Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 386. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 февраля 2013 года № 8319. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 227.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.11.2019 № 227 (вводится в действие с 01.01.2020).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года "О микрофинансовых организациях" Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Г. Марченко
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 декабря 2012 года № 386
Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций
Сноска. Заголовок Правила в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Настоящие Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года "О микрофинансовых организациях" (далее - Закон) и определяют порядок прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения реестра и исключения из реестра микрофинансовых организаций.
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).

Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 386 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 4 ақпанда № 8319 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.11.2019 № 227 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Микроқаржы ұйымдары туралы" 2012 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Г. Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 386 қаулысымен
бекітілген
Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары
Ескерту. Қағиданың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Осы Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Микроқаржы ұйымдары туралы" 2012 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару тәртібін айқындайды.
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1. Учетная регистрация микрофинансовых организаций (далее – учетная регистрация) – включение микрофинансовой организации в реестр микрофинансовых организаций в соответствии со статьей 14 Закона и Правилами.
2. Для прохождения учетной регистрации микрофинансовая организация представляет в филиал Национального Банка Республики Казахстан (далее - Филиал) по месту нахождения микрофинансовой организации заявление по форме согласно приложению 1 к Правилам с приложением следующих документов:
1) документ, подтверждающий уплату сбора за прохождение учетной регистрации;
2) копии документов, подтверждающих оплату уставного капитала, а также сведения о соблюдении минимального размера собственного капитала по форме согласно приложению 2 к Правилам;
3) положение о службе внутреннего контроля (при наличии);
4) бизнес-план, который раскрывает:
стратегию деятельности микрофинансовой организации;
определение сегмента рынка, на который ориентирована микрофинансовая организация (потенциальные потребители услуг, текущая ситуация и прогноз их доли на рынке в динамике);
виды услуг (предоставление микрокредита, оказание консультационных услуг по вопросам, связанным с деятельностью по предоставлению микрокредитов и (или) другой вид деятельности, предусмотренный статьей 19 Закона);
план маркетинга (формирования клиентуры), включающий анализ текущей ситуации, рекламу услуг, меры по обеспечению качества предоставляемых услуг, меры по формированию и стимулированию потребностей потребителей;
источники финансирования деятельности организации (средства учредителей, привлеченные средства, гранты или другие средства);
5) сведения об учредителе (участнике) заявителя по формам согласно приложению 3 к Правилам, сведения о первом руководителе (членах) исполнительного органа, главном бухгалтере (при наличии) по форме согласно приложению 4 к Правилам по состоянию на дату, предшествующую дате представления заявления;
6) копия правил предоставления микрокредитов, утвержденных высшим органом микрофинансовой организации;
7) копию договора о предоставлении информации, заключенного с кредитным бюро с государственным участием в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан";
8) копия налоговой декларации за последние три года, отражающая доходы по выданным микрокредитам и исчисленную сумму корпоративного подоходного налога (представляется микрофинансовыми организациями, созданными в результате перегистрации или реорганизации микрокредитных организаций).

1. Микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеу (бұдан әрі – есептік тіркеу) – микроқаржы ұйымдарын Заңның 14-бабына және Қағидаларға сәйкес микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізу.
2. Микроқаржы ұйымы есептік тіркеуден өту үшін микроқаржы ұйымының орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалына (бұдан әрі – Филиал) мынадай құжаттарды қоса бере отырып, Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш ұсынады:
1) есептік тіркеуден өткені үшін алымның төленгенін растайтын құжат;
2) жарғылық капиталдың төленгенін растайтын құжаттардың көшірмелері, сондай-ақ Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша меншікті капиталдың ең төменгі мөлшерін сақтау туралы мәліметтер;
3) ішкі бақылау қызметі туралы ереже (бар болса);
4) мыналарды:
микроқаржы ұйымы қызметінің стратегиясын;
микроқаржы ұйымы бағдарланған нарық сегментінің (қызметтерді әлеуетті тұтынушылар, ағымдағы жағдай және олардың нарықтағы үлесінің динамикадағы болжамы) айқындамасын;
қызмет түрлерін (микрокредит беру, микрокредиттерді беру қызметіне байланысты мәселелер жөнінде консультациялық қызметтер көрсету және (немесе) Заңның 19-бабында көзделген қызметтің басқа түрі);
ағымдағы ахуалдың талдамасын, қызметтердің жарнамасын, көрсетілетін қызметтердің сапасын қамтамасыз ету шараларын, тұтынушылардың қажеттіліктерін қалыптастыру және ынталандыру шараларын қамтитын маркетинг (клиентураны қалыптастыру) жоспарын;
ұйымның қызметін қаржыландыру көздерін (құрылтайшылар қаражаты, тартылған қаражат, гранттар немесе басқа қаражат) ашып көрсететін бизнес-жоспар;
5) өтініш ұсынылған күннің алдындағы күнгі жағдай бойынша Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысандар бойынша өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер, Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша атқарушы органның бірінші басшысы (мүшелері), бас бухгалтері (бар болса) туралы мәліметтер;
6) микроқаржы ұйымының жоғарғы органы бекіткен микрокредиттер беру қағидаларының көшірмесі;
7) "Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттік тарихты қалыптастыру туралы" 2004 жылғы 06 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекет қатысатын кредиттік бюромен жасалған ақпарат беру туралы шарттың көшірмесі;
8) берілген микрокредиттер бойынша кірістерді және корпоративтік табыс салығының есептелген сомасын көрсететін соңғы үш жыл ішіндегі салық декларациясының көшірмесі (микрокредиттік ұйымдарды қайта тіркеу немесе қайта ұйымдастыру нәтижесінде құрылған микроқаржы ұйымдары ұсынады).

Сноска. Пункт 2 редакции постановления Правления Национального Банка РК от 26.02.2018 № 27 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
2-1. Заявление, удостоверенное электронной цифровой подписью лица, уполномоченного на подачу заявления, с приложением документов, указанных в пункте 2 Правил, представляется микрофинансовой организацией в электронном виде через веб-портал "электронного правительства".
Документы, предусмотренные подпунктом 2) пункта 2 Правил, представляются в электронном виде, документы, предусмотренные подпунктами 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) пункта 2 Правил, представляются в виде электронных копий документов в формате PDF.
Сноска. Правила дополнены пунктом 2-1 в соответствии с постановлением Правления Национального Банка РК от 24.04.2015 № 57 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
3. Микрофинансовая организация в случаях изменения места нахождения, указанного в заявлении, а также внесения изменений и дополнений в документы, указанные в подпункте 5) пункта 2 Правил, представляет измененные и (или) дополненные документы в Филиал в течение пятнадцати рабочих дней со дня внесения таких изменений и дополнений.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 28.01.2016 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Филиалы по месту нахождения микрофинансовых организаций ведут реестр микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 5 к Правилам.
В срок, установленный пунктом 10 Правил, Филиал вносит микрофинансовую организацию в реестр микрофинансовых организаций, направляет в Национальный Банк Республики Казахстан (далее – Национальный Банк) информацию о внесении микрофинансовых организаций, прошедших учетную регистрацию, в реестр микрофинансовых организаций для размещения на интернет-ресурсе Национального Банка и уведомляет микрофинансовую организацию о внесении в реестр микрофинансовых организаций либо направляет мотивированный ответ в письменном виде о причинах отказа в учетной регистрации.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 26.02.2018 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2-1. Микроқаржы ұйымы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса бере отырып, өтініш беруге уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған өтінішті электрондық түрде "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы ұсынады.
Қағидалардың 2-тармағының 2) тармақшасында көзделген құжаттар электрондық түрде, Қағидалардың 2-тармағының 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) тармақшаларында көзделген құжаттар PDF форматында құжаттардың электрондық көшірмелері түрінде ұсынылады.
Ескерту. 2-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.04.2015 № 57 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
3. Микроқаржы ұйымы өтініште көрсетілген орналасқан жері өзгерген, сондай-ақ Қағидалардың 2-тармағының 5) тармақшасында көрсетілген құжаттарға өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда, өзгертілген және (немесе) толықтырылған құжаттарды осындай өзгерістер мен толықтырулар енгізілген күннен бастап он бес жұмыс күні ішінде Филиалға ұсынады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.01.2016 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Филиалдар микроқаржы ұйымдарының орналасқан жері бойынша Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізеді.
Қағидалардың 10-тармағында белгіленген мерзімде Филиал микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізеді, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі – Ұлттық Банк) есептік тіркеуден өткен микроқаржы ұйымдарының Ұлттық Банктің интернет-ресурсына орналастыру үшін микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізілгені туралы ақпарат жібереді және микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізілгені туралы микроқаржы ұйымын хабардар етеді не есептік тіркеуден бас тарту себептері туралы жазбаша түрде дәлелді жауап жібереді.

Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
4-1. Регистрационный номер в реестре микрофинансовых организаций содержит 9 (девять) знаков и состоит из следующей структуры - ФФ.ГГ.ННН, где: ФФ – код Филиала, проставляемый в соответствии с Кодами Филиалов Национального Банка Республики Казахстан, используемыми при учетной регистрации микрофинансовых организаций, согласно приложению 6 к Правилам;
ГГ – 2 (две) последние цифры текущего года;
ННН – порядковый номер учетной регистрации микрофинансовой организации.
Каждый календарный год порядковый номер учетной регистрации микрофинансовой организации начинается с 001. Нумерация учетной регистрации Филиалами ведется самостоятельно.
Если порядковый номер учетной регистрации превышает трехзначное число (999 (девятьсот девяносто девять)), допускается использование четырехзначного числа порядкового номера (НННН).
Сноска. Правила дополнены пунктом 4-1 в соответствии с постановлением Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
5. Филиал направляет в Национальный Банк информацию, предусмотренную пунктом 4 Правил, не позднее 1 (одного) рабочего дня до окончания срока, предусмотренного пунктами 10 и 11 Правил.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
6. Отказ в учетной регистрации производится по основаниям, предусмотренным статьей 15 Закона.
В случае отказа в учетной регистрации юридическое лицо, зарегистрированное в качестве микрофинансовой организации, принимает меры, предусмотренные в пункте 2 статьи 15 Закона.
7. Исключение из реестра микрофинансовых организаций производится Филиалом по основаниям, предусмотренным статьей 16 Закона.
Письменное уведомление об исключении из реестра микрофинансовых организаций в течение семи календарных дней со дня исключения направляется Филиалом микрофинансовой организации по адресу, указанному в заявлении.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 16.07.2014 № 109 (порядок введения в действие см. п. 2).
8. Филиал в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня принятия решения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций направляет в Национальный Банк сведения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 7 к Правилам для размещения на интернет-ресурсе Национального Банка.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4-1. Микроқаржы ұйымдарының тізіліміндегі тіркеу нөмірінде 9 (тоғыз) белгі болады және мынадай құрылымнан тұрады: ФФ.ЖЖ.ННН, мұндағы: ФФ – Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Филиалдарының микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеу кезінде пайдаланылатын кодтарына сәйкес қойылатын Филиал коды;
ЖЖ – ағымдағы жылдың соңғы 2 (екі) цифры;
ННН – микроқаржы ұйымын есептік тіркеудің реттік нөмірі.
Әрбір күнтізбелік жыл, микроқаржы ұйымын есептік тіркеудің реттік нөмірі 001-ден басталады. Есептік тіркеуді нөмірлеуді Филиалдар дербес жүргізеді.
Егер есептік тіркеудің реттік нөмірі үш таңбалы саннан (999 (тоғыз жүз тоқсан тоғыз)) асып кетсе, төрт таңбалы реттік нөмірді (НННН) пайдалануға жол беріледі.
Ескерту. Қағида 4-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Филиал Қағидалардың 4-тармағында көзделген ақпаратты Ұлттық Банкке Қағидалардың 10 және 11-тармақтарында көзделген мерзім аяқталғанға дейін 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей жібереді.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Есептік тіркеуден бас тарту Заңның 15-бабында көзделген негіздемелер бойынша жүргізіледі.
Есептік тіркеуден бас тартылған жағдайда микроқаржы ұйымы ретінде тіркелген заңды тұлға Заңның 15-бабының 2-тармағында көзделген шараларды қабылдайды.
7. Микроқаржы ұйымдарын тізілімнен шығаруды Филиал Заңның 16-бабында көзделген негіздемелер бойынша жүргізеді.
Микроқаржы ұйымдарын тізілімнен шығару туралы жазбаша хабарламаны Филиал тізілімнен шығарылған күннен бастап күнтізбелік жеті күн ішінде өтініште көрсетілген мекенжай бойынша микроқаржы ұйымына жібереді.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 16.07.2014 № 109 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз) қаулысымен.
8. Филиал микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімінен шығару туралы шешім қабылданған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде Ұлттық Банктің интернет-ресурсына орналастыру үшін Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімінен шығару туралы мәліметтерді Ұлттық Банкке жібереді.

Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
9. Филиал рассматривает заявление для прохождения учетной регистрации в течение тридцати рабочих дней со дня представления полного пакета документов.
10. С 1 января 2016 года срок, указанный в пункте 4 и 9 Правил, составляет пятнадцать рабочих дней.
11. Повторно представленное заявление рассматривается Филиалом в течение тридцати рабочих дней.
12. Исключен постановлением Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
13. Исключен постановлением Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
_______________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа по государственному
_______________________________________________________________________
регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций)
от _____________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
Заявление
Прошу произвести учетную регистрацию в качестве микрофинансовой организации
Сведения о заявителе:
1. Место нахождения заявителя
________________________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, номер дома, офиса)
________________________________________________________________________________
(телефон, факс, адрес электронной почты, интернет-ресурс при наличии)
2. Перечень направляемых документов, количество экземпляров и листов по каждому из них:
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Подтверждаю, что прилагаемые к заявлению документы и информация были
проверены и являются достоверными и полными.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность лица, уполномоченного на
подачу заявления __________________
Приложение 2
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Филиал есептік тіркеуден өтуге арналған өтінішті құжаттардың толық топтамасын ұсынған күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде қарайды.
10. 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап Қағидалардың 4 және 9-тармақтарында көрсетілген мерзім он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Филиал қайтадан берілген өтінішті отыз жұмыс күні ішінде қарайды.
12. Алып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Алып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
1-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________
(қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және
____________________________________________________________________
қадағалау жөніндегі уәкілетті органның толық атауы)
__________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
Өтініш
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Микроқаржы ұйымы ретінде есептік тіркеуден өткізуіңізді сұраймын
Өтініш беруші туралы мәліметтер:
1. Өтініш берушінің орналасқан орны
____________________________________________________________________
(индекс, облыс, қала, аудан, көше, үйдің, офистің нөмірі)
____________________________________________________________________
(телефон, факс, электрондық поштаның мекенжайы, бар болса интернет-ресурс)
2. Жіберілетін құжаттардың тізбесі, олардың әрқайсысы бойынша даналар мен
парақтар саны:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Өтінішке қоса берілген құжаттар мен ақпараттың тексерілгенін және дәйекті әрі толық
болып табылатынын растаймын.
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісемін.
Өтініш беруге уәкілетті адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), лауазымы
___________________________
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Меншікті капиталдың ең аз мөлшерін сақтау туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сведения о соблюдении минимального размера собственного капитала
Наименование микрофинансовой организации
Дата
Размер собственного капитала (в тысячах тенге)
Приложение 3
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма 1
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для юридического лица)
__________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
1.Учредитель (участник) заявителя
______________________________________________________________________________
(полное наименование)
Место нахождения
______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, адрес)
Реквизиты связи
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(номера телефона и факса, адрес электронной почты (при ее наличии)
Сведения о государственной регистрации (перерегистрации)
_______________________________________________________________________________
(наименование документа, номер и дата выдачи, кем выдан)
Резидент (нерезидент) Республики Казахстан
_______________________________________________________________________________
Основной вид деятельности
_______________________________________________________________________________
2. Доля участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
3. Размер собственного капитала учредителя (участника) заявителя перед внесением
денег в долю участия в уставном капитале заявителя и сумма, внесенная в оплату доли
участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
4. Сведения об участии учредителя (участника) заявителя в создании и деятельности
иных юридических лиц в качестве участника, акционера, с указанием полных наименований
и мест нахождения юридических лиц:
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Микроқаржы ұйымының атауы
Күні
Меншікті капиталдың мөлшері (мың теңгемен)
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
3-қосымша
1-нысан
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер (заңды тұлға үшін)
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
1. Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы)
____________________________________________________________________
(толық атауы)
Орналасқан жері
____________________________________________________________________
(пошта индексі, мекенжайы)
Байланыс деректемелері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(телефон және факс нөмірлері, бар болса электрондық пошта мекенжайы)
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
(құжаттың атауы, нөмірі және берілген күні, кім берді)
Қазақстан Республикасының резиденті (бейрезиденті)
____________________________________________________________________
Қызметінің негізгі түрі
_________________________________________________________________
2. Өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесі
__________________________________________________________________
3. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) өтініш берушінің жарғылық
капиталына қатысу үлесіне ақшаны енгізу алдындағы меншік капиталының мөлшері
және өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесіне ақы төлеу үшін енгізілген
сома
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) заңды тұлғалардың толық
атауларын және орналасқан жерлерін көрсете отырып, қатысушы, акционер ретінде
өзге заңды тұлғаларды құруға және қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

5. Сведения о промышленных, банковских, финансовых группах, холдингах,
концернах, ассоциациях, консорциумах, в которых участвует учредитель (участник)
заявителя, с указанием полных наименований, мест нахождения организаций
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
6. Сведения о руководителе учредителя (участника) заявителя:
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" _____________ 20 __ года.
Подпись руководителя учредителя (участника) заявителя
_____________________________
Форма 2
Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для физического лица)
__________________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
1. Учредитель (участник) заявителя
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
________________________________________________________________________________
Гражданство
_______________________________________________________________________________
Данные документа, удостоверяющего личность
________________________________________________________________________________
(наименование документа, номер, серия и дата выдачи, кем выдан)
Место жительства
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, адрес)
Реквизиты связи
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(номер телефона, адрес электронной почты (при ее наличии)
Место работы (с указанием адреса), должность
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
2. Доля участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
3. Сведения об участии учредителя (участника) заявителя в создании и деятельности
иных юридических лиц в качестве участника, акционера, с указанием полных наименований
и мест нахождения юридических лиц:
________________________________________________________________________________

5. Ұйымдардың толық атауларын, орналасқан жерлерін көрсете отырып, өтініш
берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) қатысатын өнеркәсіптік, банктік, қаржы
топтары, холдингтер, концерндер, қауымдастықтар, консорциумдар
туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
6. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) басшысы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
20 __ жылғы "____" _____________.
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) басшысының қолы
_____________________________
2-нысан
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер
(жеке тұлға үшін)
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
1. Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
Туған күні ___________________________________________________________
Азаматтығы
____________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері
____________________________________________________________________
(құжаттың атауы, нөмірі, сериясы және берілген күні, кім берді)
Тұрғылықты жері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(пошта индексі, мекенжайы)
Байланыс деректемелері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(телефон нөмірі, бар болса электрондық пошта мекенжайы)
Жұмыс орны (мекенжайын көрсете отырып), лауазымы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) заңды тұлғалардың толық
атауларын және орналасқан жерін көрсете отырып, қатысушы, акционер ретінде
өзге заңды тұлғаларды құруға және қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

4. Сведения о наличии непогашенной или неснятой судимости:
_______________________________________________________________________________;
5. Сведения, когда лицо ранее являлось первым руководителем или учредителем
микрофинансовой организации в период не более чем за один год до принятия
уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору
финансового рынка и финансовых организаций решения об исключении из реестра данной
микрофинансовой организации.
"____" ____________ 20 __ года.
Подпись учредителя (участника) заявителя
________________________
Приложение 4
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 4 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Форма
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сведения о первом руководителе (членах) исполнительного органа,
главном бухгалтере (при наличии) ____________________________________
(указывается должность работника
микрофинансовой организации
и наименование микрофинансовой организации)
1. Общие сведения:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(в полном соответствии с документом, удостоверяющим личность,
в случае изменения фамилии, имени, отчества - указать, когда
и по какой причине они были изменены)
Дата и место рождения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Постоянное место жительства, номера телефонов
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать подробный адрес, номера служебного, домашнего,
контактного телефонов, включая код населенного пункта)
Гражданство
Полные реквизиты документа, удостоверяющего личность
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Сведения об участии заявителя в создании и деятельности иных юридических лиц в качестве участника, акционера:
Наименование и место нахождения юридического лица
Уставные виды деятельности юридического лица
Доля участия должностного лица в уставном капитале юридического лица, количество акций и процентное соотношение акций, принадлежащих должностному лицу, к общему количеству голосующих акций юридического лица

4. Өтелмеген немесе алынбаған соттылығының болуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________;
5. Тұлғаның қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау
жөніндегі уәкілетті орган осы микроқаржы ұйымын тізілімнен шығару туралы шешім
қабылдағанға дейін бір жылдан аспайтын кезеңде бұрын микроқаржы ұйымының
бірінші басшысы немесе құрылтайшысы болғаны жөніндегі мәліметтер.
20__ жылғы "___"_____________
Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) қолы _______________
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және тізілімнен
шығару қағидаларына 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нысан
Атқарушы органның бірінші басшысы (мүшелері), бас бухгалтер (болған кезде) туралы мәліметтер
_______________________________________________________________
(микроқаржы ұйымы қызметкерінің лауазымы және микроқаржы ұйымының атауы көрсетіледі)
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалпы мәліметтер:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатқа толығымен сәйкес, тегі, аты, әкесінің аты өзгерген жағдайда - олар қашан және қандай себеппен өзгертілгені көрсетілсін)
Туылған күні мен жері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Тұрақты тұратын жері, телефон нөмірлері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(елді-мекеннің кодын қоса алғанда, толық мекенжайы, қызметтік, үй, байланыс телефондарының нөмірлері көрсетілсін)
Азаматтығы
Жеке басын куәландыратын құжаттың толық деректемелері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Өтініш берушінің қатысушы, акционер ретінде басқа да заңды тұлғаларды құруға және олардың қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
Заңды тұлғаның атауы және орналасқан жері
Заңды тұлға қызметінің жарғылық түрлері
Лауазымды тұлғаның заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлесі, лауазымды тұлғаға тиесілі акциялар саны және заңды тұлғаның дауыс беретін акцияларының жалпы санына оның акцияларының пайыздық арақатынасы

2. Профессиональные данные:
Образование, в том числе профессиональное образование, соответствующее профилю работы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать наименование и место нахождения учебного заведения,
факультета или отделения, период обучения, присвоенную
квалификацию, реквизиты диплома об образовании)
Дополнительное образование, в том числе курсы повышения квалификации в сфере, в которой работает, ученые степени
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать наименование и место нахождения учебного заведения, период
обучения, реквизиты диплома об образовании, сертификат,
свидетельства)
Имеющиеся достижения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать информацию по данному вопросу, например, название научных
публикаций, участие в научных разработках, законопроектах и другое)
Другая информация, имеющая отношение к данному вопросу
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(указывается информация, характеризующая профессиональную
компетентность кандидата)
Сведения о трудовой деятельности:
Период работы (месяц, год)
Наименование организации, занимаемые должности и должностные обязанности
3. Другие сведения:
Наличие непогашенной или неснятой судимости
Да/нет
(если да, то указать дату и номер приговора о привлечении к уголовной ответственности, статью Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года либо Уголовного кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года)
Наличие данных об отстранении органами надзора от выполнения служебных обязанностей за нарушение законодательства Республики Казахстан
Да/нет (если да, то указать дату и наименование органа, применившего данную меру)
Ранее являлся первым руководителем или учредителем микрофинансовой организации в период не более чем за один год до принятия уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций решения об исключении из реестра данной микрофинансовой организации
Наименование организации, должность, период работы
Привлекался ли в качестве ответчика как руководитель микрофинансовой организации в судебные разбирательства по вопросам оказания финансовых услуг
(указать дату, наименование организации - ответчика в судебном разбирательстве, рассматриваемый вопрос и решение суда)
Другая информация, имеющая отношение к данному вопросу
(указывается произвольно)
Я, ___________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
подтверждаю, что настоящая информация была мною проверена и является
достоверной и полной ____________________.
(подпись, дата)
Приложение 5
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма

2. Кәсіби деректер:
Білімі, оның ішінде жұмысының мамандығына сәйкес келетін кәсіби білімі
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(оқу орнының, факультетінің немесе бөлімінің атауы және орналасқан жері, оқу кезеңі, берілген біліктілік, білімі жөніндегі дипломның деректемелері көрсетілсін)
Қосымша білімі, оның ішінде жұмыс істеп жүрген салада біліктілігін арттыру курстары, ғылыми дәрежелері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(оқу орнының атауы және орналасқан жері, оқыған кезеңі, білімі туралы дипломның деректемелері, сертификат, куәліктер көрсетілсін)
Қол жеткізген жетістіктері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(осы мәселе бойынша ақпарат көрсетілсін, мысалы, ғылыми жарияланымдарының аты, ғылыми әзірлемелерге, заң жобаларына қатысуы және тағы басқа)
Осы мәселеге қатысты басқа ақпарат
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(кандидаттың кәсіби құзыреттілігін сипаттайтын ақпарат көрсетіледі)
Еңбек қызметі туралы мәліметтер:
Жұмыс кезеңі (ай, жыл)
Ұйымның атауы, атқарған лауазымдары және лауазымдық міндеттері
3. Басқа мәліметтер:
Өтелмеген немесе алынбаған соттылығының болуы
Иә/жоқ
(егер иә болса, онда қылмыстық жауапкершілікке тарту жөніндегі үкімнің күні мен нөмірі, 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің не 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің бабы көрсетілсін)
Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзғаны үшін қадағалау органдарының қызметтік міндеттерін атқарудан шеттетуі туралы деректердің болуы
Иә/жоқ (егер иә болса, онда осы шараны қолданған органның атауы және күні көрсетілсін)
Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган осы микроқаржы ұйымын тізілімнен шығару туралы шешім қабылдағанға дейін бір жылдан аспайтын кезеңде бұрын микроқаржы ұйымының бірінші басшысы немесе құрылтайшысы болғандығы
Ұйымның атауы, лауазымы, жұмыс кезеңі
Микроқаржы ұйымының басшысы болып жауапкер ретінде қаржылық қызметтерді көрсету мәселелері бойынша сотта істі қарауға тартылды ма
(сотта істі қарау күні, жауапкер-ұйымның атауы, қаралатын мәселе және сот шешімі көрсетілсін)
Осы мәселеге қатысты басқа да ақпарат
(еркін түрде көрсетіледі)
Мен, _________________________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
осы ақпаратты тексергенімді және ол дәйекті әрі толық болып
табылатынын растаймын, ____________________
(қолы, күні)
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымдарының тізілімі
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша

Сноска. Приложение 5 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Реестр микрофинансовых организаций по состоянию на "___" ____________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Бизнес идентификационный номер микрофинансовой организации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
Адрес
Номер телефона, факс, адрес электронной почты, интернет-ресурс (при наличии)
Дата включения в реестр
Приложение 6
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Микроқаржы ұйымының бизнес сәйкестендіру нөмірі
Басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
Мекенжайы
Телефон нөмірі, факс, электрондық поштаның мекенжайы, интернет-ресурс (бар болса)
Тізілімге енгізілген күні
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және тізілімнен
шығару қағидаларына 6-қосымша

Сноска. Правила дополнены приложением 7 в соответствии с постановлением Правления Национального Банка РК от 28.10.2016 № 257 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 24.09.2018 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сведения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций по состоянию на "____" ___________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Бизнес идентификационный номер микрофинансовой организации
Адрес
Дата исключения из реестра
Основание

Ескерту. Қағида 7-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.10.2016 № 257 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.09.2018 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Микроқаржы ұйымының бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мекенжайы
Тізілімнен шығарылған күні
Негіз