О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 10 декабря 2012 года N 12-76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2012 года N 2237. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 апреля 2013 N 15-98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26.04.2013 N 15-98.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года за N 2-13-146, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 6, 13, 20 января 2012 года N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2012 года за N 02-11 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-13-150, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 2, 9 марта 2012 года N 9 (3602), N 10 (3603), в решение Кербулакского районного маслихата от 13 апреля 2012 года за N 05-30 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-13-155, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 27 апреля 2012 года N 17 (3610), 4 мая N 18 (3611)), в решение Кербулакского районного маслихата от 08 июня 2012 года за N 06-43 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-13-158, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 19 июня 2012 года N 26 (3619), 6,13 июля 2012 года N 27(3620), N 28 (3621)), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 08-56 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года N 2117, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 28 сентября и 05, 12 октября 2012 года N 39 (3632), N 40 (3633), N 41 (3634)), в решение Кербулакского районного маслихата от 09 ноября 2012 года N 11-71 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года N 2182, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 23, 30 ноября и 07 декабря 2012 года N 47 (3640), N 48 (3641), N 49 (3642)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 12-76 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда N 2237 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15-98 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2013 N 15-98 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне (2011 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-146 енгізілген, 2012 жылдың 6, 13, 20 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 02-11 шешіміне (2012 жылдың 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-150 енгізілген, 2012 жылдың 2,9 наурызында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 9 (3602), N 10 (3603), жарияланған), 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 05-30 шешіміне (2012 жылдың 19 сәуір нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-155 енгізілген, 2012 жылдың 27 сәуірдегі, 4 мамырдағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 17 (3610), N 18 (3611), жарияланған), 2012 жылғы 08 маусымындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 06-43 (2012 жылдың 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-158 енгізілген, 2012 жылдың 29 маусымы, 6, 13 шілделеріндегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 26 (3619), N 27 (3620), N 28 (3621) жарияланған), 2012 жылғы 06 қыркүйегіндегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 08-56 (2012 жылдың 19 қыркүйегінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2117 енгізілген, 2012 жылдың 28 қыркүйегінде, 5, 12 қазанындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 39 (3632), N 40 (3633), N 41 (3634) жарияланған), 2012 жылғы 9 қарашасындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-71 (2012 жылдың 13 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2182 енгізілген, 2012 жылдың 23, 30 қарашадағы және 07 желтоқсанындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 47 (3640), N 48 (3641), N 49 (3642) жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4668630" заменить на цифру "4642268", в том числе по:
"поступление трансфертов" цифру "4550328" заменить на цифру "4523966", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "777657" заменить на цифру "764579";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1137782" заменить на цифру "1124498".
2) "Затраты" цифру "4696306" заменить на цифру "4669944".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленение и оказания помощи населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2012 года.
Председатель сессии                        Есимов Бакытбек Сансызбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Тулегенов Шалхибай Молдахметович
10 декабря 2012 года
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 10 декабря 2012 года N 12-76
"О внесении изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2012-2014 годы"
от 20 декабря
2011 года N 48-357"
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 20 декабря 2011 года N 48-357
Бюджет Кербулакского района на
2012-2014 годы
Бюджет Кербулакского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) "Кірістер" "4668630" саны "4642268" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4550328" саны "4523966" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "777657" саны "764579" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1137782" саны "1124498" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4696306" саны "4669944" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші, және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Бақытбек Сансызбайұлы Есімов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
10 желтоқсан 2012 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" 2012 жылғы 10 желтоқсан
N 12-76 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 48-357 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы