Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Алматинской области от 20 ноября 2012 года N 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2012 года N 2234. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 № 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Присвоение категорий спортивным сооружениям";
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории";
3) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту";
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Алматинской области                        А. Мусаханов
Утвержден
постановлением акимата
Алматинской области "Об утверждении
регламентов государственных услуг
в сфере физической культуры и спорта"
от 20 ноября 2012 года № 360
Регламент государственной услуги "Присвоение категорий
спортивным сооружениям"
1. Основные понятия

Дене шынықтыру және спорт салаларындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қарашадағы N 360 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда 2234 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 № 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" № 981 Қаулысына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Спорттық ғимараттарға санаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті бекітілсін;
2) "Спорттық санаттар және дәрежелер беру: спорт шеберіне үміткер, бірінші спорттық санаты, жоғары және орта дәрежедегі бірінші санаттағы спортшы-жаттықтырушы,бірінші санаттағы жоғары деңгейдегі спортшы-нұсқаушы, бірінші санаттағы жоғары және орта дәрежедегі спорт әдіскері, 1 дәрежелі спорт бойынша төрешісі" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті бекітілсін;
3) "Спорттық санаттар және дәрежелер беру: бірінші, екінші, үшінші санаттағы спортшы, екінші санаттағы жоғары және орта дәрежедегі жаттықтырушы, екінші дәрежедегі спортшы-нұсқаушы, екінші дәрежедегі спорт әдіскері, спорт төрешісі" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті бекітілсін;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Бескемпіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
2012 жылғы 20 қарашадағы
"Дене шынықтыру және спорт
салаларында мемлекеттік
қызмет регламенттерін
бекіту туралы" № 360
қаулысымен бекітілген
" Спорт құрылыстарына санаттар беру" мемлекеттік қызмет
регламенттері
1. Жалпы ұғымдар

1. В настоящем регламенте государственной услуги "Присвоение категорий спортивным сооружениям" (далее-Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физическое лицо;
2) уполномоченный орган – управление туризма, физической культуры и спорта Алматинской области;
3) руководитель уполномоченного органа – начальник;
4) комиссия - созданная в управлении для рассмотрения вопросов по присвоению категорий спортивным сооружениям;
5) ответственный сотрудник уполномоченного органа - сотрудник, на которого возложены обязанности по оказанию государственной услуги, согласно должностной инструкции;
6) ЦОН – центр обслуживания населения (далее Центр);
7) инспектор ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий прием заявлений и документов потребителя;
8) инспектор накопительного отдела ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий сбор документов и передающий их рабочему органу.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается Управлением туризма, физической культуры и спорта Алматинской области (далее – управление), расположенным по адресу: г. Талдыкорган, ул.Желтоксан 222, через центры обслуживания населения (далее - центры), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 17) статьи 23 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года № 490 "О физической культуре и спорте", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг", оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуре, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", статьи 15-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и приказа Министерства туризма и спорта Республики Казахстан "Об утверждении Правил использования спортивных сооружений" № 02-02-18/59 от 14 апреля 2011 года.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются присвоение категории спортивному сооружению, указанной в типовой форме паспорта согласно приложению 2 настоящего регламента на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа.

1. "Спорт құрылыстарына санаттар беру" мемлекеттік қызметтің осы регламентінде төмендегідей ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті орган – Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы;
3) уәкілетті органның жетекшісі – бастық;
4) комиссия – спорттық разрядтар, дене шынықтыру және спорт ұйымдарының қызметкерлеріне жаттықтырушылар мен төрешілердің санатын беру жөніндегі мәселелерді қарастыру үшін басқармада құрылған;
5) уәкілетті органның жауапты қызметкері – лауазымдық нұсқаулықтарға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету бойынша міндеттер жүктелген қызметкер;
6) ХҚО – халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі Орталық);
7) ХҚО-ның инспекторы – тұтынушының өтініштері мен құжаттарын қабылдап алуды жүзеге асыратын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
8) ХҚО-ның жинақтау бөлімінің қызметкері – құжаттарды жинап, оларды жұмыс органына жолдайтын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзірленді;
3. Мемлекеттік қызметті Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі 222 мекен-жайында орналасқан Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) мекен-жайлары осы регламенттің 1-қосымшада көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 23-бабының 17) тармақшасының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 981 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысының, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 15-2-бабының, "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабының және "Спорт ғимараттарын пайдалану ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 02-02-18/59 бұйрығы, негізінде көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі қағаз тасымағышта осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес төлқұжаттың үлгілік нысанында көрсетілген спорт құрылысына санат беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша түрде дәлелдi жауап беру болып табылады.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на стендах уполномоченного органа.
Информацию по вопросам и о ходе оказания государственной услуги можно получить в управлении туризма, физической культуры и спорта Алматинской области, в ЦОНе а также на интернет-ресурсе управления туризма, физической культуры и спорта Алматинской области: www.sport.7su.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги, согласно пункта 7 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по основаниям, согласно пункта 16 стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через уполномоченный орган:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган;
2) канцелярия уполномоченного органа осуществляет регистрацию и выдает расписку потребителю услуги о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема запроса; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества должности специалиста уполномоченного органа, принявшего заявление на оформление документов;
3) канцелярия уполномоченного органа передает документы руководству уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами и определяет исполнителя уполномоченного органа;
5) исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы и представляет на рассмотрение комиссии:
6) комиссия рассматривает документы и выносит протокольное решение;
7) исполнитель уполномоченного органа на основании протокольного решения подготавливает приказ либо мотивированный отказ;
8) руководитель уполномоченного органа подписывает приказ либо мотивированный отказ и направляет его в канцелярию уполномоченного органа;
9) канцелярия уполномоченного органа передает документы потребителю.
Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через ЦОН:
1) потребитель подает заявление в ЦОН;
2)инспектор ЦОНа регистрирует заявление, выдает расписку потребителю услуги о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема запроса; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов: даты, времени и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов;

3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат уәкілетті органның стендтерінде көрсетілген.
Мемлекеттік қызметтің көрсетілу тәртібі туралы ақпаратты Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасында, ХҚО-нда, сондай-ақ Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының www.sport.7su.kz интернет-ресурсында алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi стандарттың 7 тармағында көрсетiлген.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайларда ұсынылмайды.
11. Тұтынушыдан мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш алғаннан бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн ұсынғанға дейiнгi уәкiлеттi орган арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетудiң кезеңдерi:
1) тұтынушы уәкiлеттi органға өтiнiш бiлдiредi;
2) уәкiлеттi орган кеңсесi тұтынушының өтiнiшiн тiркейдi, сұранымның уақыты мен күнi; көрсетiлетiн қызмет түрi; тапсырылған құжаттардың тiзiмi мен аталуы; дайын құжаттарды алатын күнi мен уақыты, орны; құжаттарды ресiмдеуге өтiнiш қабылдаған уәкiлеттi органның жауапты қызметкерiнiң аты-жөнi көрсетiлген түбiртек бередi;
3) уәкiлеттi орган кеңсесi құжаттарды уәкiлеттi органның басшысына жiбередi;
4) уәкiлеттi органның басшысы құжаттармен танысып, жауапты қызметкердi белгiлейдi;
5) уәкiлеттi органның жауапты қызметкерi ұсынылған құжаттарды қарастырып, комиссия қарауына жiбередi;
6) комиссия құжаттарды қарастырып, хаттамалық шешім қабылдайды;
7) уәкілетті органның орындаушысы хаттамалық шешімнің негізінде бұйрық дайындайды немесе бас тарту жөніндегі дәйектелген жауап дайындайды;
8) уәкілетті органның бастығы бұйрыққа немесе бас тарту жөніндегі негізделген жауапқа қол қойып, уәкілетті органның кеңсесіне жібереді;
9) уәкiлеттi орган кеңсесi тұтынушыға құжатты жолдайды;
Тұтынушыдан мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш алғаннан бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн ұсынғанға дейiнгi ХҚКО арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы ХҚКО-на өтiнiш бiлдiредi;
2) ХҚКО-ның инспекторы тұтынушының өтiнiшiн тiркейдi, уақыты мен күнi; көрсетiлетiн қызмет түрi; тапсырылған құжаттардың тiзiмi мен аталуы; дайын құжаттарды алатын күнi мен уақыты, орны; құжаттарды ресiмдеуге өтiнiш қабылдаған орталық инспекторының аты-жөнi көрсетiлген түбiртек бередi;

3) инспектор Центра передает документы в уполномоченный орган;
4)сотрудник канцелярии направляет результат оказания государственной услуги в Центр;
5) инспектор Центра выдает получателю копию приказа либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и в ЦОНе составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется сотрудником уполномоченного органа.
При оказании государственной услуги сотрудник уполномоченного органа осуществляет проверку на наличие документов, согласно требованиям пункта 11 стандарта.
Ответственный сотрудник уполномоченного органа выдает потребителю расписку с указанием даты регистрации, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. Для получения государственной услуги потребитель предъявляет в Центр документы, предусмотренные пунктом 11 стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональны единицы (далее СФЕ);
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) исполнитель уполномоченного органа;
6) комиссия уполномоченного органа.
16.Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
17.Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 функционального взаимодействия к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные
услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и Центра.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Присвоение категорий
спортивным сооружениям"
Адреса центров обслуживания населения
п/п
Наименование
центров
(филиалы,
отделы,
отделения)
Адрес месторасположения
Контактные
данные
1
2
3
4
Филиал РГП "Центр обслуживания населения Алматинской области"
1.
Филиал РГП "ЦОН
Алматинской
области"
город Талдыкорган,
улица Тауелсіздіқ, 67 Б
8 (7282)
24-15-06
8 (7292)
24-41-33
1.1
Отдел города
Талдыкорган
город Талдыкорган,
улица Тауелсіздіқ, 67 Б
8 (7282)

3) ХҚКО-ның инспекторы құжаттарды уәкiлеттi органға жібереді;
4) уәкiлеттi органның кеңсе қызметкерi мемлекеттiк қызмет көрсетудiң қорытындысын ХҚО-на жiбередi;
5) ХҚКО-ның инспекторы тұтынушыға хабарландыруды немесе қызметтiң көрсетiлмейтiндiгi туралы жазбаша дәйектелген жауапты бередi.
12. Уәкiлеттi органға және ХҚКО арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн өтiнiш қабылдайтын тұлғалардың минималды саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында әрекет ету (өзара
әрекет ету) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Құжаттарды уәкiлеттi органның қызметкерi қабылдайды.
Уәкiлеттi органның қызметкерi мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде стандарттың 11 тармағына сәйкес ұсынылған құжаттарды тексередi.
Уәкiлеттi органның жауапты қызметкерi тұтынушыға құжаттарды қабылдаған тұлғаның аты-жөнi, тiркелген күнi көрсетiлген қолхат бередi.
14. Тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн стандарттың 11 тармағына сәйкес құжаттар ұсынады.
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiне келесi құрылымдық функционалдық бiрлiктер тартылған (бұдан әрi – ҚФБ):
1) ХҚКО-ның инспекторы;
2) жинақтау бөлiмiнiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның кеңсе қызметкерi;
4) уәкiлеттi органның құрылымдық бөлiмшесiнiң жауапты орындаушысы;
5) уәкiлеттi органның басшылығы;
6) уәкілетті органның комиссиясы.
16. Әкiмшiлiк өзара әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмi көрсетiлген ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерi) реттiлiгi мен өзара әрекеттерiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында көрсетiлген.
17. Әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттiң (процедурасының) өзара байланысы мен реттi орындалу тәртiбi Регламенттiң 4-қосымшасында әр әкiмшiлiк әрекет (процедурасы) көрсетiле отырып, кесте түрiнде сипатталған.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың
жауапкершiлiктерi
18. Уәкiлеттi органның және Орталықтың басшылары мемлекеттiк қызметтi көрсететiн жауапты тұлға болып табылады.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес, мемлекеттiк қызметтiң белгiленген мерзiмде көрсетiлуiне Уәкiлеттi органның басшысы жауапты болады.
"Спорт құрылыстарына санаттар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының мекенжайлары
Р/с
Орталықтардың
атауы
(филиалдары,
бөлімдер,
бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс
деректері
1
2
3
4
"Алматы облысы бойынша ХҚО" РМК филиалы
1.
"Алматы облысы
бойынша ХҚКО" РМК
филиалы
Талдықорған қаласы,
Тәуелсіздік көшесі 67 Б
8 (7282)
24-15-068
(7282) 24-41-33
1.1.
Талдықорған
қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, 67 Б
8 (7282)

24-49-75
1.2
Аксуский
районный отдел
поселок Жансугурова,
улица Кабанбай батыра, 20
8 (72832)
2-14-51
1.3
Алакольский
районный отдел
город Ушарал,
улица 8 марта, 63
8 (72833)
2-35-46
1.4
Балхашский
районный отдел
село Баканас,
улица Бижанова, 25 а
8 (72773)
95-2-22
1.5
Енбекшиказахский
районный отдел
город Есик,
улица Абая, 314 "а"
8 (72775)
7-22-77
1.6
Ескельдинский
районный отдел
поселок Карабулак,
улица Оразбекова, 52
8 (72836)
3-22-16
1.7
Жамбылский
районный отдел
поселок Узынагаш,
улица Мажитова, 1
8 (72770)
2-31-68
1.8
Илийский
районный отдел
поселок Отеген батыра,
микрорайон Куат,улица
Тауелсіздіқ 25
8 (72772)

24-49-75
1.2
Ақсу аудандық
бөлімі
Жансүгіров қаласы,
Қабанбай батыр көшесі 20
8 (72832)
2-14-51
1.3
Алакөл аудандық
бөлімі
Үшарал қаласы
8 наурыз көшесі 63
8 (72833)
2-35-46
1.4
Балқаш аудандық
бөлімі
Бақанас селосы, Бижанов
көшесі 25 а
8 (72773)
95-2-22
1.5
Еңбекшіқазақ
ауданының
бөлімшесі
Есік қаласы Абай көшесі
314 а
8 (72775)
7-22-77
1.6
Ескелді аудандық
бөлімі
Қарабұлақ кенті,
Оразбеков көшесі 52
8 (72836)
3-22-16
1.7
Жамбыл аудандық
бөлімі
Ұзынағаш селосы,
Мәжитов көшесі 1
8 (72770)
2-31-68
1.8
Іле аудандық
бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат
ықшам ауданы Тәуелсіздік
көшесі 25
8 (72772)

51-74-48
1.9
Карасайский
районный отдел
город Каскелен,
улица Жангозина, 38
8 (72771)
2-56-96
8 (72771) 2-56-86
1.10
Каратальский
районный отдел
город Уштобе,
улица.Абылай хана, 22
8 (72834)
2-02-05
1.11
Капшагайский
городской отдел
город Капшагай,
улица Кунаева, 41
8 (72772)
4-79-61
1.12
Кербулакский
районный отдел
город Сарыөзек,
улица Момышұлы, б/н
8 (72840)
32-5-62
1.13
Коксуский
районный отдел
поселок Балпык би,
улица Измайлова, 10
8 (72838)
2-16-19
1.14
Панфиловский
районный отдел
город Жаркент,
улица Головацкого, б/н

51-74-48
1.9
Қарасай аудандық
бөлімі
Қаскелең қаласы,
Жангозин көшесі 38
8 (72771)
2-56-96 (72771)
2-56-86
1.10
Қаратал аудандық
бөлімі
Үштөбе қаласы Абылай хан
көшесі 22
8 (72833)
2-35-46
1.11
Қапшағай қалалық
бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев
көшесі 41
8 (72772)
4-79-61
1.12
Кербұлақ аудандық
бөлімшесі
Сарыөзек қаласы
Момышұлы көшесі
8 (72840)
32-5-62
1.13
Көксу аудандық
бөлімі
Балпық би кенті,
Измайлова көшесі 10
8 (72838)
2-16-19
1.14
Панфилов аудандық
бөлімі
Жаркент қаласы,
Головацкий көшесі

8 (72831)
5-51-11
1.15
Райымбекский
районный отдел
село Кеген,
улица Момышұлы, б/н
8 (72777)
2-20-84
1.16
Сарканский
районный отдел
город Саркан,
улица Жамбыла, 44/46
8 (72839)
2-35-80
1.17
Талгарский
районный отдел
город Талгар,
улица Лермонтова, 53 А
8 (72774)
2-21-33
1.18
Текелийский
городской отдел
город Текели,
улица Таулсыздык, 9 А
8 (72835)
4-35-38
1.19
Уйгурский
районный отдел
село Чунджа,
улица Касымбекова, 35
8 (72778)
2-43-35
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение категорий
спортивным сооружениям"
Типовая форма паспорта спортивного сооружения
Наименование спортивного сооружения
Утверждена:
категория ________________
приказ № ___________
от _____________20___года
Паспорт зарегистрирован
_____________________________
_____________________________
(наименование государственного
органа)
(Ф.И.О. и подпись руководителя)
1. Общие сведения
1. Адрес (область, город, район, село, улица, дом, номер телефона)_______
2. Организация, в ведении которой находится данное сооружение ________
3. Год и месяц ввода в эксплуатацию__________________________________
4. Балансовая стоимость (млн. тенге)_________________________________
5. Земельный участок (в га) ________________________________________
6. Сооружение специально построенное или приспособленное____________
7. Теплоснабжение (местное, централизованное)_______________________
8. Водоснабжение (городская сеть, артезианские колодцы, скважины из-под естественных водоемов) _____________________________________________
9. Канализационная сеть (городская, выгребная, наличие очистных сооружений) _______________________________________________________
10. Вентиляция (естественная, вытяжная, приточная, приточно-вытяжная)__
11. Электроснабжение (собственный источник, централизованное) ________
12. Телефонизация (количество номеров)___________________________
13. Ограждение территории (бетон, металл, дерево)____________________
14. Дополнительные инженерно-технические службы и устройства (холодильные установки, мачтовые освещение, автоматическая служба)_________________________________________________________
2. Основные сооружения и помещения
п/п
Наименование
и назначение
Коли-
чество
Размеры
Длина
Ширина
Высота
Этажность,
радиус
Продолжение таблицы
Единовременная
пропускная
способность
Освещенность
Покрытие
Дренаж
Электронное
табло,
электронные
часы

8 (72831)
5-31-68
1.15
Райымбек аудандық
бөлімі
Кеген селосы, Момышұлы
көшесі
8 (72777)
2-20-84
1.16
Сарқан аудандық
бөлімі
Сарқан қаласы, Жамбыл
көшесі 44/46
8 (72839)
2-35-80
1.17
Талғар аудандық
бөлімі
Талғар қаласы,
Лермонтов көшесі 53 А
8 (72774)
2-21-33
1.18
Текелі қалалық
бөлімі
Текелі қаласы,
Тәуелсіздік көшесі 9 А
8 (72835)
4-35-38
1.19
Ұйғыр аудандық
бөлімі
Шонжы селосы,
Қасымбеков көшесі 35
8 (72778)
2-43-35
"Спорт құрылыстарына санаттар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Спорт құрылысы төлқұжатының үлгілік нысаны Спорт құрылысының
атауы
Бекітілді:
____________ санат
20__ жылғы __________
№ ____________ бұйрық
Паспорт тіркелді
_____________________________
(мемлекеттік органның ________________________атауы)
____________________________
____________________________
(басшысының Т.А.Ә. және қолы)
1. Жалпы мәліметтер
1. Мекенжайы (облыс, қала, аудан, ауыл, көше, үй, телефонның нөмірі) _______________________________________________________________
2. Осы құрылыс қарамағындағы ұйымның атауы ___________________
3. Пайдалануға берген жылы мен айы ______________________________
4. Теңгерімдік құны (млн. теңге) __________________________________
5. Жер учаскесі (гектармен) _______________________________________
6. Арнайы салынған немесе бейімделген құрылыс ____________________
7.Жылумен жабдықтау (жергілікті, орталық) _________________________
8. Сумен жабдықтау (қалалық желі, артезиан құдықтары, табиғи сулардың бұрғылары) ________________________________________________
9. Кәріз желісі (қалалық, қазылған, тазарту құрылыстарының болуы) ____
10. Желдеткіш (жасанды, тартылмалы, ағылмалы, ағылмалы-тартылмалы) _________________________________________________
11. Электрмен жабдықтау (өзінің көзі, орталықтандырылған) ___________
12. Телефоны (нөмірлердің саны) __________________________________
13. Аумақты қоршау (бетон, металл, ағаш) __________________________
14. Қосымша инженерлік-техникалық қызметтер мен қондырғылар (мұздатқыш қондырғылар, мачталық жарық беру, автоматтандырылған қызметі) _________________________________________________
2. Негізгі құрылыстар мен үй-жайлар
Рр/с №
Атауы
және
мақсаты
Саны
Өлшемі
Ұзындығы
Ені
Биіктігі
Қабаттылығы,
радиусы
Кестенің жалғасы
Біржолғы
өткізу
қабілеті
Жарық-
тығы
Төсенім
Дренаж
Электрондық
табло,
электрондық
сағат
Радио,
теледи-
дармен
қамтылуы

5. Сооружения для зрителя
п/
Наименование и
конструктивные
особенности
Коли-
чество
Количе-
ство
рядов
Коли-
чество
мест
Коли-
чество
крючков
Коли-
чество
санитар-
ных приборов
Приме-
чание
1.
Трибуна
2.
Балкон
3.
Гардероб
4.
Туалет (мужской)
5.
Туалет (женский)
6.
Буфет/столовая
7.
Фойе
8.
Ресторан/кафе
6. Сведения о спортивном сооружении
1. Номер и дата подписания акта государственной комиссии о приеме спортивного сооружения в эксплуатацию.
2. Планово-расчетные показатели количественного состава занимающихся и суточного режима работы спортивных сооружений:
№ п/п
Наименование
спортивных
сооружений
Количество
занимающихся
(максимальное)
Норма
квадратных
метров на
одного
человека
Количество
часов
эксплуатации
1
2
3
4
5
3. Номера и даты выдачи заключений о соответствии спортивного сооружения санитарно-гигиеническим и противопожарным нормам и требованиям.
4. Информация об имеющемся спортивном оборудовании и инвентаре (составляется произвольной форме).
5. Информация о доступности спортивного сооружения для посещения лицам с ограниченными возможностями (составляется в произвольной форме).
6. Дополнения и замечания
Паспорт составили:
руководитель организации, в ведении которой находится
спортивное сооружение____________________________
Представитель____________________________________
Специалист государственного органа_________________
Дата заполнения ___________20___года
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Присвоение категорий
спортивным сооружениям"
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1.
Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода,
потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор центра
Инспектор
накопительного
отдела
Инспектор
накопительного
отдела
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Прием документов
Расписывается
в журнале и
собирает
документы
Составляет
реестр и
направляет
документы
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Сбор
документов в
накопительный
отдел
Отправка
документов
в отдел
Сроки исполнения
30 минут
3 раза в день
Не менее одного раза в день
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода,
потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Специалист
канцелярии
управления
Руководство
управления
Ответственный
исполнитель
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с
корреспонден-
цией,
определение
ответственного
исполнителя
для исполнения
Исполнитель
осуществляет
проверку полноты
документов,
оформляет приказ
или
подготавливает
мотивированный
отказ
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка
начальнику
структурного
подразделения
Передача
документов
руководству для
подписания
Сроки исполнения
1 час
1 час
При обращении
потребителя в
центр-в течение
пяти рабочих
дней
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия
(хода,потока
работ)
7
8
9
Наименование
СФЕ
Руководство
управления
Канцелярия
управления
Инспектор центра
Наименование действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация приказа или мотивированного отказа в журнале
Выдача приказа либо мотивированного отказа потребителю
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно
-распорядитель
ное решение)
Подписание
документа
Передача
приказа или
мотивирован-
ного отказа
потребителю
или в центр
Расписка о
выдаче приказа
либо
мотивированного
отказа
потребителю
Сроки
исполнения
30 минут
В течение
одного
рабочего дня
В течение
рабочего дня
Номер
следующего
действия
8
9
Таблица 2.
Варианты использования.
Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
центра
Группа 2 СФЕ
Канцелярия
управления
Группа 3 СФЕ
Руководство
управления
Группа 4 СФЕ
Ответственный
исполнитель
управления
Действие № 1
Прием
документов,
выдача
расписки,
регистрация
заявления,
направление
документов в
управления
Действие № 2
Прием заявления
из центров,
регистрация,
направление
заявления
руководству
управления
Действие № 3
Определение
ответственного
исполнителя
для
исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления,
оформление
приказа,
передача на
подпись
руководству
Действие № 5
Подписание
приказа
Действие № 6
Регистрация
приказа и
передача
приказа в центр
для выдачи
потребителю
Действие № 7
Выдача приказа
потребителю в
центре
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Присвоение категорий
спортивным сооружениям"
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением акимата
Алматинской области "Об утверждении
регламентов государственных услуг
в сфере физической культуры и спорта"
от 20 ноября 2012 года № 360
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных званий
и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный
разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
первой категории, методист высшего и среднего уровня
квалификации первой категории, судья по спорту первой
категории"
1. Основные понятия
В настоящем регламенте государственной услуги "Присвоение спортивных званий и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее-Регламент) используются следующие понятия:

5. Көрермендерге арналған құрылыс
Р/с №
Атауы және
құрастыру
ерекшелік-
тері
Саны
Қатарлар-
дың саны
Орындар-
дың саны
Үлмектер-
дің саны
Сани-
тарлық
аспаптар-
дың саны
Ескерту
1.
Мінбе
2.
Балкон
3.
Киім ілгіш
4.
Дәретхана
(ерлер)
5.
Дәретхана
(әйелдер)
6.
Буфет/
асхана
7.
Фойе
8.
Мейрамхана/дәмхана
6. Спорттық құрылыс туралы мәліметтер
1. Спорт құрылысын пайдалануға қабылдап алу туралы мемлекеттік
комиссия актісінің нөмірі мен қол қойылған күні
2. Шұғылданушылардың сандық құрамының жоспарлы-есептік
көрсеткіштері және спорт құрылысының тәуліктік жұмыс режимі
Р/
с
Спорт
құрылысының
атауы
Шұғылдану-
шылардың
саны
(барынша
көбі)
Бір
адамға
арналған
шаршы
метрлердің
нормасы
Пайдаланатын
сағаттардың
саны
Ескерту
1
2
3
4
5
6
3. Санитарлық-гигиеналық және өртке қарсы нормалар мен талаптарға сәйкестігі туралы қорытындылардың нөмірлері мен берілген күні.
4. Спорт жабдықтары мен мүкәммалдарының болуы туралы ақпарат (еркін нысанда жасалады).
5. Мүмкіндігі шектеулі адамдардың келуіне арналған спорт ғимараттарына қолжетімділік туралы ақпарат (еркін нысанда жасалады).
6. Толықтырулар мен ескертулер
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Паспортты жасағандар:
Спорт құрылысы қарамағында ұйымның басшысы ___________________
Өкілі _________________
Мемлекеттік органның маманы ________________________
Толтыру күні ____ _____________ 20____ жыл
"Спорт құрылыстарына санаттар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) кезеңдiлiгiн сипаттау
және өзара iс-қимылы
1-кесте.
ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-қимылдардың
(барысы, жұмыстар
ағыны) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық
инспекторы
Жинақтау
бөлiмiнiң
инспекторы
Жинақтау
бөлiмiнiң
инспекторы
Iс-қимылдардың
(үдерістiң,
рәсiмнiң,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттар
қабылдау
Журналға қол
қояды және
құжаттар
жинайды
Тiзiлiм жасайды
және құжаттарды
жiбередi
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастыру-
өкiмдiк шешiм)
Журналға
тiркеу және
қолхат беру
Жинақтау
бөлiмiне
құжаттар
жинау
Құжаттарды
әкімдікке жiберу
Орындалу мерзiмi
30 минут
Күнiне 3 рет
Күнiне бiр
реттен кем емес
Келесi iс-қимылдың
нөмiрi
2
3
4
Негiзгi үдерістiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-қимылдардың
(барысы, жұмыстар
ағыны) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Басқарманың
кеңсесiнiң
қызметшiлерi
басқарманың
басшылығы
Жауапты
орындаушы
Iс-қимылдардың
(үдерістiң,
рәсiмнiң,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау,
тiркеу
Хат-хабармен
танысу,
орындау үшiн
жауапты
орындаушыны
анықтау
Орындаушы
Орталыққа өтініш
білдірген кезде
-құжаттардың
толықтығын
тексерудi iске
асырады,
бұйрықты
ресiмдейдi
немесе дәлелдi
бас тартуды
дайындайды
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастыру-
өкiмдiк шешiм)
Бұрыштама
қою үшiн
құжаттарды
басшылыққа
жолдау
Бұрыштама
қою,
құрылымдық
бөлiмшенiң
бастығына
жiберу
Қол қою үшiн
құжаттарды
басшылыққа беру
Орындалу мерзiмi
1 сағат
1 сағат
Тұтынушы
орталыққа өтініш
білдірген кезде-
бес күн iшiнде
Келесi iс-қимылдың
нөмiрi
5
6
7
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
7
8
9
ҚФБ атауы
Басқарманың басшылығы
Басқарманың кеңсесi
Орталықтың инспекторы
Iс-қимылдардың (үдерістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хат-хабармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды журналда тiркеу
Тұтынушыға анықтама беру немесе дәлелдi бас тарту
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-
өкiмдiк шешiм)
Құжатқа қол қою
Тұтынушыға немесе орталыққа анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды беру
Тұтынушыға анықтама беру немесе дәлелдi бас тарту туралы қол қою
Орындалу мерзiмi
30 минут
Бір жұмыс күнi iшiнде
Бес күн iшiнде
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
8
9
2-кесте.
Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдеріс
Топ 1 ҚФБ Орталықтың инспекторы
Топ 2 ҚФБ
Басқарманың
кеңсесi
Топ 3 ҚФБ
Басқарманың
басшылығы
Топ 4 ҚФБ
Басқарманың
жауапты
орындаушысы
Әрекет №1 Құжаттар
қабылдау, қолхат
беру, өтiнiштi
тiркеу, құжаттарды
білім бөліміне
жолдау
Әрекет №2
Орталықтарда
өтiнiштер
қабылдау,
тiркеу,
өтiнiштi
басқарманың
басшылығына
жолдау
Әрекет №3
Орындау үшiн
жауапты
орындаушыны
анықтау,
бұрыштама қою
Әрекет №4
Өтiнiштi қарау,
анықтаманы
ресiмдеу,
басшылыққа қол
қоюға беру
Әрекет № 5
бұйрыққа қол
қою
Әрекет № 6
бұйрықты
тiркеу және
бұйрықты
орталыққа
беру немесе
тұтынушыға
беру
Әрекет № 7
Орталықта бұйрықты
тұтынушыға беру
"Спорт құрылыстарына санаттар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Функционалдық өзара iс-қимыл сызбасы
Алматы облысы әкімдігінің
2012 жылғы 20 қарашадағы
"Дене шынықтыру және спорт
салаларында мемлекеттік
қызмет регламенттерін
бекіту туралы" № 360 қаулысымен
бекітілген
" Спорт шеберлігiне үміткер, бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi
бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi"
cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. "Спорт құрылыстарына санаттар беру" мемлекеттік қызметтің осы регламентінде төмендегідей ұғымдар пайдаланылады:

1) потребитель – физическое лицо;
2) уполномоченный орган – управление туризма, физической культуры и спорта Алматинской области;
3) руководитель уполномоченного органа – начальник;
4) комиссия - созданная в управлении для рассмотрения вопросов по присвоению спортивных разрядов, тренерских и судейских категорий работникам организаций физической культуры и спорта;
5) ответственный сотрудник уполномоченного органа - сотрудник, на которого возложены обязанности по оказанию государственной услуги, согласно должностной инструкции;
6) ЦОН – центр обслуживания населения (далее Центр);
7) инспектор ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий прием заявлений и документов потребителя;
8) инспектор накопительного отдела ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий сбор документов и передающий их рабочему органу.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается Управлением туризма, физической культуры и спорта Алматинской области (далее – управление), расположенным по адресу: город Талдыкорган, улица Желтоксан 222, через центры обслуживания населения (далее - центры), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании пунктов 2), 3), 4), 5) статьи 22-1 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года № 490 "О физической культуре и спорте", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", Приказа и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 5 марта 2011 года № 02-02-18/29 "Об утверждении Правил проведения и условий аттестации гражданских служащих в сфере физической культуры и спорта, а также Правил присвоения квалификационных категорий тренерам, методистам, инструкторам" и Приказа и.о.Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 22 августа 2008 года № 01-08/142 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и судейских категорий".
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача копии приказа и удостоверение о присвоении категорий тренерам, методистам, инструкторам сроком на 5 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.

1) тұтынушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті орган – Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы;
3) уәкілетті органның жетекшісі – бастық;
4) комиссия – спорттық разрядтар, дене шынықтыру және спорт ұйымдарының қызметкерлеріне жаттықтырушылар мен төрешілердің санатын беру жөніндегі мәселелерді қарастыру үшін басқармада құрылған;
5) уәкілетті органның жауапты қызметкері – лауазымдық нұсқаулықтарға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету бойынша міндеттер жүктелген қызметкер;
6) ХҚО – халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі Орталық);
7) ХҚО-ның инспекторы – тұтынушының өтініштері мен құжаттарын қабылдап алуды жүзеге асыратын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
8) ХҚО-ның жинақтау бөлімінің қызметкері – құжаттарды жинап, оларды жұмыс органына жолдайтын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзірленді;
3. Мемлекеттік қызметті Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі 222 мекен-жайында орналасқан Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) мекен-жайлары осы регламенттің 1-қосымшада көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 22-1-бабының 2), 3), 4), 5) тармақшаларының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 981 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысының, "Дене шынықтыру және спорт саласында азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу мен шарттарының ережесін, сондай-ақ Жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға біліктілік санаттарын беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 5 наурыздағы № 02-02-18/29 бұйрығының және Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің міндетін атқарушының "Спорттық атақтар мен разрядтар және спорттан төреші санаттарын берудің ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 22 тамыздағы № 01-08/142 бұйрығының негізінде көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға 5 жыл мерзіміне санаттар беру туралы бұйрықтың көшірмесі мен куәлік немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша түрде дәлелдi жауап беру болып табылады.

1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган – отделы физической культуры и спорта районов и городов области;
3) сотрудник канцелярии – сотрудник городского, районного отдела физической культуры и спорта, осуществляющий прием и регистрацию документов физического лица;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа – сотрудник уполномоченного органа, на которого возложены обязанности, согласно должностной инструкции;
5) руководитель уполномоченного органа – начальник городского, районного отдела физической культуры и спорта;
6) комиссия – созданная в уполномоченном органе для рассмотрения вопросов по присвоению спортивных разрядов, тренерских и судейских категорий;
7) ответственный сотрудник уполномоченного органа – сотрудник на кого возложены обязанности по оказанию государственной услуги;
8) ЦОН – центр обслуживания населения (далее-Центр)
9) инспектор ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий прием заявлений и документов потребителя;
10) инспектор накопительного отдела ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий сбор документов и передающий их уполномоченному органу.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается городскими и районными отделами физической культуры и спорта (далее – отделы), через центры обслуживания населения (далее-центры) адреса которых указаны в приложении 1 и 2 к настоящему регламенту.
4. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпунктов 2), 3), 4), 5 статьи 22-1 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года № 490 "О физической культуре и спорте", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", приказа и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 5 марта 2011 года № 02-02-18/29 "Об утверждении Правил проведения и условий аттестации гражданских служащих в сфере физической культуры и спорта, а также Правил присвоения квалификационных категорий тренерам, методистам, инструкторам", приказа и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 22 августа 2008 года № 01-08/142 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и судейских категорий".

1) тұтынушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті орган – облыстың аудандық және қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері;
3) қеңсе қызметкері – жеке тұлғадан құжаттарды қабылдайтын және тіркейтін аудандық және қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімінің қызметкері;
4)уәкілетті органның жауапты орындаушысы - лауазымдық нұсқаулықтарға сәйкес қызметті көрсету бойынша міндеттер жүктелген қызметкер,
5) уәкілетті органның жетекшісі – аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімінің бастығы;
6) комиссия – спорттық разрядтар, жаттықтырушылар мен төрешілердің санатын беру жөніндегі мәселелерді қарастыру үшін уәкілетті органда құрылған;
7) уәкілетті органның жауапты қызметкері – мемлекеттік қызметті көрсету бойынша міндеттер жүктелген қызметкер;
8) ХҚО – халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі Орталық);
9) ХҚО-ның инспекторы – тұтынушының өтініштері мен құжаттарын қабылдап алуды жүзеге асыратын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
10) ХҚО-ның жинақтау бөлімінің қызметкері – құжаттарды жинап, оларды жұмыс органына жолдайтын халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері;
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзірленді;
3. Мемлекеттік қызметті аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері (бұдан әрі – бөлім) мекен-жайлары осы регламенттің 1,2 -қосымшаларда көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталықтар) арқылы ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 22-1-бабының 2), 3), 4), 5) тармақшаларының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 981 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысының, "Дене шынықтыру және спорт саласында азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу мен шарттарының ережесін, сондай-ақ Жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға біліктілік санаттарын беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 5 наурыздағы № 02-02-18/29 бұйрығының және Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің міндетін атқарушының "Спорттық атақтар мен разрядтар және спорттан төреші санаттарын берудің ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 22 тамыздағы № 01-08/142 бұйрығының негізінде көрсетіледі.

7. Результатом государственной услуги являются выдача копии приказа и удостоверение о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам сроком на 5 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документов располагается на стендах уполномоченного органа.
Информацию по вопросам и о ходе оказания государственной услуги можно получить в управлении туризма, физической культуры и спорта Алматинской области, в ЦОНе, а также на интернет-ресурсе управления туризма, физической культуры и спорта Алматинской области: www.zport. 7su.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги, согласно пункта 7 стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по основаниям, согласно пункта 16 стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через уполномоченный орган:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган;
2) канцелярия уполномоченного органа осуществляет регистрацию и выдает расписку потребителю услуги о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов; даты, времени и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества, должности специалиста уполномоченного органа, принявшего заявление на оформление документов;
3) канцелярия уполномоченного органа передает документы руководству уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами и определяет исполнителя уполномоченного органа;
5)исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы и представляет на рассмотрение комиссии:
6) комиссия рассматривает документы и выносит протокольное решение;
7) исполнитель уполномоченного на основании протокольного решения подготавливает приказ либо мотивированный отказ;
8)руководитель уполномоченного органа подписывает приказ либо мотивированный отказ и направляет его в канцелярию уполномоченного органа
9)канцелярия уполномоченного органа передает документы потребителю.
Этапы оказания государственной услуги с момента получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через ЦОН:
1)потребитель подает заявление в ЦОН;
2)инспектор ЦОНа регистрирует заявление, выдает расписку потребителю услуги о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема запроса; вида запрашиваемой государственной услуги; количества и названий приложенных документов: даты, времени и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов;

7. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға 5 жыл мерзіміне санаттар беру туралы бұйрықтың көшірмесі мен куәлік немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша түрде дәлелдi жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат уәкілетті органның стендтерінде көрсетілген.
Мемлекеттік қызметтің көрсетілу тәртібі туралы ақпаратты Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасында, ХҚО-нда, сондай-ақ Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының www.sport.7su.kz интернет-ресурсында алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi стандарттың 7 тармағында көрсетiлген.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайларда ұсынылмайды.
11. Тұтынушыдан мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш алғаннан бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн ұсынғанға дейiнгi уәкiлеттi орган арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетудiң кезеңдерi:
1) тұтынушы уәкiлеттi органға өтiнiш бiлдiредi;
2) уәкiлеттi орган кеңсесi тұтынушының өтiнiшiн тiркейдi, сұранымның уақыты мен күнi; көрсетiлетiн қызмет түрi; тапсырылған құжаттардың тiзiмi мен аталуы; дайын құжаттарды алатын күнi мен уақыты, орны; құжаттарды ресiмдеуге өтiнiш қабылдаған уәкiлеттi органның жауапты қызметкерiнiң аты-жөнi көрсетiлген түбiртек бередi;
3) уәкiлеттi орган кеңсесi құжаттарды уәкiлеттi органның басшысына жiбередi;
4) уәкiлеттi органның басшысы құжаттармен танысып, жауапты қызметкердi белгiлейдi;
5) уәкiлеттi органның жауапты қызметкерi ұсынылған құжаттарды қарастырып, комиссия қарауына жiбередi;
6) комиссия құжаттарды қарастырып, хаттамалық шешім қабылдайды;
7) уәкілетті органның орындаушысы хаттамалық шешімнің негізінде бұйрық дайындайды немесе бас тарту жөніндегі дәйектелген жауап дайындайды;
8) уәкілетті органның бастығы бұйрыққа немесе бас тарту жөніндегі негізделген жауапқа қол қойып, уәкілетті органның кеңсесіне жібереді;
9) уәкiлеттi орган кеңсесi тұтынушыға құжатты жолдайды;
Тұтынушыдан мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш алғаннан бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн ұсынғанға дейiнгi ХҚКО арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы ХҚКО-на өтiнiш бiлдiредi;
2) ХҚКО-ның инспекторы тұтынушының өтiнiшiн тiркейдi, уақыты мен күнi; көрсетiлетiн қызмет түрi; тапсырылған құжаттардың тiзiмi мен аталуы; дайын құжаттарды алатын күнi мен уақыты, орны; құжаттарды ресiмдеуге өтiнiш қабылдаған орталық инспекторының аты-жөнi көрсетiлген түбiртек бередi;

3)инспектор Центра передает документы в уполномоченный орган;
4)сотрудник канцелярии направляет результат оказания государственной услуги в Центр;
5) инспектор Центра выдает получателю копию приказа, либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и в ЦОНе составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13.Прием документов осуществляется сотрудником уполномоченного органа.
При оказании государственной услуги сотрудник уполномоченного органа осуществляет проверку на наличие документов, согласно требованиям пункта 11 стандарта.
Ответственный сотрудник уполномоченного органа выдает потребителю расписку с указанием даты регистрации, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. Для получения государственной услуги потребитель предъявляет в Центр документы, предусмотренные пунктом 11 стандарта.
15.В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее-СФЕ):
1) инспектор центра;
2) инспектор накопительного отдела центра;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) исполнитель уполномоченного органа;
6) комиссия уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены приложении 3 к настоящему регламенту.
17.Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 функционального взаимодействия к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные
услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и Центра.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные скрои в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных званий
и категорий: второй и третий спортивный
разряд, первый, второй и третий юношеские,
тренер высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации второй категории, методист
высшего среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
Адрес и график работы областного управления туризма, физической
культуры и спорта
№ п/п
Наименование
Адрес
Номера
телефонов
График работы
1
2
3
4
5
1.
Управление
туризма,
физической
культуры спорта
Алматинской
области
город
Талдыкорган,
улица
Желтоксан 222.

3) ХҚКО-ның инспекторы құжаттарды уәкiлеттi органға жібереді;
4) уәкiлеттi органның кеңсе қызметкерi мемлекеттiк қызмет көрсетудiң қорытындысын ХҚО-на жiбередi;
5) ХҚКО-ның инспекторы тұтынушыға хабарландыруды немесе қызметтiң көрсетiлмейтiндiгi туралы жазбаша дәйектелген жауапты бередi.
12. Уәкiлеттi органға және ХҚКО арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн өтiнiш қабылдайтын тұлғалардың минималды саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында әрекет ету (өзара
әрекет етудiң) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Құжаттарды уәкiлеттi органның қызметкерi қабылдайды.
Уәкiлеттi органның қызметкерi мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде стандарттың 11 тармағына сәйкес ұсынылған құжаттарды тексередi.
Уәкiлеттi органның жауапты қызметкерi тұтынушыға құжаттарды қабылдаған тұлғаның аты-жөнi, тiркелген күнi көрсетiлген қолхат бередi.
14. Тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн стандарттың 11 тармағына сәйкес құжаттар ұсынады.
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiне келесi құрылымдық функционалдық бiрлiктер тартылған (бұдан әрi – ҚФБ):
1) ХҚКО-ның инспекторы;
2) жинақтау бөлiмiнiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның кеңсе қызметкерi;
4) уәкiлеттi органның құрылымдық бөлiмшесiнiң жауапты орындаушысы;
5) уәкiлеттi органның басшылығы;
6) уәкілетті органның комиссиясы.
16. Әкiмшiлiк өзара әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмi көрсетiлген ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерi) реттiлiгi мен өзара әрекеттерiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында көрсетiлген.
17. Әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттiң (процедурасының) өзара байланысы мен реттi орындалу тәртiбi Регламенттiң 4-қосымшасында әр әкiмшiлiк әрекет (процедурасы) көрсетiле отырып, кесте түрiнде сипатталған.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың
жауапкершiлiктерi
18. Уәкiлеттi органның және Орталықтың басшылары мемлекеттiк қызметтi көрсететiн жауапты тұлға болып табылады.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес, мемлекеттiк қызметтiң белгiленген мерзiмде көрсетiлуiне Уәкiлеттi органның басшысы жауапты болады.
" Екінші және үшінші спорттық,
жасөспірімдер арасында бірінші,
екінші және үшінші, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi
екінші санатты жаттықтырушы,
біліктiлiгi жоғары деңгейдегi
екінші санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi
екінші санатты әдiскер екінші
санатты спорттық төреші"
cпорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Облыстық туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының және
аудандардағы бөлімдердің мекенжайы мен жұмыс кестесі
р/с №
Атауы
Мекенжайы
Телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
2
3
4
5
1
Алматы
облысының,
туризм, дене
шынықтыру және
спорт басқармасы
Талдықорған
қаласы,
Желтоқсан
көшесі 222 үй

8(7282)
256408
254163
256513
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.1
Отдел физической
культуры и спорта
Аксуского района
поселок
Джансугурова,
улица
Желтоксан 5
8(72832)
2-14-88
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.2
Алакольский
районный отдел
физической
культуры и спорта
город Учарал,
улица
Дулепова 31 А
8(72833)
2-30-14
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.3
Отдел физической
культуры и спорта
Балхашского района
село Баканас,
улица Конаева
72
8(72773)
9-53-96
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.4
Отдел физической
культуры и спорта
Енбекшиказахского
района
город Есик,
проспект
Жамбыла 21
8(72775)
7-23-50
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.5
Отдел физической
культуры и спорта
Ескельдинского
района
поселок
Карабулак,
улица
Оразбекова 31
8(72836)
3-18-42
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.6
Отдел физической
культуры и спорта
Жамбылского района
село
Узунагаш,
улица Абая 47
8(72770)
2-32-60
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.7
Отдел физической
культуры и спорта
Илийского района
поселок
Отеген Батыр,
улица
Баталханова 8
8(72752)
2-30-53
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.8
Отдел физической
культуры и спорта
Карасайского
района
город
Каскелен,
улица
Абылайхана
213
8(72771)
2-19-64
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.9
Отдел физической
культуры и спорта
Каратальского
района
город Уштобе,
улица
Мусабаева 1
8(72834)
2-20-20
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.10
Отдел физической
культуры и спорта
города Капшагай
город
Капшагай,
улица
Жамбыла 13
8(72772)
4-65-57
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней
1.11
Отдел физической культуры и спорта Кербулакского района
послелок Сарыозек,
улица Момышулы 9
8(72840)
3-22-14
Рабочие дни: с 9.00
до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до
14.00 часов кроме
выходных и
праздничных дней

8(7282)
256408,
254163,
256513
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.1
Ақсу ауданының
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі
Жансүгіров
кенті
Желтоқсан
көшесі 5
8(72832)
2-14-88
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.2
Алакөл ауданының
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі
Үшарал қаласы
Төлепов
көшесі 31 А
8(72833)
2-30-14
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.3
Балқаш ауданының
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі
Бақанас кенті
Қонаев көшесі
72
8(72773)
9-53-96
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.4
Еңбекшіқазақ
ауданының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі
Есік қаласы
Жамбыл көшесі
21
8(72775)
7-23-50
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.5
Ескелді ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі
Қарабұлақ
кенті
Оразбеков
көшесі 31
8(72836)
3-18-42
Жұмыс күндері: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс және мереке күндерін қоспағанда
1.6
Жамбыл ауданының
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі
Ұзынағаш
кенті Абай
көшесі 47
8(72770)
2-32-60
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.7
Іле ауданының
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі
Өтеген батыр
кенті,
Баталханов
көшесі 8
8(72752)
2-30-53
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.8
Қарасай
ауданының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі
Қаскелең
қаласы
Желтоқсан
көшесі 5
8(72771)
2-19-64
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.9
Қаратал
ауданының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі
Үштөбе қаласы
Желтоқсан
көшесі 5
8(72834)
2-20-20
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.10
Қапшағай
қаласының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі
Қапшағай
қаласы Жамбыл
көшесі 13
8(72772)
4-65-57
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда
1.11
Кербұлақ
ауданының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі
Сарөзек кенті
Момышұлы
көшесі 9
8(72840)
3-22-14
Жұмыс күндері:
сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін,
түскі үзіліс
сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін,
демалыс және
мереке күндерін
қоспағанда