Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 26 ноября 2012 года № А-12/555. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2012 года № 3569. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) «Регистрация контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»;
2) «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых».
2. Признать утративших силу постановления акимата области:
1) «Об утверждении регламента государственной услуги «Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых» от 13 июня 2011 года № А – 5/219 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3396, опубликовано 23 июля 2011 года в газетах «Арқа Ажары», «Акмолинская правда»);
2) «Об утверждении регламента государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых» от 13 июня 2011 года № А – 5/220 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3395 и опубликовано 28 июля 2011 года в газетах «Арқа Ажары», «Акмолинская правда»).
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от «26» ноября 2012 года
№ А-12/555
Регламент государственной услуги
«Регистрация контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое и юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области».

Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № А-12/555 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 3569 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызметтер регламенттері бекітілсін:
1) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу»;
2) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу»
2. Облыс әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) «Барлауға өндiруге немесе бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу» мемлекеттік қызметтің регламентін бекіту туралы» 2011 жылғы 13 маусымдағы № А-5/219 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3396 болып тіркелген, «Арқа Ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2011 жылғы 23 шілдеде жарияланған);
2) «Барлауға, өндiруге және бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге арналған жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдігі шартын тiркеу» мемлекеттік қызметтің регламентін бекіту туралы» 2011 жылғы 13 маусымдағы № А-5/220 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 болып тіркелген, «Арқа Ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2011 жылғы 28 шілдеде жарияланған).
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы «26» қарашадағы
№ А-12/555 қаулысымен
бекітілген
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге арналған келiсiмшарттарды тiркеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге арналған келiсiмшарттарды тiркеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке және заңды тұлға;
2) уәкілетті орган – «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекеме.

2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 12) статьи 27 и пункта 3 статьи 68 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1151 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья».
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию, по форме, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес и график работы, которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Информация о государственной услуге и о ходе ее оказания размещается на официальном портале акимата Акмолинской области: www.akmo.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента;
2) максимально допустимое время ожидания сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время получателем государственной услуги документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не более 30 минут.
10. Основанием отказа в предоставлении государственной услуги является непредставление полного перечня документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента;
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:

2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен көрсетіледі, оның мекенжайы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27-бабының 12)-тармақшасы және 68-бабының 3-тармағы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1151 қаулысы негізінде көрсетiледi.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм шартты тiркеу актiсi немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы және тәртібі туралы, мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі ақпаратты мекенжайы және жұмыс кестесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органнан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті және оның көрсету барысы туралы ақпарат Ақмола облысы әкімдігінің www.akmo.kz арнайы порталында орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 14-тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алған кезде құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу кезінде құжаттарды алудың рұқсат берілген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды.
10. Осы Регламенттің 14-тармағында көзделген құжаттардың тізбесін толық бермеуі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
11. Мемлекеттік қызметті алушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:

1) получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган;
2) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение представленных документов, подготавливает мотивированный ответ об отказе либо оформляет акт, вносит запись в журнал регистрации контрактов на недропользование и выдает результат оказания государственной услуги получателю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченный орган, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется через канцелярию уполномоченного органа.
Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, является регистрация (штамп и входящий номер, дата) заявления для получения государственной услуги в канцелярии уполномоченного органа. Для заявителя снимается копия, на которой проставляется отметка о принятии.
14. Для получения государственной услуги получатель представляет следующие документы:
1) заявление в произвольной форме;
2) контракт на недропользование (оригинал в трех экземплярах);
3) доверенность лицу, представляющему интересы получателя государственной услуги, за исключением первого руководителя получателя государственной услуги, имеющего право подписи без доверенности.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) канцелярия уполномоченного органа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация контрактов
на разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
Адрес уполномоченного органа
Наименование
Адрес
Номера телефонов
График работы
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской
области
город Кокшетау,
улица Ауельбекова, 179 а.

1) мемлекеттік қызметінің алушы уәкілетті органға өтініш ұсынады;
2) уәкілетті орган түскен құжаттарды қарастырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе куәлік рәсімдейді, жер қойнауын пайдалануға арналған шарттарды тіркеу журналына жазба енгізеді және мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
12. Уәкілетті органға мемлекеттік қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар саны ең аз дегенде бiр қызметкер құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысындағы iс-қимыл (өзара iс-қимыл) тәртiбiнің сипаттамасы
13. Құжаттардың қабылдануы уәкілетті органның кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органның кеңсесiнде мемлекеттік қызметті алу үшін өтінімді тiркеу (мөртабан және кiрiс нөмiрi, күнi) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың тапсырылғанын растау болып табылады. Өтініш беруші үшiн қабылдану туралы белгiнi қойған көшiрме түсіріледi.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарт (үш данадағы түпнұсқа);
3) сенiмхатсыз қол қоюға құқығы бар мемлекеттік қызмет алушының бiрiншi басшысын қоспағанда, мемлекеттік қызмет алушының мүдделерiн бiлдiретiн адамға берiлетiн сенiмхат.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның кеңсесi;
2) уәкілетті органның басшылығы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір ҚФБ әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) орындалу мерзiмiн тестiлiк кесте сипатында көрсеткен әкiмшiлiк iс-қимылдары (рәсiмдер) дәйектiлiгiнiң сипаттамасы және өзара iс-қимылы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкiмшiлiк iс-қимылдардың қисынды сабақтастығы мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға, уәкілетті органның басшысы болады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттiк қызмет көрсетуді жүзеге асыру үшін жауапкершілік етеді.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге арналған
келiсiм-шарттарды тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органның мекенжайы
Атауы
Мекенжайы
Телефондардың нөмері
Жұмыс кестесі
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Көкшетау қаласы,
Әуелбеков көшесі, 179 а

8(7162)
762942
Рабочие дни:
с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме субботы, воскресения и праздничных дней
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Регистрация контрактов
на разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
АКТ
государственной регистрации контракта
на проведение операций по недропользованию
№ _________ «__» ________________ 2___ года
___________________
(город, район)
На основании ______________________________________________________
(основание заключение контракта)
между
компетентным органом ______________________________________________
(наименование компетентного органа)
и
подрядчиком _______________________________________________________
(наименование подрядчика)
Регистрируется контракт на ________________________________________
(наименование контракта)
___________________________________________________________________
Ф.И.О., подпись руководителя государственного органа, выдающего акт
государственной регистрации контракта на проведение операций по
недропользованию
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация контрактов на
разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник
канцелярии уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с
корреспонденцией,
определение ответственного исполнителя уполномоченного органа для
исполнения
Ознакомление с
корреспонденцией, для
исполнения
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному исполнителю уполномоченного органа
Подготовка корреспонденции для исполнения
Сроки исполнения
1 час
1 час
1 час
Номер следующего
действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Осуществление проверки полноты
документов,
подготовка мотивированного отказа или оформление акта
Ознакомление с корреспонденцией
Внесение записи в журнал регистрации контрактов на недропользование
Форма завершения
(данные, документ,
организационно -
распорядительное
решение)
Передача документов руководству уполномоченного органа
Подписание сертификата или мотивированного отказа
Выдача результата оказания государственной услуги получателю
Сроки исполнения
4 рабочих дня
1 час
1 час
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Канцелярия уполномоченного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение ответственного исполнителя
уполномоченного органа, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение заявления, подготовка акта
Действие № 4
Подписание акта
Действие № 5
Внесение записи в журнал регистрации контрактов на недропользование
Действие № 6
Передача акта получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Канцелярия уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение ответственного исполнителя
уполномоченного органа, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, подготовка
мотивированного отказа
Действие № 4
Подписание
отказа
Действие № 5
Передача отказа
получателю
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация контрактов на
разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий (см. бумажный вариант)
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

8(7162)
762942
Жұмыс күндері: Сағат 9.00-ден до 18.00-ге дейін үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін, сенбі, жексенбі және мереке күндерінен басқа
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге арналған
келiсiм-шарттарды тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Жер қойнауын пайдалану операциясын жүргізуге арналған келісімшартты мемлекеттік тіркеу
АКТІСІ
2 ____ жылғы «__» ________ № _____
____________________________________________________________________         (қала, аудан)
__________________________________________________ негізінде жасалған      (келісімшарт жасау негізі)
құзыретті орган _____________________________________________________                    (құзыретті органның атауы)
мен мердігер ________________________________________________________
(мердігердің атауы)
арасында ________________________________________________ келісімшарт
(келісімшарт атауы)
тіркеледі.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған келісімшартты мемлекеттік тіркеу актісін берген мемлекеттiк орган басшысының Т.А.Ә., қолы
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге арналған
келiсiм-шарттарды тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) кезеңділігін сипаттау және өзара iс-қимылы
1-кесте. ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негiзгi үрдiстiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың (процестiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Хат-хабармен танысу, орындау үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
Орындау үшін хат-хабармен танысу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкiмшiлiк шешiм)
Қарар қою үшiн құжаттарды басшылыққа жiберу
Қарар қою, уәкілетті органның жауапты орындаушысына жiберу
Орындау үшін хат-хабарды дайындау
Орындалу мерзiмi
1 сағат
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
2
3
4
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың (процестiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттардың толықтығын тексеру, дәлелді бас тартуды дайындау немесе актіні рәсімдеу
Орындау үшін хат-хабармен танысу
Жер қойнауына арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкiмшiлiк шешiм)
Уәкілетті органның басшылығына құжаттарды беру
Дәлелді бас тартуға немесе сертификатқа қол қою
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуінің нәтижесін беру
Орындалу мерзiмi
4 жұмыс күн
1 сағат
1 сағат
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау, қарар қою үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
№ 3 іс-әрекет
өтініштерді қарау, актіні дайындау
№ 4 іс-әрекет Актке қол қою
№ 5 іс-әрекет
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
№ 6 іс-әрекет
Актіні алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау, қарар қою үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
№ 4 іс-әрекет
Бас тартуға қол қою
№ 5 іс-әрекет
алушыға бас тартуды беру
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге арналған
келiсiм-шарттарды тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттері логикалық кезеңділігінің арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба (қағаз нұсқасынан қараңыз)
Ақмола облысы әкімдігінің

от «26» ноября 2012 года
№ А-12/555
Регламент государственной услуги
«Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое и юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области».
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент государственной услуги разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании, постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1151 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья».
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача свидетельства о регистрации договор залога права недропользования, по форме, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес и график работы, которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Информация о государственной услуге и о ходе ее оказания размещается на официальном портале акимата Акмолинской области: www.akmo.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента;
2) максимально допустимое время ожидания сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;

2012 жылғы «26» қарашадағы
№ А-12/555 қаулысымен
бекітілген
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке және заңды тұлға;
2) уәкілетті орган – «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекеме.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілеттік органмен көрсетіледі, оның мекенжайы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27-бабының 13)-тармақшасы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1151 қаулысы негізінде көрсетiледi.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы және тәртібі туралы, мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі ақпаратты мекенжайы және жұмыс кестесі осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органнан алуға болады.
Мемлекеттік қызметті және оның көрсету барысы туралы ақпарат Ақмола облысы әкімдігінің www.akmo.kz арнайы порталында орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы Регламенттін 14-тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды;

3) максимально допустимое время получателем государственной услуги документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не более 30 минут.
10. Основанием отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) непредставление полного перечня документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента;
2) отсутствие разрешения компетентного органа на передачу права недропользования в залог.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган;
2) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение представленных документов, подготавливает мотивированный ответ об отказе либо оформляет свидетельство, вносит запись в журнал регистрации договоров на недропользование и выдает результат оказания государственной услуги получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченный орган, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется через канцелярию уполномоченного органа.
Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, является регистрация (штамп и входящий номер, дата) заявления для получения государственной услуги в канцелярии уполномоченного органа. Для заявителя снимается копия, на которой проставляется отметка о принятии.
14. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет следующие документы:
1) заявление в произвольной форме;
2) договор о залоге права недропользования, подписанный в установленном порядке (в трех экземплярах);
3) доверенность лицу, представляющему интересы получателя государственной услуги, за исключением первого руководителя получателя, имеющего право подписи без доверенности.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) канцелярия уполномоченного органа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.

3) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу кезінде құжаттарды алудың рұқсат берілген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды;
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып:
1) осы Регламенттің 14-тармағында көзделген тиісті құжаттардың толық тізілімін бермеуі;
2) кепілге жер қойнауын пайдалану құқығын беруіне уәкілетті органның шешімінің болмауы табылады.
11. Мемлекеттік қызмет алушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) уәкілетті органға мемлекеттік қызметті алушы өтініш ұсынады;
2) уәкілетті орган түскен құжаттарды қарастырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе куәлік рәсімдейді, жер қойнауын пайдалануға арналған шарттарды тіркеу журналына жазба енгізеді және мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
12. Уәкілетті органға мемлекеттік қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар саны ең аз дегенде бiр қызметкер құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысындағы iс-қимыл (өзара iс-қимыл) тәртiбiнің сипаттамасы
13. Құжаттардың қабылдануы уәкілетті органның кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органның кеңсесiнде мемлекеттік қызметті алу үшін өтінімді тiркеу (мөртабан және кiрiс нөмiрi, күнi) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың тапсырылғанын растау болып табылады. Өтініш беруші үшiн қабылдану туралы белгiнi қойған көшiрме түсіріледi.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы келесі құжаттарды ұсынады:
1) еркін нысандағы өтініш;
2) белгіленген тәртіппен қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл туралы шарты (үш данада);
3) сенiмхатсыз қол қоюға құқығы бар мемлекеттік қызметті алушының бiрiншi басшысын қоспағанда, мемлекеттік қызметті алушының мүдделерiн бiлдiретiн адамға берiлетiн сенiмхат.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның кеңсесi;
2) уәкілетті органның басшылығы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір ҚФБ әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) орындалу мерзiмiн тестiлiк кесте сипатында көрсеткен әкiмшiлiк iс-қимылдары (рәсiмдер) дәйектiлiгiнiң сипаттамасы және өзара iс-қимылы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.

17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа, который несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация договора залога
права недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых»
Адрес уполномоченного органа
Наименование
Адрес
Номера телефонов
График работы
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской
области
город Кокшетау,
улица Ауельбекова, 179 а.
8(7162)
762942
Рабочие дни:
с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме субботы, воскресения и праздничных дней
Приложение 2
к регламента государственной
услуги «Регистрация договора
залога права недропользования на
разведку, добычу
общераспространенных полезных
ископаемых»
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о регистрации договора о залоге права недропользования
№ _________ «__» ________________ 20__ года
___________________
(город, район)
Залогодатель: _____________________________________________________
(наименование юридического или физического лица, адрес, РНН)
___________________________________________________________________
Залогодержатель: ___________________________________________________                     (наименование банка, его юридический адрес)
Договор залога: ____________________________________________________                    (номер, дата)
Описание права недропользования: __________________________________
___________________________________________________________________ (вид операции недропользования, полное наименование месторождения)
Контракт: __________________________________________________________            (номер и дата заключения контракта)
Сумма обязательства: _______________________________________________                    (цифрой и прописью)
Срок погашения обязательства: ______________________________________                                 (дата)
Примечание: _______________________________________________________
___________________________________________________________________
Ф.И.О., подпись руководителя государственного органа, выдающего свидетельство о регистрации залога права недропользования
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация договора залога
права недропользования на
разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник
канцелярии уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с корреспонденцией,
определение ответственного исполнителя уполномоченного органа
для
исполнения
Ознакомление с корреспонденцией, для
исполнения
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка ответственному
исполнителю уполномоченного органа
Подготовка документов для исполнения
Сроки исполнения
1 час
1 час
1 час
Номер следующего
действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Осуществление проверки полноты
документов,
подготовка мотивированного отказа или оформление свидетельства
Ознакомление с корреспонденцией
Внесение записи в журнал регистрации договоров на недропользование
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Передача документов ответственному исполнителю уполномоченного органа
Подписание свидетельства или мотивированного отказа
Выдача результата оказания государственной услуги получателю
Сроки исполнения
4 рабочих дня
1 час
1 час
Номер следующего
действия
5
6
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Канцелярия
уполномоченного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение ответственного исполнителя
уполномоченного органа, наложение
резолюции
Действие № 3 Рассмотрение заявления, подготовка свидетельства
Действие № 4
Подписание свидетельства
Действие № 5
Внесение записи в журнал регистрации договоров на недропользование
Действие № 6
Передача свидетельства получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Канцелярия уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение ответственного исполнителя уполномоченного органа для
исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, подготовка
мотивированного отказа
Действие № 4
Подписание отказа
Действие № 5
Передача отказа получателю
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация договора залога
права недропользования на
разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых»
Схема,
отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий (см. бумажный вариант)

17. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкiмшiлiк iс-қимылдардың қисынды сабақтастығы мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттiк қызмет көрсетуді жүзеге асыру үшін жауапкершілік ететін мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға, уәкілетті органның басшысы болады.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге, жер қойнауын
пайдалану құқығының кепiл
шартын тiркеу» мемлекеттік
қызмет регламентіне 1-қосымша
Уәкілетті органның мекенжайы
Атауы
Мекенжайы
Телефондардың нөмері
Жұмыс кестесі
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Көкшетау қаласы,
Әуелбеков көшесі, 179 а
8(7162)
762942
Жұмыс күндері: Сағат 9.00-ден до 18.00-ге дейін үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін, сенбі, жексенбі және мереке күндерінен басқа
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге, жер қойнауын
пайдалану құқығының кепiл
шартына тiркеу» мемлекеттік
қызмет регламентіне 2-қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі туралы шартты тіркеу туралы КУӘЛІК
2 ____ жылғы «___» _____________ № _________
_____________________________________________________________________
(қала, аудан)
Кепіл беруші: _______________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның атауы, мекенжайы, СТН)
Кепіл ұстаушы: ______________________________________________________
(банктің атауы, оның заңды мекен-жайы) _____________________________________________________________________Кепіл шарты: ________________________________________________________                  (нөмірі, күні)
Жер қойнауын пайдалану құқығының сипаттамасы: _____________________________________________________________________(жер қойнауын пайдалану операциясының түрі, кен орнының толық атауы)
Келісімшарт: ________________________________________________________                 (келісімшарттың нөмірі мен жасалған күні)
Міндеттеменің сомасы: _______________________________________________                           (санмен және жазумен)
Міндеттемені өтеу мерзімі: __________________________________________                                          (күні)
Ескертпе: ___________________________________________________________
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі туралы шартты тіркеу туралы куәлікті берген мемлекеттік орган басшысының Т.А.Ә., қолы
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге, жер қойнауын
пайдалану құқығының кепiл
шартын тiркеу» мемлекеттік
қызмет регламентіне 3-қосымша
Әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) кезеңділігін сипаттау және өзара iс-қимылы
1-кесте. ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негiзгi үрдiстiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың (процестiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Хат-хабармен танысу, орындау үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
Орындау үшін хат-хабармен танысу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкiмшiлiк шешiм)
Қарар қою үшiн құжаттарды басшылыққа жiберу
Қарар қою, уәкілетті органның жауапты орындаушысына жiберу
Орындау үшін хат-хабарды дайындау
Орындалу мерзiмi
1 сағат
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
2
3
4
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың (процестiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттардың толықтығын тексеру, дәлелді бас тартуды дайындау немесе куәлікті рәсімдеу
Орындау үшін хат-хабармен танысу
Жер қойнауына арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкiмшiлiк шешiм)
Уәкілетті органның басшылығына құжаттарды беру
Дәлелді бас тартуға немесе сертификатқа қол қою
Алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуінің нәтижесін беру
Орындалу мерзiмi
4 жұмыс күн
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
5
6
-
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау, қарар қою үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
№ 3 іс-әрекет
өтініштерді қарау, куәлікті дайындау
№ 4 іс-әрекет Куәлікке қол қою
№ 5 іс-әрекет
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
№ 6 іс-әрекет
Куәлікті алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау, қарар қою үшін уәкілетті органның жауапты орындаушысын анықтау
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
№ 4 іс-әрекет
Бас тартуға қол қою
№ 5 іс-әрекет
алушыға бас тартуды беру
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндiруге, жер қойнауын
пайдалану құқығының кепiл
шартын тiркеу» мемлекеттік
қызмет регламентіне 4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттері логикалық кезеңділігінің арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба (қағаз нұсқасынан қараңыз)