Об организации социальных рабочих мест по Байганинскому району на 2012 год
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 28 февраля 2012 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2012 года № 3-4-141. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 18 мая 2012 года № 106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 18.05.2012 № 106.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 5-4) статьи 7статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места по Байганинскому району путем создания временных рабочих мест.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места согласно приложению настоящего постановления.
3. Государственному учреждению «Байганинский районный отдел занятости и социальных программ» (Ш.Спанова), государственному учреждению «Центр занятости Байганинского района» (Н.Ескали) заключить договор с организаторами социальных рабочих мест согласно приложению, организовать выдачу направлений гражданам из целевых групп.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района «О создании социальных рабочих мест и финансировании» от 26 апреля 2011 года № 103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 мая 2011 года за № 3-4-113, опубликовано в газете «Жем-Сагыз № 22 от 26 мая 2011 года).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Амангоса.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района:                                  Б.Кемешов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению № 34
Акимата Байганинского района
от 28 февраля 2012 года
Перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места
Наименование работодателей
Наименовани
е профессий
Количе
ство рабочи
х мест
Прогнозир
умая продолжит
ельность работы
Заработная плата, тенге
Размер компенсации,из государствен
ного бюджета, тенге
1
ИП Мамай Сенбай
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
2
ИП Қалданова Жанар
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
3
«Адам» к/х Көздібаева Гүлжазира
рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
4
«Тасқын» к/х Төлеш Тілек
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
5
«Қаражар-2» к/х Қисық Қуандық
тракторист, чабан
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
6
«Серік» к/х Алшағыров Берік
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
7
«Ен-қопа» к/х Ермеков Нұрдәулет
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
8
«Аяжан» к/х Қарымсақ Орынбай
тракторист, рабочий
5
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
9
«Айбат» к/х Жақас Тоғызбай
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
10
« Дербісов Е.С» ИП Дербіс Ержан
рабочий
6
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
11
«Айнұржан» к/х Бердибаева Айнур
рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
12
«Тажигали» к/х Тажигалиев Болат
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
13
ИП Кушпан Жайгул
швея
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
14
«Айбол-К» ТОО Сисенов Айбол
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
15
ИП «Ақжол» Қозыбай Райс
рабочий
1
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
16
«Ақжол» к/х Кулниязова Алия
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
17
«Нұрәділ» к/х Смағұлов Қуаныш
рабочий
4
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
18
«Назар Есентүгел» к/х Алмас Дәрібай
рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
19
ИП «Мақсат» Арипова Балжан
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
20
«Айдар» к/х Әлжанов Айдар
рабочий
1
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
21
«Фатима» к/х Тәжіков Темірхан
рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
22
«Қостемір» к/х Жексенбай Сабытай
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
23
«Ақылбек» к/х Қасымова Бибігүл
рабочий
4
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
24
«Азамат» к/х Дербіс Әлібек
тракторист, рабочий
4
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
25
«Почта» к/х Қожабекова Жайсұлу
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
26
«Марғұлан» к/х Рахманов Марғұлан
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
27
«Мира» к/х Қыдырова Несип
тракторист, рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
28
«Ақтам» к/х Нұрқасимова Знипа
тракторист, рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
29
«Айболат» к/х Балғазы Нуралы
тракторист, рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
30
ИП «Ақалтын» Досжан Сабыржан
продавец
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
31
ИП «Гауһар» Ермекбай Гауһар
тракторист, рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
32
ИП Қойтайлақов Шамсадин
рабочий
4
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
33
«Шұқырши» к/х Шепиров Серик
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
34
«Өркен» к/х Айсултанова Нурлыбек
тракторист, рабочий
7
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
35
«Едильбай- Байганин» ТОО Абдирахманов Сове
тракторист, рабочий
8
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
36
ИП «Асылтас» Тенелбаева Лаура
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
37
ИП «Назар» Сағынай Асқар
рабочий
1
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
38
«Теренқұдық» к/х Ажиғул Максым
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
39
«Шохр» к/х Манибаев Турымбет
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
40
ИП «Жұпаргүл» Ермекбаева Дәмели
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
41
ИП «Тоғжан» Сарманов Қуаныш
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
42
ИП «Нұрмұхан» Таубай Сәуле
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
43
ИП «Диас» Шанова Дамели
рабочий
1
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
44
ИП «Акылбек» Маржангул Боранбай
рабочий, водитель
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
45
«Дәулет- 77» к/х Ақпан Дәулет
рабочий
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
46
«Ғазиз- А» ТОО Әзіл Аманғали
тракторист, рабочий
5
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
47
«Жайна» к/х Сауыт Қанат
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
48
«Құлақши» к/х Күшпан Ізгілік
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
49
ИП Сейлханов Нурдаулет
рабочий
5
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
50
ИП Мырзалин Ауданбай
тракторист, рабочий, повар
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
51
«Шеберхана» ТОО Сарқұл Құлжігіт
тракторист, рабочий, повар
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
52
«Нұр» к/х Тілегенов Еркбұлан
тракторист, рабочий, повар
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
53
«Ебейті» к/х Орынов Василий
рабочий, повар
3
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
54
«Ұмсын» Құлмағанбетова Ұмсын
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
55
«Жарқамыс -1» к/х Жакин Болатбек
рабочий
2
До 12 месяцев
Согласно договору
До 26 000
ВСЕГО:
------

Байғанин ауданы бойынша 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 34 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 наурызда № 3-4-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012.05.18 № 106 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин ауданы бойынша әлеуметтік жұмыс орындары уақытша жұмыс орындарын құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. Аудан бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. «Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Ш.Спанова), «Байғанин ауданының жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік мекемесі (Н.Есқали) қосымшаға сай әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырушылармен шартқа отырып, нысаналы әлеуметтік топтарға жататын азаматтарға жолдама беруді ұйымдастырсын.
4. Байғанин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 103 «Әлеуметтік жұмыс орындарын құру және қаржыландыру туралы» қаулысының (нормативтік құқықтық кесілімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-4-113 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 мамырда № 22 «Жем-Сағыз» газетіне жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Б.Кемешов
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы
28 ақпандағы № 34 қаулысына
ҚОСЫМША
Аудан бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушінің атауы
Мамандық атауы
Жұмыс орындары
ның саны, бірлік
Жоспарлан
ған жұмыс айы
Айлық еңбек ақы (теңге)
Компенсацияның көлемі, мемлекеттік бюджеттен, теңге
1
ЖК Мамай Сенбай
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
2
ЖК Қалданова Жанар
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
3
«Адам» ш/қ Көздібаева Гүлжазира
жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
4
«Тасқын» ш/қ Төлеш Тілек
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
5
«Қаражар-2» ш/қ Қисық Қуандық
тракторист, шопан
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
6
«Серік» ш/қ Алшағыров Берік
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
7
«Ен-қопа» ш/қ Ермеков Нұрдәулет
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
8
«Аяжан» ш/қ Қарымсақ Орынбай
тракторист, жұмысшы
5
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
9
«Айбат» ш/қ Жақас Тоғызбай
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
10
« Дербісов Е.С» ДК Дербіс Ержан
жұмысшы
6
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
11
«Айнұржан» ш/қ Бердибаева Айнур
жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
12
«Тажигали» ш/қ Тажигалиев Болат
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
13
ЖК Кушпан Жайгул
тігінші
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
14
«Айбол-К» ЖШС Сисенов Айбол
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
15
ЖК «Ақжол» Қозыбай Райс
жұмысшы
1
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
16
«Ақжол» ш/қ Кулниязова Алия
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
17
«Нұрәділ» ш/қ Смағұлов Қуаныш
жұмысшы
4
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
18
«Назар Есентүгел» ш/қ Алмас Дәрібай
жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
19
ЖК «Мақсат» Арипова Балжан
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
20
«Айдар» ш/қ Әлжанов Айдар
жұмысшы
1
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
21
«Фатима» ш/қ Тәжіков Темірхан
жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
22
«Қостемір» ш/қ Жексенбай Сабытай
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
23
«Ақылбек» ш/қ Қасымова Бибігүл
жұмысшы
4
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
24
«Азамат» ш/қ Дербіс Әлібек
тракторист, жұмысшы
4
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
25
«Почта» ш/қ Қожабекова Жайсұлу
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
26
«Марғұлан» ш/қ Рахманов Марғұлан
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
27
«Мира» ш/қ Қыдырова Несип
тракторист, жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
28
«Ақтам» ш/қ Нұрқасимова Знипа
тракторист, жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
29
«Айболат» ш/қ Балғазы Нуралы
тракторист, жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
30
ЖК «Ақалтын» Досжан Сабыржан
сатушы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
31
ЖК «Гауһар» Ермекбай Гауһар
тракторист, жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
32
ЖК Қойтайлақов Шамсадин
жұмысшы
4
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
33
«Шұқырши» ш/қ Шепиров Серік
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
34
«Өркен» ш/қ Айсултанов Нурлыбек
тракторист, жұмысшы
7
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
35
«Едильбай» ЖШС Абдирахманов Совет
тракторист, жұмысшы
8
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
36
ЖК «Асылтас» Тенелбаева Лаура
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
37
ЖК «Назар» Сағынай Асқар
жұмысшы
1
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
38
«Теренқұдық» ш/қ Әжіғұл Мақсым
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
39
«Шохр» ш/қ Мәнібаев Тұрымбет
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
40
ЖК «Жұпаргүл» Ермекбаева Дәмели
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
41
ЖК«Тоғжан» Сарманов Қуаныш
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
42
ЖК «Нұрмұхан» Таубай Сәуле
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
43
ЖК «Диас» Шанова Дамели
жұмысшы
1
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
44
ЖК «Ақылбек» Боранбай Маржангул
жұмысшы, жүргізуші
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
45
«Дәулет- 77» ш/қ Ақпан Дәулет
жұмысшы
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
46
«Ғазиз- А» ЖШС Әзіл Аманғали
тракторист, жұмысшы
5
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
47
«Жайна» ш/қ Сауыт Қанат
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
48
«Құлақши» ш/қ Күшпан Ізгілік
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
49
ЖК Сейлханов Нұрдаулет
жұмысшы
5
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
50
ЖК Мырзалин Ауданбай
тракторист, жұмысшы, аспаз
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
51
«Шеберхана»ЖШС Сарқұл Құлжігіт
тракторист, жұмысшы, аспаз
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
52
«Нұр» ш/қ Тілегенов Еркбұлан
тракторист, жұмысшы, аспаз
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
53
«Ебейті» ш/қ Орынов Василий
жұмысшы, аспаз
3
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
54
«Ұмсын» ш/қ Құлмағанбетова Ұмсын
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
55
«Жарқамыс -1» ш/қ Жакин Болатбек
жұмысшы
2
12 айға дейін
Шартқа сәйкес
26 000 дейін
БАРЛЫҒЫ:
------