Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 18 июня 2012 года № А-6/322. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 3 июля 2012 года № 1-12-172. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 17 июля 2014 года № А-7/271
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 17.07.2014 № А-7/271 (вводится в действия со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», стандартом государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому – ежеквартально в размере 6 (шести) месячных расчетных показателей на каждого ребенка-инвалида в Жаркаинском районе.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Жаркаинского района «О мерах по оказанию социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому» от 7 декабря 2007 года № А-12/3453 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-69, опубликовано 4 января 2008 года № 1 в районной газете «Целинное знамя»), «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жаркаинского района от 7 декабря 2007 года № А-12/3453 «О мерах по оказанию социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому» от 9 января 2008 года № А-1/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-73, опубликовано 11 января 2008 года № 2 в районной газете «Целинное знамя»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
И.о акима Жаркаинского района              Д.Шакиров

Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № А-6/322 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 шілдеде № 1-12-172 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № А-7/271 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 17.07.2014 № А-7/271 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталды.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданында үйде тәрбиеленетін және оқитын әрбір мүгедек балаға 6 (алты) айлық есептік көрсеткішке тең мөлшерде тоқсан сайын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Жарқайың ауданы әкімдігінің «Үйде оқытылып тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы» 2007 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/3453 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-69 тіркелген, 2008 жылдың 4 қаңтарында № 1 аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған), «Жарқайың ауданы әкімдігінің 2007 жылдың 7 желтоқсандағы № А-12/3453 «Үйде оқытылып тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы» қаулысына толықтырулар және өзгертулер енгізу туралы» 2008 жылғы 9 қаңтардағы № А-1/3 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-73 тіркелген, 2008 жылдың 11 қаңтарында № 2 аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданы әкімінің м.а.              Д.Шәкіров