О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 25 января 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 февраля 2012 года № 3387. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18 июля 2013 года № 07-01-02/387).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18.07.2013 № 07-01-02/387).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3384, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 17 января 2012 года № 9-10 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "86 999 147" заменить цифрами "87 172 448,6",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "65 674 446" заменить цифрами "65 847 747,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "86 608 547" заменить цифрами "87 079 008";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "6 762 811" заменить цифрами "6 724 019",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "277 889" заменить цифрами "316 681";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "500 000" заменить цифрами "812 500", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "500 000" заменить цифрами "812 500";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-6 872 211" заменить цифрами "-7 443 078,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "6 872 211" заменить цифрами "7 443 078,4".
2) в пункте 14:
в части абзаца 1:
цифры "51 973" заменить цифрами "97 183,9";
в части абзаца 2:
цифры "12 010" заменить цифрами "352 331";
абзац 3 исключить;
абзац 4 исключить;
в части абзаца 5:

Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда № 3387 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 07-01-02/387 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 18.07.2013 № 07-01-02/387 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 8 - бабының 2 - тармағына, 106 - бабының 2 - тармағының 5 - тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3384 тіркелген, 2012 жылғы 17 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 9-10 жарияланған облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"86 999 147" деген цифрлар "87 172 448,6" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"65 674 446" деген цифрлар "65 847 747,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"86 608 547" деген цифрлар "87 079 008" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"6 762 811" деген цифрлар "6 724 019" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"277 889" деген цифрлар "316 681" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"500 000" деген цифрлар "812 500" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"500 000" деген цифрлар "812 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-6 872 211" деген цифрлар "-7 443 078,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"6 872 211" деген цифрлар "7 443 078,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"51 973" деген цифрлар "97 183,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"12 010" деген цифрлар "352 331" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзац алынып тасталсын;
4 абзац алынып тасталсын;
5 абзацтың бөлігінде:

3 271
04
Образование
15 553 189
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 966 773
261
Управление образования области
1 966 773
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
781 129
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1 185 644
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 961 300
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 284 746
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 284 746
261
Управление образования области
1 676 554
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
978 782
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
566 866
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
28 039
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
442
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 121 770
04
4
253
Управление здравоохранения области
226 486
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
226 486
261
Управление образования области
2 895 284
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 303 281
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 477 382
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
89 621
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
553 140
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета

3 271
04
Бiлiм беру
15 553 189
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 966 773
261
Облыстың білім басқармасы
1 966 773
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 129
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 185 644
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 961 300
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 284 746
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 284 746
261
Облыстың білім басқармасы
1 676 554
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
978 782
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
566 866
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 039
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
442
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 121 770
04
4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
226 486
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
226 486
261
Облыстың білім басқармасы
2 895 284
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 303 281
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 477 382
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
89 621
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
553 140
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы

63 304
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 304
253
Управление здравоохранения области
37 442
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37 442
261
Управление образования области
452 394
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
452 394
9
Прочие услуги в области образования
6 950 206
261
Управление образования области
1 952 100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
70 732
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
22 351
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
51 389
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
150 140
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
155 338
04
9
261
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
68 140
029
Методическая работа
68 195
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
242 388
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
49 627
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
883 800
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
190 000
271
Управление строительства области
4 998 106
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 958 709
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 039 397
05
Здравоохранение
18 125 114,7
1
Больницы широкого профиля
134 971
253
Управление здравоохранения области
134 971
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

63 304
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 304
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 442
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37 442
261
Облыстың білім басқармасы
452 394
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
452 394
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 950 206
261
Облыстың білім басқармасы
1 952 100
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 732
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 351
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51 389
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
150 140
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
155 338
04
9
261
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
68 140
029
Әдістемелік жұмыс
68 195
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
242 388
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 627
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
883 800
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
190 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 998 106
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
1 958 709
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 039 397
05
Денсаулық сақтау
18 125 114,7
1
Кең бейiндi ауруханалар
134 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
134 971
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

6 551 831
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
293 735
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 275 000
07
1
271
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
768 856
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
380 240
2
Коммунальное хозяйство
3 457 093,9
271
Управление строительства области
1 223 121
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
228 015
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
35 521
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
716 739
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
242 846
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 233 972,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
50 137
004
Газификация населенных пунктов
421 904
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67 647
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
833 016
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

6 551 831
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
293 735
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 275 000
07
1
271
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
768 856
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
380 240
2
Коммуналдық шаруашылық
3 457 093,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 223 121
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
228 015
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
35 521
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
716 739
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
242 846
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 233 972,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 137
004
Елді мекендерді газдандыру
421 904
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер
67 647
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
833 016
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

18 404
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
145 245
263
Управление внутренней политики области
145 245
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
89 114
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
55 106
005
Капитальные расходы государственного органа
1 025
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 139 990
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
5 139 990
271
Управление строительства области
2 000 000
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 000 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 139 990
071
Развитие газотранспортной системы
3 139 990
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 259 061
10
1
Сельское хозяйство
1 208 630
255
Управление сельского хозяйства области
1 144 409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
75 739
002
Поддержка семеноводства
99 754
010
Государственная поддержка племенного животноводства
386 685
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
35 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
2 392
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 500
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
441 039
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
67 300
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
22 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 221
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов

18 404
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
145 245
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
145 245
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 114
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
55 106
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 025
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 139 990
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
5 139 990
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 000 000
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 000 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 139 990
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
3 139 990
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 259 061
10
1
Ауыл шаруашылығы
1 208 630
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 144 409
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 739
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
99 754
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
386 685
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
35 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
2 392
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 500
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
441 039
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
67 300
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
22 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 221
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

500 000
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 540 095
037
Строительство и реконструкция объектов образования
821 154
05
Здравоохранение
18 953 780
1
Больницы широкого профиля
144 419
253
Управление здравоохранения области
144 419
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
144 419
2
Охрана здоровья населения
430 389
253
Управление здравоохранения области
430 389
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
128 959
006
Услуги по охране материнства и детства
198 799
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 631
3
Специализированная медицинская помощь
5 244 262
253
Управление здравоохранения области
5 244 262
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 071 105
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
90 511
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
214 161
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
127 121
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
447 058
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
245 734
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
277 481
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
40 924
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
730 167
4
Поликлиники
7 713 399
253
Управление здравоохранения области
7 713 399
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 707 827
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
867 164
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

500 000
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 540 095
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
821 154
05
Денсаулық сақтау
18 953 780
1
Кең бейiндi ауруханалар
144 419
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
144 419
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
144 419
2
Халықтың денсаулығын қорғау
430 389
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
430 389
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
128 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
198 799
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 631
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 244 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 244 262
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 071 105
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
90 511
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
214 161
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
127 121
05
3
253
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
447 058
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
245 734
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
277 481
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
40 924
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
730 167
4
Емханалар
7 713 399
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 713 399
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
6 707 827
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
867 164
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету