Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация маломерных судов"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2012 года № 826. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2012 года № 8155. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 110
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 05.02.2015 № 110.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Государственная регистрация маломерных судов».
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Абишев Б.Ш.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абсаттарова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                          А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 27 ноября 2012 года № 826
Регламент государственной услуги
«Государственная регистрация маломерных судов»
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Государственная регистрация маломерных судов» (далее – Регламент) разработан в соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года «О внутреннем водном транспорте», постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1058 «Об утверждении Правил государственной регистрации судов, в том числе маломерного судна, и прав на него» (далее – Правила), стандартом государственной услуги «Государственная регистрация маломерных судов» (далее – Стандарт), утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1710 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля».

"Шағын көлемді кемелердi мемлекеттiк тiркеу" мемлекеттiк қызмет регламентін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 826 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 желтоқсанда № 8155 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 5 ақпандағы № 110 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 05.02.2015 № 110 бұйрығымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған «Шағын көлемді кемелердi мемлекеттiк тiркеу» мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Б.Ш. Әбішев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қ.Б. Әбсаттаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 27 қарашадағы
№ 826 бұйрығымен
бекітілген
«Шағын көлемді кемелердi мемлекеттiк тiркеу»
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) «Iшкi су көлiгi туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегі Заңының 26-бабына, «Кемені, оның ішінде шағын көлемді кемені және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1058 қаулысына (бұдан әрі – Қағида), «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің көліктік бақылау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 29 қазандағы № 1710 қаулысымен бекітілген «Шағын көлемді кемелерді мемлекеттiк тiркеу туралы» мемлекеттiк қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес әзірленген.

2. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – это физическое и юридическое лицо;
2) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или подсистемы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга «Государственная регистрация маломерных судов» (далее – государственная услуга) оказывается территориальными органами Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – уполномоченный орган) через Центр обслуживания населения (далее – ЦОН) по адресам, указанным в приложении 1 к Стандарту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года «О внутреннем водном транспорте»;
2) Стандарта;
3) Правил.
6. Результатом завершения государственной услуги является выдача судового билета или дубликата судового билета либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Государственная услуга является платной и предоставляется на основе пункта 8 Стандарта.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатели государственной услуги).
9. Государственная услуга предоставляется через ЦОН ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются:
на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz (в подразделе «Государственные услуги» раздела «Комитет транспортного контроля»);
на интернет-ресурсе ЦОН по адресу www.con.gov.kz;
на стендах, расположенных в зданиях ЦОН;
в call-Центре 1414.
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет документы согласно пункту 11 Стандарта.
12. Сроки оказания государственной услуги установлены в пункте 7 Стандарта.
13. В выдаче судового билета или дубликата судового билета отказывается в случаях, предусмотренных пунктом 16 Стандарта.

2. Осы регламентте мынадай ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке және заңды тұлға;
2) құрылымдық-функциялық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – уәкілетті органдардың жауапты адамдары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын ақпараттық жүйелер немесе кіші жүйелердің мемлекеттік органдары.
3. «Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі - ХҚКО) арқылы Стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
4. Мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет:
1) «Iшкi су көлiгi туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегі Заңының 26-бабының;
2) Стандарттың;
3) Қағиданың негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі кеме билетiн немесе кеме билетiнің телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет ақылы болып табылады және Стандарттың 8-тармағының негізінде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi – мемлекеттік қызметті алушылар) көрсетiледi.
9. Мемлекеттік қызмет ХҚКО арқылы демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбі күнін қоса алғанда, күн сайын белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі асқа үзіліссіз сағат 9.00-ден сағат 20.00-ге дейін көрсетіледі.
Қабылдау «электрондық» кезек тәртiбiмен, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы толық ақпаратты, сондай-ақ олардың толтыру үлгілері:
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында www.mtс.gov.kz («Көлiктiк бақылау комитетi» бөлімінің «Мемлекеттік қызметтер» кіші бөлімінде);
ХҚКО интернет-ресурсында www.con.gov.kz мекенжай бойынша;
ХҚКО ғимараттарында орнатылған стенділерде;
1414 call-орталығында орналастырылған.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттар ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында белгіленген.
13. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын беруден бас тартылады.

14. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя до выдачи ему результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в ЦОН;
2) работник ЦОН проводит регистрацию заявления, работник накопительного отдела ЦОН передает документы в уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из ЦОН в уполномоченный орган фиксируется при помощи Сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, проводит регистрацию полученных документов, и передает на рассмотрение руководителю, либо его заместителю;
4) после рассмотрения руководитель, либо его заместитель в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, отписывает начальнику/специалисту отдела контроля на водном транспорте;
5) начальник отдела контроля на водном транспорте в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, рассматривает заявление на соответствие предъявляемым требованиям, и отписывает специалисту отдела контроля на водном транспорте;
6) специалист отдела контроля на водном транспорте в течение четырех рабочих дней осуществляет рассмотрение представленного заявления из ЦОН, и подготавливает оформление судового билета или дубликата судового билета либо мотивированный отказ, затем направляет на подписание руководителю уполномоченного органа;
7) руководитель уполномоченного органа в течение одного рабочего дня подписывает судовой билет или дубликат судового билета либо мотивированный отказ и направляет в канцелярию уполномоченного органа;
8) сотрудник канцелярии уполномоченного органа направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН.
При приеме готового результата государственной услуги от уполномоченного органа, ЦОН фиксирует поступившие документы при помощи Сканера штрихкода;
9) работник ЦОН выдает результат государственной услуги получателю государственной услуги.
15. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ЦОН, составляет один человек.
3. Описание действий (взаимодействия)
в процессе  оказания государственной услуги
16. В ЦОН прием документов осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного обслуживания», на которых указываются фамилия, имя, отчество и должность работника ЦОН.
При приеме документов в ЦОН получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактные телефоны.

14. Мемлекеттік қызметті алушы өтінішпен келген сәттен бастап, мемлекеттік қызметтің нәтижелерін оған бергенге дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы ХҚКО өтініш береді;
2) ХҚКО қызметкері өтінішті тіркеуді жүргізеді, ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері құжаттарды уәкілетті органға береді.
Құжаттарды ХҚКО уәкілетті органға жөнелту фактісі мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде құжаттардың қозғалысын бақылауға мүмкіндік беретін штрихкод Сканердің көмегімен тіркеледі;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері құжаттардың уәкілетті органға келіп түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде алынған құжаттарға тіркеу жүргізеді және басшыға не оның орынбасарына қарауға береді;
4) басшы не оның орынбасары қарағаннан кейін, құжаттардың уәкілетті органға келіп түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде су көлігіндегі бақылау бөлімінің бастығына/маманына тапсырады;
5) су көлігіндегі бақылау бөлімінің бастығы құжаттардың уәкілетті органға келіп түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде өтінішті ұсынылатын талаптар сәйкестігіне қарайды және су көлігінде бақылау бөлімінің маманына тапсырады;
6) су көлігіндегі бөлімінің маманы төрт жұмыс күн ішінде ХҚКО түскен өтінішке қарауды жүзеге асырады және кеме куәлігін немесе кеме куәлігінің телнұсқасын ресімдеуге немесе дәлелденген бас тарту дайындайды, содан кейін уәкілетті орган басшысына қол қоюға жібереді;
7) уәкілетті органның басшысы бір жұмыс күн ішінде кеме куәлігіне немесе кеме куәлігінің телнұсқасына немесе дәлелденген бас тартуға қол қояды және уәкілетті органның кеңсесіне жібереді;
8) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері қызмет көрсету нәтижесін ХҚКО-ға жолдайды.
уәкілетті органнан мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін алу кезінде ХҚКО түскен құжаттарды штрихкодты Сканердің көмегімен тіркейді;
9) ХҚКО қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызмет алушыға ұсынады.
15. ХҚКО мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын адамдардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара іс-қимыл) сипаттамасы
16. ХҚКО қызметкерінің тегi, аты, әкесiнiң аты және лауазымы көрсетілген «тосқауылсыз қызмет көрсету» арқылы ХҚКО құжаттарды қабылдау операциялық залында жүзеге асырылады.
ХҚКО құжаттарды қабылдаған кезде мемлекеттік қызметті алушыға мыналар көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі:
сұрау салудың нөмірі және қабылдау күні;
сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті алған ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты;
мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты және әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты және әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.

17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) работник ЦОН;
2) работник накопительного отдела ЦОН;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа, либо его заместители;
5) начальник отдела контроля на водном транспорте;
6) специалист отдела контроля на водном транспорте;
7) курьер.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
19. Схема взаимодействия между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
20. Заявление на получение государственной услуги по государственной регистрации маломерного судна оформляется согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Государственная регистрация маломерных судов»
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса
№ действия
1
2
3
4
5
6
Наименование СФЕ
Работник ЦОН
Работник накопительного отдела ЦОН
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа, либо его заместители
Начальник отдела контроля на водном транспорте
Специалист отдела контроля на водном транспорте
Наименование действия и их описание
Прием и регистрация заявления
передача документов в уполномоченный орган.
регистрация полученных документов
Рассмотрение заявления о государственной  регистрации маломерного судна
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям. Оформление судового билета или дубликата судового билета
Форма завершения
Документы с резолюцией, содержащей сроки исполнения и ответственного исполнителя
Документы с резолюцией, содержащей сроки исполнения и ответственного исполнителя.
Оформленный судовой билет или дубликат судового билета
Сроки исполнения
1 день
1 день
1 день
4 дня
Наименование действия и их описание
Выдача судового билета или дубликата судового билета заявителю
Направляет судовой билет или дубликат судового билета в ЦОН
Подписание судового билета или дубликата судового билета
Форма завершения
Судовой билет или дубликат судового билета
Подписанный судовой билет или дубликат судового билета
Сроки исполнения
2 дня
1 день
Таблица 2. Основной процесс оказания
государственной услуги
Основной процесс оказания государственной услуги
Работник ЦОН
Работник накопительного отдела ЦОН
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа, либо его заместители
Начальник отдела контроля на водном транспорте
Специалист отдела контроля на водном транспорте

17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі ҚФБ іске қосылған:
1) ХҚКО қызметкері;
2) ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
4) уәкілетті органның басшысы не оның орынбасары;
5) су көлігіндегі бақылау басқармасының бастығы;
6) су көлігіндегі бақылау басқармасының маманы;
7) курьер.
18. Осы Регламентке 1-қосымшада әрбір әкімшілік іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-ның әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдерінің) реті мен өзара іс-қимыл жасасуының кестелік сипаттамасы келтірілген.
19. Осы Регламентке 2-қосымшада мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-қимылдардың қисынды реті мен ҚФБ-ның арасындағы өзара байланыстың сызбасы келтірілген.
20. Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу бойынша мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес рәсімделеді.
«Шағын көлемді кемелерді
мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекетін сипаттау
Жалпы үдерістің іс-әрекеті
Іс-әрекеттің №
1
2
3
4
5
6
ҚФБ-ң атауы
ХҚКО
қызметкері
ХҚКО жинақтаушы қызметкері
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы не оның орынбасары
Су көлігіндегі бақылау бөлімінің бастығы
Су көлігіндегі бақылауды жүзеге асыратын маман
Іс-әрекеттің атауы
және оның сипаты
Өтінішті
қабылдау
және
тіркеу
Құжаттарды уәкілетті органға беру
Алынған құжаттарды тіркеу
Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу туралы өтінішті қарау
Ұсынылған құжаттар тізбесін талап сәйкестілігіне қарау
Ұсынылған құжаттар тізбесін талап сәйкестілігіне қарау. Кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын ресімдеу
Аяқталу нысаны
Орындау мерзімі мен жауапты орындаушы көрсетілген қарары бар құжаттар
Орындау мерзімі мен жауапты орындаушы көрсетілген қарары бар құжаттар
Ресімделген кеме билеті немесе кеме билетінің телнұсқасы
Орындау мерзімі
1 күн
1 күн
1 күн
4 күн
Іс-әрекеттің атауы
және оның сипаты
Өтініш берушіге кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын беру
Кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын ХҚКО жіберу
Кеме билетіне немесе кеме билетінің телнұсқасына қол қою
Аяқталу нысаны
Кеме билеті немесе кеме билетінің телнұсқасы
Қол қойылған кеме билеті немесе кеме билетінің телнұсқасы
Орындау мерзімі
2 күн
1 күн
2-кесте. Мемлекеттік қызмет көрсетудің негізгі үдерісі
Мемлекеттік қызмет көрсетудің негізгі үдерісі
ХҚКО қызметкері
ХҚКО жинақтаушы қызметкері
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы не оның орынбасары
Су көлігіндегі бақылау бөлімінің бастығы
Су көлігіндегі бақылау бөлімінің маманы

1. Прием и регистрация заявления
2. Передача документов в уполномоченный орган
3. Регистрация полученных документов
4. Рассмотрение заявления о государственной регистрации маломерного судна
5. Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям
6. Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям и оформление судового билета или дубликата судового билета.
9. Выдача судового билета или дубликата судового билета
8. направление судового билета или дубликата судового билета в ЦОН
7. Подписание судового  билета или дубликата судового билета
Таблица 3. Альтернативный процесс оказания
государственной услуги
Альтернативный процесс оказания государственной услуги
Работник ЦОН
Работник накопительного отдела ЦОН
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа, либо его заместители
Начальник отдела контроля на водном транспорте
Специалист отдела контроля на водном транспорте
1. Проводит регистрацию заявления
2. Передача документов в уполномоченный орган
3. Регистрация полученных документов
4. Рассмотрение заявления о государственной регистрации маломерного судна
5. Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям
6. При несоответствии документов представляемым требованиям или их недостаточности заявителю отказывается в приеме документов. По требованию заявителя ему выдается мотивированное письменное подтверждение отказа в приеме документов.
9. Выдача заявителю письменного заключения об отказе в выдаче судового билета или дубликата судового билета
8. Отправления ЦОН письменного заключения об отказе в выдаче судового билета или дубликата судового билета
7. Подписание письменного подтверждение отказа в приеме документов
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Государственная регистрация маломерных судов»
Диаграмма функционального взаимодействия
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Государственная регистрация маломерных судов»
НАЧАЛЬНИКУ
_____________________________________
(наименование уполномоченного органа)
_____________________________________
(ФИО)
от __________________________________
(ФИО)
проживающего по адресу:
_____________________________________
(место жительства)
Заявление
Прошу принять приписке маломерное судно, принадлежащее
_____________________________________________________________________
(название организации, юридический адрес или ФИО физического лица,
год рождения, место постоянного жительства, место работы, тел.)
Тип судна ______________________ № Судна ____________________________
Материал корпуса ____________________________________________________
Длина, м ___________ Ширина, м _________ Высота борта, м ____________
Осадка: порожнем ________________ в полном грузу ____________________
Год и место постройки _______________________________________________
Пассажировместимость (чел.) ___ (без груза) Грузоподъемность ________
Спасательные средства _______________________________________________
Водоотливное средство ____________ Сигнальные средства ______________
Якорное устройство ______________ Противопожарный инвентарь _________
Марка двигателя _______________ Мощность_________ № _________________
Год и место постройки _______ Движитель: род _______ Кол-во _________
Район плавания ______________________________________________________
Место стоянки судна _________________________________________________
«____» __________ 20__ г. __________________
(подпись)

1. Өтінішті қабылдау және тіркеу
2. Құжаттарды уәкілетті органға беру
3. Алынған құжаттарды тіркеу
4. Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу туралы өтінішті қарау
5. Ұсынылған құжаттар тізбесін талап сәйкестілігіне қарау
6. Ұсынылған құжаттар тізбесін талап сәйкестілігіне қарау және кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын ресімдеу
9. Өтініш берушіге кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын беру
8. Кеме билетін немесе кеме билетінің телнұсқасын ХҚКО жіберу
7. Кеме билетіне немесе кеме билетінің телнұсқасына қол қою
3-кесте. Мемлекеттік қызмет көрсетудің балама үдерісі
Мемлекеттік қызмет көрсетудің балама үдерісі
ХҚКО қызметкері
ХҚКО жинақтаушы қызметкері
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы не оның орынбасары
Су көлігіндегі бақылау бөлімінің бастығы
Су көлігіндегі бақылау бөлімінің маманы
1. Өтінішті қабылдау және тіркеу
2. Құжаттарды уәкілетті органға беру
3. Алынған құжаттарды тіркеу
4. Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу туралы өтінішті қарау
5. Ұсынылған құжаттар тізбесін талап сәйкестілігіне қарау
6. Ұсынылған құжаттар тізбесін талаптарына сәйкес емес немесе жетіспеген жағдайда өтініш берушіге құжаттарды қабылдаудан бас тартылады. Өтініш берушінің талабы бойынша оған құжаттарды қабылдаудан бас тартудың дәлелденген жазбаша растау қағазын береді.
9. Шағын көлемді кеме билетін беруден бас тарту туралы жазбаша шешімін өтініш берушіге беру
8. Шағын көлемді кеме билетін беруден бас тарту туралы жазбаша шешімін ХҚКО жіберу
7. Құжаттарды қабылдаудан бас тартудың дәлелденген жазбаша растау қағазына қол қою
«Шағын көлемді кемелерді мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
«Шағын көлемді кемелерді
мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
__________________________________
(Уәкілетті органның атауы)
БАСТЫҒЫ
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
тұрғылықты мекен-жайы:
__________________________________
(мекенжайы)
Өтініш
Шағын көлемді кемені артық қосып жазуға қабылдауыңызды сұраймын.
_________________________________________________________жататын кеме
(ұйымның атауы, заңды тұлғаның мекенжайы немесе жеке тұлғаның тегі,
аты, әкесінің аты, туылған жылы, тұрғылықты мекенжайы, жұмыс орны, тел.)
Кеме түрі___________________________ Кеме № _________________________
Корпустың материалы _________________________________________________
Ұзындығы, м ____________ Ені, м _____________ Борт биіктігі, м ______
Шөгінуі: бос _________________ толық жүкпен _________________________
Салынған жылы және орны _____________________________________________
Жолаушылар сыйымдылығы (адам) _______ (жүксіз) Жүк көтергіштігі _____
Құтқару жабдықтары ______________________________________________
Су төгу құралы___________________ Белгі беру құралы__________________
Зәкірлік қондырғысы ___________ Өртсөндіргіш құрал-жабдығы __________
Қозғалтқыш маркасы __________________ Қуаты____________ № ___________
Салынған жылы және орны __________ Қозғаушы: түр _________ Саны _____
Жүзу ауданы _________________________________________________________
Кеме тұратын орын ___________________________________________________
«____»__________20__ ж                                      ________
(қолы)