О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 7 ноября 2012 года N 14-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2181. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-9-131, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 10 февраля 2011 года N 7), от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-9-132, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 13 апреля 2012 года N 15), от 17 апреля 2012 года N 5-26 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2012 года за N 2-9-136, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 25 мая 2012 года N 21), от 8 июля 2012 года N 7-40 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июля 2012 года за N 2-9-139, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 3 августа 2012 года N 31, в газете "Заря Семиречья" от 30 августа 2012 года N 35), от 6 сентября 2012 года N 12-63 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2120, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 19 октября 2012 года N 42) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Ескеді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 07 қарашадағы N 14-75 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2181 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 14 наурызындағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 (2011 жылдың 27 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-131 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 7 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 (2012 жылдың 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-132 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-26 (2012 жылдың 20 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-136 енгізілген, 2012 жылдың 25 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 21 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-40 (2012 жылдың 20 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-139 енгізілген, 2012 жылдың 3 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 31, 30 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 35 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қыркүйектегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-63 (2012 жылдың 19 қыркүйегінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2120 енгізілген, 2012 жылдың 19 қазандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 42 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4523708" заменить на цифру "4705952", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4353388" заменить на цифру "4535632".
2) "Затраты" цифру "4494575" заменить на цифру "4596819".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "98648" заменить на цифру "122759", в том числе:
"бюджетный кредит" цифру "101934" заменить на цифру "126045".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "110000" заменить на цифру "190000".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-179515" заменить на цифру "-203626".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "179515" заменить на цифру "203626".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету.
4.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Шалимбетов К.
Секретарь маслихата                        Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Алимбаев Серик Муратович
07 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 14-75 от 07 ноября
2012 года "о внесении изменений
в решение Ескельдинского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года
N 62-365 "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению N 62-365 от 21 декабря
2011 года "О районном бюджете
Ескельдинского района
на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Ескельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

1) "Кірістер" "4523708" саны "4705952" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4353388" саны "4535632" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4494575" саны "4596819" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "98648" саны "122759" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "101934" саны "126045" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "110000" саны "190000" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) "-179515" саны "-203626" санына ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "179515" саны "203626" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Шәлімбетов
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Серік Мұратұлы Әлімбаев
07 қараша 2012 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2012 жылғы 7 қарашадағы N 14-75
"2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 62-365 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 62-365 санды шешіміне
1-қосымша
Ескелді ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР