О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № С 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2013 года № 3591. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2014 года № 01-10/19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2014 № 01-10/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 443 993,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 439 587,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 815,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 958 232,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 440 822,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 484,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 064,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 218 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 218 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 531 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 531 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2013 № С 27-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2013 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2013 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Аккольского района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2013 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 200 007 тысяч тенге;

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда № 3591 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 01-10/19 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 01-10/19 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 443 993,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 439 587,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 815,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 358 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 958 232,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 440 822,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 484,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 064,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 218 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18 218 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (профицитті қолдану) – 25 531 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.12.2013 № С 27-1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 200 007 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 2 580 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 6000 тысяч тенге.
7. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 6.

5. Аудандық бюджетте 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 2 580 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Ауданның 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 6 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтік ставкаларын салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год, согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Г.Нурова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    Акимов Р.К.
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № С 12-1
Районный бюджет на 2013 год

9. 2013 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Нұрова
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі                      Р.Қ.Әкімов
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32079
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9608,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5558,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5558,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4050
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4050
12
Транспорт и коммуникации
60151,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8076,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8076,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52075,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50075,1
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
20437,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9293
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6191
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
455
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4498,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4498,1
14
Обслуживание долга
4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
4
15
Трансферты
61571,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61571,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10706,4
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
50865,2
III. Чистое бюджетное кредитование

500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32079
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9608,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5558,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5558,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4050
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4050
12
Көлiк және коммуникация
60151,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8076,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8076,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52075,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50075,1
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Басқалар
20437,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9293
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6646
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6191
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
455
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4498,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4498,1
14
Борышқа қызмет көрсету
4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4
15
Трансферттер
61571,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61571,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10706,4
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50865,2
III. Таза бюджеттiк кредиттеу

5136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5136
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4079
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4079
12
Транспорт и коммуникации
3704
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3704
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3704
13
Прочие
35586
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6474
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24851
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1500
019
Расходы на новые инициативы
23351
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4261
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аккольского районного маслихата
№ С 12-1 от 20 декабря 2012 года
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
из республиканского бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2013 № С 27-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
414 723,0
Целевые текущие трансферты
121 331,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
73 163,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28 423,3
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
13054,9
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
11709,6
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1345,3
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 974,1
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

5136
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5136
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4079
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4079
12
Көлiк және коммуникация
3704
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3704
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3704
13
Басқалар
35586
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6474
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6474
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24851
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1500
019
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
23351
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4261
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4261
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне 4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.12.2013 № С 27-1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
414 723,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
121 331,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73 163,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28 423,3
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
13054,9
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
11709,6
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1345,3
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
11 974,1
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге

3 224,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 486,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
455
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
455
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 514
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3 514
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 104
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9 293
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 811
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 015,5
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 015,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32 079,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
32 079,0
Целевые трансферты на развитие
280 409
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
280 409
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
153 596
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28 367
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
98 446
Бюджетные кредиты
12 983
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 983
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 983
Приложение 5 к решению
Аккольского районного маслихата
№ С 12-1 от 20 декабря 2012 года
Целевые трансферты из областного бюджета
бюджетам районов (городов областного значения)
на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2013 № С 26-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
356 485,8
Целевые текущие трансферты
58 781,7
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
6 446,5
На проведение противопожарных мероприятий объектов образования
6 446,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 335,2
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
975,2
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области

3 224,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 486,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
455
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3 514
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 104
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
9 293
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1 015,5
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 015,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32 079,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
32 079,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
280 409
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280 409
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
153 596
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
28 367
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
98 446
Бюджеттік несиелер
12 983
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 983
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
12 983
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 05.12.2013 № С 26-1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
356 485,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
58 781,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 446,5
Білім беру объектілеріне өртке қарсы шараларын өткізу үшін
6 446,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 335,2
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
975,2
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге