О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 12 июня 2012 года N 7-45. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-3-114. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2011 года за N 2-3-100, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 30 декабря 2011 года N 52), в решение Текелийского городского маслихата от 22 февраля 2012 года N 3-9 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-3-106, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 2 марта 2012 года N 9), в решение Текелийского городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 5-31 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303"О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-3-112, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 27 апреля 2012 года  N 17) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "1913947" заменить на цифры "2102126", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "109872" заменить на цифры "120487";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифры "4000" заменить на цифры "8385";

Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсанындағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы N 7-45 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-3-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне (2011 жылғы 20 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-100 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-106 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-31 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-112 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "1913947" саны "2102126" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "109872" саны "120487" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "4000" саны "8385" санына ауыстырылсын;

"поступлениям трансфертов" цифры "1798367" заменить на цифры "1971546".
2) "затраты" цифры "1941317" заменить на цифры "2129496".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
VII сессии V созыва
Текелийского городского
маслихата                                  Д. Нусупов
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
12 июня 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 12 июня 2012 года
N 7-45 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы
Бюджет города Текели на 2012 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

"трансферттердің түсімдері" "1798367" саны "1971546" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "1941317" саны "2129496" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
VII сессиясының төрағасы                   Д. Нүсіпов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
12 маусым 2012 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы 2012 жылғы
12 маусымдағы N 7-45 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер