О присвоении наименований новым улицам села Бекболат и Сауыншы Первомайского сельского округа
Решение акима Первомайского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 03 сентября 2012 года N 9-60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 сентября 2012 года N 2104
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию с комиссией по ономастике Карасайского района и с учетом мнения населения Первомайского сельского округа, аким Первомайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в юго-западной стороне села Бекболат Первомайского сельского округа: первой улице - Болашак, второй улице - Кокжиек, третьей улице - Уйтас, четвертой улице - Байтерек, пятой улице - Ушконыр, в юго-восточной стороне села Бекболат: первой улице - Бурган, второй улице - Коктобе, третьей улице - Каскасу, четвертой улице - Таусамалы, пятой улице - Жаналык, шестой улице - Талапкер, седьмой улице – Улттар достыгы, восьмой улице - Алатау, девятой улице - Айдарлы, десятой улице - Енбек, северо-восточной стороне села Бекболат: первой улице - Майбулак. Западной стороне села Сауыншы: первой улице - Ардагерлер, второй улице - Омарта, третьей улице - Нурлытау, четвертой улице – Ынтымак.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Первомайского
сельского округа                           М. Карнаков

Бірінші Май ауылдық округі Бекболат, Сауыншы ауылдарындағы жаңа көшелеріне ат қою туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Бірінші Май ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 03 қыркүйектегі N 9-60 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 17 қыркүйекте N 2104 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық қоғамдық ономастика комиссиясының келісімі және Бірінші Май ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, Бірінші Май ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бірінші Май ауылдық округі Бекболат ауылының оңтүстік батысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Болашақ, екінші көшеге - Көкжиек, үшінші көшеге - Үйтас, төртінші көшеге - Бәйтерек, бесінші - Үшқоңыр, Бекболат ауылының оңтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Бұрған, екінші көшеге - Көктөбе, үшінші көшеге - Қасқасу, төртінші көшеге - Таусамалы, бесінші көшеге - Жаңалық, алтыншы көшеге - Талапкер, жетінші көшеге - Ұлттар достығы, сегізінші көшеге - Алатау, тоғызыншы көшеге - Айдарлы, оныншы көшеге - Еңбек, Бекболат ауылының солтүстік шығысында орналасқан жаңа көшеге: бірінші көшеге - Майбұлақ. Сауыншы ауылының батысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Ардагерлер, екінші көшеге - Омарта, үшінші көшеге - Нұрлытау, төртінші көшеге - Ынтымақ аттары қойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Бірінші май ауылдық
округінің әкімі                            М. Қарнақов