О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 45/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 сентября 2012 года № 10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 октября 2012 года № 3457. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 53)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 53).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-145, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2629969,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 535686 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям 19306 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 18740 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1956547,4 тысячи тенге,
поступлениям от продажи финансовых активов государства 99690 тысяч тенге;
2) затраты 2747221,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7185 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 7766 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 30102 тысячи тенге, в том числе приобретение финансовых активов 30102 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-154539,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154539,1 тысяча тенге.».
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Казимиров
Секретарь районного
маслихата                                  С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 28 сентября
2012 года № 10/2
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата

Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 10/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 қазанда № 3457 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 53 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 05.03.2013 № 53 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-145 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2629969,4 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 535686 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 19306 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 18740 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1956547,4 мың теңге,
мемлекеттiң қаржылық активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер 99690 мың теңге;
2) шығыстар 2747221,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 7185 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 7766 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 581 мың теңге;
4) қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо 30102 мың теңге, оның iшiнде қаржылық активтер сатып алу 30102 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-154539,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 154539,1 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Казимиров
Аудандық мәслихат хатшысы                  С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 10/2 шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының

19 576
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
19 800
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»
2 378
Аппарат акима Зареченского сельского округа
16 810
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 810
Аппарат акима села Курское
14 824
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
14 824
Отдел занятости и социальных программ района
16 951
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
16 951
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 067
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 067
Целевые трансферты на развитие
171 841
Отдел строительства района
171 841
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
9 000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24 190
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

19 576
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
19 800
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыру
2 378
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
16 810
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 810
Курский селосы әкімінің аппараты
14 824
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
14 824
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 951
Жұмыспен қамту- 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
16 951
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
10 985
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 067
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
2 067
Нысаналы даму трансферттерi
171 841
Ауданның құрылыс бөлімі
171 841
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 000
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
24 190
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

138 651
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 281
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 28 сентября 2012 года
№ 10/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 9 декабря 2011 года
№ 45/2
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
444 503,4
Целевые текущие трансферты

138 651
Бюджеттік несиелер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
7 281
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 10/2 шешіміне 3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
444 503,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер

326 384,8
в том числе:
Аппарат акима района
2 400
На капитальные расходы государственных органов
2 400
Отдел образования района
146 263,6
На капитальный ремонт объектов образования
120 359,9
На капитальные расходы объектов образования
10 096
На содержание и оснащение детских дошкольных организаций
15 807,7
Отдел занятости и социальных программ района
1 626,7
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 039,7
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности
587
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
166 094,5
На ремонт автомобильных дорог
27 090
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
55 866,2
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
63 202,4
Отдел архитектуры и градостроительства района
10 000
На разработку схемы теплоснабжения
10 000
Целевые трансферты на развитие

326 384,8
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
2 400
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына
2 400
Ауданның бiлiм бөлімі
146 263,6
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
120 359,9
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
10 096
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарын жабдықтауға және ұстауына
15 807,7
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 626,7
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 039,7
Аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
587
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166 094,5
Автомобиль жолдарын жөндеуге
27 090
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
55 866,2
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
63 202,4
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 000
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
10 000
Нысаналы даму трансферттерi

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
55125
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
55125
Аппарат акима города Есиль
54665
Аппарат акима посҰлка Красногорский Есильского района
227
Аппарат акима села Ярославка Есильского района
233

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
55125
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55125
Есіл қаласы әкімінің аппараты
54665
Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
227
Есіл ауданы Ярославка селосы әкімінің аппараты
233