БСН
Объектіні қаржыландыру көзі (республикалық, облыстық, аудандық, қалалық бюджет)
бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің ведомстволық бағыныстағы мекемелердің және бөлімшелердің жалпы саны
алдыңғы жылдардың тексерулерімен анықталған бұзушылықтар бойынша жылдың басына қалпына келтірілмеген және өтелмеген сома қалдығы, барлығы
есепті кезеңде ішкі бақылау қызметінің тексеруімен қамтылған бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің ведомстволық бағыныстағы мекемелердің және бөлімшелердің саны
есепті кезеңде жүргізіген тексерулер саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ББӘ бойынша жиыны, оның ішінде:
ұйымдардың түрлері бойынша
мемлекеттік мекемелер бойынша
квазимемлекеттік сектор субъектілері бойынша
қаржыландыру көздері бойынша
республикалық бюджет
облыстық бюджет (республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері)
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеті
кестенің жалғасы
бақылау іс-шараларымен қамтылған бюджет қаражатының сомасы
бақылау шаралары жүргізілу барысында анықталған бұзушылықтардың жалпы сомасы
топтар бойынша есепті кезеңде жіберілген бұзушылықтар классификациясы
қаражаттың бюджетке түсуі кезінде анықталған бұзушылықтардың сомасы (кіріс бөлігі) - салықтық, салықтық емес міндеттемелердің, тиісті бюджетке негізгі активтерді сатудан түсетiн түсiмдердiң орындалмауы және (немесе) қамтамасыз етілмеуі, сондай-ақ бюджетке түсетін түсімдердің уақтылы, толық аударылмауы, түсiмдердiң артық (қате) төленген сомасын бюджеттен қайтару және (немесе) есептеу тәртібін бұзу
Қазақстан Республикасының бюджеттік және өзге заңнамасын бұза отырып, бюджет қаражатын, трансферттерді, кредиттерді, бюджеттік инвестицияларды, байланысты гранттарды, мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекеттің кепілдемелерін және активтерін пайдаланған кезде жіберілген бұзушылықтар
бухгалтерлік есепті жүргізу және қаржылық есептілікті жасау кезінде – бастапқы құжаттаманың белгіленген нысандарына сәйкес бастапқы есеп жүргізуді сақтамау салдарынан бухгалтерлік есеп деректерінің бастапқы құжаттарға сәйкес келмеуіне жол беру, тауар-материалдық құндылықтардың және ақша қаражатының жетіспеуі, активтерді, материалдарды, құндылығы аз тез тозатын заттарды негізсіз есептен шығару
мемлекетке және бюджет қаражатын алушыларға залал (зиян) келтірмеген және Қазақстан Республикасы заңдарымен белгіленген әкімшілік және қылмыстық жауапкершілікке тартуға әкеп соқтырмайтын бюджеттік рәсімдерді және Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасы рәсімдерінің белгіленген мерзімін, орындалу тәртібін сақтамау
барлығы
соның ішінде есепті кезеңнің қаражат сомасы
барлығы
соның ішінде есепті кезеңде жіберілген
құндық - мың теңгемен
сандық - бірлікпен
11
12
13
14
15
16
17
18
19
кестенің жалғасы
бақылау нәтижелері бойынша қалпына келтіруге тиесілі және өтеуге тиесілі қаражат сомасы
бақылау нәтижелері бойынша қалпына келтірілген және бюджет кірісіне өтелген бұзушылықтар сомасы
есепті кезеңнің аяғына тексеру нәтижелері бойынша қалпына келтірілмеген және өтелмеген бұзушылықтар сомасының қалдығы (бағ.8 + бағ.20 + бағ.22 - бағ.24 - бағ.26)
қалпына келтіруге тиесілі
өтеуге тиесілі
жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету, тауарларды жеткізу және (немесе) есеп бойынша көрсету арқылы қалпына келтірілгендер
тиісті бюджет кірісіне өтелген
барлығы
есепті кезеңде жіберілген
барлығы
есепті кезеңде жіберілген
барлығы
есепті кезеңде жіберілген
барлығы
есепті кезеңде жіберілген
20
21
22
23
24
25
26
27
28
кестенің жалғасы
нормативтік құқықтық актілерді лауазымды тұлғалардың сақтамауының анықталған фактілері бойынша жіберілген ұсынымдардың саны
құқық қорғау органдарына берілген материалдар
Бақылау қорытындылары бойынша әкімшілік жауапкершілікке тартылған лауазымды тұлғалардың саны
Бақылау қорытындылары бойынша тәртіптік жауапкершілікке тартылған лауазымды тұлғалардың саны
барлығы
оның ішінде қылмыстық іс қозғалды
саны
сомасы
саны
сомасы
лауазымды тұлғалардың саны
әкімшілік айыппұлдар сомасы
барлығы
оның ішінде атқарып отырған қызметінен босатылғаны
енгізілгені
оның ішінде орындалғаны
салынған
бюджет кірісіне түскен
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Орталық мемлекеттік органдар немесе жергілікті атқарушы
органдарының Ішкі бақылау қызметінің басшысы: ______________________ ____________________________________
(қолы) (аты-жөні)
Ескертпе:
1-бағанда жолдың реттік нөмірі көрсетіледі
2-бағанда бақылау объектісінің атауы көрсетіледі
3-бағанда бақылау объектісінің ұйымдастыру-құқықтық нысаны көрсетіледі
4-бағанда мемлекеттік мекемелер болып табылатын бақылау объектілері бойынша Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына сәйкес бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің коды көрсетіледі
5-бағанда бақылау объектісінің бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) көрсетіледі
6-бағанда объектіні қаржыландыру жүргізілетін бюджет деңгейі көрсетіледі (республикалық, облыстық, аудандық, қалалық бюджет). Осы бағанды толтырған кезде квазимемлекеттік сектор субъектілері бойынша осы субъекті құрылтайшысы болып табылатын мемлекеттік мекемені қаржыландыру кезі көрсетіледі
7-бағанда бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бөлімшелері мен ведомстволық бағынысты ұйымдарының жалпы саны көрсетіледі
8-бағанда алдыңғы жылдардың тексерулерімен анықталған бұзушылықтар бойынша жылдың басына бюджетке қалпына келтірілмеген және орны толтырылмаған қаражаттың жалпы сомасы көрсетіледі
9-бағанда есепті кезеңде ішкі бақылау қызметінің тексерулерімен қамтылған бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бөлімшелері мен ведомстволық бағынысты ұйымдарының жалпы саны көрсетіледі
10-бағанда есепті кезеңде жүргізілген тексерулердің жалпы саны көрсетіледі
11-бағанда бақылау іс-шараларымен қамтылған бюджет қаражатының жалпы сомасы көрсетіледі
12-бағанда есепті кезеңдегі бюджет қаражатының бақылау іс-шараларымен қамтылған сомасы көрсетіледі
13-бағанда бақылау іс-шараларын жүргізу барысында анықталған қаржылық бұзушылықтарының сомасы көрсетіледі
14-бағанда есепті кезеңде жол берілген, бақылау іс-шараларын жүргізу барысында анықталған қаржылық бұзушылықтардың сомасы көрсетіледі 15-бағанда қаражаттың бюджетке түсуі кезінде анықталған бұзушылықтардың сомасы (кіріс бөлігі) - салықтық, салықтық емес міндеттемелердін, тиісті бюджетке негізгі активтерді сатудан түсетін түсімдердің орындалмауы және (немесе) есептеу тәртібін бұзу сомасы көрсетіледі (аталған бағанды ішкі бақылау қызметтері құзыреті шегінде толтырады)
16-бағанда Қазақстан Республикасының бюджеттік және өзге заңнамасын бұза отырып, бюджет қаражатын, трансферттерді, кредиттерді, бюджеттік инвестицияларды, байланысты гранттарды, мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекеттің кепілдемелерін және активтерін пайдаланған кезде бұзушылық сомасы көрсетіледі