Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 24 февраля 2012 года N 2-217. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 15 марта 2012 года N 2-11-116. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 6 июня 2012 года № 6-662
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 06.06.2012 № 6-662.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Государственным учреждениям "Отделу занятости и социальных программ Карасайского района" (Жумагулов Махмудбек Нусупбекович) и "Центру занятости Карасайского района" (Жумагулов Марат Балабаевич) направить граждан из целевых групп населения для трудоустройства на организованные социальные рабочие места к работодателям и заключить с работодателями договоры о создании социальных рабочих мест.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Карасайского района" Жумагулов Махмудбек Нусупбекович
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Карасайского района" Жумагулов Марат Балабаевич
Приложение
к постановлению акимата
Карасайского района
N 2-217 от 24 февраля 2012 года
"Об организации социальных
рабочих мест на 2012 год"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
социальные рабочие места
N
Работодатель
Профессия
(должность)
Количество
органи-
зуемых
социальных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
работы в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государс-
твенного
бюджета,
тенге
1
Индивидуальный
предприниматель
"Молчанова В.И."
пекарь
2
27439
тенге на
одного
работника
4 месяца
17439 тенге
на одного
работника
кондитер
1
27439
тенге
слесарь
1
27439
тенге
2
Общественное
объединение
"Жусан"
помощник
воспита-
теля
27439
тенге
4 месяца
17439 тенге
на одного
работника
3
Индивидуальный
предприниматель
"Жоргенбаева
Сауле
Акебаевна"
повар
1
27439
тенге
4 месяца
17439 тенге
на одного
работник
электрик
1
27439
тенге
4
Индивидуальный
предприниматель
"Кожабекова"
повар
2
27439
тенге на
одного
работника
4 месяца
17439 тенге
на одного
работника
водитель
1
27439
тенге
бармен
1
27439
тенге
5
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Учебное
производс-
твенное
предприятие
Казахское
общество
слепых"
рабочий
по шитью
матраса
3
27439
тенге на
одного
работника
4 месяца
17439 тенге
на одного
работника
6
Общественное
объединение
"Куат"
препода-
ватель
1
37439
тенге на
одного
работника
4 месяца
17439 тенге
на одного
работник
координа-
тор
2
37439
тенге
7
Общественное
объединение
"Тірек и М"
социолог
2
37439
тенге на
одного
работника
4 месяца
17439 тенге
на одного
работника
координатор
1
37439
тенге
8
Индивидуальный
предприниматель
"Алгашов"
авто-
слесарь
4
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
9
Индивидуальный
предприниматель
"Меттибаева"
водитель
3
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
слесарь
1
52000
тенге
кассир
1
52000
тенге
контролер
1
52000
тенге
грузчик
3
52000
тенге на
одного
работника
10
Индивидуальный
предприниматель
"Абишева"
повар
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
админис-
тратор
2
52000
тенге на
одного
работника
11
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Сәуір"
повар
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
водитель
1
52000
тенге
водитель
1
52000
тенге
12
Индивидуальный
предприниматель
"Чокпаров"
швея
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
работники
перераба-
тывающего
цеха
4
52000
тенге на
одного
работника
13
Индивидуальный
предприниматель
"San&Ven"
кассир
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
программист
2
52000
тенге на
одного
работника
14
Индивидуальный
предприниматель
"Дина"
швея
6
52000
тенге на
одного
работника
До 10 месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
водитель
1
52000
тенге
наладчик
швейных
машин
1
52000
тенге
портной
2
52000
тенге на
одного
работника
15
Индивидуальный
предприниматель
"Нурпеисов"
сантехник
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
плотник
2
52000
тенге на
одного
работника
кассир
2
52000
тенге на
одного
работника
слесарь
2
52000
тенге на
одного
работника
16
Индивидуальный
предприниматель
"Алиева"
парикмахер
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
17
Индивидуальный
предприниматель
"Каирханова"
парикмахер
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
сапожник
1
52000
тенге
швея
1
52000
тенге
18
Индивидуальный
предприниматель
"Баймаханов"
швея
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
парикмахер
1
52000
тенге
19
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Жаңыл"
ресепшн
2
52000
тенге на
одного
работника
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
пекарь
1
52000
тенге
кондитер
1
52000
тенге
спасатель
1
52000
тенге
плотник
1
52000
тенге
админис-
тратор
2
52000
тенге на
одного
работника
20
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Меркур- Пром"
бухгалтер
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
кассир
1
52000
тенге
водитель
1
52000
тенге
21
Индивидуальный
предприниматель
"Жоргенбаева
Сауле
Акебаевна"
слесарь
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
сантехник
2
52000
тенге на
одного
работника
кассир
2
52000
тенге на
одного
работника
22
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Канат"
слесарь
1
52000
тенге
До 10
месяцев
Не более
26000 тенге
согласно
заложенных
средств
кассир
1
52000
тенге
сантехник
1
52000
тенге

2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2-217 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 15 наурызда N 2-11-116 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № 6-662 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 06.06.2012 № 6-662 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарасай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы) және "Қарасай ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Жұмағұлов Марат Балабайұлы) мемлекеттік мекемелері халықтың нысаналы топтары қатарындағы азаматтарды ұйымдастырылған әлеуметтік жұмыс орындарына орналасу үшін жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен әлеуметтік жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Жұмағұлов Марат Балабайұлы
Қарасай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 24 ақпандағы
N 2-217 "2012 жылға әлеуметтік
жұмыс орындарын ұйымдастыру
туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің
тізбесі
N
Жұмыс
беруші
Кәсіптер
Ұйымдас-
тырылатын
әлеуметтік
жұмыс
орындары-
ның
саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық жалақы
мөлшері
теңге
1
Жеке
кәсіпкер
"Молчанова В.И."
нан
пісіруші
2
27439
теңге бір
адамға
есептелінген
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
кондитер
1
27439
теңге
слесарь
1
27439
теңге
2
Қоғамдық
бірлестік
"Жусан"
тәрбие-
шінің
көмекшісі
1
27439
теңге
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
3
Жеке
кәсіпкер
"Жоргенбаева
Сауле
Акебаевна"
аспазшы
1
27439
теңге
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
электрик
1
27439
теңге
4
Жеке
кәсіпкер
"Қожабекова"
аспазшы
2
27439
теңге бір
адамға
есептелінген
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
көлік
жүргізуші
1
27439
теңге
бармен
1
27439
теңге
5
"Қазақ
соқырлар
қоғамының
оқу-
өндірістік
кәсіпорны"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктестігі
матрас
тігуші
жұмысшысы
3
27439
теңге бір
адамға
есептелінген
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
6
"Қуат"
қоғамдық
бірлестігі
әлеумет-
танушы
2
37439
теңге бір
адамға
есептелінген
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
іс
жүргізуші
1
37439
теңге
7
"Тірек и М"
қоғамдық
бірлестігі
әлеумет-
танушы
2
37439
теңге бір
адамға
есептелінген
4 ай
17439 теңге
бір адамға
есептелінген
іс
жүргізуші
1
37439
теңге
8
Жеке
кәсіпкер
"Алгашов"
көлік
жөндеуші
4
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
9
Жеке
кәсіпкер
"Меттибаева"
көлік
жүргізушісі
3
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
кассир
1
52000
теңге
контролер
1
52000
теңге
слесарь
1
52000
теңге
жүк
тасушы
3
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10
Жеке
кәсіпкер
"Абишева"
аспазшы
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
әкімші
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
Жауапкер-
шілігі
шектеулі
серкітестік
"Сәуір"
аспазшы
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
көлік
жүргізуші
1
52000
теңге
11
Жеке
кәсіпкер
"Абишева"
аспазшы
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
әкімші
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
12
Жеке
кәсіпкер
"Чокпаров"
тігінші
1
52000
теңге
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
қайта
өңдеу
цехінің
жұмысшысы
4
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
13
Жеке
кәсіпкер
"San&Ven"
ақпарат-
тық
жүйелер
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
маманы
кассир
1
52000
теңге
14
Жеке
кәсіпкер
"Дина"
тігінші
6
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
көлік
жүргізуш
1
52000
теңге
тігін
машинасын
жөндеуші
4
52000
теңге
пішуші
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
15
Жеке
кәсіпкер
"Нурпеисов"
сантехник
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
ағаш
ұстасы
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
кассир
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
слесарь
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
16
Жеке
кәсіпкер
"Алиева"
шаштараз
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
17
Жеке
кәсіпкер
"Каирханова"
шаштараз
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
аяқ киім
жөндеуші
1
52000
теңге
тігінші
1
52000
теңге
18
Жеке
кәсіпкер
"Баймаханов"
тігінші
1
52000
теңге
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
шаштараз
1
52000
теңге
19
Жауапкер-
шілігі
шектеулі
серкітестік
"Жаңыл"
ресепшн
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
наубайшы
1
52000
теңге
кондитер
1
52000
теңге
судан
құтқарушы
1
52000
теңге
ағаш
ұстасы
1
52000
теңге
әкімші
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
20
Жауапкер-
шілігі
шектеулі
серкітестігі
"Меркур-
Пром"
есепші
1
52000
теңге
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
кассир
1
52000
теңге
көлік жүргізуші
1
52000
теңге
21
Жеке
кәсіпкер
"Жоргенбаева
Сауле
Акебаевна"
слесарь
1
52000
теңге
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
сантехник
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
кассир
2
52000
теңге бір
адамға
есептелінген
22
Жауапкер-
шілігі
шектеулі
серкітестік
"Қанат"
слесарь
1
52000
теңге
10 айға
дейін
26000
теңгеге
дейін
салынған
қаржыға
сәйкес
кассир
1
52000
теңге
сантехник
1
52000
теңге