О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 45/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2012 года № 5/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 1-11-154. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 53)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 53).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-145, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2299192,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 528586 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям 19305 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 11340 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1640271,6 тысяч тенге,
поступлениям от продажи финансовых активов государства 99690 тысяч тенге;
2) затраты 2431444,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4758 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 5339 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 15102 тысячи тенге, в том числе приобретение финансовых активов 15102 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-152112,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 152112,1 тысяча тенге.».
Приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Каримова
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 16 апреля 2012 года № 5/2
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 9 декабря 2011 года № 45/2
Категория
Утверж
денный
бюджет
на 2012 год
Изменения
Уточненный
бюджет
Класс
Подкласс
Наименование
(+, -)
1
2
3
4
5
6
7
I. ДОХОДЫ

Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 5/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 1-11-154 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 53 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 05.03.2013 № 53 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-145 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2299192,6 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 528586 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 19305 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11340 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1640271,6 мың теңге,
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер 99690 мың теңге;
2) шығыстар 2431444,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 4758 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 5339 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 581 мың теңге;
4) қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо 15102 мың теңге, оның ішінде қаржылық активтер алу 15102 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-152112,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 152112,1 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 5/2 шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне
1 қосымша
Санаттар
2012 жылға бекітіл
ген бюджет
Өзге
ріс
тер
(+, -)
Нақты
лан
ған
Сыныптар
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
I. ТҮСІМДЕР

174 246
Целевые текущие трансферты
148 892
в том числе:
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 658
На проведение противоэпизоотических мероприятий
5 658
Отдел экономики и финансов района
1 839
На реализацию мер по оказанию оциальной поддержки специалистов
1 839
Отдел образования района
81 613
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 080
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
7 297
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 200
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 860
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19 576
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
19 800
Аппарат акима Зареченского сельского округа
19 965
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 965
Аппарат акима села Курское
20 799
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20 799
Отдел занятости и социальных программ района
16 951
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
16 951
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 067
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 067
Целевые трансферты на развитие
20 500
Отдел строительства района (города областного значения)
20 500
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

174 246
Ағымдағы нысаналы трансферттер
148 892
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 658
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
5 658
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
1 839
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
1 839
Ауданның бiлiм бөлімі
81 613
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 080
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
7 297
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3 200
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
16 860
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
19 576
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 800
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
19 965
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 965
Курский селосы әкімінің аппараты
20 799
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20 799
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 951
Жұмыспен қамту- 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
16 951
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
10 985
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 067
Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
2 067
Нысаналы даму трансферттерi
20 500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 500
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

9 000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 500
Бюджетные кредиты
4 854
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
4 854
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
4 854
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 16 апреля 2012 года
№ 5/2
Приложение 7
к решению Есильского
районного маслихата

9 000
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
11 500
Бюджеттік несиелер
4 854
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 854
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
4 854
Есіл аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
16 сәуірдегі № 5/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының