О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № С 2-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 30 марта 2012 года № 1-3-175. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 442 664 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 008 047 тысяч тенге;
2) затраты – 2 465 312,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 143,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 430,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 792 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 792 тысячи тенге.»;
приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № С 2-2 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 наурызда № 1-3-175 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 442 664 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 411 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 078 мың теңге;
негізгі капитал сатылымдағы түсімдер – 16 419 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 2 008 047 мың теңге;
2) шығындар – 2 465 312,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 20 143,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21 430,7 мың теңге;
бюджеттік несиелер өтеуі – 1 287 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -42 792 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану) – 42 792 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата                                  К.Нурсадыков
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    А.С.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Нұрсадықов
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы                           Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      А.С.Үйсімбаев
Ақкөл аудандық мәслихатының

45139
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
84424
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
84324
022
Капитальные расходы государственного органа
100
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15574,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13799
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
361,1
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
214
02
Оборона
1701
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1701
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1701
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
1300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1300
04
Образование
1377260,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1377260,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5572
003
Общеобразовательное обучение
1181034,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14340
006
Дополнительное образование для детей
28647
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
87813
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13885
018
Организация профессионального обучения
18550
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1600
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

45139
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
84424
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
84324
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15574,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13799
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
361,1
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
214
02
Қорғаныс
1701
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1701
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1701
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1300
04
Бiлiм беру
1377260,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1377260,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5572
003
Жалпы білім беру
1181034,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
14340
006
Балаларға қосымша білім беру
28647
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
87813
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18550
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1600
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

2661
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
13288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5346
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7300
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
642
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3422
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1600
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4756
467
Отдел строительства района (города областного значения)
70000
008
Развитие объектов спорта и туризма
70000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35459
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4016
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4016
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5612
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
257
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11044
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
14530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14530
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9816
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5783
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4033
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4033
12
Транспорт и коммуникации
3200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3200
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3200
13
Прочие
12858
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1855
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

2661
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
13288
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5346
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7300
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
642
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
9778
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3422
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1600
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4756
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
70000
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
70000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35459
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4016
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
4016
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16913
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5612
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
257
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11044
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
14530
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14530
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9816
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5783
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5783
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4033
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4033
12
Көлiк және коммуникация
3200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3200
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3200
13
Өзгелер
12858
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1855
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру